eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Şampiyonluk Kutlaması

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2930313233 42>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
Yer: Eskişehir mrk.
Online Durum: Offline
  Alıntı 26_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2009 saat 02:05
Alıntı yapılan onuronat

Esparkın giriş kapısının önünde yaklaşık 30 kişilik bir grup ellerinde bayraklarla , formalarla tezahuratlar yaptılar fakat civarda bir kişi bile karşı koymadı üstümde eses forması vardı başkada benim gibi bir kişi bile yoktu. Sadece çarşıda kutlayamadılar bağlar civarında her tarafta adamlar kutlamasını yaptı.
  Yapsınlar azcık bee.... Onlarda bu ülkenin takımı.
Bana lay lay sakın yapmayın.ben fb liyim,gs liyim,bjk liyimOuch
Şaka bir yana biz deplase olduğumuz maçlarda taşlandıkmı taşlandık.nerelerde taşlandık...
Ya her neyse Ermm 

Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Yukarı
affetmezz Liste gör
Yazar

Eylem
Yer: Orlando
  Alıntı affetmezz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2009 saat 02:06

Olayı şöyle özetliyim,Eskişehirspor taraftarı Bjk maçının bitmesiyle 200-250 kişilik guruplarla adalar,doktorlar ve bağlarda turlar atmışlardır ve bjk'nin kutlamalarını engellemişlerdir.Münferit olarak  4-5 bjkli belki Eseslere denk gelmemiştir şanslarına.Son olarak turlar bittikten sonra doktorlar caddesinde sıkışıp kalan 1 kaç bjkliyi ise polis arabaları eve bırakmıştır.Bu şehir muhteşem bir kalabalıkla Bjk taraftarına şehri dar etti,gece 11'e kadar hala Bjkli arayan vardı ,siz tahmin edin..O yüzden 5-6 bjk taraftarı kutlama yaptı falan demek bunca yapılan tepkiyi görmezde gelmek olur.Bugün porsukta oldukça çok siyah-beyaz yüzen formalar vardı yanmış bir şekilde:) Son olarak ben bu kadar çok sayı bile beklemiyordum açıkcası çok sağlam toplandık.

İstanbul bestesi istemiyoruz.
Yukarı
Ati_Kaan Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Madrid
  Alıntı Ati_Kaan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2009 saat 02:08
onuronat
Tiyatro için hazırladığn yazı bence çok güzel,ama renklerden biri tutmuyor.Kırmızı yerine beyaz olan bir yerde bu tür açıklamalar yaparsan senin gidişaatın için daha iyi olur.

Yada sen başka bir şehirde yaşıyorsun yada biz bütün caddeler yerine hayali olarak gezintiler yaptık LOL

Nöbet durumları gece yarısına kadar sürdü.
Nefer
Yukarı
oscares Liste gör
Deneyimli Yazar

serkan kararman
Yer: Raykent
  Alıntı oscares Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2009 saat 02:08
bizimle kimse başa çıkamaz
tek dost efes tek aşk ES ES
Yukarı
oscares Liste gör
Deneyimli Yazar

serkan kararman
Yer: Raykent
  Alıntı oscares Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2009 saat 02:10
güle güle konya evine döndün sonunda
tek dost efes tek aşk ES ES
Yukarı
esesim-26 Liste gör
Usta Yazar

EsesLi Onur
Yer: Eskişehir
  Alıntı esesim-26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2009 saat 02:11
seviyorum bu şehriiiii inadına ESKİŞEHİR eskişehirsporlu olmaktan bir kere daha gurur duydummmm 
ESKİSEHİRSPOR
Yukarı
onuronat Liste gör
Yazar

onur onat
Yer: Yenibağlar
  Alıntı onuronat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2009 saat 02:16
Alıntı yapılan Ati_Kaan

onuronat
Tiyatro için hazırladığn yazı bence çok güzel,ama renklerden biri tutmuyor.Kırmızı yerine beyaz olan bir yerde bu tür açıklamalar yaparsan senin gidişaatın için daha iyi olur.

Yada sen başka bir şehirde yaşıyorsun yada biz bütün caddeler yerine hayali olarak gezintiler yaptık LOL

Nöbet durumları gece yarısına kadar sürdü.

pardon ya ne diyosun sen ne tiyatrosu kafanmı güzel senin.. lafı neresinden anlıyosun ?
Her Zaman Her Yerde En Büyük, Tek Büyük Sensin Es-Es im
Yukarı
onuronat Liste gör
Yazar

onur onat
Yer: Yenibağlar
  Alıntı onuronat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2009 saat 02:19
ayrıca yok gidişatın için bilmemne ? ne demeye getiriyosun bejekeli yerinemi koyuyosun beni.. lafı buraya yazma özelime gel açık açık..
Her Zaman Her Yerde En Büyük, Tek Büyük Sensin Es-Es im
Yukarı
skinhead Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı skinhead Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2009 saat 02:19
Alıntı yapılan disasel

Kocaelinde kutlamalar devam ediyor saatlerce araçlar korna çalıp karşılıklı siyah-beyaz çekiyorlar.

Bizans yalakası Kocaeli'ye yakışır.Hiç şaşırmadım...

Bizans takımlarına çiçek, Anadolu takımlarına taş(özellikle bize)...
Yukarı
Ati_Kaan Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Madrid
  Alıntı Ati_Kaan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2009 saat 02:22
Lafımdan ne ortaya çıktığı bellidir.Eğer insanların sana tepki göstermesini istemiyorsan kusura bakma ama saçma ve alakası olmayan şeyler yazan biz değiliz.

Nefer
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2930313233 42>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır