eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Haziran'daki Genel Kurul

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1617181920 48>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
winterwind Liste gör
Usta Yazar

SEDAT
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı winterwind Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2008 saat 12:10
Jön müteahhit Eskişehir'i salladı

Yaptığı konutları birden fazla vatandaşa satan Eskişehirspor basın sözcüsü müteahhit Cem A. 20 milyon YTL'lik vurgun yaptıktan sonra kayıplara karıştı. Giyim tarzı ve alışkanlıklarıyla tanınan Cem A'nın Yunan adalarına kaçtığı sanılıyor

Jön%20müteahhit%20%20Eskişehiri%20salladı
ESKİŞEHİR(İHA)
Eskişehir'de yaptığı inşaatlardaki konutları birden fazla vatandaşa satarak, 20 milyon YTL'lik vurgun Eskişehirspor basın sözcüsü müteahhit Cem A. kayıplara karıştı. Hakkında soruşturma başlatılan Cem A'nın Cumhuriyet savcısını bile dolandırdığı ortaya çıktı.

BANKALARI DOLANDIRDI

İlde giyim sitili ve yaşam tarzı ile tanınan Müteahhit Cem A. (26) tarafından dolandırıldıklarını iddia eden çok sayıda mağdur, Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulundu. Suç duyurusunda, Eskişehirspor'un basın sözcüsü Cem A'nın inşa ettirdiği evleri, birden fazla kişiye satarak haksız kazanç elde edip dolandırıcılık yaptığı öne sürüldü. İşadamının kurbanları arasında Cumhuriyet Savcısı, doktorlar ve avukatların da bulunduğu belirtildi. Cem A'nın birden fazla kişiye sattığı daireleri de teminat göstererek 3 bankadan kredi kullandığı ve toplam 20 milyon YTL vurgun yaptıktan sonra eşi I.A, annesi S.A. ve çocuğuyla yurt dışına kaçtığı belirtildi. Savcılık, Cem A ve ailesi hakkında soruşturma başlattı.

BİTMEMİŞ DAİREYİ 5 KİŞİYE SATMIŞ

Adliye çıkışında konuşan bazı mağdurlar, "Daha inşaat başlamadan evlere giren çok sayıda kişi var. İnşaat halindeki daireleri de 3-5 kişiye satmış" dedi. C.A.'nın çevresindekilere Yunan adalarına geziye çıkacağını söylediği ileri sürüldü. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Hatipoğlunu eleştirenler bu haberi okusun.Şayet doğru ise bu haber.Kimlerin gelip kimlerin geçtiğini düşünsünler.Hatipoğlunun ayaklarının yere sağlam bastığını ve ucube işlerle uğraşmadığınıda bilsinler.
1965 Liyim,ES-ES Le Doğdum.
Yukarı
efsane_eses Liste gör
Usta Yazar

Ergin K.
Yer: Turkey
  Alıntı efsane_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2008 saat 12:23
Alıntı yapılan esesberk

Ya bu kongre niye sadece bizde lig bittikten hatta transfer sezonu başladıktan sonra yapılıyor çok saçma?

Transfer sezonu 9 Haziran'da başlıyor. Piyasada çıkan transfer haberlerinin de çoğu yalan ve şişirme haber. Yönetim belirlendikten sonra son hız başlayacaktır zaten çalışmalara, kaybedilmiş bir şey yok. En mantıklısı bu.
Benim sevdam KIRMIZI!
Yukarı
ESmustafa Liste gör
Usta Yazar

mustafa
  Alıntı ESmustafa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2008 saat 13:03
inşallah şuanda boş durulmuyordur. transfer çalışmaları sürüyordur. tedirgin olmamak imkansız. birde HALİL BAŞKAN ı seviyorum babacan bi adam iyi yönetici ama pek vizyon sahibi ve ileri görüşlü değil. HALİL başkan gelirse tekrar, bence stad projesini falan unutalım. Tesisler olarak olduğumuz durumdan bir adım gitmeyiz. iki başkanında artı ve eksileri var aslında. bu nedenle sağlam bi yönetim kurulu oluşmalı içinde Nebi başkanda, Halil başkanda olmalı. vali'nin yanında biraraya gelmeleri iyi olmuş. inşallah bizim için hayırlısı olur.

ES-ES
Yukarı
taylan26_11 Liste gör
Yazar

taylan
  Alıntı taylan26_11 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2008 saat 13:48
Hey allahım ya rezıllıge bak!!! basın sozcumuz mılletı dolandırıp kayıplara karısmıs eskısehırsporu daha ne kadar asaglıycaksınız!!!AngryAngry Hatıpogluna karsı goruste deılım gorevde kalmasını ısterım yanlıs anlamayın..
Her ZamaN Her Yerde En Buyuk ES-ES...........
Yukarı
kiraz26 Liste gör
Yazar

Serkan Kiraz
  Alıntı kiraz26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2008 saat 13:49
ES ES İçin Karınca!

GÖRÜŞLER
ES ES İÇİN KARINCA!
Şu manşete bakın:
“Hakan Şükür’e büyük onur...”
Ankaraspor, Kral’a “oyuncu+ teknik direktör”lük teklif etti...
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, “Ekibini kur, oyuncu antrenör ol. Hem takımı yönet, hem futbolunu oyna” teklifini yaptı... Buyurun,
“Futbolun siyasetle mezesinin değil, kavurmasının yapıldığı bir olay!...”
Kimdir Melih Gökçek?
“Büyükşehir Belediye Başkanı...”
Yok efendim, yasalar belediye başkanlarının futbol kulüplerine el atmasını izin vermiyormuş!...
Bunu kim söylüyor?
“Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen...”
Görüyorsunuz...
“Nasıl bal gibi oluyor!”
.........
Erman Toroğlu yazmış:
“Maliye Bakanı nasıl kupa verir?”
Radikal’de de “Erkan Goloğlu”:
“Eskişehirspor özür dilemeli...”
Neden?
“Efendim, futbola siyaseti bulaştırmış...”
Şimdi anlatabildik mi farkı!...
Unakıtan, Eskişehirspor’un transfer yapmasına yardımcı oldu diye...
“Koca şehre dil uzatılıyor!...”
Ama, Melih Gökçek, Hakan Efendi’ye kutlu bir teklif yapınca, manşetler,
“Büyük onur oluyor!...”
Aziz Yıldırım, Adnan Polat, Yıldırım Demirören “Tayyip Bey”in neredeyse eteklerini öpüyorlar, çıt yok!...
Bu olayın bir tek hedefi vardır:
“Korkulan Eskişehirspor...”
Öyle ya...
“Ankaraspor Hakan’ı alsa ne yazar!”
Ama Eskişehirspor, eski günlerine bir dönerse yandı ortalık!...
Dikkat edelim...
“Sakın bu oyuna gelmeyelim..”
Bilboordları şampiyonluk fotoğrafları ile donatıp, “Efsane geri döndü” demek güzel...
Ne olur sanki...
“Biraz da ES ES için karınca olabilsek!...”

TEŞEKKÜRLER NEBİ
Kulakları çınlasın...
Yolda karşılaşmıştık Amigo Orhan’la...
Kısa sohbetimizde uyarmıştı:
“Nebi’ye destek olun, çok genç ama yapmak istedikleri Eskişehirspor’un geleceği açısından önemli...”
Bu sözleri kaleme almış ve Orhan Abi’yi dinlemiştik...
Haklıymış...
Geldiği günden beri hedef belirlemişti Hebi Hatipoğlu:
“Bu takımı şampiyon yapacağım...”
Şimdilik, diğer kalıcı yatırımlarını bir kenara bırakıyoruz...
Sözünde durdu...
“Eskişehirsopr’u şampiyon yaptı...”
Ama daha bir gün geçmeden eleştiri yağmuru başladı:
“Futbola siyaset bulaştırmış...”
Yapmayın...
Sanki suç işlemiş!
Herkesin yan gelip yattığı günlerde, çaresiz kalmasına karşın büyük çaba vermiş...
Maliye Bakanı’na karşı mı çıkacaktı?
“Hayır efendim, bize Sergen falan lazım değil, işinize bakın!...”
Böyle mi diyecekti?
.........
Yaşına bakılırsa, misyonunu tamamladığı söylenemez...
Vatan görevini yap, çık gel Hatipoğlu...
Seninle iki sözümüz yok, daha tanışmadık bile...
Ama bu kadar kısa zamanda verdiğin hizmet için,
“Teşekkürler sevgili Nebi...” 
      23.05.2008  Sakarya Gazetesi                                              Önder Baloğlu
CANIMSIN ES ES
Yukarı
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
  Alıntı kalender 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2008 saat 17:55
  NASIL BİR YÖNETİM  İSTİYORUZ.

Kongre için çok kısa bir süre kaldı ama beklentilerimizi karşılayacak aday çıkmadı.Yine son haftada veya kongre salonunda oluşacak bir yönetimle yola devam edeceğiz gibi görünüyor. Bu yönetimlerin Eskişehirspora faydadan zarar getirdiğini geçmişte hepimiz yaşadık.Destek sözleriyle kurulan bu yönetimler kulübü ileriye taşıyamamışlardır  ve hepsinin ömrüde kısa olmuştur.
    Gönül isterki adaylar yönetim çalışmalarına bir yıl önce başlasınlar,belli bir disiplin çerçevesinde plan ,proğramlarını ve bütçelerini oluştursunlar ama mevcut şartlarda bu söylediklerimiz  çok zor gözüküyor.Çünkü taraftar her yıl başarı istiyor,yönetimlerde bu işe ciddi yaklaşmıyorlar.
    Sn.Nebi HATİPOĞLU yönetimi mevcut ekonomik koşullarda başarılı olmuştur.Yanlışları ve eksikleri vardır ancak yaptıkları ortadadır kimse inkar edemez.Altyapı konusunda yaptıkları çalışmalar kulübü ayağa kaldırmıştır.Yeni yönetimlerde kulübü devraldıkları yerden daha ileri bir seviyeye taşımalıdırlar.Özellikle kulübün gelirlerini artıracaklar projeleri  hayata geçirmelidirler.
   Bütün sorunların çözümünü tek bir yönetimden beklemek çok yanlış olur.Taraftarımız bir kaç yıl sabırlı olup yönetimleri sonuna kadar desteklemelidir.Her zaman olduğu gibi sonuçlar ne olursa olsun maçlara gitmelidir,kombine başta olmak üzere kulübe gelir sağlayacak her türlü organizyona katılmalıdır.
    Taraftar gücünü arkasına alan iyi bir yönetimin  başarısız olması mümkün değildir.

kalender
Yukarı
levos26 Liste gör
Usta Yazar

levent günaydın
  Alıntı levos26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2008 saat 00:13
    Kardeşim Antalya'da bakan yardımı aldı, Kocaeli'de bakan yardımı aldı ama hiç biri bizimki gibi kör gözün parmağına şeklinde görgüsüzce olmadı .Elbette Eskişehir li siyasiler işadamları, dernekler odalar bu takıma destek olmalı ancak hiçbirisi  ES-ES armasının önüne geçmemeli ve de hiçbiriniz bizim gibi düşünmeyen ES-ES'li değildir diye küfürler düzmemelisiniz çünkü ES-ES bu şehirde nefes alan herkesimin ortak paydasıdır ve hepimizde görüşlerimizi söylemeliyiz.
SENİN SEVGİNDİR BİZİ YAŞATAN
Yukarı
thefasfis Liste gör
Deneyimli Yazar

hasan h. harman
  Alıntı thefasfis Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2008 saat 01:24
sayın hatipoğlunun bırakacağı falan yok sadece aziz yıldırım politikası yapıyor. bakarsak ki eğer bırakma gerekçesi olarak vali ve bakan desteği harici destek göremiyorum diyor. vali baba ve bakan desteği gayet normal demek istiyorki destek verin devam edeyim bunların hepsi politika yarın olabilecek herhangi bi durumda beni siz istediniz ben o yüzden burdayım diyebilsin. bırakmayacak bırakamaz
Yukarı
esesli_asik Liste gör
Usta Yazar

SEMİH
  Alıntı esesli_asik Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2008 saat 01:37

Bende bırakmayacağını düşünüyorum.En azından destek görürse devam edecek onu bekliyor,halil ünal tekrardan göreve gelmeli ve çalışmalara başlanmalı artık bir an önce...

Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2008 saat 02:09

Şehrin tamamı desteklemeli takımı.Süper Lig demek Eskişehir'in bedava reklamı demek.Siz zenginler artık atın şu cebinize ellerinizi Süper lig sayesinde o paraları geri alacaksınız.12 senelik çilemiz son buldu 100 iş adamı ellişer yüzer milyar verse 5-10 trilyon arası para yapar bu parada klübü rahatlatır.Şehrin en önemli markası olan EsEsimize destek olalım.

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1617181920 48>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,234 saniyede hazırlanmıştır