eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ARTIK YETER/İSYAN ATEŞİ

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 43>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
komodusa Liste gör
Yazar

a arslan
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı komodusa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ağu/2012 saat 17:33
Karşılarında güçlü bir baskan alternatifi yok maalesef. Sorun burdan başlıyor. Önce bu alternatifi oluşturmalıyız. Sadece yıkım için uğraşmayalım.yerine ne gelecegini de düşünelim.
@komoduses
Yukarı
yirmialti26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat
  Alıntı yirmialti26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ağu/2012 saat 17:36
Stada pankart sokulması çok zor. Yönetim bunun önlemini alır. Zaten protesto olacak diye açık tribüne değişik tipler sokulabilir. Ortalık karışabilir. Daha önce de oldu açık tribünde değişik maçlarda yönetim aleyhine tezahuratta bulunanlar hemen susturulmaya çalışıldı. Bunları görüp duyduktan sonra bende çoğu maça gitmiyorum. Sadece ben değil arkadaşlarda gitmiyor. İçimizde zerre heves kalmadı hiç birimizin. İşin parasında pulunda da değiliz sadece güvenmiyoruz. Gidip bir cafede, meyhanede izliyoruz. Hiç yoktan Eskişehir esnafı kazansın. Eskişehirspor forumunda da bunları yazıyoruz ya sorun bizde mi yoksa bizi bu duruma getirenlerde mi artık bilemiyorum ama kendimizce birşeyler bulduk onu yapıyoruz
Yukarı
Futboldan Anlayan Liste gör
Yeni Yazar

İsimsiz
  Alıntı Futboldan Anlayan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ağu/2012 saat 18:00
Bu takım bence gayet başarılı yönetimde iyi hocada ortalıgı bulandırmayın.
Yukarı
jack_sparrow Liste gör
Usta Yazar

Mali
Yer: Eskişehir
  Alıntı jack_sparrow Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ağu/2012 saat 18:02
Alıntı yapılan Futboldan Anlayan

Entry-nick uyumsuzluğu  LOL
'Haykırış Oluyoruz , Hayatı Senle Yaşıyoruz , Yıllar Geçsede , Ömür Bitsede -
ESKİŞEHİRSPOR İÇİN YAŞIYORUZ!!!♥♥ESES♥♥

Yukarı
eFsAnE UyAnDı Liste gör
Usta Yazar

soner eken
Yer: Turkey
  Alıntı eFsAnE UyAnDı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ağu/2012 saat 18:03
Hakkaten boku cikti ARTİK YETER.Kopeklerinizide toplayip gidin.Bir kulupte hicmi duzgun birsey yapilmaz.Bu siszin eseriniz.Kimin emegi varsa cektirsin gitsin.
Allahım sen ESKİŞEHİRSPORUMUZU Her Daim Koru,Kolla ve Yücelt.
Yukarı
Innuendo Liste gör
Deneyimli Yazar

Berkay
Yer: İzmir
  Alıntı Innuendo Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ağu/2012 saat 18:03

Nick - mesaj uyumsuzluğu
Yukarı
Futboldan Anlayan Liste gör
Yeni Yazar

İsimsiz
  Alıntı Futboldan Anlayan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ağu/2012 saat 18:04
Daha yeni üye oldum yazmayım yazmayım dedim en sonunda benide üye yaptınız ortalıgı bulandırmanın anlamı yok 2 hafta yenildi diye yaptıklarınıza bak gayet iyi takımımız var biraz sabredin skor taraftarları.
Yukarı
baggio Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı baggio Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ağu/2012 saat 18:05
Sessiz olun adamın avantası gidecek :)
Yukarı
Bidon26 Liste gör
Usta Yazar

Mert
Yer: Hollanda
  Alıntı Bidon26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ağu/2012 saat 18:08

Daha yeni üye oldum yazmayım yazmayım dedim en sonunda benide üye yaptınız ortalıgı bulandırmanın anlamı yok 2 hafta yenildi diye yaptıklarınıza bak gayet iyi takımımız var biraz sabredin skor taraftarları.

Halil Ünal İstifa be buraya ta üye olmuş bukadar yüzsüzlük olmaz
Tanrı Tektir, Ordusu Türk'tür | Twitter: @srvn26
Yukarı
tufaneses26 Liste gör
Deneyimli Yazar

2fan
  Alıntı tufaneses26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ağu/2012 saat 18:08

Körmüsün sen kardesim.
takim da oynama arzusu kalmamis...

ESES HOLIGANS
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 43>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır