eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2012-2013 Sezonu Kombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1516171819 38>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Erkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan C.
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı Erkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Tem/2012 saat 18:17
Türk Futbol Federasyonunun bilgilerine göre bizim Atatürk Stadının kapasitesi 13520 kişi.

St. Jonstone maçı 30 TL idi en ucuz bilet. Bütün koltukları en ucuz bilet fiyatıyla sattıklarını düşünürsek 405.600 TL eder.

Ligin ilk maçı 20 TL'den satılsa yine full çeker ve 270.400 TL eder.

Turu geçtiğimizde Marsilya gelecek, en ucuz bileti 40 Liradan hesaplarsak 540.800 TL eder.

Bu üç maçın toplam geliri : 1.216.800 TL eder ki bu rakam bütün tribünleri en düşük fiyattan hesapladığımızda..

5000 Kombine, 200 liradan 1.000.000 TL eder..

Yönetimin acil paraya ihtiyacı var ve tek kapı kombineden mi umut bekliyolar ? Hadi oradan !!
Kuvvet elindeyse adaleti sağlamalısın. Adaleti sağlayamıyorsan ya korkaksındır ya aciz!

Yukarı
esmaris Liste gör
Usta Yazar

Mehmet Ali ÜRESİN
Yer: Marmaris
  Alıntı esmaris Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Tem/2012 saat 18:19
Rezalet ne kelime KEPAZELİK.ALLAH sizi bildiği gibi yapsınAngry
SeNsİz MaRmArİs BiLe SüRgÜn SaYıLıR EsEs'İm
Yukarı
memciko Liste gör
Deneyimli Yazar

VEYSEL BAKACAK
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı memciko Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Tem/2012 saat 18:22
bizzat ekrem birsenin ve mustafa akörenin ağzından kulaklarımla duydum.bu nasıl bir iştir kardeşim.geçen yıl kombine alan 600 kişiden biri bendim.tam bu yılda alayım diye kendimi hazırlamışken utanmaz adamlar iki hafga önce verdikleri sözü yutuyorlar.yazıklar olsun.
Yukarı
yusuf_69 Liste gör
Usta Yazar

YUSUF ÖMÜR
Yer: Turkey
  Alıntı yusuf_69 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Tem/2012 saat 18:35
Bu millet, almayarak cezalandırmadıkça..daha çoook kombine satışları böyle gider..Ben almıyorum.
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı olumune_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Tem/2012 saat 18:43
Yaf ben bunlara zırnık koklatmam şerfsizim .eğer bunlara kendi cebimden çıkartıp maç parasıödersem en adi şerefsizin tekiyim ben. Bu yönetim gitmeden ben asla ama asla ne maça giderim nede bunlara para veririm dönek insanlar bunlar. ligtv uzatrım uyelıgımı onlara verceğim parayı gider digitürke veririm evimde sımsıcak çayımı yudumlarken maç izlerim kardeşim bunlara zırnık para yedirmem ben asla ama asla.
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
nero-rosso Liste gör
Yazar

İbrahim Uysak
Yer: Lao People's Dem. Rep.
  Alıntı nero-rosso Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Tem/2012 saat 19:05
Senelerdir alıyoruz bu kombineyi bu sene yine alacağız da insanı enayi yerine koymanın ne gereği var?Adam gibi  konuşun sözünüzün eri olun sizden indirimli 200 liraya kombine isteyen falan da yok.Haa bir de sezon içinde performansa göre değişen bilet fiyatlarında "bilet fiyatlarını indirmeyeceğiz" diyen adamcığın da yüzüne bunu çarpacak adam da yok...Bekliyorum o açıklamanın hesabını kim soracak...Bana bundan sonra kimse özellikle tatar mustafa,mithat körler...vb şöyle böyle de demesin !!!
Kampüsten gelen sES uniESES
www.unieses.org
Yukarı
nero-rosso Liste gör
Yazar

İbrahim Uysak
Yer: Lao People's Dem. Rep.
  Alıntı nero-rosso Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Tem/2012 saat 19:10
Rakip Marsilya olunca iş değişti tabi ki...
Kampüsten gelen sES uniESES
www.unieses.org
Yukarı
yassax Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali
Yer: Eskişehir
  Alıntı yassax Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Tem/2012 saat 19:14
Bu yönetim olduğu sürece kombine falan alınmaz
http://halilunalistifa.com
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
  Alıntı esesyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Tem/2012 saat 19:15
Alıntı yapılan Cumhuriyet

Kombine biletlerin satışına başlandı

İdari Asbaşkanımız Ekrem Birsen bugün Atatürk Stadı'nda yaptığı basın toplantısı ile Açık Tribün Kombine biletlerinin satışa çıktığını açıkladı. Kombine bilet sayısının 5000 ile sınırlı olacağını belirten Birsen "Başkanımız Halil Ünal'ın söz verdiği gibi Açık Tribün biletlerimiz 200 TL'den satışa çıkmıştır.Nakit ve tek çekim kredi kartı fiyatı aynıdır. Taraftarlarımız Aktif AŞ noktalarından temin edebilirler. Ayrıca Aktif AŞ her kredi kartına 12 taksit yaparak 225 TL'e alma şansı da yaratmıştır. Taraftarlarımızın bir an önce kombinelerini almalarını tavsiye ederim çünkü hem 5000 adetle sınırlı kalacak hem de sezon içinde her maç başına ucuz fiyat uygulaması olmayacaktır. Ayrıca kombine alan taraftarlarımıza Mithat Körler'in orijinal CD'si de hediye olarak verilecektir. Kombine sahipleri mutlaka daha avantajlı pozisyonda kalacaklar. Kapalı Tribün, VIP ve 1965liler Tribünlerinde kapasite değişiklikleri devam ediyor, bunun ardından haftaya da bu tribünlerin biletleri satışa sunulacak. Bir konuyu da hatırlatmak istiyorum Avrupa Kupası maçlarında kombine biletler geçerli olmayacaktır" dedi.

Resmi Site

Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
cngzhn Liste gör
Usta Yazar

Cengizhan
Yer: EsEs
  Alıntı cngzhn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Tem/2012 saat 19:59
Herkes neyin ne olduğunu biliyor ,şu foruma girip yorum yapmak bile artık bana sıkıcı geliyo , 4 senedir bu yönetimden bıktım , başımızda Kayseri'nin Bursa'nın gibi başkanları olsa Mersin'in Ordu'nun gibi başkanları olsa biz her sene UEFA'ya giden bi takım olurduk hatta 3-5 sene içinde şampiyonluğu kovalayan bi takım olurduk... Kombine almıyorum...!!! Hiç bana yok kulübe katkı falan demesin , %100 kulübe gittğini o paranın ve EsEs için kullandığını kanıtlayın alalım kombine... Başkanın cebine para doldurmaya niyetli olmayın ,lig başlasın maçlar 5 , 10 ,15 tl olursa şaşırmayın , 5000 kombineyle sınırlı değildir o kombineler ,maçlarda bile para kazanmak için fazla bilet basan yönetim kombineyi 5000le sınırlı mı tutcak sanıyosunuz...
! ! ! . . . HER ZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK ES-ES . . . ! ! !
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1516171819 38>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır