eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Yerel ve Amatör takımlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2011-2012 Sezonu Bozüyükspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2930313233 99>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
HeRGeLe26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Serhat Akçakaya
Yer: Bozüyük26
Online Durum: Offline
  Alıntı HeRGeLe26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2011 saat 00:29
Üneral, düzenlediği basın toplantısında, kulübün hedefleri ve transfer konularında çalışmalarının sürdüğünü belirtti.

Sezonun başlamasına uzun bir süre olduğunu, bu nedenle aceleci davranmadıklarını belirten Üneral, şöyle konuştu:

"Teknik direktör konusunda Sait Ulvi Özdemir ile anlaşma sağlamıştık. Ancak, son günlerde yaşanan bazı sıkıntılar nedeniyle bu transferi askıya aldık. Bu konuda transfer komitemizin çalışmaları sürüyor. Şu anda önümüzde 80 gün var. Bu yüzden ilk hedefimiz yaz okullarımızı açarak altyapıya önem vereceğiz. Bu sene bizim için altyapı önemli. Altyapımızı daha da güçlendirmeye çalışıyoruz. Bozüyükspor'un hedefi yaptığımız bütçelere göre, ilk önce ligde kalmaktır. Geçen sezon sıkıntılara rağmen güzel bir sezon geçirdik. İnşallah bu sezon daha iyisi olacak. Bir şeylerin üzerine koyarak devam etmek istiyoruz. Bu sene güzel bir yönetim kurulu oluşturduk. Bütün arkadaşlarımız canla başla çalışıyor. Reklam çalışmalarımız devam ediyor. Yönetim kurulumuzda aldığımız karar doğrultusunda önümüzdeki sezon için kombine satışımız olmayacak. Bizim Bozüyükspor sevenlerden istediğimiz, bilet alıp maça gelmeleri. "

-"DIŞ TRANSFERDE GÖRÜŞTÜĞÜMÜZ FUTBOLCULAR VAR"

Dış transfer çalışmaları kapsamında görüştükleri birçok futbolcu olduğunu belirten Üneral, şunları kaydetti:

"Yeni sezon öncesi yönetim kurulumuzla iç transfer görüşmelerine başladık. İç transferde Özkan Yılmaz, Erol Sökmen, Metin Mumcu ve kaleci Bekir Demircan ile kesin anlaşma sağladık. Şu anda görüştüğümüz 10-12 futbolcu var. Transfer sezonunun henüz başında olduğumuz için futbolcular çok yüksek ücretler talep ediyor. Şu anda net bir şey söyleyemem. 15 gün içinde netlik kazanacağını düşünüyorum. Acele etmemize gerek yok. Zaten iç transferde 8-9 futbolcumuzla anlaşacağımızı umuyorum, dış transferde de yine 8-9 futbolcu transfer ederek sezonu geçireceğiz. Beypazarı Şekerspor'dan Salih ve Çoşkun, Sarıyer'den Dündar ve Tolga, Mardin'den Aytek, Tuncay, Edip ve Alanyaspor'dan birkaç futbolcuyla görüşmelerimiz oldu. "
O, Sene Bu Sene Çıkacağız Bank Asya 1.lige..!
------------------------------
http://bozuyuksporluyuz.blogspot.com/
http://www.facebook.com/Bozuyuksporluyuz
Hepsinin Adminliği Bana Aittir..

Yukarı
HeRGeLe26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Serhat Akçakaya
  Alıntı HeRGeLe26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2011 saat 00:31
Bozüyükspor Hergele Taraftar Grubu Sezonu Piknik'le Açıyor

İlçemizi Profesyonel Ligde Temsil Eden Tek Takım Olan Bozüyükspor'un Taraftar Grubu HERGELE Sezonu 24 Temmuz'da Türbün Mesire Yerinde Olacak Olan Piknik'le Sezonu Açmaya Hazırlanıyor..Hergele Taraftar Grubu Üyeleri ve Bozüyükspor Sevdalılarının Buluşacağı Pikniğe Katılım Ücreti 10 TL'dir..Bu Önemli ve Anlamlı Etkinliğe Katılacak Olan Kişiler Mehmet Büber'e Ulaşarak İsim Yazdırmaları Gerekmektedir.

Hergele Grubunun Piknik Organizasyon Etkinliğinin Bilgileri Aşağıda Belirtilmiştir ;

Tarih : 24 Temmuz Pazar
Yer : Bozüyük Türbün Mesire Yeri
Ücret : 10 TL
İrtibat Telefon : 0535-744-00-43 (Mehmet Büber-Taraftar Temsilcisi)

Yukarı
HeRGeLe26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Serhat Akçakaya
  Alıntı HeRGeLe26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2011 saat 00:33
Üneral transfer bombalarını patlattı..
Bozüyükspor Başkanı Doğuş Üneral, Galatasaray'dan kaleci Emirhan Ergün stoper Emrah Yollu ve Eskişehirspor'dan Mikail Albayrak ile prensip anlaşması sağladıklarını söyledi..

Üneral, yaptığı açıklamada, Galatasaraylı futbolcularla olan görüşmelerde Galatasaray Kulübü Yönetim Kurulu üyesi Celal Gürcan'ın yardımcı olduğunu belirterek, transfer görüşmelerinde prensip anlaşmasına vardıkları futbolcuların bulunduğunu söyledi.

Yeni sezonda Çorumspor Teknik Direktörü Gürsel Kılıç ile iki yıllık anlaşma yaptıklarını ifade eden Üneral, şöyle konuştu:

''Bozüyükspor, ilçenin ortak değeridir. Herkes takıma sahip çıkmalıdır. Şu anda kulübümüzün tesislerinde tadilat çalışması var. Transfer çalışmalarımız da sürüyor. Galatasaray'dan kaleci Emirhan Ergün ve stoper Emrah Yollu ile prensipte anlaştık. Desteklerini esirgemeyen Bozüyük Belediye Başkanı Ahmet Berberoğlu'na ve Galatasaraylı futbolcuların transfer çalışmasında yardımcı olan Gürcan'a teşekkür ediyorum. Taraftarlarımıza, rahat ve zevkli maçlar seyrettirmek istiyoruz. İlk hedefimiz ligde kalmak. Daha sonra Play-Off ve Bank Aysa 1. Lig neden olmasın. Bu yıl alt yapıya çok önem veriyoruz. A2 Ligi'nde de mücadele etmek istiyoruz. Turgutluspor'dan Abdurrahman Çubukçu, Tokatspor'dan Muharrem Uz ve Ogün Özcan, Van Spor'dan Abdullah Temircan, Tarsus İdmanyurdu'ndan Ferit Erişçi, Alanyaspor'dan Kadir Deliömeroğlu, Eskişehirspor'dan Mikail Albayrak ile de prensipte anlaşma sağladık.''

Üneral, iç transferde de Erol Sökmen, Özkan Yılmaz, Kemal Hastürk, Serdar Göçerler, Metin Mumcu, Ali Fırat Horasan ve kaleci Bekir Demircan ile anlaşma sağladıklarını sözlerine ekledi.

Yukarı
HeRGeLe26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Serhat Akçakaya
  Alıntı HeRGeLe26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2011 saat 00:35
Spor Toto 2. Lig'de mücadele eden Bozüyükspor, Özel BSK Eskişehir Anadolu Hastanesiyle 1 yıllık sağlık sponsorluğu anlaşması yaptı.

Kulüp binasında düzenlenen imza törenine, Özel BSK Anadolu Hastanesi Genel Müdürü Doktor Semih Baykara, İşletme Direktörü Soner Erkan, Bozüyükspor Basın Sözcüsü Çağlayan Özbayık, Reklam ve Organizasyon Sorumlusu Yalçın Şark ve Akreditasyon Sorumlusu Seyhan Güner katıldı.

Bozüyükspor Basın Sözcüsü Özbayık, Özel BSK Eskişehir Anadolu Hastanesi ile 1 yıllık sağlık sponsorluğu anlaşması imzaladıklarını belirterek, "Sağlık sponsorluğu dışında stat içindeki sağlık kabinimizi 1 yıllığına Anadolu Hastanesine reklam amaçlı verdik. Geçtiğimiz yılda da Anadolu Hastanesi sağlık bakımından Bozüyükspor'a her türlü desteği verdi" dedi.

Özel BSK Hastanesi Genel Müdürü Doktor Baykara da, Bozüyükspor'a, imzalanan anlaşma şartları dışında da sağlık konusunda her türlü desteği vereceklerini söyledi.

İmza töreninin ardından Özbayık, Baykara ve beraberindekiler, Bozüyük İlçe Stadında incelemede bulundu.

Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2011 saat 00:38
Mikail Bozüyük'te düzenli oynama şansı bulursa hem kendini geliştirir hem de Bozüyük'e fayda sağlar yetenekli bir kardeşimiz bu transfer muhtemelen kiralık olur .
Yukarı
SalihSeçer Liste gör
Deneyimli Yazar

Salih Seçer
Yer: Aksaray
  Alıntı SalihSeçer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2011 saat 00:42
Kiralık gitmesi iyi olur. ama bonservisiyle giderse mazallah bejeke filan giderse üzülürüm
Kampüsten Gelen Ses ÜNİESES
Yukarı
esufukkara26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ufuk
Yer: Siirt
  Alıntı esufukkara26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2011 saat 00:43
bozüyüğe başarılar
Sevgin heryerde Eskişehir
Yukarı
HeRGeLe26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Serhat Akçakaya
  Alıntı HeRGeLe26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2011 saat 00:47
Bende öyle düşünüyorum muhtemelen kiralık olacak.Belkide pilot takım olmamızın ilk meyvesini Mikail'den alacağız.Kaç sene oldu pilot takım anlaşması ancak kağıt üzerinde kalmıştı bugüne kadar..Bozüyükspor'dan 3 tane futbolcu gönderdik süper lige 3nünde Eskişehirsporda oynamasını çok isterdim özellikle 2si Eskişehir çocuğuydu Biri şimdi Beşiktaş'ta diğeri Manisada.Dier futbolcuda biz Gençlerbirliğine satmıştık geçen senede Tavşanlı L. gelip Beşiktaşa gitti..

Yukarı
ForzaEskisehir Liste gör
Usta Yazar

Oğuzhan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ForzaEskisehir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2011 saat 02:02
Çankırı Belediyespor'da istiyor mikaili kiralık olarak.
Sadece Eskişehirspor.

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
esesliyasin26 Liste gör
Usta Yazar

Yasin
Yer: eskişehir
  Alıntı esesliyasin26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2011 saat 13:57
Emrah Yollu süper transfer. Fm de çok iyi.Smile
ŞAMPİYONLUK YAKIŞIR BU BÜYÜK TARAFTARA!!!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2930313233 99>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır