eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2009-2010 Transfer Sezonu -4-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 243244245246247 429>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
skinhead Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 01/Ara/2009 saat 22:19
Yine faraziyelerle yüzlerce sayfa yazılacak, birbirine hakaret eden, birbirinin taraftarlığını sorgulayan arkadaşlarımız olacak.Şu an böyle bir olasılık var mı?Yok.O zaman olasılıkları konuşalım...
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 01/Ara/2009 saat 22:29
Alıntı yapılan oldcity35

İbrahim olmaz, Serdar'ı verelim

34293 Eskişehirspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay'ın, savunmadaki sıkıntı için İbrahim'e göz koyduğu, Yeşil Beyazlı kulübün ise genç oyuncunun yerine Ümit Milli Serdar Aziz'i kiralamayı düşündüğü öğrenildi.

Süper Lig'de zirveyi zorlayan Bursaspor'un futbolcularına da teklifler gelmeye başladı. Sercan Yıldırım ve Volkan Şen İstanbul kulüplerinin takibinde olurken, diğer isimler de revaçta. Özellikle savunmasında sıkıntı yaşayan Eskişehirspor'un, Yeşil Beyazlı takımda yedek bekleyen İbrahim Öztürk'ü istediği öğrenildi. Kırmızı Siyahlı ekibin Teknik Direktörü Rıza Çalımbay'ın, İbrahim'i talep ettiği ifade edilirken, Bursaspor'dan ilginç bir cevap geldiği bildirildi.

KİRALIK VERİLECEK

Ertuğrul Sağlam'ın, İbrahim Öztürk yerine Eskişehirspor'a genç Serdar Aziz'i teklif ettiği öğrenildi. Bu sezon Bursaspor'un hiçbir kademesinde şans bulamamasına rağmen Ümit Milli Takım'da sürekli oynayan Serdar'ın da Eskişehirspor'a gitmeye sıcak baktığı gelen haberler arasında. Bursaspor'un, Serdar Aziz'i Kırmızı Siyahlı takıma kiralık olarak vereceği öğrenildi. Galatasaray maçında cezalı Ali Tandoğan'ın yerine forma giyen Tuna Üzümcü'nün de devre arasında gitmeyi düşündüğü ifade ediliyor. 

valla serdar azizi ümit milli maçında seyrettim mükemmel bir futbolcu keşke bonservisi ile birlikte alabilsek ama zor. süper bir topçu serdar aziz
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
ekrem yetim Liste gör
Usta Yazar

ekrem yetim
Yer: Bursa
Direct Link To This Post Tarih: 01/Ara/2009 saat 22:33
Alıntı yapılan olumune_eses

Alıntı yapılan oldcity35

<t>
</t><table style="width: 600px;" cellpadding="0" cellspacing="0">
<t><tr>
<td><span id="ctl00_PlaceHolder1_View1_titleLabel" style="font-weight: bold; font-size: 12pt; color: rgb0, 0, 102;">İbrahim olmaz, Serdar'ı verelim </span></td></tr>
<tr>
<td><span id="ctl00_PlaceHolder1_View1_Label" title="İbrahim olmaz, Serdar'ı verelim" style="color: rgb0, 0, 0;">
<div style="width: 600px;">34293 Eskişehirspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay'ın, savunmadaki sıkıntı için İbrahim'e göz koyduğu, Yeşil Beyazlı kulübün ise genç oyuncunun yerine Ümit Milli Serdar Aziz'i kiralamayı düşündüğü öğrenildi.Süper Lig'de zirveyi zorlayan Bursaspor'un futbolcularına da teklifler gelmeye başladı. Sercan Yıldırım ve Volkan Şen İstanbul kulüplerinin takibinde olurken, diğer isimler de revaçta. Özellikle savunmasında sıkıntı yaşayan Eskişehirspor'un, Yeşil Beyazlı takımda yedek bekleyen İbrahim Öztürk'ü istediği öğrenildi. Kırmızı Siyahlı ekibin Teknik Direktörü Rıza Çalımbay'ın, İbrahim'i talep ettiği ifade edilirken, Bursaspor'dan ilginç bir cevap geldiği bildirildi. KİRALIK VERİLECEKErtuğrul Sağlam'ın, İbrahim Öztürk yerine Eskişehirspor'a genç Serdar Aziz'i teklif ettiği öğrenildi. Bu sezon Bursaspor'un hiçbir kademesinde şans bulamamasına rağmen Ümit Milli Takım'da sürekli oynayan Serdar'ın da Eskişehirspor'a gitmeye sıcak baktığı gelen haberler arasında. Bursaspor'un, Serdar Aziz'i Kırmızı Siyahlı takıma kiralık olarak vereceği öğrenildi. Galatasaray maçında cezalı Ali Tandoğan'ın yerine forma giyen Tuna Üzümcü'nün de devre arasında gitmeyi düşündüğü ifade ediliyor. </span></td></tr>
<tr>
<td align="right">  </td></tr></t></table>
valla serdar azizi ümit milli maçında seyrettim mükemmel bir futbolcu keşke bonservisi ile birlikte alabilsek ama zor. süper bir topçu serdar aziz

serdar aziz gerçekten bomba transfer olur..hadi inşallah
Yukarı
Martin_Mistre Liste gör
Usta Yazar

Mert E. YILMAZ
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 01/Ara/2009 saat 22:48
Serdar Aziz'i kiralik vereceklerse bence bu taraftar bunu kaldiramaz artik... Oyuncuyu satacaklarini da sanmiyorum zira yetenekli ama tecrubesiz ve genc oldugu icin Bursa'da yer bulamiyor.. Bu yukaridaki haberi okuyunca insan birseyi anlamakta zorlaniyor..  Bu sene 1 macta oynayan Ibrahim Ozturk'u istiyoruz, Bursa olmaz diyor ve size Serdar'i kiralik verelim diyorlar.. Ote yandan bence gecmis performansiyla nispeten daha yararli olabilecek Tuna Uzumcu'nun devre arasinda takimdan ayrilmak istedigi yaziyor ama biz onunla ilgilenmiyor olacagiz ki haberin o kisminda yokuz..
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 01/Ara/2009 saat 23:06
Alıntı yapılan Martin_Mistre

Serdar Aziz'i kiralik vereceklerse bence bu taraftar bunu kaldiramaz artik... Oyuncuyu satacaklarini da sanmiyorum zira yetenekli ama tecrubesiz ve genc oldugu icin Bursa'da yer bulamiyor.. Bu yukaridaki haberi okuyunca insan birseyi anlamakta zorlaniyor..  Bu sene 1 macta oynayan Ibrahim Ozturk'u istiyoruz, Bursa olmaz diyor ve size Serdar'i kiralik verelim diyorlar.. Ote yandan bence gecmis performansiyla nispeten daha yararli olabilecek Tuna Uzumcu'nun devre arasinda takimdan ayrilmak istedigi yaziyor ama biz onunla ilgilenmiyor olacagiz ki haberin o kisminda yokuz..

Martin kardeşim senin yorumlarını büyük bir zevkle okuyorum burda senin bas basa bağırdığın üzerine basa basa söyeldiğin hatta videosunu koyduğun tabatayı alsalardı zamınında bu takımın boş olan orta sahasında hiç sorun olmayacaktı belki para kazanacaktı kulup bence sen bu yönetimle bire bir irtibat kurup izlediğin ve takip ettiğin fubolcular hakkında onlara raporla ver inan bizim transfer komitemizden daha çok iş yapıyosun sen sevgili kardeşim..
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
Martin_Mistre Liste gör
Usta Yazar

Mert E. YILMAZ
Direct Link To This Post Tarih: 01/Ara/2009 saat 23:11
tesekkurler ama bir konuda sizi hayal kirikligina ugratacagim ben Tabata'nin degil El Taib'in videosunu koymustum 2 sene once... onunla karistirdiniz.. bu arada benim bu konudaki tamamen futbol hastaligi.. yani onunla bununla temasa filan gecip birsey yapmak gibi dusuncem olamaz.. buralarda varsa dikkatini ceken bir oyuncu belki duymasi gerekene gider soyler, o da bize yeter..
Yukarı
İrfan Liste gör
Deneyimli Yazar

İrfan Karapınar
Direct Link To This Post Tarih: 01/Ara/2009 saat 23:24
Kusura bakmayın ama biz Bursa'nın pilot takımı mıyız ki oynatmadıkları Serdar Aziz'i bize kiralık öneriyorlar.Oh ne ala!Bizde oynasın,pişsin,sonra hazır alsınlar.Ona kadar biz Alper'i,Veysel'i,Tarık'ı kazanalım.

Bir aralar izleme komitesi vardı,hatta bildiğim kadarıyla Koray ve Birol'u Güngören'den onlar kazandırmışlardı.Bakın Koray şimdi vazgeçemediğimiz futbolcumuz.Şimdilerde böyle maaşlı bir komite kurarak,alt liglerden veya Almanya'dan genç ve yetenekli futbolcuları kazandıramaz mıyız takıma?Onu bıraktım,burnumuzun dibindeki değerlerden bile bihaberiz.

Transferde uzun vadeli düşünmeliyiz.Burada herkes birilerini görüyor,duyuruyor.İnşallah yönetimden birilerinin kulağına gider de ismi geçen veya geçmeyen genç-kaliteli isimleri alırlar.Adem adı bilinmedik Alman takımından geldi ama şimdi gözdemiz olmak üzere.Adı herkesçe bilinen futbolcuları yeterince aldık zaten ve ne yapıp yapamadıkları da ortada.

Yarınlara yatırım yapmanın zamanı geldi.Yalnızca bugünü düşünmeden geleceği de hesaba katalım...
İrfan
Yukarı
esesim_hasretim Liste gör
Deneyimli Yazar

ender
Direct Link To This Post Tarih: 01/Ara/2009 saat 23:47

Bursadan Serdar Aziz i kiralamak bu klübün alt yapısında birgün bu formayı giyeceğim diye hayal kurup çalışan Eskişehirsporlu futbolculara çok büyük bir hakarettir.Ondan sonra kimse neden bizim altyapımızdan kimse çıkmıyor diye bakmasın.

Yukarı
kujo Liste gör
Usta Yazar

olcay özkan
Yer: le bir
Direct Link To This Post Tarih: 03/Ara/2009 saat 10:05
Kartal'ın genç santrforu ile İstanbul'da buluşan teknik direktör Rıza Çalımbay: O da Eskişehir'e gelmek istiyor.

Es-Es'te Batuhan sesleri... Geçen sezon kiralık olarak Eskişehir forması giyen Beşiktaş'ın genç santrforundan vazgeçemeyen teknik direktör Rıza Çalımbay, eski öğrencisi ile
İstanbul'da bir araya geldi. Trabzonspor maçı sonrası gerçekleşen buluşmada
Batuhan'dan geri dönmesini isteyen Çalımbay,
"O da Eskişehir'de
oynamak istiyor. Devre arası bu iş bitebilir" açıklamasını yaptı.

pas fotomaç
Ben beni,kendimi,canımı özümü...
Yukarı
EsEsMania Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 03/Ara/2009 saat 10:17
Alıntı yapılan esesim_hasretim

Bursadan Serdar Aziz i kiralamak bu klübün alt yapısında birgün bu formayı giyeceğim diye hayal kurup çalışan Eskişehirsporlu futbolculara çok büyük bir hakarettir.Ondan sonra kimse neden bizim altyapımızdan kimse çıkmıyor diye bakmasın.

Çok haklısın arkadaşım;
Kimbilir ne cevherler var ama günü kurtarma çabasında ki bir teknik heyet geleceği nasıl görebilsin ki
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 243244245246247 429>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,652 saniyede hazırlanmıştır