eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2012-2013 Sezonu Kombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2122232425 38>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
hus@mES Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Eskişehirim
Online Durum: Offline
  Alıntı hus@mES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2012 saat 23:21
1- 200 TL gayet uygun bir fiyat.
2- Yönetimler geçici, ancak kalıcı olan taraftar "istikrarlı" olmalı. ESES'imin her sezon 5-10 bin arası kombinesi garanti olmalı. Büyük taraftarız şudur budur diyoruz da, istikrara gelince fossss...
3- Kulüp için kombine sayısı ekonomik öneme sahip olmakla birlikte bence "prestij" olarak daha önemli. Süperlig'de 5000 kombine ve üzerine çıkmak 4-5 kulüp için geçerli bir durum, bununiçinde ESES'imin olması gerekiyor.
4- 5000X200= 1 Milyon. bu paranın kulübe peşin gelmesi önemli olmakla birlikte Yönetimin yapacağı büyük bir vurgun olarak yorumlanmamalı.
5- Bu noktada Beşiktaş JK örneği ibretlik olduğu için değinmek istiyorum. BJK taraftarı Yıldırım Demirören'e kombine sayısı olarak çok kıyak geçti. Ancak yeni yönetim "Feda bilmem ne !!!???" edebiyatı yapmasına rağmen kombineler yerlerde sürünüyormuş... Bu Türk taraftar profilinin tutarsızlığını gösteriyor. Q7'leri getirip şov yaparken birileri, kulübün içini boşaltmış, taraftar şakşaklamış, kulübü kurtarmaya çalışanlara destek sıfır !!!

Demem o ki 200 TL'lik bir kombine almakla ne Halil Ağa'nın kıçı göğe erer, ne de sezon boyunca zaten bilet alarak daha fazlasını verecek cefakar taraftarı zarar sokar... Ben Türk takımları arasında bilmem kaç bin (örneğin 5000) kombineyi her yıl satan kulüpler arasında ESES'imin olması gerektiğini düşünüyorum... Bu yüzden kombinemi şehir dışında olmama rağmen alacağım... Heee HAlil ÜNAL ve Yönetim istifa etmeli mi? Sonuna kadar İSTİFA !...
ANADOLU YILDIZI
Yukarı
alyans999 Liste gör
Usta Yazar

serkan nalbant
Yer: İrlanda
  Alıntı alyans999 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ağu/2012 saat 00:11
Alıntı yapılan Jack DanieLs

Eskod tribününun kombıne fıyatını bılen varmı ? yada daha acıklandımı

Galiba 750 olacak.Vip ve 1965 liler 2250 ila 750 lira arasında dediler benim sorduğumda.
S.nalbant
Yukarı
v_for_vendetta_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Muammer
Yer: Eskişehir
  Alıntı v_for_vendetta_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2012 saat 14:36
Nefer biletlerinde son durum nedir 100 tl deniyordu satılmaya başlandı mı?
DÜNYA YIKILSA DA TERKETMEYECEĞİZ, ESKİŞEHİR'DE DOĞDUK ESKİŞEHİR'DE ÖLECEĞİZ.
Yukarı
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
  Alıntı kalender 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2012 saat 15:43
" Sadece 5000 kombine var, başka kombine satılmayacak HERKES KOMBİNE ALSIN " diyen sn. yöneticimiz siz kombine aldınızmı.?

Aldıysanız açıklayında bilelim, insanlar salak değil, gaz vermekle yönetici olunmuyor.

kalender
Yukarı
EnviEn Liste gör
Usta Yazar

Zafer
  Alıntı EnviEn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2012 saat 17:45
Ben bu takıma gönül verdiysem her maçında türbündeyim ve bunun için kombine almam da gerekli. Tamam yönetime kızıyoruz ama maça gitmeyecek miyiz yani. Ben maça gitmezsem o cafelerde (o da bazen) sıcak ortamda maç izleyen, takımının stadına bile gidip desteklemeyen uzak mesafe bizans taraftarından ne farkım kalır.
Tamam stadımız kötü, formalarımız da kalitesiz,basit ama ben bu takıma gönül verdiysem kombinemi,formamı alıp her maça gideceğim. Bunu öncelikle kendim için yapıyorum. HÜ benim bu zevkimi bozamaz.
Bekle Zafer Şarkılarıyla Geçişimizi...
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
Yer: Turkey
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2012 saat 18:46
Kimseye kombine alması ya da almaması icin tavsiyede bulunmak istemem.isteyen alsın.fakat ben takımdan pek umutlu değilim.bu yıl üst sıralarda olacağımızı düşünmek saflık olur.bu yıl hangi transfer iyi.hiçbiri.geçen yılki takımın üzerine hiçbir şey koyulamamis bu yıl.kaleci saatli bomba gibi.her an hata yapabilir.servet ağır vasıta aracı.malecki kayıp.katkısını gornedik.nihiu ağır,hantal.

yıllardır aradığı forveti bulamayan yönetim bu yıl da cuvalladi.stad ile ilgili palavralar,şike olaylarii ve istikraarsiz,kotu transfer politikası. Işte bu yönetim hiç bir iyiliği hak etmiyor.

ersun yanalin da kotu perforrmansi , hala takıma bir katkı veremediğini görünce. Takımın başarılı olacağına hiç inanmıyorum.

Avrupa kupalarina başka takimlariin beceriksizliği sayesinde katılıp,buu başarı sayan tarihinden bi haber yöneticilere kiziyorum
Yukarı
Mustang1965 Liste gör
Deneyimli Yazar

Alper
  Alıntı Mustang1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2012 saat 18:52
arkads neyın kombinesinı alıcaz kimi aldılarkı transferde serveti mi  buffinimi seyredıp kahrolayım  ne yapayım ileriye forvete top tasıyamıyoz onuma kahrolayım neden yani almıyorum ben gidenede mani olmuyorum mümkünse akhisar macına da söyle kocaman pankart koyalım acık trıbune zaten giden olacagınıda sanmıyorum
Yukarı
ekos13 Liste gör
Yazar

Ekrem
Yer: Es Es
  Alıntı ekos13 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2012 saat 19:16
Alıntı yapılan meliheses

Kimseye kombine alması ya da almaması icin tavsiyede bulunmak istemem.isteyen alsın.fakat ben takımdan pek umutlu değilim.bu yıl üst sıralarda olacağımızı düşünmek saflık olur.

biz bu takımı hiç bir zaman sadece şampiyon olacak diye desteklemedik, diğer takımlar gibi üç beş yıldız izleyeceğiz diye kombine almadık, Eskişehirspor bir kültürdür, yönetime veya futbolculara tavır alarak desteğimizi esirgememeliyiz. gücü yeten renktaşlarımıızın kombine almasını isterim.
Yukarı
v_for_vendetta_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Muammer
Yer: Eskişehir
  Alıntı v_for_vendetta_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2012 saat 17:09
Daha kombineler gelmemiş böyle giderse akhisar maçına da avrupa maçları olduğu gibi ayrı para verip girecez.
DÜNYA YIKILSA DA TERKETMEYECEĞİZ, ESKİŞEHİR'DE DOĞDUK ESKİŞEHİR'DE ÖLECEĞİZ.
Yukarı
typhones26 Liste gör
Deneyimli Yazar

typhones26
  Alıntı typhones26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2012 saat 17:40
Aldığımız kombineyi ne yönetim için nede futbolcular için alıyoruz yarın onlar gidince yine oralarda duranlar bizler olacağız bunu unutmayalım.
saçma sapan bahaneler uydurmayalım bence..
Hepimiz kombinelerimizi alalım
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2122232425 38>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır