eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Şampiyonluk Kutlaması

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2829303132 42>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
onuronat Liste gör
Yazar

onur onat
Yer: Yenibağlar
Online Durum: Offline
  Alıntı onuronat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2009 saat 01:51
Esparkın giriş kapısının önünde yaklaşık 30 kişilik bir grup ellerinde bayraklarla , formalarla tezahuratlar yaptılar fakat civarda bir kişi bile karşı koymadı üstümde eses forması vardı başkada benim gibi bir kişi bile yoktu. Sadece çarşıda kutlayamadılar bağlar civarında her tarafta adamlar kutlamasını yaptı.
Her Zaman Her Yerde En Büyük, Tek Büyük Sensin Es-Es im
Yukarı
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
Yer: Eskişehir mrk.
  Alıntı 26_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2009 saat 01:52
Tamam kardeşim,korna çalmadı,davul vurmadı abartmayalım artık,iş bitti kardeşim.
Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2009 saat 01:53
Alıntı yapılan onuronat

Esparkın giriş kapısının önünde yaklaşık 30 kişilik bir grup ellerinde bayraklarla , formalarla tezahuratlar yaptılar fakat civarda bir kişi bile karşı koymadı üstümde eses forması vardı başkada benim gibi bir kişi bile yoktu. Sadece çarşıda kutlayamadılar bağlar civarında her tarafta adamlar kutlamasını yaptı.

Bu tip mesajlara da alışığız Tongue 

Tezgahı kapatma devam et..!

Şaka mı yapıyorsun,dalga mı geçiyorsun ?

Onca olay oldu kör müsünüz diye sormadan kendimi alamayacağım ? Dead
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
upsidedown Liste gör
Deneyimli Yazar

hakan
Yer: Turkey
  Alıntı upsidedown Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2009 saat 01:54
Gençler bizde sizin yaşınızdayken bunları yaptık.Ama istersiniz dallandırıp budaklandırmayın,olay caddede olmuş bitmiş forumumuzu tüm takımların taraftarları okuyor.Olayın özü neymiş,hani o övünen Trabzon var ya orda bile kutlama olur ama Eskişehir'de asla.İşi döveriz,keserize çevirmeyelim.Şampiyonun yolu Eskişehirden geçmez o kadar.
Yukarı
DoguES Liste gör
Yazar

Eren
Yer: MUŞ
  Alıntı DoguES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2009 saat 01:54
Alıntı yapılan onuronat

esparkı bilmem de maçtan sonra arabayla şehir turu attık hiç bi kutlama yoktu.Gurbetteki ESES liler üzülecek sonra
Yukarı
esesfun Liste gör
Deneyimli Yazar

İSMAİL DURAK
Yer: ES_ES
  Alıntı esesfun Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2009 saat 01:56
Alıntı yapılan es_emre26

Alıntı yapılan thefasfis

bayrak satmaya çalışanlara deli oldum,  kızılcıklı doktaorlar birleşiminde başlayan tezhurat sonrasıı polisin onları  o bölgeden uzalaştırması güzeldi.  gece yürürken donas eski tilmed karşısında kaldırımda çok kan vardı. kanı görünce becekililer dayak yedi diye düşündüm. eğer böyleyse çok güzel olmuş .

biz eskişehirliyiz

Doğru düşünmüşsünüz.O dehşet dakikalara biz de tanık olduk.

Donas'ın önünde çarşıya doğru giderken karşıdan iri yarı çarşı yazan t-shirt ile biri geliyordu.Biz önde 2-3 kişi,arkada da 3-4 kişi vardık.Öndekilerden birisi omuz attı geçti.Sonra arkamızdakiler bunu takip edip köşeyi döndüğü anda belki de o yarmanın yarısı kadar vücut yapısına sahip bir renkdaşımız çok fena benzetti.Yerde yatan bjkliydi ama içim acıdı.O derece kötü dayak yedi.Kafasını arabanın kaportaya falan vurdu.Shocked
vuran kişi boksörmüş,sağlam dövdü bende acıdım elemana,bi çarşı tişörtü giydi suratı çarşı pazarına döndü:))
3 büyük değil TEK büyük geldi
     BİZANS KORK BİZDEN
Yukarı
grk26es Liste gör
Deneyimli Yazar

GÖRKEM_KURNAZ
Yer: AnKaRa
  Alıntı grk26es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2009 saat 01:57
Burası Eskişehir Burda Tek şampiyon Var..
ESKİŞEHİRSPOR.
SADECE ESKİŞEHİRSPOR...
Yukarı
enes94 Liste gör
Yazar

Enes
Yer: Eskişehir
  Alıntı enes94 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2009 saat 01:57
Alıntı yapılan Mc_PrOdAtOr

[QUOTE=gudumen]
http://forum.forzabesiktas.com/viewtopic.php?f=1&t=12701&start=375

anca kendi kendilerine söverler.
sevmek suçsa cezam idam olsun
cezam idamsa cellatım ES-ES olsun
cellatım ES-ES ise canım feda olsun

şişen köfteler
Yukarı
KGKO Liste gör
Deneyimli Yazar

Semih
Yer: Eskişehir
  Alıntı KGKO Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2009 saat 01:57
eskpark'ın orada bejeke'liler diye haber gelir gelmez oraya damladık zaten. abartmaya gerek yok 5 dakika bağırmışsa bağırmıştır. sonra bağıracak mecalleri kalmadı kaçmakdan
Kalsa da son bir nefes, her zaman yine de Es-Es
Yukarı
Batuu Liste gör
Deneyimli Yazar

Batuhan CAN
Yer: Bursa/Ankara
  Alıntı Batuu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2009 saat 01:58
Alıntı yapılan apsuva26

şimdi teleligde bck liler Eskişehir de kutlama yapamamış dediler Big%20smile

LOLLOLLOLLOLLOLLOL
Uludağ ÜNİESES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2829303132 42>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,586 saniyede hazırlanmıştır