eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2009-2010 Transfer Sezonu -4-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 247248249250251 429>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 04/Ara/2009 saat 00:54
Alıntı yapılan gogo26

bence ceyhun  şu anda en olgun zamanında ve ankarada çok iyi top oynuyordu hatta anakaranın aldığı puanların çoğunda ceyhunun payı ar.bence bizim takıma müthiş uyar.tam bize uyacak orta saha her türlü teknik açığımızı kapatır.daha iyileri var tabi ama bütçe en büyük engel.

Ceyhun'un oynadığı futbola laf edilemez lakin Ceyhun mikser futbolculardan biridir. Ankaragücü'nden yollanma sebebi takım içinde kurduğu çetedir. Çok sıkışılırsa yarım sezonluğuna günü kurtarmak için alınabilir ama uzun vadede yarardan çok zararı olur. Bizim de öyle bir sıkışıklığımız yok, boşu boşuna takımın içine virüs sokmaya gerek yok bence.
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
Onur26 Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 04/Ara/2009 saat 00:56
ben ceyhun konusunda şöyle düşünüyorum mehmet yılmaz gibi eğer kendini bulursa bize çok katkı sağlar tabikide bunu bilemeyiz mehmet yılmazdaki gibi riske girilip transfer edilebilir..
Bir gün mutlaka güler şehrine ihanet etmeyenler...
Yukarı
LeeSuger Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Türkiye
Direct Link To This Post Tarih: 04/Ara/2009 saat 00:59
Alıntı yapılan erman_26

Alıntı yapılan LeeSuger

Kiralık futbolcu alacaksak Beşiktaş'ın alt yapısından alalım da bari birilerine yararımız dokunur değil mi ?
Evet Beşiktaşlıyız ne de olsaSleepy
Aynen öyle..Thumbs%20Up
Yukarı
dj_daghan Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: ist/eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 04/Ara/2009 saat 01:13
bencede ceyhunun futboluna laf edilemez.gerçektende türkiyedeki futbolculara bakıldığında bileklerine sahip en iyi 4-5 futbolcudan bitanesi ceyhun.ancak futbolcu alırken sadece futbolu değil özel hayatı sosyal yaşamıda göz önünde bulundurulmalı.ailesiyle,arkadaşlarıyla,hocasıyla anlaşamyan bi futbolcuyu almak istemyeiz heralde.ben ceyhun öyle diye söylemiyorum ancak özellikle ceyhun tarzında birilerini alırken buna daha çok dikkat etmek gerekiyor
Siyah ile Kırmızı Karışır...
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 04/Ara/2009 saat 01:35
Ankaragücü'nü karıştıran hatta gittiği çoğu klüpte problem çıkarmış , istikrarsız , çorap değiştirir gibi klüp değiştiren , yaşlı ve başarıya doymuş bana göre sıradan bir oyuncu olan Ceyhun'un bizle adının geçmesi gece gece sinirlerimi zıplattı . Bu kafayla bizden bi nane olmaz .
Yukarı
Argon18 Liste gör
Deneyimli Yazar

Onur
Yer: Ankara
Direct Link To This Post Tarih: 04/Ara/2009 saat 09:02
süper lig takımlarının kadro dışı bırakığı ne kadar futbolcu varsa ilgileniyoruz. Yabancı kontenjanımız boş bir tane güvenilir haber yok. sonrada başkanımız çıkıyor, hedefimiz avrupa kupaları yıldırayda bize gelmek istiyor.
takımda maç kazanamıyor. Hatta düzgün futbol oynamadan nerdeyse kalemicizi gol atsın diye forvet oynatmayı düşünerek.
nasıl tutarsızlıklar var biz görüyoruz. Ancak büyük yönetim nasıl görmüyr. Ve çıkıp durum bu diye gerçekçi bir değerlendirme yapmıyor.
Küme düşmesek iyi!
Yukarı
EsAtaEs Liste gör
Usta Yazar

Atakan
Yer: Eskisehir
Direct Link To This Post Tarih: 04/Ara/2009 saat 10:39
Madem batuhanı alacaklar 3 yıl kiralık olsun .
Biz Eskişehirliyiz Oley
Yukarı
kartES Liste gör
Usta Yazar

Erkan AKÇORAY
Direct Link To This Post Tarih: 04/Ara/2009 saat 11:00
ilk yarının son üç maçının oynanacağı haftalara giriyoruz.
şahsi düşüncemdir;bu üç hafta sonunda düşecek iki takımın belli olduğu,üçüncüsü olarak da adayların ortaya çıktığı bir ilk yarı sonu olacak gibi duruyor.(matematiksel değil görüntü)
bu sebeple isim telaffuzları için erken olduğunu düşünüyorum.

bizim telaşımız,Yönetimin koymuş olduğu hayali hedeflerden dolayı olduğu açık.Yönetim ilk 5 diyor taraftar bu sene kalıırmıyız diyor.ana çelişki burada başlıyor.
ilk yarıyı 25 puan civarında bitiren,sezon arasını iyi değerlendiren,ceza ve sakatlıklardan arınmış bir Eskişehirspor'un rahat bir sezon sonuna ulaşacağına ne kadar inanıyorsam;kimi alırsak alalım ilk 5 diye bir hedefimizin olamıyacağına da o kadar inanıyorum.

yani;aceleci davranarak yapılacak amaçsız transferler yüklü bir fatura olarak önümüze gelebilir bir Kocaelispor durumuna düşerek istikbalimizi harcamamıza sebep olabilir.bu sebeptendir ki borçsuz bir Eskişehirspor'u görmeden macera aramıyalım derim.
Kulubün şu andaki yapısına dikkatlice bakarsak ne demek istediğim daha iyi anlaşılır.......
Yukarı
ymutlu Liste gör
Deneyimli Yazar

yalçın mutlu
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 04/Ara/2009 saat 11:18
bence kulübün ne futbolcu alacak parası var, nede adamı. yapacağı hesap ortadadır. stoper baktıklarına göre nadereviç satılacak gelecek para ile adam alınacak. veya iveşa yı beşiktaşın istediği söyleniyor. batuhan kiralık gelir, üzerine para alınır. bursa dan stoper, batuhan , birde bize gelecek tek futbolcu cücü den ceyhun olur. yönetim cepten para çıkmadan bu işi halleder.
Yukarı
blackandred Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 04/Ara/2009 saat 11:30
Alıntı yapılan kartES

ilk yarının son üç maçının oynanacağı haftalara giriyoruz.
şahsi düşüncemdir;bu üç hafta sonunda düşecek iki takımın belli olduğu,üçüncüsü olarak da adayların ortaya çıktığı bir ilk yarı sonu olacak gibi duruyor.(matematiksel değil görüntü)
bu sebeple isim telaffuzları için erken olduğunu düşünüyorum.

bizim telaşımız,Yönetimin koymuş olduğu hayali hedeflerden dolayı olduğu açık.Yönetim ilk 5 diyor taraftar bu sene kalıırmıyız diyor.ana çelişki burada başlıyor.
ilk yarıyı 25 puan civarında bitiren,sezon arasını iyi değerlendiren,ceza ve sakatlıklardan arınmış bir Eskişehirspor'un rahat bir sezon sonuna ulaşacağına ne kadar inanıyorsam;kimi alırsak alalım ilk 5 diye bir hedefimizin olamıyacağına da o kadar inanıyorum.

yani;aceleci davranarak yapılacak amaçsız transferler yüklü bir fatura olarak önümüze gelebilir bir Kocaelispor durumuna düşerek istikbalimizi harcamamıza sebep olabilir.bu sebeptendir ki borçsuz bir Eskişehirspor'u görmeden macera aramıyalım derim.
Kulubün şu andaki yapısına dikkatlice bakarsak ne demek istediğim daha iyi anlaşılır.......

Son derece katıldığım bir yazı.
Özellikle 2.nci yarı puan olarak rahatladığımızda tamamen geleceğe yatırım yapacağımız
adem,alper,veysel gibi oyuncalara şans verilmelidir.
Teknik kadro,Kiralık gelenlere yada yaşlı kurtlara maç başı daha fazla para verelim diye oynatırsa resmen ihanet etmiş olurlar.
Nasıl olsa bu şartlarda ilk 5'e giremeyiz.Kupa da yolumuza devam etmeye çalışmalı ,ligde rahatladığımız da da genç oyuncu kazanmaya önem vermeliyiz.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 247248249250251 429>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,719 saniyede hazırlanmıştır