eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor Milan İşbirliği

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 60>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
eses_erkann Liste gör
Deneyimli Yazar

ERKAN
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı eses_erkann Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Nis/2010 saat 15:19
milan maclarında 26 dk da bi eses çeksinlerde bizde kasımpaşa macında 90.dk da milan diye bağırırız Clap
Yukarı
poseidon Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Estanbul
  Alıntı poseidon Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Nis/2010 saat 15:27
Sezon açılışında milanla oynamak çok güzel olur herhalde umarım böyle bir organizasyona girilir yönetim tarafından...
Yukarı
esesli kurt Liste gör
Yazar

C.Baki Gürdeniz
Yer: eskişehir
  Alıntı esesli kurt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Nis/2010 saat 15:42
çok memnun oldum.Avrupada çocukluğumdan beri esesten sonra tuttuğum takımdır milan bana inşallah kızmazsınız umarım,çift takımlıyım diye ,ama renkdaşız .Smile
Damarımı kessinler,kırmızı siyah akar.
Yukarı
cemk Liste gör
Yazar

Cem
Yer: Eskişehir
  Alıntı cemk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Nis/2010 saat 15:54
Alıntı yapılan poseidon

Sezon açılışında milanla oynamak çok güzel olur herhalde umarım böyle bir organizasyona girilir yönetim tarafından...

Bence bu çok güzel bir fikir, seneye sezon açılışını burada Milan'la oynayarak yaparsak kalitemizi Dünya'ya göstermiş oluruz. Clap
Yukarı
ESafa Liste gör
Usta Yazar

Safa
Yer: EStanbul
  Alıntı ESafa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Nis/2010 saat 15:56
yazıyı okuyunca çok heyecanlandım ve sevindim.inşallah hem tesis,hem alt yapı olarak önemli işlere imza atarız.
BKŞ-ÜniESES-Nefesimiz gurbette,gönlümüz ESES ile
Yukarı
ali_9292 Liste gör
Usta Yazar

Ali Özen
Yer: Manisa
  Alıntı ali_9292 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Nis/2010 saat 15:56
Çok yerinde bir anlaşma olur.Avrupalılardan futbol açısından çok öğreneceklerimiz var.Hocalarımız alt yapıda işler nasıl götürtülüyor öğrenmiş olurlar.Hem kamplarda hazırlık maçları da kaçırılmaz bir fırsat.Tek korkum genç oyuncularını bize kiralamaları olur.İyi oyuncular olabilir ama kiralık adamlar da gelip geçici.
Her Zaman Her Yerde En Büyük Es-Es
Yukarı
EryamanlıESES Liste gör
Yazar

Fatih Başar Yüzer
Yer: Şimdilik Sivas
  Alıntı EryamanlıESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Nis/2010 saat 16:18

Çok heyecanlandım beyler. Şimdi biz Milan'ın pilot takımı gibi bir şey oluyoruz o zaman. Bana koymaz şahsen bu durum. Çünkü Roma takımı da Real Madrid'in pilot takımı. Sevindim bu olaya alt yapı konusuna önem verilmesi gerekiyordu. Gerçi Büyük Kaptan İsmail Arca zamanında temelleri güçlendirmişti ama bu çok farklı bir durum. Umarım Es Es'imize yarar sağlar ;)

Sivas'ın Kırmızı Şimşekleri (SivKŞ)
Yukarı
es_HaKaN_es Liste gör
Yazar

HaKaN
Yer: maç.nerde.orda
  Alıntı es_HaKaN_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Nis/2010 saat 16:18
Sezon açılışı İstanbul'da olacakmış.Bu maçı Milanla yapsak bomba olur.İstanbullularda bizim sayemizde Avrupa takımı görmüş olurlar... LOL
ALLAH BİR ESES İKİ GERİSİNİN ANASINI.....!!!!!!
Yukarı
esk_26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı esk_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Nis/2010 saat 16:21
Dost kluplerle ilgili güzel bir makale buldum
http://futbol.turksportal.net/makale/futbol/912/

Milan'da Real Madrid gibi hazır futbolcu alımından yana, yine de altyapısında ki futbolcuları iş birlik yaptığı Lecco,Lugano, Monza, Pizzighettone,Pro Vasto, Triestina,Varese ve Rimini'ye veriyor. Özellikle Rimini kulübü Milan'ın pilot takımı niteliğinde bir kulüp,hatta Rimini'de Kaka'nın kardeşi Digao'da forma giyiyordu. Yani Milan'la iyi ilişkiler içinde olan bir kulüptür Rimini, dolayısıyla Milan Rimini kadrosunda ki futbolcular konusunda önceliklidir. Galatasaray'ın kiraladığı Barusso'da Rimini kulübünün sunduğu bir yetenek, Milan'ın takibinde olan futbolculardan biriydi,sadece Milan değil gösterdiği performansla Arsene Wenger'in bile dikkatini çekmişti,Milan Barusso'yu isteseydi alabilirdi, Ayrıca Arsenal menajeri Arsene Wenger bile bir demecinde İtalyan basınına Barusso'yla ilgilendiğini itiraf etmişti, fakat son sözü Roma söyledi ve Barusso'yu kaptı.Sonuç olarak Rimini kulübü oldukça kaliteli bir altyapıya sahip..
Yukarı
mr zenco Liste gör
Deneyimli Yazar

Alper Yeşilöz
Yer: Bahrain
  Alıntı mr zenco Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Nis/2010 saat 16:30
Alıntı yapılan EryamanlıESES

Çok heyecanlandım beyler. Şimdi biz Milan'ın pilot takımı gibi bir şey oluyoruz o zaman. Bana koymaz şahsen bu durum. Çünkü Roma takımı da Real Madrid'in pilot takımı. Sevindim bu olaya alt yapı konusuna önem verilmesi gerekiyordu. Gerçi Büyük Kaptan İsmail Arca zamanında temelleri güçlendirmişti ama bu çok farklı bir durum. Umarım Es Es'imize yarar sağlar ;)

Milan İstanbul takımı olmadığı için ''Bizans'' kavramına girmiyor. Ayriyetten renklerdende kurtarıyor. Pilot takımı olmak caizdir. (bizzat müftüye danıştım) LOL
Cehennemin ateşi buz tutana dek ESES!!!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 60>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,219 saniyede hazırlanmıştır