eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2009-2010 Transfer Sezonu -4-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 267268269270271 429>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
erman123 Liste gör
Deneyimli Yazar

Serhan Etli
Yer: Estanbul
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 11/Ara/2009 saat 09:09
Varımızı yoğumuzu ortaya koyup Batuhan Karadeniz'i bonservisi ile almalıyız bence.
Bence şu anki Batuhan, Beşiktaş yönetimi ve Mustafa Denizli üçgeni bir fırsattır.
Yarım sezon daha kiralayarak elimize hiçbirşey geçmez 2 gol daha fazla atarız hadi 11. lik yerine 9. bitiririz. Bu bize bir arpa boyu yol ilerletmez.
Batuhan henüz 19 yaşında A Milli formayı giymiş bir star adayı.Hem de golcü. Bonservisi elbette uçuk olacak. Ama 26 yaşında geldiğinde Real Madrid Barcelona gibi takımları bile cezbedecek bir fotbolcu olması muhtemel. Hele Premier lig takımları, onu havada kapacak.
Bence artık yönetim bu konuda büyük düşünmeli. Trabzonspor Batuhan konusunda bana kalırsa tamda benim düşündüğüm gibi düşünüyor. Bakın riske girilmeden de bazı başarılar gelmiyor, galatasray takımı uefa ve süper kupa sonrası ne kadar borç açıkladı, aynı şekilde man.utd takımı da bir ara büyük bir borç içine girmişti. Bu küçük takım psikolojisnden çıkalım artık, insan kendini nasıl düşünürse o şekilde olur. Bizim maçlarımız 50ytl. Çivi çakılmayan stadımıza ortalama 40 ytl ye onbinler geliyor. Dahası arkamızda yüzbinler var.
Batuhan Karadeniz istisnai bi futbolcu herkes bunu kabul ediyor, ve şu andaki tablo bir fırsattır. Lütfen büyük düşünelim ve bizi çok seven bu adamı BONSERVİSİ ile alalım.
Sonuçta bonservis ücreti, yemek ücreti gibi bi para değil. Verdin para yok oldu gibi bir durum değil. 10 milyon Euro veriyorsan bu adama 5 milyona da satmak var 35 milyona arsenal e de satmak var. Trabzon Batuhan olayına böyle yaklaşıyor biz de artık yönetimin bize dayattığı küçük takım psikolojhisinden çıkıp olaya biraz böyle bakmalıyız.
Yeter ki sen yürekten oyna..
Yukarı
TARIKCAN Liste gör
Yazar

TARIK
Yer: ESK
Direct Link To This Post Tarih: 11/Ara/2009 saat 10:06
Alıntı yapılan rwessen26

Alıntı yapılan bozüyük26

Semavi Özgür, 27 yaşında. Fiziği dışında bir dezavantajı yok. Teknik yönü çok yüksek. Kocaelispor'da oynadığı dönemden beri çok beğendiğim bir futbolcu.

Kesinlikle imkan varsa alınmalı ki alma imkanı var gibi görünüyor.Ankaragücü'nde epeydir oynamıyor bildiğim kadarıyla.45 kişilik kadrosunu azaltmak isteyen A.gücü ucuz fiyata verebilir Semavi'yi.Gelirse orta sahaya müthiş dinamizm getirir.Ayrıca hücum yönünde de gayet başarılı olur.

Bende Semaviyi çok beğeniyorum 2-1 yenildiğimiz maçtada bize gol atmıştı.
İnşallah alınır....
SENİ YALNIZ BIRAKIRIZ MI SANDIN...?
Yukarı
esessinan Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 11/Ara/2009 saat 10:23

"Tabata'yı bana verin"

Eskişehir'in hocası Rıza Çalımbay, “Müthiş bir futbolcu. Eğer Beşiktaş da kabul ederse, ligin ikinci yarısında onu kiralık olarak renklerimize bağlamak isteriz” dedi.

8 milyon Euro’ya transfer edildi, bir türlü bekleneni veremedi... Beşiktaş’taki Rodrigo Tabata krizine, eski bir Beşiktaşlı olan Eskişehirspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay’dan çözüm önerisi geldi. Siyah-Beyazlı formayla vasatı aşamayan ve eleştiri oklarının hedefi olan Tabata’yı öve öve bitiremeyen Çalımbay, “O müthiş bir futbolcu. Sanırım Beşiktaş’ta bir takım sorunlarla boğuşuyor. Yoksa ikinci yarı takımına büyük katkı sağlayacağından hiç şüphem yok. Türkiye’de en beğendiğim yabancı oyunculardan birisidir Tabata... Ancak bir türlü rahat bir şekilde kendini gösteremedi, hep eleştirildi. Eğer Beşiktaş da kabul ederse, kiralık olarak ligin ikinci yarısında kendisini transfer etmek isteriz” diye konuştu. Orta sahada yaratıcı oyuncu arayışı içerisinde olan Eskişehirspor Yönetimi’nin de harekete geçtiği ve temaslara başladığı öğrenildi.

Son söz Denizli’nin...
Beşiktaş Yönetimi ise Tabata konusunda çekimser davranıyor. Ligin ikinci yarısında takıma dönmesi kesinleşen Matias Delgado’nun gelişiyle birlikte, yabancı kontenjanı krizi yaşanacak. Bu sorun, Tabata’nın kiralanmasıyla çözülebilir. Ancak Başkan Yıldırım Demirören’in, 8 milyon Euro bonservisle alınan Tabata’nın gönderilmesine sıcak bakmadığı konuşuluyor. “Transferde tek yetkili benim” diyen teknik direktör Denizli, Tabata konusunda son sözü söyleyecek...

Tabata’nın G.Antep karnesi

Organizasyon Maç Dk Gol As Sr Kr
Süper Lig 29 2422 12 7 5 1
Türkiye K. 5 450 2 - - -
Toplam 34 2872 14 7 5 1

Tabata’nın Beşiktaş karnesi

Organizasyon Maç Dk Gol As Sr Kr
Süper Lig 9 484 1 1 1 -
Avrupa K. 3 147 - - - -
Toplam 12 631 1 1 1

Yukarı
tmac26 Liste gör
Usta Yazar

Mustafa Ekici
Yer: Bukamaranga
Direct Link To This Post Tarih: 11/Ara/2009 saat 11:09
Tabata'mı?Geek Gelirse müthiş olur...
Tarifi mümkün değil bu sevdanın...

Fabio Bilica'yı Eskişehirspor forması altında görmek istemiyorum..
Yukarı
marcus Liste gör
Usta Yazar

UGUR
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 11/Ara/2009 saat 11:24
ne bu şakamı arkadaşlar rıza hoca seven biriyim ama burası beşiktaşin pilot kulubumu ne bu yaa dalgamı gecıyo bızımle
Yukarı
enes1965 Liste gör
Usta Yazar

Enes Ak
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 11/Ara/2009 saat 11:55
Transfer dönemiş yaklaşıyor her türlü habere hazırlıklı olalım.Mantıklı atmışlar işte belli yani...
Bir yüreğim var benim , birde sevdam !    
Yukarı
kartES Liste gör
Usta Yazar

Erkan AKÇORAY
Direct Link To This Post Tarih: 11/Ara/2009 saat 12:31
Serdar,Batuhan,Tabata isimleri geçiyorsa Beşiktaş'la olağan dışı muhataplık sözkonusudur diye düşünüyorum.
bu karambol içinde bizden İvesa,Koray gibi isimler uçup gitmesin de.......
Yukarı
KuRBaN Liste gör
Usta Yazar

Hasan Balaban
Yer: Uluönder
Direct Link To This Post Tarih: 11/Ara/2009 saat 12:35
Beşiktaş'ta bildiğim kadarı ile Delgado sezonun ikinci yarısı takıma geri dönecek. Yabancılardan birini Beşiktaş göndermek zorunda kalacak. Ancak kendi düşünceme göre, 8 milyon euro verip dünyanın tepkisini çekmiş bir yönetim, seçim arefesinde 8 milyona 4-5 ay önce aldığı oyuncusunu asla yollamaz. Ben kendim olsam, kendi tükürüğümü yalamazdım. Tabata haberi de, diğerleri gibi balondur.
Yukarı
ekrem yetim Liste gör
Usta Yazar

ekrem yetim
Yer: Bursa
Direct Link To This Post Tarih: 11/Ara/2009 saat 13:39
Alıntı yapılan kartES

Serdar,Batuhan,Tabata isimleri geçiyorsa Beşiktaş'la olağan dışı muhataplık sözkonusudur diye düşünüyorum.
bu karambol içinde bizden İvesa,Koray gibi isimler uçup gitmesin de.......

aman diyelim kardeşim..iveşa ve koray'ı komple beşiktaşa değişmem ben..
Yukarı
SeLcuk_026 Liste gör
Yazar

SELÇUK
Yer: EsKiŞeHiR
Direct Link To This Post Tarih: 11/Ara/2009 saat 14:02
dün gece rüyamda gördüğümü sizinle paylaşmak istedim televizyondan spor programına bakarken spiker:evet sıradaki haberimiz Eskişehirsporla ilgili Gs da sözleşmeleri biten 3 futbolcu Eskişehirsporla anlaşmak için masaya oturdu Harry KEWELL Shabani NONDA Barış ÖZBEK isimlerini saydı arkasından Eskişehirspor taraftarını şimdiden heycan sardı dedi ve ben UYANDIM ama ilginçtir ben rüya gördüğüm zaman uyandığımda pek hatırlamam ama bu isimler sanki kulağıma söylenmiş gibi aklımda kaldı bende paylaşmak istedim...HADİ HAYIRLISI...
Sevgiliden Önce Gelen Tek Şehrin Takımı ESKİŞEHİR...(Bu Yürek Başka Sevdalara KapaLı)
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 267268269270271 429>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,609 saniyede hazırlanmıştır