eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor'un Mali Durumu

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 97>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Mesut_ES_1971 Liste gör
Deneyimli Yazar

Mesut
Yer: Bursa
Online Durum: Offline
  Alıntı Mesut_ES_1971 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2013 saat 19:17
Yönetimin Eskişehirspor umuzun bir kuruşunun zayi olmaması adına her türlü yasal süreci başlatması takdire şayandır. Bu süreç inşaallah ikinci Anadolu ihtilali olur ve klüpler hak ettikleri mali yapıya, yönetimlere kavuşur.
ESES li Doğmuşum
Yukarı
irfnzcn Liste gör
Usta Yazar

irfan
Yer: eskişehir
  Alıntı irfnzcn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2013 saat 19:28
Alıntı yapılan akahraman57

Asbaşkan konuşuyor boş yere. Ağzını bir tut. Bilançoyu iyice öğren ondan sonra açıkça ilan edersin. Savcılığa verecekmiş verdiğin zaman konuş. ---ceğiz, ---cağız deme. Bunların hepsi aynı. Ertuğrul hoca Bursa'dan ne alıyormuş. Bizden ne alıyor? Yardımcılar dahil mi bu işe? Yanal net ne alıyordu? Ne kadarından feragat etti? Bunları açıklayın açıkça biz de bilelim. Açık olun lütfen

adamlar kulübün içini boşaltmış sen kalkmış burada yeni yönetime sallıyorsun
Süha Bozkurt @suhabozkurt 4 sa

Eskisehirsporu batakliga suruklemisler bu ne ya borc icra mali tablo.

Süha Bozkurt @suhabozkurt 4 sa

Dusunun eskisehirspordaki bollugu. 3 bin lira hesap 4 bin lira bahsis bile birakilmis

BAK BURADA ......CEĞİZ .....CAĞIZ YOK YAPTILAR ETTİLER 80 MİLYON BORÇ BIRAKTILAR VAR.....

SENİ BİZİM KADAR SEVEN OLDU MU?
Yukarı
ict26 Liste gör
Yeni Yazar

chan
Yer: Eskisehir
  Alıntı ict26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2013 saat 19:31
bütün taraftarlar yardım etse ne bileyim herkes 10tl verse yardım kampanyası gibi birşey olsa 200-300 bin kişi verir mi bir kısım acil borçlar kapansa 
kalsa da son bir nefes her zaman her yerde en büyük EsEs
Yukarı
esesliyiz Liste gör
Usta Yazar

Eray Hatipoğlu
  Alıntı esesliyiz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2013 saat 19:36
Bu saatten sonra konuşmanın değil Esstore olsun kombine olsun yeni sezon tribünleri doldurmak olsun destek zamanı.Bu saatten sonra hep destek tam destek.
Yukarı
esesim Liste gör
Usta Yazar

Selahattin ERDOĞAN
Yer: Turkey
  Alıntı esesim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2013 saat 19:48
Alıntı yapılan akahraman57

Asbaşkan konuşuyor boş yere. Ağzını bir tut. Bilançoyu iyice öğren ondan sonra açıkça ilan edersin. Savcılığa verecekmiş verdiğin zaman konuş. ---ceğiz, ---cağız deme. Bunların hepsi aynı. Ertuğrul hoca Bursa'dan ne alıyormuş. Bizden ne alıyor? Yardımcılar dahil mi bu işe? Yanal net ne alıyordu? Ne kadarından feragat etti? Bunları açıklayın açıkça biz de bilelim. Açık olun lütfen

Bu konu başlığı altındaki tek eleştirel yaklaşım bu.
Kullanılan dile baktığımız vakit üslup olarak son derece itici geliyor. Savunmuş olduğu düşünce doğru olsa dahi bu üslubu gören hiç kimse size hak vermeyecektir. Burada Eskişehirsporluluk kültürüne yakışır bir ortam hazırlamanın çabası içersindeyiz. Eleştirilerimizi lütfen düzgün bir üslupla yapalım ki, size de insanlar aynı üslup ile cevap verebilsinler.

Ben de aynı yönde eleştiride bulunacağım. Yeni yönetim işbaşı yapmıştır ve seçilmeden önce bizlere verdiği sözü tutmak için hesap sormak üzere gerekeni yapmaktadır. Zamansız ve mesnetsiz açıklamalarla bu süreç zarar görür. Hoşcan ve ekibi bu hesap sorma işini seçim çalışmalarında bizlere sunduğu ciddiyet içinde yapmalıdır.

Zaten gereken her şey yapılmış. En ciddi şekilde incelemeler yaptırılıyor. Daha incelemeler başlamadan bir iflas havası estirmek bence hiç de doğru değildir. Yeni yönetimin bu meseleyi mümkün mertebe hızlandıracağı kaçınılmaz bir gerçektir. O nedenle bazı yorumlarda ve açıklamalarda bulunmaktan kaçınmak en doğrusu olacaktır.

Genel Kurul'da açıklanan bilanço ile gerçek bilanço bu denli farklı çıkarsa zaten ilgili kişiler gerekli cezaları alacaktır. Bu da bizlerin en büyük temennisidir. Bu noktada daha işin başında enkaz edebiyatına girilmesi ve buna destek verilmesi fayda sağlamayacaktır.
SENİ TAHTINA OTURTMADAN ÖLMEK, HARAM OLSUN BİZE ESESİM!..

ESKİŞEHİRSPOR YÖNETİMİNDE PAVYONCU ZİHNİYETE SON!
Yukarı
dolpinesk Liste gör
Deneyimli Yazar

BURAK
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı dolpinesk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2013 saat 19:49
Zararın neresinden dönülürse karmış. Daha kötüsünde olabilirdi örnek Halil yine başkan olabilirdi. Olsaydı inanın durumumuz Kocaeli yada Sakarya'dan farksız değildi. Artık bizim üzerimize düşen tek şey kombinemizi almak Yada her maça gelmek yani hermaç stadı tıkabasa doldurmak. Diğer konular başkan ve ekibinin işi. İnanın onlar bu durumu bilerek seçime girdiler ve gereğini yapacaklarından hiç şüpheniz olmasın.
Yukarı
muss26 Liste gör
Yazar

Musa
Yer: Eskişehir
  Alıntı muss26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2013 saat 19:49
hani nerde halilciler beleşçiler yönetim yapabiliyorsa bunun hesabını hukuk yoluyla sormalı
Bir Baba Hindi Heyyy Allah
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
  Alıntı ESESLİ EMRE 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2013 saat 20:47
Esesimin üstünden kim kendisine haksız kazanç elde ettiyse Allah'a havale ediyorum beter olsun..
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
ersin2626 Liste gör
Usta Yazar

ErsiN
Yer: Eskişehir
  Alıntı ersin2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2013 saat 21:16
Süha Bozkurt ‏@suhabozkurt 4 sa
Dusunun eskisehirspordaki bollugu. 3 bin lira hesap 4 bin lira bahsis bile birakilmis
------------
Allahtan korkmaz kuldan utanmaz diye bir söz varya hani; galiba bu söz tam bu duruma söylenebilir
≈αηα∂σℓυ уıℓ∂ızı єѕкιşєнιяѕρσя≈
Yukarı
Matador26 Liste gör
Usta Yazar

Ozan Kaan
Yer: İzmir
  Alıntı Matador26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2013 saat 21:49
Alıntı yapılan ict26

bütün taraftarlar yardım etse ne bileyim herkes 10tl verse yardım kampanyası gibi birşey olsa 200-300 bin kişi verir mi bir kısım acil borçlar kapansa 

Bu iyi bir fikir ben valla öğrenci halimle 20 tl vermeye hazırım
"Dünyayı değiştirmek istemiştik. Ama perişanca yenildik. Şimdiyse değişememek için ben dünyaya direniyorum"
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 97>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,266 saniyede hazırlanmıştır