eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2009-2010 Transfer Sezonu -4-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1516171819 429>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
fatih_hayati Liste gör
Deneyimli Yazar

Fatih Hayati ÇAKIR
Yer: İstanbul
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2009 saat 13:50
Arkadaşlar ilgilendiğimiz oyuncu var mı şuanda yıldıray gelmiyor haberlerinden başka haber yok basında isim bile geçmiyor anderson gitti 1 yabancı alabiliriz her durumda (Lovrek poljak gitmesede)
Es-Es Es ki ki ki eski eski es
Yukarı
inadına_eses Liste gör
Usta Yazar

Melih
Yer: Aşk-ı Şehir
Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2009 saat 13:58
Benim görüşüm fırtına öncesi sessizlik bu..
Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES
Yukarı
kartES Liste gör
Usta Yazar

Erkan AKÇORAY
Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2009 saat 14:03
bu takıma solbek lazım dediğimizde bazı arkadaşlar alınıyor,karşı tezler üretmeye başlıyorlar.
niyetimiz Eskişehirspor'un menfaatleri çerçevesinde görüşlerimizi belirtmek.kimseyle alıp veremediğimiz yok.
birazdan TRT 3 den akşamki maçın tekrarı verilecek.dünkü maç için futbolcu performansları açısından söylenecek çok şey var.ancak biz sorunlu olduğunu bildiğimiz ve söylediğimiz DEFANS bloğumuza konsantre olarak maçı izlemeye çalışalım.maçın genel gidişatına değilde rakibin hücumlarında kim nerede,ne yapıyor,kimler müdahale ediyor,kimler ortada gözükmüyor.....gibi tespitlerde bulunalım;daha sonrada burada tartışalım.
lütfen art düşünce ve sempati besleme kavramları önceliğimiz olmasın.
objektif olarak izleyelim.
Yukarı
Adrenalinss Liste gör
Deneyimli Yazar

Burak
Yer: Eskshr//Esprta
Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2009 saat 14:08

Beşiktaş transferde sorunlu günler yaşarken, bir yandan da takımın geleceğini garanti altına alacak transferlerini sürdürüyor.

Karşıyaka'dan Rıdvan'ı renklerine bağlayan siyah-beyazlıların bir diğer oyuncu tercihi, geleceğin yıldızı olarak gösterilen Onur Bayramoğlu oldu.

1990 Eskişehir doğumlu Onur, orta sahanın ortasında görev yapıyor ve uzun boyuna rağmen(1.86 cm) tekniğiyle dikkat çekiyor.
O'nu takip eden ve bilen taraftarlar ve yazarlar kendisini bu sene Real Madrid'e imza atan Kaka'ya benzetiyor.

İşte Onur hakkında derlediğimiz birbirinden ilginç ve bir o kadar da güzel yorumlar;

- TFF 2. lig'de bu sezon o kadar çok maç seyrettim ki Onur gibi ayaklarına hakim ve hem sol hem de sağ ayağını kullanabilen bir futbolcuya rastlamadım.

- Onur Bayramoğlu gerek insanlığıyla gerek futboluyla mükemmel bir insan. Son gelişmelere göre Beşiktaş bu genç yeteneğe imza attırdı. Kendisi hakkında gerçekten hayırlı olmasını diliyorum. Yakından tanıdığım bir şahsiyet. Türk futbolu bu tür oyuncularla adımlarına hız katacak.

- Sezon öncesi bir hazırlık maçından sonra, rakip takımın teknik direktörü "Nasıl oldu bilmiyorum. Onur'u izlerken maçı kaybettik."

FARKETTİM

Dünyanın en büyük oyuncularından olan Kaka, bu yıl Bozüyükspor forması giyecek(!) desem gülersiniz değil mi? Şimdi gülün. Lig başlayınca 'Vay be!' diyecek, bana hak vereceksiniz. Kaka lakabını da hocası İsmail Ertekin vermiş ona. Bozüyükspor'un maçına gittim, gördüm; ağzım açık kaldı. Müthiş bir yetenek. Bozüyükspor'la rakip olarak oynayan bir takımın teknik adamı da onun için 'Büyülendim. Onu seyrederken maçı kaybettik' dedi. Burada birçok yeni ismi okuyan okurlarımıza yepyeni bir yıldız adayını takdim ediyorum. Adı Onur Bayramoğlu. 1990 Eskişehir doğumlu. Ailesinin tek çocuğu. Ülkemizde iyi sporcu yetiştirmesiyle bilinen DSİ Bentspor'da futbola başladı. İlk hocası Eyüp Tiftikçi. Bu yıl Anadolu Lisesini bitiren genç oyuncunun sporculuğu aileden geliyor. Öyle ki, baba eski bir futbolcu ve milli bir masa tenisi oyuncusu; anne eski bir eskrim sporcusu ve DSİ Bentspor Voleybol Takımı'nda yıllarca kaptanlık yaptı. Bozüyükspor, genç başkanı ve genç kadrosuyla çok can yakmaya geliyor. Onur'u görünce ligin sonunu görebiliyorum. Siz de seyredin, farklılığı fark edin.

