eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2012-2013 Sezonu Kombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2324252627 38>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esgres26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı esgres26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2012 saat 00:33
Alıntı yapılan baggio

kombinede almam akhisar maçınada gelmem. en fazla 5 tl olmalı o maç..

Senin kafa yapındaki adamla r maça gelmezse kulüp kaybetmez aksine kazanır.
Yukarı
baggio Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı baggio Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2012 saat 00:40
Yönetim yalakalarının zoruna gitmiş yazdıklarım. Kesin beleş biletle giriyosunuz siz :)
Yukarı
esgres26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı esgres26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2012 saat 00:46
Yönetimi bahane ederek 5 tl demen bile saçmalık.madem yönetimden hoşlanmıyorsun ya maça gitmezsin yada stada gidip yönetimi protesto edersin.transferlerden doalyı 5 tl olmalı diyorsan o daha bir rezillik biz transferlere değil büyük eskişehirsporun maçlarını izlemek için o parayı veriyoruz.bank asyada 15 tl para veren bizler ilk senemizde 25 tl veren bizler bu fiyatı çok bulmamalıyız.
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
Yer: Turkey
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2012 saat 00:56
daha önceki sayfada yazdıklarımdan yönetimi eleştirdiğimi ve kombine almayacağımı okumuşsunuzdur. ama bilet fiyatının 15 lira olmasını eleştiremem. 15 lira bugün için normal bir fiyattır bence
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2012 saat 01:00
bakın ufak bir ayrıntı ama yönetimin kafa yapısını göstermesi açısından önemli:   engelliler tribünü diye bir tribün yapılmıştı, süper lige çıktığımızda. Fakat engelli vatandaşlarımıza da portatif tribünü reva gördü bu yönetim. Fakat avrupa kupası maçı gelince, hemen oraya betondan normal tribün yaptılar. bunca zamandır 50 kişinin oturacağı yeri yapmak zor muydu? 
Yukarı
mehmet26eses Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
  Alıntı mehmet26eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2012 saat 01:07
Alıntı yapılan baggio

Yönetim yalakalarının zoruna gitmiş yazdıklarım. Kesin beleş biletle giriyosunuz siz :)

Evet beleş biletle giriyoruz.Koçanla geliyor her maçtan önce beleş biletler.Müritlerime dağıtıp "Büyük Efsane Başkan" diye bağıttırıyorum.

Sen maça gideceğine pikniğe git.Hem fazla masraf yapmazsın,hemde paran boşa gitmez boğazına gider.Ne gerek var değil mi Eskişehirspor için 15 tl vermeye.
YAŞASIN ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
EnviEn Liste gör
Usta Yazar

Zafer
  Alıntı EnviEn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2012 saat 01:11
Bu kadar eleştiriye, protestoya rağmen kılını kıpırdatmayan Halil.Kimse kombine almayınca istifa mı edecek?
Adam zaten yolunu bulmuş kimse umrunda değil, bir de biz meydanı boş mu bırakalım?
Naklen yayın, reklam, iddaa vs derken zaten para geliyor. satılan kombine zaten 2 bini geçmiyor. 400 bin ile mi korkutuyorsunuz Halili.
Hem ben niye gidiyorum, Halil defolsun gitsin kulüpten.

Bugün gittim kombinemi aldım. Her maç da staddayım inş.

Bekle Zafer Şarkılarıyla Geçişimizi...
Yukarı
alyans999 Liste gör
Usta Yazar

serkan nalbant
Yer: İrlanda
  Alıntı alyans999 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2012 saat 01:39
Çıkarılan 5000 kombinenin tamamı satılsa,vip ve 1965 lilerinde tamamı satılsa Tello nun alacağı yıllık parayı anca kurtarıyor,bırakın Halili Telloya yüklenin bence Kombine alanlar Telloya çalısıyor:)
S.nalbant
Yukarı
aykut_26_esk Liste gör
Deneyimli Yazar

AYKUT KARACA
Yer: eskişehir
  Alıntı aykut_26_esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2012 saat 01:51
Alıntı yapılan baggio

Kendi adıma cevap verecek olursam hayatımda beleş biletle girmedim. 11 yaşından beri bilet parasını, son 3 senedir de kombine parasını kendi cebimden veriyorum. (illaki beleş bilet olayı vardır) Benim sinirlendiğim nokta yok niye 15 niye 5 değil?
Kardeşim 2010-2011 sezonunda kombine biletlerden ucuza geldi(forma ve kaşkol hediye edili) ki kombine mantığı budur. 2011-2012 de ise başta belirlenen bilet politikası taraftarın kötü gidişe tepki göstermesi üzerine izlenmedi. 5-10 tlye bilet satıldı. Taraftarı susturmak için. Başarılı da oldular. Kimse sesini çıkarmadı. Biz niye kazık yedik? Bu sene de böle saçma sapan şeyler yazıyorsunuz. Bilet alacağına kombine al o zaman. Sonunda görelim geçen seneki gibi olursa 5 tl ye bilet olsun diye yazarmısın. Tabi ki de asıl tepkim yönetime. Başta belirlenen fiyatlardan bilet satılsın. Herkes kendini göre hazırlasın
Yukarı
KiLLaGe_2626 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ahmet ARAS
Yer: Akdeniz-K.Deniz
  Alıntı KiLLaGe_2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2012 saat 08:58
Alıntı yapılan onurnefer

Alıntı yapılan KiLLaGe_2626

Nefer Kombinesi 100 liraymış,Açık 200 Nasıl Saçmalık Böyle Açıkda Ögrenci,Madii Sıkıntısı Olan Yokmu Sanki. Yönetim Yazıklar Olsun Sana. Gerçi Onların Ögrencilikle,Maddi Sıkıntısıyla Alakası Yok Onlar Yönetimin Yalamasıydı Doğru. Şu Zamana Kadar Aldığım Kombineler,Biletler Haram Zehir Zıkkım Olsun.
Ahmet abi Nefer'inde kombineleri 200.Murat Diri iş adamlarına ödetti 100 tl sini kombinelerin.
Onur Kardeşim Kimmiş O İş Adamları ? Söylede Bizde Bilelim Veya Ödetti Diyelim. Neden Altes,Efeler,1965'liler,Eskod Degilde Neden Nefer? Madem Böyle Birşey Olduysa İş Adamları Veya Resmi Siteden Bir Açıklama Yapılamazmı. Taraftarımız Yanlış Anlamasın Diye.Veya Yönetime Böyle Bir Teklif Gitti Diyelim. Ki İnanmıyorum Yönetim Neden 5000 Kombinenin %50sini Ödetmiyor Taraftar Bölünür Diye Masaya Yumrugunu Vurması Lazımdı Yönetimin Kusura Bakmada Onur Kardeşim Saçma Yani...
Canı cananı bütün varımı alsın da Huda, Etmesin tek ESES’imden beni dünyada cüda..!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2324252627 38>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır