eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2012-2013 Sezonu Kombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1819202122 38>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Tem/2012 saat 11:15
kombine alacaktım ama yönetimin kombineleri açıklandığı basın toplantısından sonra, büyük olasılıkla almayacağım 
Yukarı
cngzhn Liste gör
Usta Yazar

Cengizhan
Yer: EsEs
  Alıntı cngzhn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Tem/2012 saat 11:27
Alıntı yapılan Rasputin

Bu kadar fevri, bu kadar art niyetli, bu kadar bölünmüş bir taraftar topluluğuna rağmen Avrupa kupalarında mücadele etmek bana göre inanılmaz büyük bir başarıdır, öncelikle bunu söyleyeyim.

Avrupa kupaları neden dahil edilmedi diye soranlar acaba bu soruyu hiç kendilerine sordular mı?
Daha 2 hafta öncesine kadar maçları hangi şehirde oynayacğız diyorduk şimdi neden Avrupa maçları kombineye dahil değil diyoruz.
Velev ki dahil oldu Uefa da geldi bu stadta oynayamazsınız dedi, o zaman ne diyeceksiniz?
Ben söyleyeyim size, neden Avrupa maçları kombineye dahil oldu ki, belliydi zaten bu stadta oynayamayacağımız yönetimin vizyonsuzluğu vs vs vs

Sonuç olarak Avrupa maçlarının dahil olmaması sonuna kadar doğru bir karardır.

Bakın ne güzelde söylüyosunuz değil mi , peki bunları yönetim düşünemedi neden 1-2 hafta önce çıkıp canlı yayında kombineler Avrupa maçları içinde geçerli olacak diyolar neden ilk Avrupa maçına yetişmez ama sonraki maçlar için geçerli olacak diyolar... Söylemeyecekler o zaman öyle değil mi?? Sizin bu dediklerinizi en baştan düşünüp canlı yayında sallayıp tutmıcaklar...!!!
! ! ! . . . HER ZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK ES-ES . . . ! ! !
Yukarı
ESESHAN Liste gör
Usta Yazar

Fatih
Yer: Eskişehir
  Alıntı ESESHAN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Tem/2012 saat 12:56
Alıntı yapılan Rasputin

Bu kadar fevri, bu kadar art niyetli, bu kadar bölünmüş bir taraftar topluluğuna rağmen Avrupa kupalarında mücadele etmek bana göre inanılmaz büyük bir başarıdır, öncelikle bunu söyleyeyim.

Avrupa kupaları neden dahil edilmedi diye soranlar acaba bu soruyu hiç kendilerine sordular mı?
Daha 2 hafta öncesine kadar maçları hangi şehirde oynayacğız diyorduk şimdi neden Avrupa maçları kombineye dahil değil diyoruz.
Velev ki dahil oldu Uefa da geldi bu stadta oynayamazsınız dedi, o zaman ne diyeceksiniz?
Ben söyleyeyim size, neden Avrupa maçları kombineye dahil oldu ki, belliydi zaten bu stadta oynayamayacağımız yönetimin vizyonsuzluğu vs vs vs

Sonuç olarak Avrupa maçlarının dahil olmaması sonuna kadar doğru bir karardır.

hemen başlıyorsunuz muhalefete.ben her sene kombine alıyorum her sene takım iyi gittiğinde değil.şunu anlayın artık kombinenin çıkmasını 4 gözle bekledim.kimse onlara avrupa maçlarını kombineye dahil et demedi.kendileri çıkıp canlı yayında söylediler.sonra marsilya olunca rakip.bi anda kıvırdılar.önemli olan verdiğin sözleri tutacaksın.olay bu.sen 2 gün sonra tam tersini söylersen.ben nerden inanayım her sene kazık yediğim kombinede bu sene karlı olacağımı.biri sana bi söz verse atıyorum tv alana şunu hediye ediyorum dese sen alsan ertesi gün tv yi almaya geldiğinde ya vazgeçtim hediye yok dese ne dersin?...........boşlukları sen doldur.üyeliğim silinmsin.:)
Yukarı
memciko Liste gör
Deneyimli Yazar

VEYSEL BAKACAK
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı memciko Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Tem/2012 saat 16:03
    Yöneticilerin tutarsız açıklamalarına çok kızdım ve almamayı düşünüyordum.Ancak yüksek taraftarlık bilinci ağır bastı ve almaya karar verdim.Geçen yıl kombine alanlara bu yıl güzellik yapılacak denilmişti o da yattı.
    Ben kombinelerin pahalılığından yakınmıyorum.Çünkü çok ucuz.İkinci ve üçüncü liglerde oynarken bile bizler bu paralara izliyorduk maçları.Çünkü stadımız küçük ve kale arkası trübün olmayınca dar gelirli taraftarımız ister istemez yakınyor bilet fiyatlarından.
    Bazı taraftarlarımız stad gelirlerinin yöneticilerin cebine gidiyormuş gibi açıklamalar yapıyor.Bu kulübün denetim kurulları ne güne duruyor.Varsa böyle bir şey mali genel kurulda bunlar neden açıklanmaz.
    Son olarak gerçek taraftar maça gitmeyerek protesto yapmaz.Stadın boş olması demek,belediye takımlarından bir farkımızın olmaması demek.Hazır avrupa kupalarında boy göstermişken es es taraftarının farklı olduğunu tüm türkiyeye gösterelim.
Yukarı
gok26 Liste gör
Usta Yazar

Göktuğ
Yer: Ankara
  Alıntı gok26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Tem/2012 saat 18:18
Alıntı yapılan memciko

Bazı taraftarlarımız stad gelirlerinin yöneticilerin cebine gidiyormuş gibi açıklamalar yapıyor.Bu kulübün denetim kurulları ne güne duruyor.Varsa böyle bir şey mali genel kurulda bunlar neden açıklanmaz.

konu Eskişehirspor olunca işler farklı yürüyor abi. mali tablonun a4 kağıda yazılıp çizildiği bir kuruldan bahsediyoruz. açıkçası ben ciddi ciddi paramızın nereye gittiğinden şüpheleniyorum. ha enayi gibi hala gidip biletimizi formamızı alıyor muyuz, alıyoruz...
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı olumune_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Tem/2012 saat 18:43
Halil ünal ve bu tutarsız yönetim gidene kadar bunlara zırnık para vermem. Yok takımı cezalandrıyoruz yok bilmem ne valla biz yıllardır bunlardan cezalıyız yagmurun altında karda soğuklarda yok artık öyle yağma bunlara vereceğim parayı digitürke veririm 15 tl gider 4 maç izlerim evimde sıcacıık çayım kahvem sigaram ohh keyfe bak. Yeter artık biz yolunacak kaz falan değiliz yıllardır her türlü romandan hikayeden bıktık artık nereye kadar sağcaksınız milleti. Rabbim şu mubarek günün hürmetine bizi şu tutrsız yönetimden ve zafer tüzün gibilerinden koru ve kurtar.
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
esesliadem Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: yeşiltepe
  Alıntı esesliadem Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Tem/2012 saat 18:53
Kombine alacağım inşallah. Ne kadar kızsakta almadan da olmuyor ..
Yukarı
RebeL Liste gör
Usta Yazar

RebeL
Yer: BURASIESKİŞEHİR
  Alıntı RebeL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2012 saat 08:15
Marsilya maçı biletleri ne zaman cıkacak ve ne kadar olacak bilgisi olan varmı??
║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║
-ES Kİ Ş E H İ R SPO R- --
Yukarı
ersin2626 Liste gör
Usta Yazar

ErsiN
Yer: Eskişehir
  Alıntı ersin2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2012 saat 10:46
Alıntı yapılan gok26

Alıntı yapılan memciko

konu Eskişehirspor olunca işler farklı yürüyor abi. mali tablonun a4 kağıda yazılıp çizildiği bir kuruldan bahsediyoruz. açıkçası ben ciddi ciddi paramızın nereye gittiğinden şüpheleniyorum. ha enayi gibi hala gidip biletimizi formamızı alıyor muyuz, alıyoruz...

minareyi çalan kılıfınıda hazırlıyor nasılsa. Borcsuz klübüz diye geziyor halil ünal. ama neden borc oldugunu açıklayamıyor. dönem basına zararların oldugu cıkıyor. Bilet alıyoruz forma alıyoruz. üzerine bonservisli futbolcu almıyoruz ama hala zarar ediyoruz. ligde 5. oluyoruzz zarar ediyoruz uefa macları oynuyoruz keza öyle. Şimdi ozaman nereye gidiyor bu paralar.
≈αηα∂σℓυ уıℓ∂ızı єѕкιşєнιяѕρσя≈
Yukarı
morir26 Liste gör
Deneyimli Yazar

hakan
Yer: eskişehir
  Alıntı morir26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2012 saat 12:18
bu sene kombine almayacağım babama almayacağım kardeşime almayacağım bizim aile yüksek eskişehirsporluluk bilincini bu şekilde yerine getiriyor bizim bu bilincimizde bedava bilet almak yok bedava alınan biletleri utanmadan alçakça ve şerefsizce satan da yok
seviyoruz işte var mı diyeceğin
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1819202122 38>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,422 saniyede hazırlanmıştır