eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2009-2010 Transfer Sezonu -4-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2627282930 429>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
montoya Liste gör
Usta Yazar

Kamil
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2009 saat 08:44

Kartal'a yerli Kaka

Beşiktaş, Bozöyükspor´un 19 yaşındaki 10 numarası Onur Bayramoğlu ile el sıkıştı. Hocası Faruk Sarman, genç futbolcuyu göklere çıkardı, “Beşiktaş´ta büyük yıldız olur” ifadesini kullandı.

Transferde sona yaklaşan Beşiktaş, aradığı yıldızı iç pazarda buldu... İkinci Lig ekiplerinden Bozöyükspor’daki performansıyla dikkatleri üzerine çeken 19 yaşındaki orta saha Onur Bayramoğlu, Mustafa Denizli’nin yeni prensi olacak. İşte film gibi gelişen bir transferin perde arkası...

Cim Bom da devreye girdi
Onur, menaceri Varol Bülbül tarafından Beşiktaş’a ocak ayında önerildi ve kulüp kendisini takibe aldı. Sonraki süreçte Galatasaray’ın da çok isteği genç yetenek için Haldun Üstünel devreye girdi. Bununla da sınırlı kalmadı 19 yaşındaki futbolcuya talipler... Son olarak Trabzonspor’un sportif direktörü Ünal Karaman, oyuncuyu ve menacerini geçen hafta içinde Trabzon’da ağırladı. Ancak Bülbül söz verdiği üzere tüm gelişmeleri Beşiktaş asbaşkanı Ertunç Soğancıoğlu ile paylaştı. Soğancıoğlu da Mustafa Denizli ve Başkan Demirören’e bu yakın temasları bildirdi, operasyon başladı. Onur hemen Trabzon’dan İstanbul’a çağrıldı, protokol imzalandı. Futbolcunun ardından kulüp de ikna edildi, Beşiktaş Bozöyükspor’a da 300 milyar bonservis bedeli verdi.

Hocasından büyük övgü
FANATİK olarak Bozöyükspor’un hocası Faruk Sarman’dan Onur’u değerlendirmesini istedik, önemli bilgiler edindik. Şimdi söz Süper Lig’de Ankaragücü ve Kocaeli’den hatırlanan genç çalıştırıcıda: Futbolu geçen yıl bıraktım. Gebzespor’da oynarken Bozöyük maçında karşılıklı oynadık Onur’la. En kısa şekilde tarif et derseniz diyeceğim şudur; Onur Türkiye’nin Kaka’sıdır. 19 yaşında ve 1.87 boyunda. Kültürlü, altyapısı kuvvetli. İki yabancı dil biliyor. Her iki ayağını müthiş kullanıyor, direkt kaleye gidiyor. Oyun zekası inanılmaz. Mustafa hoca ile çalışmış biri olarak, o idmanları yiyip, büyük takım atmosferini yaşadığında herkes onu konuşur. Yükü rahatlıkla kaldırır. 

kaynak : fanatik

beceriksiz yönetim burnumuzun dibindeki şu gencecik yeteneği üstelik 300 milyar gibi komık bi rakama kaçır yazıklarolsun. suları ısındı yakında istifalar gelince şaşırmasın kimse.
SEVİNMEK İÇİN SEVMEDİK!!!
Yukarı
esolimpiyates Liste gör
Usta Yazar

Ali Gündüz
Yer: Ankara
Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2009 saat 09:04
Bu günkü fanatik gazetesinin haberine göre Manisa dan Erman Güraçarla ilgileniyormuşuz.Rıza hocanın futbolcuyla yaptığı görüşmeler çok olumlu geçmiş,futbolcu Eses'e gelmeye sıcak bakıyormuş.
DALINDAN KOPAN YAPRAĞIN AKİBETİNİ RÜZGAR TAYİN EDER..
Yukarı
tüko_eses Liste gör
Deneyimli Yazar

türker birol
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2009 saat 09:06
gercekten yazık . yılday gibi yası ilerlemiş bir topcu  için ısrar eden yönetim yanı basındaki bir takımdan (eskişehirsporun pilot takımından) geleceği parlak bir yıldız adayını almamasını anlamak mümkün deyil.
gerçekten çok yazık....
365 gün 6 saat eskişehirspor...
Yukarı
Hayyam Liste gör
Yazar

koray hatipoğlu
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2009 saat 09:07
Alıntı yapılan montoya

Kartal'a yerli Kaka

Beşiktaş, Bozöyükspor´un 19 yaşındaki 10 numarası Onur Bayramoğlu ile el sıkıştı. Hocası Faruk Sarman, genç futbolcuyu göklere çıkardı, “Beşiktaş´ta büyük yıldız olur” ifadesini kullandı.

Transferde sona yaklaşan Beşiktaş, aradığı yıldızı iç pazarda buldu... İkinci Lig ekiplerinden Bozöyükspor’daki performansıyla dikkatleri üzerine çeken 19 yaşındaki orta saha Onur Bayramoğlu, Mustafa Denizli’nin yeni prensi olacak. İşte film gibi gelişen bir transferin perde arkası...

Cim Bom da devreye girdi
Onur, menaceri Varol Bülbül tarafından Beşiktaş’a ocak ayında önerildi ve kulüp kendisini takibe aldı. Sonraki süreçte Galatasaray’ın da çok isteği genç yetenek için Haldun Üstünel devreye girdi. Bununla da sınırlı kalmadı 19 yaşındaki futbolcuya talipler... Son olarak Trabzonspor’un sportif direktörü Ünal Karaman, oyuncuyu ve menacerini geçen hafta içinde Trabzon’da ağırladı. Ancak Bülbül söz verdiği üzere tüm gelişmeleri Beşiktaş asbaşkanı Ertunç Soğancıoğlu ile paylaştı. Soğancıoğlu da Mustafa Denizli ve Başkan Demirören’e bu yakın temasları bildirdi, operasyon başladı. Onur hemen Trabzon’dan İstanbul’a çağrıldı, protokol imzalandı. Futbolcunun ardından kulüp de ikna edildi, Beşiktaş Bozöyükspor’a da 300 milyar bonservis bedeli verdi.

Hocasından büyük övgü
FANATİK olarak Bozöyükspor’un hocası Faruk Sarman’dan Onur’u değerlendirmesini istedik, önemli bilgiler edindik. Şimdi söz Süper Lig’de Ankaragücü ve Kocaeli’den hatırlanan genç çalıştırıcıda: Futbolu geçen yıl bıraktım. Gebzespor’da oynarken Bozöyük maçında karşılıklı oynadık Onur’la. En kısa şekilde tarif et derseniz diyeceğim şudur; Onur Türkiye’nin Kaka’sıdır. 19 yaşında ve 1.87 boyunda. Kültürlü, altyapısı kuvvetli. İki yabancı dil biliyor. Her iki ayağını müthiş kullanıyor, direkt kaleye gidiyor. Oyun zekası inanılmaz. Mustafa hoca ile çalışmış biri olarak, o idmanları yiyip, büyük takım atmosferini yaşadığında herkes onu konuşur. Yükü rahatlıkla kaldırır. 

kaynak : fanatik

beceriksiz yönetim burnumuzun dibindeki şu gencecik yeteneği üstelik 300 milyar gibi komık bi rakama kaçır yazıklarolsun. suları ısındı yakında istifalar gelince şaşırmasın kimse.
Kesinlikle katııyorum. Yönetim Yıldıray gibi sansasyonel isimlerin peşinde koşarken gözümüzün önünde rahatlıkla bize gelebilecek bir yıldızı kaçırdı, yazıklar olsun...
Artık 35'lik bir eski kaşar yıldızla telafi etmeye çalışırlar... Takımın geleceği yok Alper ve Tarık'tan başka...
Yukarı
Es es Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

İsimsiz
Yer: Estanbul
Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2009 saat 09:13
Onuru bence şişiriyorlar
Yukarı
target26 Liste gör
Deneyimli Yazar

günhan göç
Yer: Türkiye
Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2009 saat 09:19
Şunu söyleyim takımımıza bir stoper alınacak  belki geç kalınmış bir transfer  ama inşallah geç olmuş olur ama iyi olur....Wink
SEN VE BEN BİR BÜTÜNÜZ SONSUZA DEK !!!
Yukarı
ŞaHiN Liste gör
Usta Yazar

Şahin ÖZMEN
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2009 saat 09:22
Alıntı yapılan target26

Şunu söyleyim takımımıza bir stoper alınacak  belki geç kalınmış bir transfer  ama inşallah geç olmuş olur ama iyi olur....Wink

Der wunderschön eins die Nachricht.. WinkBig%20smile
Yukarı
desperadomt Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2009 saat 09:31
Ahmet Çakar süper kupa finalinden sonra tv de "İsmail Köybaşı ve Gökhan Zan transferleri ile ilgili olarak çok tuhaf şeyler var ama mahkeme korkusu yüzünden konuşamıyorum" dedi.
bunu bi arkadaşımla konuştuk oda bana aşşağıdaki maili gönderdi.
antu.com dan bir alıntı.

Batuhan Karadeniz neden Eskişehirspora gelmedi.
İşte cevabı.
Maildeki mesajın tarihine dikkat edin.
http://img512.imageshack.us/img512/1451/21995672.jpg

Kalsada son nefes yine de ES ES.
ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
tmac26 Liste gör
Usta Yazar

Mustafa Ekici
Yer: Bukamaranga
Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2009 saat 09:53
Alıntı yapılan ESES2688

pablo piatti

Oyuncunun Ülkesi : Arjantin
Milli Maç : -
Doğum Tarihi : 31–03-1989
Pozisyon: AMC
Kullandığı Ayak: Sol
Boy: 1.64 m
Kilo: 58 kg
Kontrat Bitişi: 30.06.2010
bu adamı kaçırmayalım çok yetenekli ve genç .artık parayla değil zekayla mantıkla transfer yapalım bu adamın bonservisi bizim aldığımız gençlerin ki kadardır  kaçırmayalım derim. şu anda oynadığı takım ispanya takımların almeira yıldıraya verilcek para bu adama verilmeli.

Bulan buldu. Serbest kalma bedeli 15-20 Milyon € arası birşey diye hatırlıyorum. Almeria zaten vermez bu adamı daha düşük fiyata. Adam çok ama onları bulmak sorun...
Tarifi mümkün değil bu sevdanın...

Fabio Bilica'yı Eskişehirspor forması altında görmek istemiyorum..
Yukarı
65es26 Liste gör
Usta Yazar

VAROL
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2009 saat 09:56
Alıntı yapılan esolimpiyates

Bu günkü fanatik gazetesinin haberine göre Manisa dan Erman Güraçarla ilgileniyormuşuz.Rıza hocanın futbolcuyla yaptığı görüşmeler çok olumlu geçmiş,futbolcu Eses'e gelmeye sıcak bakıyormuş.

Benim bildiğim Bucaspor'la anlaştı.
Alemin kralı geliyorrrr
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2627282930 429>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,891 saniyede hazırlanmıştır