eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2012-2013 Sezonu Kombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2627282930 38>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Miami Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: Miami
Online Durum: Offline
  Alıntı Miami Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2012 saat 03:01
Alıntı yapılan KiLLaGe_2626

Alıntı yapılan Miami

Nefer Kombinesi 100 liraymış,Açık 200 Nasıl Saçmalık Böyle Açıkda Ögrenci,Madii Sıkıntısı Olan Yokmu Sanki. Yönetim Yazıklar Olsun Sana. Gerçi Onların Ögrencilikle,Maddi Sıkıntısıyla Alakası Yok Onlar Yönetimin Yalamasıydı Doğru. Şu Zamana Kadar Aldığım Kombineler,Biletler Haram Zehir Zıkkım Olsun.

Ben triibün gruplarına biraz daha özel bir rakam olmasını yıllardan savurunum, bu yüzden çok kişi tepki de gösterebilir ancak tribün gruplarına giren adamlar genelde öğrencidir ve ana baba eline bakan çocuklardır.
Bu şekilde bedava bilet engellenir. Herkes 100 TL'lik kombinesini alır ve Nefer'i hınca hınç doldurur ise Eskişehir tribünleri bu yıl çok iyi şeyler başarır.
Neden mi?
-Çünkü açık tribün tamamen bir patlamaya hazır bomba. Kimi zaman o bomba elde patlar kimi zaman ise dışarıya patlarlar. Her zaman dediğim gibi açık tribünsüz bir Eskişehirspor taraftarı tabikide kabul edilemez. Açığı canlandırmakta kapalının sağındaki gruba düşüyor. Eğer o grup açığı canlandırabilirse Eskişehirspor taraftarı tekrardan uyanmış olur. Bu da her maç aynı kombineyle aynı kişilerin tıklım tıklım Nefer'i doldurması ile olur.
Kombine bilet politikası bakımından yönetim çok doğru bir iş yapmış. 200 TL'lik kombine kartları açık için, 100 TL'lik kombine kartları da tribün grupları (öğrenciler) için çok uygundur.
Ota b.ka da isyan moduna girmenin bir anlamı yoktur.
Saygılar..
Kardeşim Nasıl Bir Mantık Sendeki Neferdemi Sadece Ögrenci Var,Açıkda Yokmu? Haberide Okumuşsundur Bedava Bilet Kombine Yok Diye. 100 Lira Olan Nefer Kombinesinden Neden Bahsetmemişler. Biliyorlar Çünkü Alacakları Tepkiyi.Böyle Olduğu Sürecede Bu Taraftarımız İyice Azalır. Neden Bahsetmemişler Gazetede Bunuda Kendine Sor Bakalım. Gerçi Neferli Olduğun Belli.

Birader sen 100 TL'ye kombine alacağım, bütün sezon kapalının sağına geçip tribün yapacağım dedin de sana kombine vermediler mi? Buyur gel kimse sana hayır demez. Ayrıca Neferli falan değilim yaklaşık 8-9 yıl Kızılcıklı tribününe takılmış, tribünde oturup maç izlemek yerine 90 dakika tribünde kolkola bağırmaktan zevk duyan bir Eskişehirsporluyum..
Yukarı
morir26 Liste gör
Deneyimli Yazar

hakan
Yer: eskişehir
  Alıntı morir26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2012 saat 03:23
Alıntı yapılan mustafa_eses

100 tl kombine taraftar için çok güzel ama sadece nefer için olması çifte standarttan başka birşey değildir.
nefer kombinesiyle açığa giriliyor arkadaşlar nasıl bir sistem yaptılarsa artık bizzat gördüm
seviyoruz işte var mı diyeceğin
Yukarı
KiLLaGe_2626 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ahmet ARAS
Yer: Akdeniz-K.Deniz
  Alıntı KiLLaGe_2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2012 saat 03:56
Alıntı yapılan Miami

Alıntı yapılan Miami

Nefer Kombinesi 100 liraymış,Açık 200 Nasıl Saçmalık Böyle Açıkda Ögrenci,Madii Sıkıntısı Olan Yokmu Sanki. Yönetim Yazıklar Olsun Sana. Gerçi Onların Ögrencilikle,Maddi Sıkıntısıyla Alakası Yok Onlar Yönetimin Yalamasıydı Doğru. Şu Zamana Kadar Aldığım Kombineler,Biletler Haram Zehir Zıkkım Olsun.

Ben triibün gruplarına biraz daha özel bir rakam olmasını yıllardan savurunum, bu yüzden çok kişi tepki de gösterebilir ancak tribün gruplarına giren adamlar genelde öğrencidir ve ana baba eline bakan çocuklardır.
Bu şekilde bedava bilet engellenir. Herkes 100 TL'lik kombinesini alır ve Nefer'i hınca hınç doldurur ise Eskişehir tribünleri bu yıl çok iyi şeyler başarır.
Neden mi?
-Çünkü açık tribün tamamen bir patlamaya hazır bomba. Kimi zaman o bomba elde patlar kimi zaman ise dışarıya patlarlar. Her zaman dediğim gibi açık tribünsüz bir Eskişehirspor taraftarı tabikide kabul edilemez. Açığı canlandırmakta kapalının sağındaki gruba düşüyor. Eğer o grup açığı canlandırabilirse Eskişehirspor taraftarı tekrardan uyanmış olur. Bu da her maç aynı kombineyle aynı kişilerin tıklım tıklım Nefer'i doldurması ile olur.
Kombine bilet politikası bakımından yönetim çok doğru bir iş yapmış. 200 TL'lik kombine kartları açık için, 100 TL'lik kombine kartları da tribün grupları (öğrenciler) için çok uygundur.
Ota b.ka da isyan moduna girmenin bir anlamı yoktur.
Saygılar..
Kardeşim Nasıl Bir Mantık Sendeki Neferdemi Sadece Ögrenci Var,Açıkda Yokmu? Haberide Okumuşsundur Bedava Bilet Kombine Yok Diye. 100 Lira Olan Nefer Kombinesinden Neden Bahsetmemişler. Biliyorlar Çünkü Alacakları Tepkiyi.Böyle Olduğu Sürecede Bu Taraftarımız İyice Azalır. Neden Bahsetmemişler Gazetede Bunuda Kendine Sor Bakalım. Gerçi Neferli Olduğun Belli.

Birader sen 100 TL'ye kombine alacağım, bütün sezon kapalının sağına geçip tribün yapacağım dedin de sana kombine vermediler mi? Buyur gel kimse sana hayır demez. Ayrıca Neferli falan değilim yaklaşık 8-9 yıl Kızılcıklı tribününe takılmış, tribünde oturup maç izlemek yerine 90 dakika tribünde kolkola bağırmaktan zevk duyan bir Eskişehirsporluyum..
Kardeşim sen dediğimi anlamadın sanırım. 100tl'ye kombine alıp,almamak. şu kadar takılmak,bagırmak,etmek degil demek istedigim. gider 200 lirayada kombine alırım bağırırım ederim. ama neden nefer 100 lira ayrıcalıkları ne? açıkda ögrenci neden böyle kampanyadan faydalanamıyor? iş adamları ödedi diyorlar kim o iş adamları? ki inanmıyorum zaten isimlerini duymadan böyle birşeye. birde başkan açık 200 diyor kimseye ayrımcalık yok diyor, utanmadan yalan söylüyor hala demek istedigim bu kardeşim. neyse ne artık zaten alsınlar kombinelerini,biletlerini ne yaparsa yapsınlar artık bıktırdı zaten bu yönetimin palavları
Canı cananı bütün varımı alsın da Huda, Etmesin tek ESES’imden beni dünyada cüda..!
Yukarı
sisal Liste gör
Usta Yazar

Ali Gündüz
Yer: izmir/bornova
  Alıntı sisal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2012 saat 05:35
kombineyi aldık Bandonun oradaydık Fenada destek olmadık ama sagımız solumuz bedava köstekçilerden dolunca ne anlamı kaldı.. zaten giriyorlar bedavaya biletin fiyatı 15'de olsa 50'de olsa hep ordalarr..
Anadolu Yıldızı
Yukarı
since65 Liste gör
Usta Yazar

vehbi
Yer: Eskişehir
  Alıntı since65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Ağu/2012 saat 17:31
 Nefer'e 100 tl ye kombine satmaya devam mı?
since1965
Yukarı
ahmetcekic Liste gör
Yazar

ahmet
Yer: MARDİN
  Alıntı ahmetcekic Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Ağu/2012 saat 19:14
bende maçları izlemeye gidiyorum ama kapalıda izliyorum. hala açıkta maçı izleme cesareti bulamıyorum. her maçta kavga görüyorum ve açıkta maç izlemek istemiyorum.
Yukarı
ES ES ES Liste gör
Usta Yazar

Mustafa Aydoğdu
Yer: ESkişehir
  Alıntı ES ES ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eki/2012 saat 17:28
İki Eylül Gazetesindeki habere göre bu sezon 1800 kombine satılabilmiş.

KOMBİNELER ELDE KALDI

Kombine satışlarında hayal kırıklığı yaşandı. Yönetim hedefi 6-7 bin kombine satışı olarak koydu... Bugün itibariyle satılan kombine sayısı 1800’ü aşmadı
http://www.2eylul.com.tr/spor/kombineler-elde-kaldi-h6912.html

3ES - 3Kİ - 2ESKİ - 1ES      ▒▓ E ▓ S ▓ K ▓ İ ▓ Ş ▓ E ▓ H ▓ İ ▓ R ▓ S ▓ P ▓ O ▓ R ▓▒
Yukarı
bloodSucker Liste gör
Deneyimli Yazar

PAŞHA
Yer: İN DİBİ
  Alıntı bloodSucker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eki/2012 saat 18:05
İnsanlar hala şunu anlayamamış.Eskişehirspor taraftarının büyük bir kısmı güvenmediği kişilerin istediği şeyi yapmaz.Kombine ucuzmuş , pahalıymış bakmaz.

Eğer sana güveniyorsa , sen kurumsal yapıdaysan , sözüne güvenilirse taraftar arkanda olur ve bunu gösterir.
ŞAMPİYONLUK ÇOK UZAK DEĞİL ESKİŞEHİRRRRR
Yukarı
EsBoraEs Liste gör
Usta Yazar

Tayfun
Yer: Estanbul
  Alıntı EsBoraEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eki/2012 saat 18:13
bunlar aynı kafada gitsin seneye 1000'i bile bulamazlar anca şirketlere verdikleriyle kalırlar...
ANTİ-BİZANS
Yukarı
v_for_vendetta_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Muammer
Yer: Eskişehir
  Alıntı v_for_vendetta_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eki/2012 saat 13:14
Yönetim kulüp için ne yaptı ki 6-7 bin kombine hedefi koyuyor.1800 kombine bile çok bunlara.Eskişehirsporumuz için aldık o kombineleri ama paranın nereye gittiği meçhul.
DÜNYA YIKILSA DA TERKETMEYECEĞİZ, ESKİŞEHİR'DE DOĞDUK ESKİŞEHİR'DE ÖLECEĞİZ.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2627282930 38>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,422 saniyede hazırlanmıştır