eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

STSL 29.Hafta Eskişehirspor - Torku Konyaspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2930313233 38>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
EsArmaEs Liste gör
Usta Yazar

COŞKUN ÜNAL
Yer: ANKARA
Online Durum: Offline
  Alıntı EsArmaEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Nis/2016 saat 12:48
Maçtaki ilk pozisyonumuz 85. dk.da yatacak yerin seninde yok t.adam görünümlü insan ateşten gömleği hayrına mı giydin be adam ateşten gömleğii al da git Sanada edilecek çok laf var ama adabım elvermiyor samet AYBABA. Seni bu maçta en önemli maçımızda eleştirmeyi bile uygun bulmuyorum . Eleştirilecek bir kapasiten bile yok .
AnTiBiZaNs
Yukarı
es_gokhan_es Liste gör
Usta Yazar

Gökhan Çelik
Yer: Ankara
  Alıntı es_gokhan_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Nis/2016 saat 12:48
Ne umutlanmıştık geldiğinde Samet...
Es - Es
Yukarı
janerr Liste gör
Yazar

Caner
Yer: açık tribün
  Alıntı janerr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Nis/2016 saat 12:49
çekilmemiş çilemiz varmış. bu yönetim ve futbolcularla bu kadar
taa uzak yollardan koştum geldim senin kollarına...
Yukarı
es_gokhan_es Liste gör
Usta Yazar

Gökhan Çelik
  Alıntı es_gokhan_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Nis/2016 saat 12:50
Gole bile sevinemiyoruz
Es - Es
Yukarı
SkyPlus Liste gör
Usta Yazar

Serhat Taşkın
Yer: Eskişehir
  Alıntı SkyPlus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Nis/2016 saat 12:52
Bende bunu anlamıyorum kalmış 5 hafta.. İstifayı bırak, şurda 15 puan var ortada.. Bunun 9 unu alsak ligde kalıcaz belkide.. Açık konuşayım bu maçtan beklentim yoktu belki 0-0 biter diyordum ama disiplinsizlik buna da izin vermedi..
Haftaya Mersin maçı var..
Bu maça nasıl umutsuzsam o maçada bir o kadar umutluyum hemde 3 puan için..
Milletin şevkii kırdıkça ne oluyor?? Bu hafta hepsi kaybedecek.. değişen birşey yok.. İnşallah zorlucaz iyice.. Pes etmeyin be arkadaş biliyorum çok zor bu yönetim bu teknik heyet ve futbolcularla ama Eskişehirspor şu an için bu.. Biz bu takımı tutacak etkeniz..
Bu maçtan inanın beklentim belki 1 puan alırızdı.. Adamlar gayret etse 2. Olacaklar.. Maşallah Bizde ne takımmışız gibi her maça niye yenildik diyoruz, düşme potasında olmamız cevaplıyor bunu işte.. Alacağımız 5 maçtan belki 2 belki 3.. 5te 5 yapacaksan zaten aşağıda olmazdın..
Mersin maçını alır puanı eşitleriz..
Dürüstlük - Saygı - Güven
Yukarı
es_gokhan_es Liste gör
Usta Yazar

Gökhan Çelik
  Alıntı es_gokhan_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Nis/2016 saat 12:53
Geçmiş olsun. Lig bitmiştir.
Es - Es
Yukarı
EsArmaEs Liste gör
Usta Yazar

COŞKUN ÜNAL
Yer: ANKARA
  Alıntı EsArmaEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Nis/2016 saat 12:54
Hakem kendini bir penaltıyla affettirdi işte süperlig böyle bir şey . . . bÖYLE LİGİN A.G.
AnTiBiZaNs
Yukarı
es_gokhan_es Liste gör
Usta Yazar

Gökhan Çelik
  Alıntı es_gokhan_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Nis/2016 saat 12:55
Alıntı yapılan SkyPlus

Bende bunu anlamıyorum kalmış 5 hafta.. İstifayı bırak, şurda 15 puan var ortada.. Bunun 9 unu alsak ligde kalıcaz belkide.. Açık konuşayım bu maçtan beklentim yoktu belki 0-0 biter diyordum ama disiplinsizlik buna da izin vermedi..
Haftaya Mersin maçı var..
Bu maça nasıl umutsuzsan m o maçada bir o kadar umutluyum hemde 3 puan için..
Milletin şevkii kırdıkça ne oluyor?? Bu hafta hepsi kaybedecek.. değişen birşey yok.. İnşallah zorlucaz iyice.. Pes etmeyin be arkadaş biliyorum çok zor bu yönetim bu teknik heyet ve futbolcularla ama Eskişehirspor şu an için bu.. Biz bu takımı tutacak etkeniz..
Bu maçtan inanın beklentim belki 1 puan alırızdı.. Adamlar gayret etse 2. Olacaklar.. Maşallah Bizde ne takımmışız gibi her maça niye yenildik diyoruz, düşme potasında olmamız cevaplıyor bunu işte.. Alacağımız 5 maçtan belki 2 belki 3.. 5te 5 yapacaksan zaten aşağıda olmazdın..
Mersin maçını aşır puanı eşitleriz..

Aynı fikirde olmayı o kadar çok istiyorum ki. Ama bu futbolla 3 maç kazanabilecegimize inanamıyorum maalesef.
Es - Es
Yukarı
ES0626 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
  Alıntı ES0626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Nis/2016 saat 13:02
geçmiş olsun renkdaşlar bu yönetimle, bu hocayla ve bu futbolcularla buraya kadar. Umudu olan varsa da PTT liginden çıkmak için saklasın.(lazım olur)
Yukarı
levos26 Liste gör
Usta Yazar

levent günaydın
Yer: Turkey
  Alıntı levos26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Nis/2016 saat 13:03
Malasef Süper lig de kalacak direnci gösteremiyoruz.Şu maç ve Bursa dan 1 er puan alsak bile şu an farklı olacaktı.Ama bütün final maçlarımızı kaybediyoruz.Aslında bu maçın da telafisi var ancak takım da o direnç yok.Ayrıca bu gün Engin neden oynamadı
SENİN SEVGİNDİR BİZİ YAŞATAN
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2930313233 38>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır