eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2012-2013 Sezonu Kombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2930313233 38>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esgökhanes Liste gör
Deneyimli Yazar

GÖKHAN
Yer: Yeşiltepe
Online Durum: Offline
  Alıntı esgökhanes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Kas/2012 saat 01:12
Alıntı yapılan Scorpion

Geçen sezona ait sayfaları hızlıca taradım ama bir bilgi bulamadım. Bu sezon Nefer tribün kombine fiyatı 100TL imiş (FB maçı da 100TL). Merak ettiğim ise; geçen sezon Nefer kombine kaç TL idi? Bilgisi olan var mı?
Abi Geçen Sene Açık Kombinesiyle Nefere Girebiliyorduk
Bir Tek Seni Sevmekten Yorulmadı Bu Kalbim ! KIRMIZI SİYAH KÜLTÜR'DÜR
Yukarı
Scorpion Liste gör
Deneyimli Yazar

Selçuk
Yer: Eskişehir
  Alıntı Scorpion Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Kas/2012 saat 01:15
Alıntı yapılan esgökhanes

Abi Geçen Sene Açık Kombinesiyle Nefere Girebiliyorduk
Teşekkür ederim Gökhan kardeşim.
Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene.
Yukarı
Esk_Faramir Liste gör
Usta Yazar

Fatih
  Alıntı Esk_Faramir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Kas/2012 saat 01:19
Kendi tabirleriyle koskaca bizanstan 50 tl adam basıpara cıkaramıyorlarmı yazık..Aglamalar basladı simdiden.
Yukarı
Starsky Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Belçika
  Alıntı Starsky Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Kas/2012 saat 01:51
Alıntı yapılan eseslibo

Alıntı yapılan Starsky

Tamam biletler pahali ama kombine alsaydiniz magdur olmazdiniz.

Olaya hala kombine alsaydınız mağdur olmazdınız gözüyle bakılıyor. Burada önemli olan şey bilet fiyatı değil, taraftarın müşteri gibi görülmesi, yönetimin acizliğidir. Normalde bu işler sene başında yapılır. X maçı 10 tl Y maçı 20 tl diye fiyatlar açıklanır, kombine fiyatı belirlenir insanlar hesaplar ölçer biçer ona göre kombinesini alır. Ama bizim klüpde işler müşteri-satıcı şeklinde yürüdüğü için böyle işlere gerek görülmüyor. 2 maç üst üste kazandık mı tamam daya 25 tl den bileti. İstanbul takımlarıyla maç var ilk 5 de miyiz daya biletleri 50 tl den. Şimdi yerimiz ilk 5 değilde son 5 de olsa bu maç bilet fiyatı 25 tl olucaktı.
Bu kadar taraftara yaklaşımını açıkca belli eden, samimi bir başkana sahibiz ne mutlu bize..
Yönetimin bu yanlislari yeni degil. Istifa ettirebildik mi? Ettiremedik. O zaman daha isyan edip sizlamaya gerek yok. Ya 200TL'ye kombineni alirsin sezon boyunca rahat edersin, ya belirlenen fiyattan biletini alirsin, ya da evinde seyredersin.
Sonuç itibariyle mevzu bu kadar basit.
Hatayi yönetimde aramayalim artik; herseyin sorumlusu taraftar. Yönetime baski kurup sutlayamiyosan aglamayacaksin!
Sevmenin hakkını vermek, zor olanı sevmekle başlar...
O yüzden Eskişehirspor'luyuz!
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
Yer: Turkey
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Kas/2012 saat 15:17
neden kombine sayısı 5000 ile sınırlandırıldı? avrupa kupası maçlarında stadın full dolduğunu görünce , kombineleri sınırlandırdılar ki, bu haftaki maçlar gibi maçlarda daha çok bilet satıp , daha çok gelir elde etsinler. FIRSATÇI YÖNETİM
Yukarı
Starsky Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı Starsky Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Kas/2012 saat 15:23
Alıntı yapılan meliheses

neden kombine sayısı 5000 ile sınırlandırıldı? avrupa kupası maçlarında stadın full dolduğunu görünce , kombineleri sınırlandırdılar ki, bu haftaki maçlar gibi maçlarda daha çok bilet satıp , daha çok gelir elde etsinler. FIRSATÇI YÖNETİM
Sence o 5000 kombinenin tamami satildi mi abi?
Yukarı
poseidon Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Estanbul
  Alıntı poseidon Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Kas/2012 saat 15:30
İş zihniyet meselesi tamamen... Eskişehirspor tirbünleri tüm sezon boş olup, sadece İstanbul takımlarının maçlarında dolsa yönetimin bu fırsatçılığına hak verilebilir. Ancak zaten Eskişehirspor taraftarı her maçta ortalamanın üzerinde stadı doldurur...

Niyet belli nasılsa bu maça gelecekler hazırda fener geliyor tekrar 50 tl yapalım... Bunda sıralamanın da etkisi var biz şu anda 15 ya da 16. falan olsaydık taş çatlasın bu biletler 30 lira idi...

Ama biz koyunuz bize bir şey olmaz verir gireriz ne olcak... Kendi içinde birlik beraberlik namına en ufak bir şey bulunmayan tirbünlerden ne beklenir ki...

Yukarı
eseslibo Liste gör
Deneyimli Yazar

ibrahim
  Alıntı eseslibo Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Kas/2012 saat 16:44
Alıntı yapılan Starsky

Alıntı yapılan eseslibo

Alıntı yapılan Starsky

Olaya hala kombine alsaydınız mağdur olmazdınız gözüyle bakılıyor. Burada önemli olan şey bilet fiyatı değil, taraftarın müşteri gibi görülmesi, yönetimin acizliğidir. Normalde bu işler sene başında yapılır. X maçı 10 tl Y maçı 20 tl diye fiyatlar açıklanır, kombine fiyatı belirlenir insanlar hesaplar ölçer biçer ona göre kombinesini alır. Ama bizim klüpde işler müşteri-satıcı şeklinde yürüdüğü için böyle işlere gerek görülmüyor. 2 maç üst üste kazandık mı tamam daya 25 tl den bileti. İstanbul takımlarıyla maç var ilk 5 de miyiz daya biletleri 50 tl den. Şimdi yerimiz ilk 5 değilde son 5 de olsa bu maç bilet fiyatı 25 tl olucaktı.
Bu kadar taraftara yaklaşımını açıkca belli eden, samimi bir başkana sahibiz ne mutlu bize..
Yönetimin bu yanlislari yeni degil. Istifa ettirebildik mi? Ettiremedik. O zaman daha isyan edip sizlamaya gerek yok. Ya 200TL'ye kombineni alirsin sezon boyunca rahat edersin, ya belirlenen fiyattan biletini alirsin, ya da evinde seyredersin.
Hatayi yönetimde aramayalim artik; herseyin sorumlusu taraftar. Yönetime baski kurup sutlayamiyosan aglamayacaksin!

Sen bu durumu kabulleniyorsan ben bir şey demiyim zaten. Ben kendimce protestomu yaparım hiç bir zaman haksızlığı kabullenmem. Adamların amacı zaten bunu bize kabullendirebilmek, başarmışlar da belli bir kesimde. Tamam istifa ettiremedik hadi o zaman her şeye göz yumalım mı olucak bizim mantalitemiz ? Göz yummayan bir çok insan var ama şuan sıkıntımız bu insanları bir çatı altında toplayıp bu olayı doğru bir şekilde dillendirebiliceğimiz bir kurum, kuruluş yada şahıs yok Eskişehirde. ETB dedik, oda belli bir süre işledi sonra kayboldu gitti.
Sonuç olarak ben maçlara yine giderim, yada oturur evimden izlerim ama olay bu değil. Birilerinin tutkusunu, sevdasını kullanıp ceplerini dolduran insanlar var ve biz buna müdahale edemiyoruz. Biz ne yapabiliriz ? diye düşünmemiz gerekirken ''alsaydın kombine kardeşim sonra sızlanmaya gerek yok '' mantığına takılmayalım..
Yukarı
Starsky Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı Starsky Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Kas/2012 saat 18:30
Alıntı yapılan eseslibo

Alıntı yapılan Starsky

Alıntı yapılan eseslibo

Alıntı yapılan Starsky

Sen bu durumu kabulleniyorsan ben bir şey demiyim zaten. Ben kendimce protestomu yaparım hiç bir zaman haksızlığı kabullenmem. Adamların amacı zaten bunu bize kabullendirebilmek, başarmışlar da belli bir kesimde. Tamam istifa ettiremedik hadi o zaman her şeye göz yumalım mı olucak bizim mantalitemiz ? Göz yummayan bir çok insan var ama şuan sıkıntımız bu insanları bir çatı altında toplayıp bu olayı doğru bir şekilde dillendirebiliceğimiz bir kurum, kuruluş yada şahıs yok Eskişehirde. ETB dedik, oda belli bir süre işledi sonra kayboldu gitti.
Sonuç olarak ben maçlara yine giderim, yada oturur evimden izlerim ama olay bu değil. Birilerinin tutkusunu, sevdasını kullanıp ceplerini dolduran insanlar var ve biz buna müdahale edemiyoruz. Biz ne yapabiliriz ? diye düşünmemiz gerekirken ''alsaydın kombine kardeşim sonra sızlanmaya gerek yok '' mantığına takılmayalım..
Kardesim ben ne diyorum dünden beri. Toplanip istifa ettiremiyosan suçu yönetimde arama kendinde ara. Ben sana herseyi kabullen demiyorum ama sonuçta herkes kabulleniyo; "bilet pahali olmaz" dedin diye bu adamlar gitmez. Dogru dürüst birtane protesto yapamamisiz; simdi her olayda isyan ediyoruz ama bir b.ka yaramiyo!
Bu maç oynanacak, sonra bu bilet olayi unutulacak. Sonra yine Alper olayi açilacak, sonra bunu tartisacagiz, ama tartismakla yetinecegiz. Forumlara, Facebook'a, Twitter'a "yönetim istifa" yazacagiz. Eee sonra? Yine olan olacak.
Ben isyan etme demiyorum ama isyan edeceksen adam gibi yap örgütlen. Örgütlenemiyosun, her olayda ahkam kesiyosun. Adamlar bütün bu yazdiklarimiza gülüyodur su anda. Buna eminim!

Simdi bilet pahali mi kardesim? Ya gidersin, ya da gitmezsin. Sonuç itibariyle baska seçenegin yok maçla ilgili. Bu kadar basit.
Sen her maçta yönetime rest çekmiyosan adamlar durduk yere gider mi?
Isler iyi gidince herkes susuyo bunu inkar edemeyiz. Isimize gelmeyince aklimiz basima geliyo ama tepkide koyamiyoruz.
Yukarı
Starsky Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı Starsky Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Kas/2012 saat 18:30
Alıntı yapılan poseidon

...Kendi içinde birlik beraberlik namına en ufak bir şey bulunmayan tirbünlerden ne beklenir ki...

Bu kadar basit!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2930313233 38>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır