eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıRıza Çalımbay'ın Görevine Son Verildi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2930313233 148>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
kaan_26 Liste gör
Yazar

Kann CAN
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 26/Eyl/2010 saat 17:57
Alıntı yapılan fatih_hayati

Alıntı yapılan sivri74

Şu gerçek varki hoca gidince her şey dört dörtlük olacakmış gibi bakıyoruz .
Hocanın suçu kadar yönetim ve futbolcularında suçu var.Her şey kötü gidnce hesap hocaya kesiliyor.
Ya yine düzelmezse o zaman ne olacak.

Burada herkes suçlu tek suçlu hoca değil.

Kesinlikle haklısın teknik direktörün ve diğer takımlarda da teknik direktörlerin değiştirilmesinin sebebi mevcut şartlar altında değiştirilmesi en kolay olan taraf olduğu için teknik direktörler gidiyor yoksa hiçbir takımda antrenör maç almaz iyi hoca diye bi kavram yoktur uyum sağlama başarılı olma vardır

hocanın hataları yok değil elbette ama ligin dahna 6. haftası oynanırken bu takımaın basına kim gelirse gelsin hersey güllük gülistanlık olmayacaktır;

dünyanın en iyisi kabul edilen morinho bile real madrid gibi dünyanın en pahalı kadrosuyla dün gece sadece ronaldo nun senelik kazancı kadar paraya kurulan bir takıma gol atmayı basaramadı...
Yukarı
Sato26 Liste gör
Deneyimli Yazar

yıldırım
Yer: Cuba
Direct Link To This Post Tarih: 26/Eyl/2010 saat 17:58
Rıza hoca kalsın ama yönetim gitsin..
Ya da Yönetim gitsin Rıza hoca onları gidecekleri yere kadar götürsün..
Ya da hepsi kalsın .(Nasıl olsa taraftar sizi nereye götüreceğini iyi bilir.Mesela Nuri Alço'ya..)
BİZ ESKİŞEHİRLİYİZ İŞTE FARKIMIZ...
Yukarı
quarentina_26 Liste gör
Usta Yazar

OĞUZ
Direct Link To This Post Tarih: 26/Eyl/2010 saat 17:58
hoca gıtmelerınde kan degısımı olur ve o takımlarda bır kıpırdanma olur egerkı hoca o zamanı cok ıyı bır sekılde butun llıge yayarsa o lıgı ıyı yerlerde bıtırmek mumkundur buda hocanın kalıtesıne ve tecrubesıne baglıdır hersey cok guzel olmayabılır ancak bundan daha kotude olamaz buda gun gıbı ortadadır en fazla olursa sımdıkı gıbı yenılırız yanı ne olcakkı baska
Hatt-ı müdafaa yoktur, sath-ı müdafaa vardır. o satıh, bütün vatandır. vatanın her karış toprağı, vatandaşın kanıyla ıslanmadıkça, terk olunamaz. M.KEMAL ATATÜRK 1881 - ∞
Yukarı
canogut Liste gör
Yazar

can
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 26/Eyl/2010 saat 17:59
haber yaln veya gerçek farketmez bence bu saatten sonra rıza hoca gidecektir. bazı arkadaşlar hakan şükür, bülent korkmaz demişler, eskişehirspor deneme tahtası değildir tecrübeli olması şart gelecek olan hocanın. sanırım galatasaray sempatilerinden dolayı atılmış fikirler komik. şu aşamada gelebilecek en kaliteli hoca ERSUN YANAL dır. Keşke ersun yanalla anlaşılabilse
Yukarı
sivri74 Liste gör
Usta Yazar

Süleyman
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 26/Eyl/2010 saat 18:00
Hiç bir futbolcunun bunu demeye hakkı yoktur.Bazı oyuncular biz hocayı istemiyoruz diye sağda solda açıklama yapıyorlar.

Kusura bakmayın ama kıymetli oyuncular o hocaya kim olursa olsun sayğı duymak zorundasınız.
Tek Bir Hedef Tek Bir Nefes En Büyük ES ES
Zaman takıma destek olma zamanı.
Yukarı
gogo26 Liste gör
Usta Yazar

gökhan
Direct Link To This Post Tarih: 26/Eyl/2010 saat 18:02

HTSPOR.COM / İnanç ERGÜLEN

Eskişehirspor'da hareketli saatler yaşanıyor. Üst üste alınan kötü sonuçlarının ardından kırmızı şimşekler'de fatura Rıza Çalımbay'a mı kesildi?

Öğle saatlerinde Eskişehirspor Yönetim Kurulu'nun, teknik direktör Rıza Çalımbay ile yolların ayrılma kararı verdiği haberi gündeme düştü. Ardından Eskişehirspor Yönetimi İHA aracılığıyla bu haberi yalanladı.

Peki gerçek ne?
Eskişehirspor'da Rıza Çalımbay dönemi sona erdi mi ermedi mi?

Çalımbay yaşananları HTSPOR.COM'a açıkladı.

İŞTE İLK HABER
Halil Ünal başkanlığındaki Eskişehirspor Yönetim Kurulu'nun, Çalımbay'ın görevine son verilmesine karar verdiği belirtildi. Eskişehirspor'un başında üçüncü sezonunu geçiren Çalımbay ile yolların ayrılmasına karar veren yönetim kurulunun, yeni teknik direktör arayışına gireceği bildirildi.

ESKİŞEHİRSPOR'DAN YALANLAMA
Öte yandan İHA'nın servis ettiği habere göre; Eskişehirspor Yönetimi, teknik direktör Rıza Çalımbay'in görevden ayrıldığı yönündeki haberlerin asılsız olduğunu açıkladı. Kırmızı-siyahlı kulüpten yapılan açıklamada, yapılan yönetim kurulu toplantısında Rıza Çalımbay'ın görevine son verilmesi kararı alındığı şeklindeki haberlerin gerçeği yansıtmadığı belirtildi.

SON SÖZ ÇALIMBAY'IN
Rıza çalımbay, HTSPOR.COM’a yaptığı açıklamada, “Herhalde yönetim arasında böyle bir karar aldı ve hocaya duyurmayalım diye düşündüler ama bir şekilde kamuoyuna sızmış. Benim de bildiği bu kadar. Başkan aradı. İstanbul’a geleceğini ve akşam görüşeceğimizi söyledi. Ben istifa etmem ama yönetimin aldığı veya alacağı karara saygı duyarım” dedi.

Yukarı
ESBahadır26 Liste gör
Yazar

Bahadır
Yer: Oldcity
Direct Link To This Post Tarih: 26/Eyl/2010 saat 18:02

Gelecek hoca genç olmalıdır. Şota ve Abdullah avcı sistemli olmalıdır. Emeklilik için gelen tabiri caizse kaşarlaşmış hoca bize pek faydası olmaz.

İstanbul takımı tutanlar birazda bizim takımlarımızı tutsunlar.
Yukarı
canogut Liste gör
Yazar

can
Direct Link To This Post Tarih: 26/Eyl/2010 saat 18:03
Alıntı yapılan kaan_26

Alıntı yapılan fatih_hayati

Alıntı yapılan sivri74

Şu gerçek varki hoca gidince her şey dört dörtlük olacakmış gibi bakıyoruz .
Hocanın suçu kadar yönetim ve futbolcularında suçu var.Her şey kötü gidnce hesap hocaya kesiliyor.
Ya yine düzelmezse o zaman ne olacak.

Burada herkes suçlu tek suçlu hoca değil.

Kesinlikle haklısın teknik direktörün ve diğer takımlarda da teknik direktörlerin değiştirilmesinin sebebi mevcut şartlar altında değiştirilmesi en kolay olan taraf olduğu için teknik direktörler gidiyor yoksa hiçbir takımda antrenör maç almaz iyi hoca diye bi kavram yoktur uyum sağlama başarılı olma vardır
hocanın hataları yok değil elbette ama ligin dahna 6. haftası oynanırken bu takımaın basına kim gelirse gelsin hersey güllük gülistanlık olmayacaktır; dünyanın en iyisi kabul edilen morinho bile real madrid gibi dünyanın en pahalı kadrosuyla dün gece sadece ronaldo nun senelik kazancı kadar paraya kurulan bir takıma gol atmayı basaramadı...

Ama real madrid 6 haftada 2 puan toplamadı, sonuç olarak illaki aksilikler olacaktır ama 6 haftada 2 puan aksilik değil dibe batmaktır.
Yukarı
Onur26 Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 26/Eyl/2010 saat 18:04
hala istifa etmem diyor utanmıyor hiç iyi tazminatı var sanırım rızanın
Bir gün mutlaka güler şehrine ihanet etmeyenler...
Yukarı
quarentina_26 Liste gör
Usta Yazar

OĞUZ
Direct Link To This Post Tarih: 26/Eyl/2010 saat 18:04
yav hala ben ıstıfa etmem dıyo ya bu adamın ıstıfa etmemesının nedenı para olamaz arkadaslar ben sanmıyorum para oldugunu danısıklı bır dovus var orda
Hatt-ı müdafaa yoktur, sath-ı müdafaa vardır. o satıh, bütün vatandır. vatanın her karış toprağı, vatandaşın kanıyla ıslanmadıkça, terk olunamaz. M.KEMAL ATATÜRK 1881 - ∞
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2930313233 148>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,515 saniyede hazırlanmıştır