eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2012-2013 Sezonu Kombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1617181920 38>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
TMR 26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Tmr
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı TMR 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Tem/2012 saat 20:16
Arkadaşlar öyle demeyin alın kombineleri takımı cezalandırıyorsunuz.....
Bakın başkanımız Bizi avrupa kupalarında oynatıyor ( Eskişehirde oynatsa ne olur )Şimdi destek zamanı bu tepki takımın moralini bozar .taraftar olarak kombinemizi alalım sonra Stad'da tepki veririz pardon o zaman futbolcular etkileniyordu Unutmuşum .
DİRENİŞ BİTTİ " DİRİLİŞ " BAŞLADI
Yukarı
emrahhh Liste gör
Deneyimli Yazar

emrah
Yer: eskişehir
  Alıntı emrahhh Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Tem/2012 saat 21:44
Nefer için kombine cıkacakmı bilen varsa ozelden msj atarsa sevinirim formu cok takip edemiyorum

ayrıca 200 tl ye bahane bulan arkadaslar ayıp ya hangi takımın kombinesi 200 tl  gecen sene ksk nin bile ombinesi 250 idi yanılmıyorsam hem super ligde olacaksın hem avrupa diceksin hemde 200 tl ye kupa neden dahil değil diceksin arkadaslar bu futbolcuların parası kamp giderleri vs ne ile odenecek bence kombine cok uygun ben izmirde yasıyorum belki senede 3-5 maca gelecegim ama Marsilya macına gelince inş. gelebilirsem kombinemide formamıda alıcam bu takıma biz para harcamassak nasıl futbolcu alnacak Alper Veysel nasıl elde tutulcak
GS 40 bin sattı deniyor tweter da tamm stadları iyi de bizim kac katı fyatımıza satılıyor

Bu kombinenin 2 haftada btmesi gerek bence mademki hersene ust sıra hersene avrupa diyoruz bizde ustumuze duseni yapalım
...sevda değil tutku bizimkisi...
Yukarı
RebeL Liste gör
Usta Yazar

RebeL
Yer: BURASIESKİŞEHİR
  Alıntı RebeL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Tem/2012 saat 21:44
Ben kendi adıma şunu söylemek istiyorum. Artık birileri tarafından enayi yerine konulmaktan sıkıldım!parası bile hazırdı kombinenin ama almıyorum! ekrem birsen alsın tatar mustafa abimiz alsın!
║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║
-ES Kİ Ş E H İ R SPO R- --
Yukarı
Abdullah 26 Liste gör
Yazar

Abdullah
  Alıntı Abdullah 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Tem/2012 saat 21:57
sizi gidi bedavacılar sizi.
almayan almasın.
Yukarı
yakuza26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Battal
Yer: Sevdamın Şehri
  Alıntı yakuza26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Tem/2012 saat 22:10
Arkadaşlar eğri oturup doğru konuşalım: 200 tl'lik kombine fiyatı oldukça makuldur.Avrupa kupalarında mücadele eden bir takımın kombinesi bundan daha ucuz olamaz.
Avrupa kupası maçlarınında kombineye dahil olmaması doğal karşılıyorum, eğer dahil etselerdi bu fiyata olmazdı.
Tek beklentim yönetimden geçen yılki gibi sezon içinde fiyat tutatrsızlığından vazgeçmeleri.
Eskişehirspor demek; bir şehrin alın yazısı demektir..
Yukarı
cngzhn Liste gör
Usta Yazar

Cengizhan
Yer: EsEs
  Alıntı cngzhn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Tem/2012 saat 22:28
Alıntı yapılan yakuza26

Arkadaşlar eğri oturup doğru konuşalım: 200 tl'lik kombine fiyatı oldukça makuldur.Avrupa kupalarında mücadele eden bir takımın kombinesi bundan daha ucuz olamaz. Avrupa kupası maçlarınında kombineye dahil olmaması doğal karşılıyorum, eğer dahil etselerdi bu fiyata olmazdı.Tek beklentim yönetimden geçen yılki gibi sezon içinde fiyat tutatrsızlığından vazgeçmeleri.

Evet eğri oturup doğru konuşalım!! Bunu biz değil yönetime sölıceksiniz ,1 hafta önce o zaman öyle konuşup millete yalan sölemiceklerdi... Yönetim nelerden vazgeçmeli ama anlayamadılar 4 senedir...!
! ! ! . . . HER ZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK ES-ES . . . ! ! !
Yukarı
cngzhn Liste gör
Usta Yazar

Cengizhan
Yer: EsEs
  Alıntı cngzhn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Tem/2012 saat 22:34
Alıntı yapılan emrahhh