http://spor.mynet.com/haber/yerli-kaka-besiktasta/15554

https://www.facebook.com/eskisehirspormedya1965

Sayfamızı Takip edebilirsiniz.
Yukarı
champions26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2009 saat 14:10
Lovrek ve Poljak  yurt içi ve yurt dışındaki kamplara katılması gerekiyordu.Adamlar zaten formsuz , daha formsuzlar şimdi.Bu arada transfer olarak bize defansif ve orta saha kanat adamları lazım.
Yukarı
Onur26 Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2009 saat 14:12
dsi bent sporda çok az beraber oynadık gerçektenden çok iyi bir futbolcuydu.
Bir gün mutlaka güler şehrine ihanet etmeyenler...
Yukarı
yunus1040 Liste gör
Yazar

YUNUS ÇELİK
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2009 saat 14:15

şimdi maçın tekrarını izlerken farkettim serdar 19 numara giyiyo geçen sezon 10 giyiyodu acaba iyibir transfermi gelecekte 10 numarayı boşalttılar bilen varsa cvp verebilir mi?

HERZAMAN HERYERDE EN BÜYÜK ESES
Yukarı
samich_backtash Liste gör
Usta Yazar

Semih Bektaş
Yer: Jamaica
Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2009 saat 14:18
Alıntı yapılan yunus1040

şimdi maçın tekrarını izlerken farkettim serdar 19 numara giyiyo geçen sezon 10 giyiyodu acaba iyibir transfermi gelecekte 10 numarayı boşalttılar bilen varsa cvp verebilir mi?

10 numara Mehmet Yılmaz. Geçen sezon da 10 numara giyiyordu, bu sezon bizde de 10 numara giyecek büyük ihtimal..
SOMA Anısına

"Dünyada her millet, icraatına tahammül ettiği hükümetin mesuliyetine ortak sayılır." K.ATATÜRK
Yukarı
ulm26 Liste gör
Deneyimli Yazar

levent
Yer: Eskisehir
Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2009 saat 14:19
Alıntı yapılan yunus1040

10 numarayi mehmet yilmaz giyiyor bu sene
SENSIZ HAYATI NEYLEYIM ES ES SIM              
Yukarı
esesim_hasretim Liste gör
Deneyimli Yazar

ender
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2009 saat 14:40
Oynanan bu kupa maçlarında Rıza hoca 4-3-3 sistemi ile oynattı takımı.Geçtiğimiz sezon defansı geriye yaslayıp onların önüne hücum yönünden zayıf E.Toraman ve B.Ertugrul ikilisi,kanat oyuncuları ve uzun boylu bir forvet yanında da  seri bir forvet ile oynadı çoğu zaman.Defanstan atılan uzun topları ileride indirip seri forvetle pozisyon bulma,yada şişirme toplarla dönen topları toplayıp rakibi dengesiz yakalayıp pozisyon bulmaydı geçen seneki hücum mantığı.Bu sezon ise çok başka birşey deniyor.4-3-3.ileri uçta Ü.Karan sağ veya solunda B.Yılmaz - S.Youla.Ortada iki tane defansif yönden güçlü iki orta saha önlerinde hücum gücü yüksek bir orta saha.Burda R.Başdağ-D.Kaya önlerinde B.Kocabey veya B.Yılmaz yada A.Sarı.Burak buraya geçince Kocabey onun yerine geçebiliyor oyun içerisinde.Bu sistemde önemli olan bir nokta beklerin oyuna ofansif anlamda katkıları.Koray çok iyi bu anlamda.İleri-geri süper işler yapıyor.Sol taraf için aynı şeyleri söylemek güç.Zaten Sezgin bek felan değil.Oraya transfer şart.Defansın bu denli kötü gözükmesinin sebebi kesinlikle kalite ile alakası yok bence.Geçen sezondan farklı olarak stoperleri geri yaslamıyor Rıza hoca.Bloklar arası mesafeyi daraltıp rakibi sıkıştırmak,alanı daraltmak için defansı iyice öne çıkarıyor.Böylece rakibi baskı altına almak mümkün.Anladığım kadarı ile bu sezon topun bizim ayağımızda daha çok olmasını istiyor Rıza hoca.Geçen sezon hatırlarsanız rakip kim olursa olsun bizden daha fazla topla oynamıştır.Defansı öne çıkarmanın dezavantajları var tabi.Arkaya ve araya atılan toplar!Bunada önlem olarak ofsayt taktiğini düşünüyor gördüğüm kadarı ile.Çünkü elinde hızlı stoper yok malesef.Arkadaşlara katılıyorum belki Sezgin stoperde daha iyi olur sanki.Ama burda El Saka'nın banko oynayacağını düşünüyorum.Sebebi defans elemanlarından birisi mutlaka iyi pas atan oyunu defanstan kuran biri olmalı bu sistemde.
Bu oynaması gerçekten zor bir sistem.Zamana ihtiyaç var min 1 - 1.5 ay.Umarım ısrar eder.Kadro bir sol bek eksiği ile bu sisteme çok yatkın.Şahsi görüşüm bu gereken zamanı en az hasarla atlatırsak Rıza hoca da ısrar ederse bu sistemle 2 ay sonra bu ligin tozunu atarız.Özellikle içerdeki maçlarda bu sezon yenilmeyeceğimizi düşünüyorum.Umarım yanılmam...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1516171819 429>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,594 saniyede hazırlanmıştır