eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2009-2010 Transfer Sezonu -4-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 313314315316317 429>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
tepebaşılı26 Liste gör
Usta Yazar

Necati
Yer: Tepebaşı/Esk.
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 24/Ara/2009 saat 23:57
aylardır doğru dürüst topa vurmamış  batuhan ismi açıkçası tedirgin ediyor beni..heleki kiralık gelecekse ne zaman form tutar,ne zaman maç eksiğini giderir bunlar tam bir soru işareti..

disiplinsizliği deseniz  ayrı bir dert..kendisinin bize gelmek adına bu ısrarının altında yatan nedenler futbol dışı ortamlar olabilirmi?şunu şurasında eskişehir ist.a 4 saatlik bir yer sıkılnca kaçar giderim düşüncesi olabilirmi??

hey güzel allahım ya niye bizede şöyle sorunlu,ilk işinin futbol olduğunu bilmeyen,bu büyük camianın ağırlığını hissedemeyen adamlar musallat olurki???
HER ASALETE BOYUN EĞDİREN SEN DEĞİLMİYDİN?

Yukarı
26KIRMIZI Liste gör
Deneyimli Yazar

Bahadır SÜZEN
Yer: MarmarisESES
Direct Link To This Post Tarih: 25/Ara/2009 saat 00:07

Bence batuhan yapmış olduğu hatasını anlamış arkadaşlarından abilerinden ve hocasından özürünü dilemiş ESKİŞEHİRSPOR da başarılı olmuş ve katkıda bulunabilecek bir oyuncudur en az 1.5 seneliğine anlaşılmasının ESKİŞEHİRSPOR A faydalı olacağı inancındayım......

Eskişehirsporlu olmak Eskişehirli olmak anlatılmaz yaşanır bizde sevdalar babadan oğula miras kalır kanıtıda damarımızda akan kandır.........
Yukarı
nörones Liste gör
Deneyimli Yazar

melih
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 25/Ara/2009 saat 00:08
Alıntı yapılan tepebaşılı26

aylardır doğru dürüst topa vurmamış  batuhan ismi açıkçası tedirgin ediyor beni..heleki kiralık gelecekse ne zaman form tutar,ne zaman maç eksiğini giderir bunlar tam bir soru işareti..

disiplinsizliği deseniz  ayrı bir dert..kendisinin bize gelmek adına bu ısrarının altında yatan nedenler futbol dışı ortamlar olabilirmi?şunu şurasında eskişehir ist.a 4 saatlik bir yer sıkılnca kaçar giderim düşüncesi olabilirmi??

hey güzel allahım ya niye bizede şöyle sorunlu,ilk işinin futbol olduğunu bilmeyen,bu büyük camianın ağırlığını hissedemeyen adamlar musallat olurki???

bu görüşe kısmen katılmıyorum. batuhan geçen senede oynamadan 2, yarı bize geldi ve bizi ipten alan adamdı. bu sene aynı performası gösterirmi bilinmez ama kovrek te büyük umutlarla gelmişti ama fos çıktı. batuhan hiç değilse camiayı tanıyan futbolunu bildiğimiz ve takıma yarar sağlayacak bir oyuncu. tabiki gönül ister ki içimizden çıkaralım böyle topçuları ama yok işte! işini yapsın gece hayatı beni ilgilendirmez. ben işimde layıkıyla çalışıyorum ve şefim bana gece hayatımdan dolayı hesap sormuyor. çünkü istediği işimi iyi yapmam. batuhanda işini iyi yaparsa gece hayatı kimseyi ilgilendirmez...
ANTİ KONSTANTİNAPOLİS , ANTİ PRUSANGORA
Ortasında kalbimin bir yer açtım senin için,
İstersen sonsuza kadar şampiyon olma ES-ES'im
Yukarı
kartES Liste gör
Usta Yazar

Erkan AKÇORAY
Direct Link To This Post Tarih: 25/Ara/2009 saat 00:08
Alıntı yapılan tepebaşılı26

kesin katıldığım bir mesaj.
şu anda dert gibi gözüken sorunları yıpranmadan geçiştirelim,sakatlarımızın durumunu iyi analiz edelim,sorun yoksa çok çok ihtiyaç gerektiren(bence sağ açık) bir pozisyona transfer yaparak yolumuza devam edelim.
bu takım düşmez.
gereği yok macera aramaya,gereği yok yarın hesabını soramayacağımız harcamalara,karambollere.
seven sevdiğini belli edecek şekilde gelirse;başımızın üzerinde yeri olur.
Yukarı
silkroad26 Liste gör
Deneyimli Yazar

sezai
Yer: EsKiŞeHiR
Direct Link To This Post Tarih: 25/Ara/2009 saat 00:15
ÖlEnE kAdAr EsEs
Yukarı
26oldcity26 Liste gör
Deneyimli Yazar

kemal
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 25/Ara/2009 saat 00:15
http://www.sakaryagazetesi.com.tr/haber_detay.asp?gorus=102124&hab=102124
 bu adamı beğenmemişlerdi şimdi tekrar çağırıyorlar. biz nasıl transfer bekliyoruz kim geliyo hiç ümidim yok benim bu adamdan inşallah şaşırtmacadır
sevgin iliklerime kadar işledi. sığmıyor kalbime senden başka sevda
Yukarı
Zenci Liste gör
Usta Yazar

Devrim
Direct Link To This Post Tarih: 25/Ara/2009 saat 00:20
Youla gidince
Çakma Youla bulmuş bizimkiler.

Yukarı
doğuş Liste gör
Deneyimli Yazar

Doğukan can
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 25/Ara/2009 saat 00:20
hehe çok komik bu adamı dorukkaya maçında izledim ilk hazırlık maçımızda hiç hoşuma gitmemişti. sanırım danışıklı dövüş var youla bu adamı aldırmak için çok uğraşmıştı ama yönetim ve teknik kadro istememişti. Şimdi neyin peşine düşüyorlar anlamadım
sevinmek için sevmedik
Yukarı
Onur26 Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 25/Ara/2009 saat 00:24
forvet mi?
Bir gün mutlaka güler şehrine ihanet etmeyenler...
Yukarı
yankee2222 Liste gör
Usta Yazar

atilla
Yer: Habur-Silopi
Direct Link To This Post Tarih: 25/Ara/2009 saat 00:25
beğenmedikleri adamla neden tekrar ilgileniyorlar, adam 3 ayda kendini mi bulmuş.
KIZILCIKLI
Sınırın Kırmızı Şimşeği
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 313314315316317 429>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,657 saniyede hazırlanmıştır