eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor Yönetimi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 229230231232233 278>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esparta_ömer Liste gör
Deneyimli Yazar

ömer
Yer: Hatay
Online Durum: Offline
  Alıntı esparta_ömer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2018 saat 02:31
Mustafa abi gelirse çok sevinirim dussekte gam yemem
HATAY'IN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİ...AKDENİZ ESES (2020...) KARADENİZ ESES (2014-2019)...ESPARTA(2008-2012)
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2018 saat 07:22
6 Haziran 2018 tarihinde Olağanüstü Seçimli Genel Kurul için gün sayan Eskişehirspor’da taraftar herhangi bir başkan adayının ortaya çıkmamasından endişe ederken son gelen duyumlar taraftarı umutlandıracağa benziyor.

İddialara göre Eskişehirspor eski yöneticisi Mustafa Akgören, Eskişehirspor’a yeni bir yönetim alternatifi hazırlıyor. Tribünlerden çıkan iş adamlarının ağırlıklı olduğu kaydedilen liste hazırlığında olduğu iddia edilen Akgören, 2015 yılı Mayıs ayında Mesut Hoşcan yönetimindeyken, taraftarın da isteği doğrultusunda yönetimden ayrılmıştı. Akgören istifa ederken “Mesut Hoşcan ve yönetimine kırgın değilim” demişti.

Akgören’in Eskişehirspor’un sportif olarak içinde bulunduğu durumdan da memnun olmadığı biliniyor. Akgören Eskişehirspor ligde kaldıktan sonra “Sevinci abartmayalım. Ligde kaldık diye sevinmek Es-Es’e yakışmaz” diye Tweet atmıştı.

Akgören’in listesinin birkaç gün içinde tamamen şekilleneceği, ekonomik bazı desteklerin elde edilmesi yönündeki çalışmalar tamamlandığında da adaylığın kamuoyuna duyurulacağı duyumlarımız arasında. (EH)
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
esist Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: İSTANBUL
  Alıntı esist Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2018 saat 15:12
sinan özeçoğlu ismi yazılmıştı buraya doğruluk derecesi nedir arkadaşlar?

Yukarı
Burak2626 Liste gör
Usta Yazar

Burak
Yer: İzmir
  Alıntı Burak2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2018 saat 17:23
Eskişehirspor Başkanı Halil Ünal, “6 Haziran’daki Genel Kurul’da kesinlikle görevi bırakıyorum. Aday değilim. Kim alıyorsa alsın. Buyursun alsın” diye konuştu.

Kendi ticari işleri nedeniyle Almanya’da bulunan Ünal ile Yazıişleri Müdürümüz Cihan Yıldırım, telefonda görüştü. Daha önce açıkladığı aday olmama kararının geçerli olduğunu ifade eden Ünal, “6 Haziran’da yapılacak Olağanüstü Genel Kurul’da kesinlikle görevi bırakıyorum. Aday değilim. Olmayı düşünmüyorum. Bunun borçla, maddi imkânsızlıkla alakası yok. Biz neleri başardık. Nerelerden geldik... Bu takıma neler oynattık. Vefa yok, kıymet bilme yok. Ne yapacağım? O kadar çalış, didin... Ona buna yalvar. Onun bunun ağzının kokusunu çek. İşini gücünü bırak. Yeri gelir onunla bununla kötü ol. Sonra... Bi ton küfür ye, hakaret ye... Bir sürü yakışıksız şey... Olacak iş mi? Yoruldum artık. Ben yokum” dedi.

Başkan Ünal, bazı isimlerin adaylığı için de “Kim çıkıyorsa çıksın. Ben bırakıyorum. Kim alıyorsa alsın. Buyursun alsın... Ben bu saatten sonra destek istenirse destek olurum. Elimden geldiği kadar yardımcı olurum. Ama başkanlık yok artık. Altısında görevi Divan’a devrederim, benim işim biter” diye konuştu.

6 Haziran’da yapılacak Olağan Mali Genel Kurul hazırlıklarının da sürdüğünü ifade eden Ünal, kulübün borcu için “Borcumuz yaklaşık 130 milyon civarı. Tam rakamı çıkaracağız, salonda ilan edeceğiz” dedi.
Anadolu Gazetesi
Yukarı
tepebaşılı26 Liste gör
Usta Yazar

Necati
Yer: Tepebaşı/Esk.
  Alıntı tepebaşılı26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2018 saat 17:44
Ulan Üniversitenin birine fırıldaklık Mühendisliği bölümü açsalar Ana bilim dalı başkanı olacak adamsın Halil Ünal.. Bir daha bu kulübün kapısından adım atma.. Yediniz bitirdiniz koca kulübü..
HER ASALETE BOYUN EĞDİREN SEN DEĞİLMİYDİN?

Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2018 saat 19:10
Ya şaka gibi biri bu halil Ünal bilmesek adam masum çok ayıp ettik dicez :)
Yukarı
€s€s Liste gör
Deneyimli Yazar

Harun
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı €s€s Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2018 saat 19:58
Seneryo belli aslında, halil ünal yönetiminden yeni bir yönetim oluşturulursa haciz tarihleri engellenir, erdal şahbaz alacaklarını tahsil eder.
Yok eğer farklı bir yönetim klübün başına gelirse gelecek olan hacizlerle, cezalarla, yasaklarla, çıkacak olan yeni borçlarla boğuşup tıpkı sinan özeçoğlu gibi bunların altında ezilip taraftarı hayal kırıklığına uğratmam deyip tekrar kongreye gidilir.

Birkez yaşadık ve gördük, o yüzden halil ünal'a süper lige çıkasıya kadar ayıya dayı demek en mantıklısı, yağlayıp ballayıp ağamsın paşamsın deyip başkanlığı devam etmesini sağlamak gerek.
Yukarı
erkaneses2626 Liste gör
Deneyimli Yazar

erkan
Yer: eskişehir
  Alıntı erkaneses2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2018 saat 21:56
Halil ünal bu saatten sonra aday falan olmaz seytan gibi adam kufur ettıler bana sövduler kıymet bılmıyorlar dedı cektı gitti bu kadar gururlusun madem süperlıgte kufur edıldıgınde neden gıtmedın koltukta oturdun. Butun dalaverelerini ortadan kaldırdı dosyaları temızledı hop cekıldı aradan artık kimse kanıt gösteremez kasasıda doldu tabı aday olmaz baskan olmaz. Haram zıkkım olsun tum eskısehırlılerın hakkı colugun cıcugun torunlarından cıksın bu mubarek gunlerde bu kadarda içten edıyorum dualarımı siz bu sehri uzdunuz bu sehrın ahı da sizi üzsün.
sadece eses
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2018 saat 23:20
Son Dakika... Sportif Direktör İzzet Erdogan görevinden ayrıldı...
Yukarı
Burak2626 Liste gör
Usta Yazar

Burak
Yer: İzmir
  Alıntı Burak2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2018 saat 00:23

İsmi başkanlık için geçen eski Eskişehirspor yöneticisi Mustafa Akgören “Eskişehirspor için hiçbir görevden kaçamam. Son günlerde başkanlık konusunda yoğun bir baskı var. Ben ve arkadaşlarım hesap kitap içerisindeyiz. Bir bütçe oluşturmaya çalışıyoruz” dedi. 

Es-Es genel kurulu öncesinde başkanlık için isme gündeme gelen Mustafa Akgören “Hesap kitap içindeyiz” dedi.

6 Haziran’da yapılacak olan Eskişehirspor genel kurulu öncesinde Eskişehir 1965'liler Derneği Başkanlığının yanı sıra Eskişehirspor eski yöneticisi ve genel kurul üyesi olan Mustafa Akgören ismi dün sosyal medyada başkanlık için gündeme düşmüştü.

“NETLEŞEN BİR ŞEY YOK”

Gazeteniz İstikbal’e açıklamalarda bulunan Mustafa Akgören arkadaşları ile bir hazırlıklarının olduğunu belirterek “Ben öncelikle iyi bir Eskişehirsporluyum.Yıllarca tribünde takıma destek verdim.  Daha önce yönetici olarak da bu takıma hizmet ettim. Eskişehirspor denilence hiçbir görevden kaçamam. Son günlerde başkanlık konusunda yoğun bir baskı var. Ben ve arkadaşlarım hesap kitap içerisindeyiz. Bir bütçe oluşturmaya çalışıyoruz. Es-Es’e hizmet etmek her zaman boynumuzun borcu. Ama şu an için netleşen bir şey yok. 2-3 gün içinde başkanlık için bir açıklama yapacağız” dedi.  

TEŞEKKÜR ETTİ.

Kendilerine başkanlık için baskı yapanlara da teşekkür eden Akgören “Yönetim genel kurul kararı aldıktan itibaren bana ve arkadaşlarıma yönetimi al diye bir baskı var. Ben öncelikle bize destek veren Eskişehirsporlulara teşekkür ediyorum. Dediğim gibi en kısa zamanda kararımızı vereceğiz. Eskişehirspor’da başkan olmak büyük bir şereftir. Benimde böyle bir hayalim var ama ne zaman olur bilemem” dedi. 

İstikbal Gazetesi

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 229230231232233 278>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,576 saniyede hazırlanmıştır