eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor Milan İşbirliği

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2122232425 60>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
kadirgulen Liste gör
Usta Yazar

kadir
Yer: Türkiye
Online Durum: Offline
  Alıntı kadirgulen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Nis/2010 saat 10:40
Alıntı yapılan EsEsliyim

Eğer yönetim bu protokolü iyi kullanırsa çok fayda sağlarız. Bugün baktığınız zaman Milan'da çok iyi bir sağlık ve kondüsyoner ekibi var yaşı geçmiş futbolcular bile çok az sakatlanmayla oynuyorlar bunla ilgili çok şey öğrenebiliriz, takım ürünleri konusunda çok fazla şey öğrenebiliriz, alt yapı, antreman sistemleri, tesisleşme v.s. gibi bir çok konuda Milan'ın bize çok faydası olabilir. Bu sadece kağıt üzerinde kalmamalı sürekli görüşülmeli ve en yüksek fayda sağlanmalıdır.... Umarım bu işin üstüne düşerler...

Çağıl Abi,
Türk insanı olarak öncelikle spor mantalitemizi komple değiştirmemiz lazım.
Yönetim politikasından tesisleşmeye altyapıdan taraftarlık kavramına ve futbolda profosyonelliğine kadar.....
Bu dostluk bana deniz manzaralı çok güzl bir arsaya yapılan gecekondu gibi geliyor.
Bir de Milan'ın tarafından bakmak lazım olaya, acaba bu dostluk onlara ne kazandıracak. Acaba bizi başka ülkede bir pilot takım olarak mı görüyorlar? (Bunun bile bize yararları olacaktır) Çünkü renk benzerliği dışında ortak bir noktamız yok.
Hakkımızda hayırlısı diyelim.
KKŞ
Yukarı
Emrecan | Liste gör
Deneyimli Yazar

ÇETİNTÜRK
Yer: Milano
  Alıntı Emrecan | Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Nis/2010 saat 10:42
Alıntı yapılan tatarserdar

28 nisanda bu imzalar atılsın benim uyeligimi silin bukadar net soyluyorum haberler hedef degistirme hareketleri ortamı biraz sakinlestirme gayreti neyse bu imza 28 inde imzalansın hesabım kitlensin burdan yonetici arkadasa sesleniyorum....

Bu kadar yakın bi tarihe böyle bi palavra atılır mı sizce ?
Hop Hop Hop Güm Güm Güm Kırmızı Şimşek Hey Hey Hey..!

Yukarı
Aliduran26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı Aliduran26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Nis/2010 saat 10:47

Şimdiden hayırlı olsun.Umarım gelecek sezonlarda faydasını fazlasıyla görürüz

Hayatın Anlamı Siyah-Kırmızı ESESim!
Seni Yalnız Bırakırız mı Sandın?
Yukarı
EsEsliyim Liste gör
Usta Yazar

Çağıl ALTAY
Yer: Cuba
  Alıntı EsEsliyim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Nis/2010 saat 10:50
Kadir şu bir gerçekki onların bizden değil bizim onlardan öğrenmemiz gereken çok şey var. Milan bir dünya kulübü ve bizim daha yaklaşamadığımız bir çok şeyi geçip aşmış durumdalar. Altyapı ve tesisleşme bir kulübün böyle büyük bir kulüp olması için en sağlam inşa etmesi gereken ilk yerler bunun içinde Milan gibi bir kulüpten birşeyler öğrenmek en azından yol haritasını doğru çizmek çok önemli bence. Örneğin alt yapı hocalarımızı, sağlık ekibimizi, kondüsyonerlerimizi, fizyoterapistlerimizi gönderip belirli sürelerde Milan'ın içinde yaşamalarını görmelerini araştırmalarını öğrenmelerini sağlayabiliriz bu insanlar için bu çok büyük tecrübe olacaktır herkes kendi dalındaki görevliyle orada konuşacak bilgi alacaktır. Kendi bölümlerinin nasıl işlediğini hangi malzeme ve ekipmanların kullanıldığını göreceklerdir... Teknik ekibimizinde gidip birçok şeyi incelemeleri çalışma sistemlerini görmeleri onlar içinde çok faydalı olacaktır...

Ayrıca Yönetimin'de mutlaka gidip kulüp yönetimi nasıl olmalı nasıl idare edilmeli konusunuda incelemesi gerekiyor mutlaka onlarda çok faydası olacaktır...Smile
Eskişehirspor Bir Yaşam Biçimidir.
Yukarı
Eses İmparatorlugu Liste gör
Usta Yazar

Efsane
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı Eses İmparatorlugu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Nis/2010 saat 11:39
arkadaşlar daha dışarıya 3 kişi gönderip transfer calışması yaptıramıyoruz fuzili harcama olarak görülürken bizim yönetim bu mali durumla eğitim meğitimle uğraşmaz Eskişehir'de oynayan futbolcuları taramıyorlar daha neyse lafı uzatmadan belki bir faydası olacak bir projedir ama ben Halil Ünal ve yönetiminden büyük bir atılım beklemiyorum ufku geniş insanlardan oluşan çağdaş  bir yönetim anlayışımız olmadığı sürece göstermelik bir kaç şeyle biz daha çok ümitleniriz
Kırmızı İsyanın Rengidir
Yukarı
ESPANA Liste gör
Usta Yazar

ÖMER
  Alıntı ESPANA Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Nis/2010 saat 11:51
Alıntı yapılan EsEsliyim

Eğer yönetim bu protokolü iyi kullanırsa çok fayda sağlarız. Bugün baktığınız zaman Milan'da çok iyi bir sağlık ve kondüsyoner ekibi var yaşı geçmiş futbolcular bile çok az sakatlanmayla oynuyorlar bunla ilgili çok şey öğrenebiliriz, takım ürünleri konusunda çok fazla şey öğrenebiliriz, alt yapı, antreman sistemleri, tesisleşme v.s. gibi bir çok konuda Milan'ın bize çok faydası olabilir. Bu sadece kağıt üzerinde kalmamalı sürekli görüşülmeli ve en yüksek fayda sağlanmalıdır.... Umarım bu işin üstüne düşerler...

FATİHİN İSTANBUL'U FETHETTİĞİ YAŞTASIN

https://twitter.com/#!/ESPANAA
Yukarı
Aliduran26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali
  Alıntı Aliduran26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Nis/2010 saat 11:58
Alıntı yapılan serdar_esk

bu haber uydurma olursa rezil oluruzz dünya aleme

Yaklaşık olarak 1 - 2 ay önce bu konuyu Halil Başkan canlı yayında Şükrü Hoca ile yapılan programda da söylediğinden haberin uydurma olacağını düşünmüyorum.
Hayatın Anlamı Siyah-Kırmızı ESESim!
Seni Yalnız Bırakırız mı Sandın?
Yukarı
muhammetpoyraz Liste gör
Deneyimli Yazar

Muhammet POYRAZ
Yer: Estanbul
  Alıntı muhammetpoyraz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Nis/2010 saat 12:44
Eğer yönetimimiz yaklaşan kongre öncesinde sadece reklam yapmayı amaçlıyorsa hayal kırıklığına uğrayacağız. Ama iyi kullanabilirsek bu protokolü Çağıl abinin de belirttiği gibi çok faydalı olur bizim için.
Yukarı
Ati_Kaan Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Madrid
  Alıntı Ati_Kaan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Nis/2010 saat 13:38
Anlaşma yapılsın,aradan biraz süre geçsin acaba neler olur ? Sleepy

" Milan'da kimmiş ? Onlar bizim alt yapımız olsun. "
" En büyük sen değilsin Milan en büyük Esesim ! "
" Bizim Koreografilerimiz Milan'ınkilerle eşleştirilemez bile.Hem onlar şirketlere yaptırıyor. "
" Gelsinler görüşücez. "
" Esesin Paşa'dan başka dostu yok. "

Korkmaya başladım sanki LOL
Nefer
Yukarı
sin4n Liste gör
Yazar

sinan
  Alıntı sin4n Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Nis/2010 saat 13:46
esesin RANNES den başka dostu yokkk :)
Aşkımız okullara ders, kitaplara konu olsun !!!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2122232425 60>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır