eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Altınoluklu Kırmızı Şimşekler(Edremit Körfezi)

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 7>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
murattan26es Liste gör
Deneyimli Yazar

murat
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı murattan26es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2009 saat 18:02
Alıntı yapılan Murat2616

Alıntı yapılan ersöz

2001'den beri her yaz en az 1 ay Fener Mahallesi'ne giderim.. Fener Mahallesindeki tek Eskişehirsporlu benim.. Ancak orda Edi-Koop Tesisleri var, sürekli geçici olarak Eskişehirliler geliyor 10 günlüğüne falan.. Bilmiyorum faydası olur mu?

Eğer yaz içinde buluşma yaparsanız burdan duyurun, konuk olarak katılmak isterim Smile

Oluşumunuz hayırlı olsun Clap
Güzel oluşumlara inşalah bir yenisi daha ekleniyorThumbs%20Up. Hayırlı olsunClap. ES ES taraftarı her yerde. Edi-Koop (Eskişehir Demir Yolu İşçileri Kooperatifi) 1978 li yıllarda 4 sene yazın kampa gittim çok güzel bir yerdi. 3 sene önce yolum o taraflara düştüğünde uğradım çok değişmiş eski hali daha güzeldi şimdi zeytin ağaçları çok az kalmış. 
6 yıl çalıştım edi koopta oralar gerçekten mükemmel yerler,akçay,altınoluk,güre de birçok eskişehirli vardı o zamanlar şimdide öyledir bu oluşum oraya renk katacaktır
seni sevmek ölmekse ölürüm ugruna eses
Yukarı
ersöz Liste gör
Usta Yazar

Özgür Ersöz
Yer: BKŞ
  Alıntı ersöz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2009 saat 22:57
Alıntı yapılan blacksoul

arkadaşlar herkes hangi tarihler arasında orada olabilcekse lütfen yazsın böylece orda yapmak istedigimiz organizasyonları ayarlayabiliriz

Güzel söylüyorsun ama kimse şimdiden garanti veremez.. misal benim temmuzda gelme ihtimalim var ama belki de ağustosta giderim.. yazlıkçılar her an gidip gelebiliyor malum..

Mühim olan bu ayın sonuna doğru ağustos planı kesinleşenlerin bu sayfaya not düşmesi, malumunuz 9 Ağustos lig başlangıcı.. O zaman daha sağlıklı olur organizasyon planları.. Wink
siyahına kırmızına

şizofren diyenlere inat, Şampiyon Eskişehirspor..
Yukarı
kabako74 Liste gör
Yazar

Can
Yer: Ankara
  Alıntı kabako74 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Tem/2009 saat 13:42
Altınoluklu simsekler olarak ilk organizasyonumuzu yapabiliriz fikstür cekiminden sonra.mac izmirde olacagından dolayı, bizde edremit körfezindeki taraftarlar olarak, izmir e toplu bir sekilde gidebiliriz. yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar.
Biz ESkisehirliyiz işte farkımız...
Yukarı
blacksoul Liste gör
Yazar

ahmet can
Yer: eskişehir
  Alıntı blacksoul Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Tem/2009 saat 13:45
bence cok iyi olur ilk maçında esesimizi yalnız bırakmamış oluruz hemde izmir yakın  olursa çok iyi olur
Eskişehir gururuyla

BOĞAZIN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİ...
Yukarı
kabako74 Liste gör
Yazar

Can
Yer: Ankara
  Alıntı kabako74 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Tem/2009 saat 13:46
gelebilecek durumda olacak arkadaslar varsa haberleselim.
Biz ESkisehirliyiz işte farkımız...
Yukarı
blacksoul Liste gör
Yazar

ahmet can
  Alıntı blacksoul Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Tem/2009 saat 13:51
ozamana  kadar gene gündeme getiririz zaten ya...
Eskişehir gururuyla

BOĞAZIN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİ...
Yukarı
ersöz Liste gör
Usta Yazar

Özgür Ersöz
Yer: BKŞ
  Alıntı ersöz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Tem/2009 saat 19:34
kişi sayısını temmuz sonuna kadar belirleyip ona göre araç ayarlanır.. en kötü ihtimalle özel araçlarla veya otobüsle gidilir.. ama gidilir mutlaka Clap
siyahına kırmızına

şizofren diyenlere inat, Şampiyon Eskişehirspor..
Yukarı
umutjohn Liste gör
Deneyimli Yazar

Umutcan Ünlü
Yer: American Samoa
  Alıntı umutjohn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Tem/2009 saat 19:47
ordayızSmile
TEK GRUP,TEK YÜREK,TEK SES...
Yukarı
Gademsiz Liste gör
Yazar

ismail altıntaş
Yer: Balıkesir
  Alıntı Gademsiz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Tem/2009 saat 20:48
Daha dün Akçay'dan döndüm.  Akçak - Altınoluk arasında Edi-Koop - SSK tesisleri civarında kalıyorum. Normalde Gönen'de ikamet ediyorum. Gerekirse Gönen'den günübirlik bile gelir giderim. Maksat gönüldaşlarımızla birlikte olalım.
Kendini sevmeyen başkasını,
Kentini sevmeyen vatanını sevemez!
Yukarı
kızılcıklıugur Liste gör
Deneyimli Yazar

uğur
  Alıntı kızılcıklıugur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Tem/2009 saat 21:19
Alıntı yapılan murattan26es

Alıntı yapılan Murat2616

Alıntı yapılan ersöz

2001'den beri her yaz en az 1 ay Fener Mahallesi'ne giderim.. Fener Mahallesindeki tek Eskişehirsporlu benim.. Ancak orda Edi-Koop Tesisleri var, sürekli geçici olarak Eskişehirliler geliyor 10 günlüğüne falan.. Bilmiyorum faydası olur mu?

Eğer yaz içinde buluşma yaparsanız burdan duyurun, konuk olarak katılmak isterim Smile

Oluşumunuz hayırlı olsun Clap
Güzel oluşumlara inşalah bir yenisi daha ekleniyorThumbs%20Up. Hayırlı olsunClap. ES ES taraftarı her yerde. Edi-Koop (Eskişehir Demir Yolu İşçileri Kooperatifi) 1978 li yıllarda 4 sene yazın kampa gittim çok güzel bir yerdi. 3 sene önce yolum o taraflara düştüğünde uğradım çok değişmiş eski hali daha güzeldi şimdi zeytin ağaçları çok az kalmış. 
6 yıl çalıştım edi koopta oralar gerçekten mükemmel yerler,akçay,altınoluk,güre de birçok eskişehirli vardı o zamanlar şimdide öyledir bu oluşum oraya renk katacaktır

2 sene calıstım edi-koopta cok güzel zamnlarım gecti ordaSmile
*****KIZILCIKLI*****
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 7>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır