eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Şampiyonluk Kutlaması

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2728293031 42>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
Online Durum: Offline
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2009 saat 01:27

Saat 19.15 gibi Adalar'a giriş yaptım.

Adalara giriş yapan en fazla 10 veya 15 kişi gördüm formalı olarak.Bizden ise kimseleri görememek ''Bu sefer düşer mi bu kale'' diye düşünmeden edemedim.Maçın bitmesine yarım saat kala Adalarda 10-15 kişi göremedim ESESli.Caddeye çıkalım dedik bir baktık herkes yavaştan çıkıyor kabuğundan.Adalarda yakılan formalar dışında 1 tane formalı bir mağazanın içine girmeye çalışıyordu.İçerdeki görevliler bunu göze alamayınca tabana kuvvet dedi pazarlı.

Bağlar'a girişimizin videosu olsa tıklanma rekoru kırar.O kadar kalabalıktık ki kavşakta bekleyen 3 ekip otosundaki polisler hiçbir şekilde yatıştıramadı ESpark önündeki olayları.ESpark'ın güvenlik görevlileri de nedense bizleri darp etmeye çalıştı..!

O sırada ESpark ile Üniversite'nin tam arasındaki kısımda film koptu.Minibüs minibüs polisler geldi bölgeye ve hala bekliyorlardı.

Oradan sonra Hasan Polatkan'a uğradık cenaze çıkmış gibiydi caddenin durumu.

ESkişehirli ve ESkişehirsporlu olmaktan GURUR DUYUYORUM..!

Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
gudumen Liste gör
Yazar

Erhan
Yer: Eskişehir
  Alıntı gudumen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2009 saat 01:35
Polisler naapsın? Orantısız güce seyirci kalamamışlar, insan hayatı sonuçta...Smile
Şaka bir yana arkadaşlar, fazla reklam olmayalım, malum izleniyoruz. Kurtlar vadisi havasında anlatmasak iyi olur diyorum...

Biz başkaları gibi "neden süper ligde değiliz?" diye söylenmedik çünkü armamızın olduğu her lig "süper" ligdir. B.Y.
Yukarı
Mc_PrOdAtOr Liste gör
Usta Yazar

BoŞNaK
Yer: GöKMeYDaN
  Alıntı Mc_PrOdAtOr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2009 saat 01:36
Alıntı yapılan es_emre26

ESpark'ın güvenlik görevlileri de nedense bizleri darp etmeye çalıştı..!

esparka bi ugramak lazım o zaman Angrygerci sizler adam etmişsinizdir
ULTRAS & A.C.A.B ESparta

Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2009 saat 01:38
Alıntı yapılan thefasfis

bayrak satmaya çalışanlara deli oldum,  kızılcıklı doktaorlar birleşiminde başlayan tezhurat sonrasıı polisin onları  o bölgeden uzalaştırması güzeldi.  gece yürürken donas eski tilmed karşısında kaldırımda çok kan vardı. kanı görünce becekililer dayak yedi diye düşündüm. eğer böyleyse çok güzel olmuş .

biz eskişehirliyiz

Doğru düşünmüşsünüz.O dehşet dakikalara biz de tanık olduk.

Donas'ın önünde çarşıya doğru giderken karşıdan iri yarı çarşı yazan t-shirt ile biri geliyordu.Biz önde 2-3 kişi,arkada da 3-4 kişi vardık.Öndekilerden birisi omuz attı geçti.Sonra arkamızdakiler bunu takip edip köşeyi döndüğü anda belki de o yarmanın yarısı kadar vücut yapısına sahip bir renkdaşımız çok fena benzetti.Yerde yatan bjkliydi ama içim acıdı.O derece kötü dayak yedi.Kafasını arabanın kaportaya falan vurdu.Shocked
Yukarı
es_PaSHa Liste gör
Deneyimli Yazar

Kadir Cem AKBAY
Yer: Bursa
  Alıntı es_PaSHa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2009 saat 01:41
Alıntı yapılan es_emre26

Alıntı yapılan thefasfis

bayrak satmaya çalışanlara deli oldum,  kızılcıklı doktaorlar birleşiminde başlayan tezhurat sonrasıı polisin onları  o bölgeden uzalaştırması güzeldi.  gece yürürken donas eski tilmed karşısında kaldırımda çok kan vardı. kanı görünce becekililer dayak yedi diye düşündüm. eğer böyleyse çok güzel olmuş .

biz eskişehirliyiz

Donas'ın önünde çarşıya doğru giderken karşıdan iri yarı çarşı yazan t-shirt ile biri geliyordu.Biz önde 2-3 kişi,arkada da 3-4 kişi vardık.Öndekilerden birisi omuz attı geçti.Sonra arkamızdakiler bunu takip edip köşeyi döndüğü anda belki de o yarmanın yarısı kadar vücut yapısına sahip bir renkdaşımız çok fena benzetti.Yerde yatan bjkliydi ama içim acıdı.O derece kötü dayak yedi.Kafasını arabanın kaportaya falan vurdu.Shocked

tüh tüh.. vah vah..
sizi hiç tasvip etmiyorumLOL
Yukarı
enes94 Liste gör
Yazar

Enes
  Alıntı enes94 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2009 saat 01:42
Alıntı yapılan es_PaSHa

Alıntı yapılan es_emre26

[QUOTE=thefasfis]bayrak satmaya çalışanlara deli oldum,  kızılcıklı doktaorlar birleşiminde başlayan tezhurat sonrasıı polisin onları  o bölgeden uzalaştırması güzeldi.  gece yürürken donas eski tilmed karşısında kaldırımda çok kan vardı. kanı görünce becekililer dayak yedi diye düşündüm. eğer böyleyse çok güzel olmuş .

biz eskişehirliyiz

oh olsun çok iyi olmuş...
sevmek suçsa cezam idam olsun
cezam idamsa cellatım ES-ES olsun
cellatım ES-ES ise canım feda olsun

şişen köfteler
Yukarı
apsuva26 Liste gör
Yazar

Ahmet
  Alıntı apsuva26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2009 saat 01:42
burası Eskişehir işte.ahh ahh keşke bende Eskişehir de olsaydım bikaç bck lide ben kovalasaydım.evimde espark a 5 dakika valla hemen koşar giderdimSmileneyse zaten bizim renkdaşlar hadlerini bildirmiş o 1.sınıf bebelere.giden kovalayan bütün abilerim kardeslerim elinize ayağınıza sağlıkClapClapsayenizde rahat uyuyucam Eskişehir de yine kimse sevinemedi sevinemiyecek...
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2009 saat 01:45
Bu arada şunu da belirtmeliyim ki ;

Geçen sene 100-150 kişi vardık,bu sene rahat 200-250 (en az)...

Kavgamız giderek artıyor,bir şehir ŞEHRİNE SAHİP ÇIKIYOR...Clap
Yukarı
apsuva26 Liste gör
Yazar

Ahmet
  Alıntı apsuva26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2009 saat 01:48
şimdi teleligde bck liler Eskişehir de kutlama yapamamış dediler Big%20smile
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2009 saat 01:49
Bjkli bir bayan taraftarın TRT-1 Telelig'e mesajı ;

Eskişehir'de bjkliler şampiyonluk kutlayamadı.Mağdur durumdayız.LOL
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2728293031 42>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır