eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2012-2013 Sezonu Kombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1718192021 38>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ESESHAN Liste gör
Usta Yazar

Fatih
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı ESESHAN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Tem/2012 saat 23:35
Alıntı yapılan sinanes26

kombineleri 250 tl yapıp avrupa kupasıda dahil edilseydi de 10 000 kombine satılsa daha iyi olmazmıydı ?????

olurdu da sen kayseri gençlerbirliği gibi takımların yöneticileri ile karıştırdın galiba.
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
Yer: Turkey
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Tem/2012 saat 00:09
hani 10 bin kombine satmak hedefleriydi. herkesi kombineye teşvik ediyorlardı. neden 5000 ile sınırlandı.

madem 5000 kombine satılacak. ben de almam kombine falan. nasıl olsa satın almak için bol bol bilet kalacak. gideceğim maça bilet alarak giderim.

ama sayının neden sınırlandırıldığı belli. st johnson maçındaki ilgiyi gördüler. takım iyi giderse tribünlerin dolacağını tahmin ediyorlar. o zaman da biletleri pahalı tutup . bol bilet satma niyetinde olacaklar
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Tem/2012 saat 00:12
uyanık yönetim. akhisar bile şimdiden hangi maçlaın ne kadar olacağını belirlemiş. geçen yıl alanlara öncelik ya da indirim yapmışlar. bizde ise yıllardır kombine alan adamın hiçbir önceliği ve ayrıcalığı yok ilk kez alanlara göre. bizde maçtan maça fiyat değişiyor.

hangi maçların nekadar olacağı belli olmalıki , şimdiden herkes hesabını yapsın.

ayrıca diğer takımların kombine fiyatlarına avrupa kupası maçları da dahil. bir tek geçen yıl bursa farklı bir uygulama yaptı bu konuda
Yukarı
Frequency Liste gör
Deneyimli Yazar

Görkem
  Alıntı Frequency Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Tem/2012 saat 00:15
Benim tahminimce bu insanlar kendi işyerlerini yönetemiyorlardır. Pazarlama stratejileri sıfır.
5000 kombineyle sınırlıymış. Sen onu külahıma anlat. Çocuk kandırıyorlar sanki. Hemen arayana 2. kombine bedavamı ?
Yap 200 liradan avrupa maçları dahil bak kaç tane satıyorsun. Bu fiyatlara anca benim gibi her sene alan 200 300 kişi alır.
Kalsada son nefes, din iman ESES
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Tem/2012 saat 03:24
bunların ıcı gecmıs alayı duzenbaz boyle rezalet olmaz yonetıcılık olmaz yıllardır kombıne alıyorum bır faydasını gormuyorum hep yalan dolan rezıl herıfler
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
gok26 Liste gör
Usta Yazar

Göktuğ
Yer: Ankara
  Alıntı gok26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Tem/2012 saat 03:28
hü ve bu yönetim gidene kadar, kombine alan bursalı olsun...
Yukarı
radres26 Liste gör
Usta Yazar

serdar
  Alıntı radres26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Tem/2012 saat 09:14
anlayamayanlar var sanırım burada tepki 200 TL olan kombineye değil, Sözünün arkasında olmayan yönetime,
Yukarı
ersin2626 Liste gör
Usta Yazar

ErsiN
  Alıntı ersin2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Tem/2012 saat 10:43
yasal olarak nitelikli dolandırıcılık bunların yaptıgı. helal olsun sizlere
≈αηα∂σℓυ уıℓ∂ızı єѕкιşєнιяѕρσя≈
Yukarı
esgökhanes Liste gör
Deneyimli Yazar

GÖKHAN
Yer: Yeşiltepe
  Alıntı esgökhanes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Tem/2012 saat 10:47
Büyük Başkan ClapHug
Bir Tek Seni Sevmekten Yorulmadı Bu Kalbim ! KIRMIZI SİYAH KÜLTÜR'DÜR
Yukarı
Rasputin Liste gör
Usta Yazar

Gregory Yefimovic
Yer: Russian Federation
  Alıntı Rasputin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Tem/2012 saat 10:59
Bu kadar fevri, bu kadar art niyetli, bu kadar bölünmüş bir taraftar topluluğuna rağmen Avrupa kupalarında mücadele etmek bana göre inanılmaz büyük bir başarıdır, öncelikle bunu söyleyeyim.

Avrupa kupaları neden dahil edilmedi diye soranlar acaba bu soruyu hiç kendilerine sordular mı?
Daha 2 hafta öncesine kadar maçları hangi şehirde oynayacğız diyorduk şimdi neden Avrupa maçları kombineye dahil değil diyoruz.
Velev ki dahil oldu Uefa da geldi bu stadta oynayamazsınız dedi, o zaman ne diyeceksiniz?
Ben söyleyeyim size, neden Avrupa maçları kombineye dahil oldu ki, belliydi zaten bu stadta oynayamayacağımız yönetimin vizyonsuzluğu vs vs vs

Sonuç olarak Avrupa maçlarının dahil olmaması sonuna kadar doğru bir karardır.

ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1718192021 38>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır