eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2012-2013 Sezonu Kombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1415161718 38>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ESESHAN Liste gör
Usta Yazar

Fatih
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı ESESHAN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Tem/2012 saat 16:38
bir gün olunda sözünüzde durun.çıkıp kendi açıklama yaptı es tv de mustafa akgörenle beraber bu maçtan sonra avrupa maçlarıda kombineye dahil diye.mustafa akgöreni bekliyoruz.açıklama yapsın.bir gün sözünüzde durun bir gün.yazıklar olsun size yazıklar olsun.hersene alıyordum .almıyorum kombine.
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Tem/2012 saat 16:43

Başkan ve yöneticiler "Eskişehirspor'u ve taraftarlarını düşünüyoruz" iddiasından artık  vazgeçmeliler...

Böyle sığ düşünce, böyle bir kafa olmaz.

Siz neyin kafasını yaşıyorsunuz?

Yukarı
redroseeses Liste gör
Deneyimli Yazar

Harun
Yer: Turkey
  Alıntı redroseeses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Tem/2012 saat 16:47
Doğal olanı kombinelerin Avrupa Kupalarında geçerli olmaması ancak bir söz verip sonra sözünden dönmek asıl kızılması gereken mevzu bu forma konusunda da aynı yalan dolanlar oldu eee suç onlarda değil beceriksiz yönetimi istifa ettiremeyen taraftarda sonra çıkıp da şikayet etmeye hakkımız yok..
www.biafor.blogspot.com
www.facebook.com/harunuysall
www.twitter.com/harunuysall
www.gplus.to/harunuysal
Yukarı
onurnefer Liste gör
Usta Yazar

Onur Uğur
  Alıntı onurnefer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Tem/2012 saat 16:50
12 taksit sadece kredi kartına mı oluyor??Kredi kartı olmayan 12 taksitle alamazmı??
Yukarı
bloodSucker Liste gör
Deneyimli Yazar

PAŞHA
Yer: İN DİBİ
  Alıntı bloodSucker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Tem/2012 saat 16:52
Alıntı yapılan bloodSucker

Alıntı yapılan memciko

ekrem birsen es tv de bizzat kendi ağzından dinledim.eğer bu turu geçersek bundan sonraki avrupa kupası maçları kombine kartı alanlara ücretsiz dedi.Mustafa akörende doğruladı.kombineler ilk maça yetişmediği için dahil edilememiş.

mustafa beyin yaptığı forma açıklamasıyla sözüne olan güvenim kalmamıştır.Bu formalar ligte giyeceğimiz formalar değil antrenmanda giyilecek demişti.Fakat uefa maçında gördükki.Bu formalar gerçek formalar.

H.Ü ile yatan şaşı kalkıyor.

Bu açıklamalarda yalandır kesin.

Noldu beyler ben demedim mi !!!
ŞAMPİYONLUK ÇOK UZAK DEĞİL ESKİŞEHİRRRRR
Yukarı
RebeL Liste gör
Usta Yazar

RebeL
Yer: BURASIESKİŞEHİR
  Alıntı RebeL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Tem/2012 saat 17:00
Alıntı yapılan Cumhuriyet

Kombine biletlerin satışına başlandı

İdari Asbaşkanımız Ekrem Birsen bugün Atatürk Stadı'nda yaptığı basın toplantısı ile Açık Tribün Kombine biletlerinin satışa çıktığını açıkladı. Kombine bilet sayısının 5000 ile sınırlı olacağını belirten Birsen "Başkanımız Halil Ünal'ın söz verdiği gibi Açık Tribün biletlerimiz 200 TL'den satışa çıkmıştır.Nakit ve tek çekim kredi kartı fiyatı aynıdır. Taraftarlarımız Aktif AŞ noktalarından temin edebilirler. Ayrıca Aktif AŞ her kredi kartına 12 taksit yaparak 225 TL'e alma şansı da yaratmıştır. Taraftarlarımızın bir an önce kombinelerini almalarını tavsiye ederim çünkü hem 5000 adetle sınırlı kalacak hem de sezon içinde her maç başına ucuz fiyat uygulaması olmayacaktır. Ayrıca kombine alan taraftarlarımıza Mithat Körler'in orijinal CD'si de hediye olarak verilecektir. Kombine sahipleri mutlaka daha avantajlı pozisyonda kalacaklar. Kapalı Tribün, VIP ve 1965liler Tribünlerinde kapasite değişiklikleri devam ediyor, bunun ardından haftaya da bu tribünlerin biletleri satışa sunulacak. Bir konuyu da hatırlatmak istiyorum Avrupa Kupası maçlarında kombine biletler geçerli olmayacaktır" dedi.

Resmi Site

bi öylesiniz bi böylesiniz yazıklar olsun! hangi işi doğru düzgün yaptınız ki!
║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║
-ES Kİ Ş E H İ R SPO R- --
Yukarı
ESESHAN Liste gör
Usta Yazar

Fatih
  Alıntı ESESHAN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Tem/2012 saat 17:10
biz 480 tl ye de kombine aldık.parası önemli değil.önemli olan geçen hafta es tv de bağıra bağıra söylüyorsun.3 gün sonra dönüyorsun.adam gibi sözünüzde durun.adam gibi.
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
  Alıntı ESESLİ EMRE 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Tem/2012 saat 17:12
rezalet..
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
radres26 Liste gör
Usta Yazar

serdar
  Alıntı radres26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Tem/2012 saat 17:24
5000 le sınırlı demiş, :))))))))) daha önce duyduk biz bu masalları, alacaklar acele etmeyin  sınırı vs si yok, Birde esnaf olacaklar sen marsilya maçını (turu geçersek tabiki) 30-40 TL yap aynı anda da kombineyi çıkar 200.TL maç geçerli olmak üzere bak ozaman kaç kombine satarsın :))  Onu bunu boş verelim bir insan olarak tükürdüğünü yalamak nasıl bir duygudur ?
Yukarı
ESESHAN Liste gör
Usta Yazar

Fatih
  Alıntı ESESHAN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Tem/2012 saat 17:39
ya duyduğumdan beri sinirimden yerimde duramıyorum.buraya çok şeyler yazardımda üyeliğim silinir.yazıklar olsun size.mustafa akgören e sesleniyorum.nasıl taraftarın içinden geldin anlamadım.bugün bi yakınım aldı.peşin.birazdan gitip iptal ettireceğim aktiften.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1415161718 38>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,451 saniyede hazırlanmıştır