Nefer için kombine cıkacakmı bilen varsa ozelden msj atarsa sevinirim formu cok takip edemiyorumayrıca 200 tl ye bahane bulan arkadaslar ayıp ya hangi takımın kombinesi 200 tl  gecen sene ksk nin bile ombinesi 250 idi yanılmıyorsam hem super ligde olacaksın hem avrupa diceksin hemde 200 tl ye kupa neden dahil değil diceksin arkadaslar bu futbolcuların parası kamp giderleri vs ne ile odenecek bence kombine cok uygun ben izmirde yasıyorum belki senede 3-5 maca gelecegim ama Marsilya macına gelince inş. gelebilirsem kombinemide formamıda alıcam bu takıma biz para harcamassak nasıl futbolcu alnacak Alper Veysel nasıl elde tutulcakGS 40 bin sattı deniyor tweter da tamm stadları iyi de bizim kac katı fyatımıza satılıyor Bu kombinenin 2 haftada btmesi gerek bence mademki hersene ust sıra hersene avrupa diyoruz bizde ustumuze duseni yapalım

Yönetim adam gibi yapsın işini değil 200 , 300 tl olsun kombineler ama önce işini doğru yapsın ,gözümün önünde açığı ben kapatcam dedi kutlamalarda hani noldu kaç senedir??? Alper Veyseli biz elimizde tutarız yeterki yönetim çıkıpta 5 milyon euro verene satcaz demesin bunu söylersen elin adamı gelir senden onu 5 değil 3-4 miyon euroya alır gider... Adamların stadları iyi yönetim iş yapıyo takım şampiyon olmus şampiyonlar liginde gruptalar ve getirdiği futbolcular ise isim yapmış oyuncular... Bizde hangisi var?? Sağ bek yok koca bi sıfır , forvet yok doğru düzgün... Biz üstümüze düşeni yaparız yeterki yönetim biraz çaba göstersin ama nerede???
! ! ! . . . HER ZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK ES-ES . . . ! ! !
Yukarı
ersin2626 Liste gör
Usta Yazar

ErsiN
  Alıntı ersin2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Tem/2012 saat 22:39
Alıntı yapılan yakuza26

Arkadaşlar eğri oturup doğru konuşalım: 200 tl'lik kombine fiyatı oldukça makuldur.Avrupa kupalarında mücadele eden bir takımın kombinesi bundan daha ucuz olamaz. Avrupa kupası maçlarınında kombineye dahil olmaması doğal karşılıyorum, eğer dahil etselerdi bu fiyata olmazdı.Tek beklentim yönetimden geçen yılki gibi sezon içinde fiyat tutatrsızlığından vazgeçmeleri.

bide kombineyi 5000 ile sınırlamışlar.d ulan yönetim sizden adam olmaz. ayakta alkışlarım sizin gibi tutarsızları ben
≈αηα∂σℓυ уıℓ∂ızı єѕкιşєнιяѕρσя≈
Yukarı
ESESHAN Liste gör
Usta Yazar

Fatih
  Alıntı ESESHAN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Tem/2012 saat 23:07
Alıntı yapılan emrahhh

Nefer için kombine cıkacakmı bilen varsa ozelden msj atarsa sevinirim formu cok takip edemiyorumayrıca 200 tl ye bahane bulan arkadaslar ayıp ya hangi takımın kombinesi 200 tl  gecen sene ksk nin bile ombinesi 250 idi yanılmıyorsam hem super ligde olacaksın hem avrupa diceksin hemde 200 tl ye kupa neden dahil değil diceksin arkadaslar bu futbolcuların parası kamp giderleri vs ne ile odenecek bence kombine cok uygun ben izmirde yasıyorum belki senede 3-5 maca gelecegim ama Marsilya macına gelince inş. gelebilirsem kombinemide formamıda alıcam bu takıma biz para harcamassak nasıl futbolcu alnacak Alper Veysel nasıl elde tutulcakGS 40 bin sattı deniyor tweter da tamm stadları iyi de bizim kac katı fyatımıza satılıyor Bu kombinenin 2 haftada btmesi gerek bence mademki hersene ust sıra hersene avrupa diyoruz bizde ustumuze duseni yapalım

bizim itiraz ettiğimiz avrupa maçları olsun demiyoruz.ben 8 yıldır kombine alıyorum.son 5 6 sezondur bütün maçlara gittim bütün maçlara.sorun ekrem birsen mustafa akgören kendileri söyledi es tv de dahil diye sonra marsilya çıkınca karşımız vaz geçtiler.bizim kızgınlığımız buna o zaman söyleme arkadaş.dakika 1 gol 1 sezon başlamadan yalanlara başladılar.bide bunu söyleyenlerden birisi mustafa akgören.ekrem birsen nin söylediği sözleri yazıyorum sana.bu sene kombine alanlar kesinlikle zarar etmeyecek.bu maça yetişmedi ama bundan sonraki avrupa maçlardında geçerli olacak.tekrar söylüyorum bu sene kombine alanlar zarar etmeyecek.altına imzamı atarım dedi.aynen böyle dedi canlı yayında es tv de 2 hafta önce pazartesi akşamı.olay bu..
Yukarı
sinanes26 Liste gör
Deneyimli Yazar

sinan
Yer: eskişehir
  Alıntı sinanes26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Tem/2012 saat 23:32
kombineleri 250 tl yapıp avrupa kupasıda dahil edilseydi de 10 000 kombine satılsa daha iyi olmazmıydı ?????
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1617181920 38>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır