eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Rakipler
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Mersin Idman Yurdu

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1213141516 23>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Eskisehirspor48 Liste gör
Deneyimli Yazar

-
Online Durum: Offline
  Alıntı Eskisehirspor48 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/May/2014 saat 20:51
Mersin 0 - Ordu 1 dk 2
Yukarı
ESPANA Liste gör
Usta Yazar

ÖMER
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı ESPANA Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/May/2014 saat 21:00
Alıntı yapılan Eskisehirspor48

Alıntı yapılan ESPANA

Mersin idman yurdu play of ilk macini Yeni Stadyumu Mersin Arena'da oynuyor.Stadyum HARİKA olmus ama Seyircisi yok yazık !!!

Bir ben beğenmiyorum sanırım bu stadı.Tribünler çok uzak geliyor bana.

Neresi uzak dostum Yeni Stadyumdan bahsediyorum :)

Bende yeni stadyumdan bahsediyorum kale arkaları nereden baksanız 12-13 metre var.Yan tribünlerde 10 metre civarı sanırım. Kahverengi suni çim yerine yeşil yapsalar belki bu kadar uzak durmaz.
FATİHİN İSTANBUL'U FETHETTİĞİ YAŞTASIN

https://twitter.com/#!/ESPANAA
Yukarı
Deneyimli Yazar

-
  Alıntı Eskisehirspor48 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/May/2014 saat 21:02
Alıntı yapılan ESPANA

Alıntı yapılan ESPANA

Mersin idman yurdu play of ilk macini Yeni Stadyumu Mersin Arena'da oynuyor.Stadyum HARİKA olmus ama Seyircisi yok yazık !!!

Bir ben beğenmiyorum sanırım bu stadı.Tribünler çok uzak geliyor bana.

Neresi uzak dostum Yeni Stadyumdan bahsediyorum :)

Bende yeni stadyumdan bahsediyorum kale arkaları nereden baksanız 12-13 metre var.Yan tribünlerde 10 metre civarı sanırım. Kahverengi suni çim yerine yeşil yapsalar belki bu kadar uzak durmaz.

OKadar olacak kardeş itfaiye ambulans oyuncu ısınma yerleri vs icin.En Azindan koşu pisti yok
Yukarı
grezores Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
  Alıntı grezores Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/May/2014 saat 21:03
vallahi bu uzaklık fena değil kaç metre bilmiyorum ama yakın sayılır böyle bir stadda her türlü güzel tribün yaparız.
Yukarı
Deneyimli Yazar

-
  Alıntı Eskisehirspor48 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/May/2014 saat 21:06
Alıntı yapılan grezores

vallahi bu uzaklık fena değil kaç metre bilmiyorum ama yakın sayılır böyle bir stadda her türlü güzel tribün yaparız.

Yaparız fakat 2-3 maç ful doldururuz heves alana kadar sonra dolduracağımızı sanmıyorum istanbul takımlarıyla oynayacağımız maçlar hariç.Bilet fiyatlarıda yüksek olur büyük ihtimalle.Sadece kale arkaları fullenir.
Yukarı
grezores Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
  Alıntı grezores Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/May/2014 saat 21:10

Alıntı yapılan grezores

Yaparız fakat 2-3 maç ful doldururuz heves alana kadar sonra dolduracağımızı sanmıyorum istanbul takımlarıyla oynayacağımız maçlar hariç.Bilet fiyatlarıda yüksek olur büyük ihtimalle.Sadece kale arkaları fullenir.

onu belirtmeyi unuttum dolarsa tabi. türkiyede şampiyonluğa oynanmadığı vakit hiç bir takım sürekli 33 bin kişilik stadı dolduramaz öyle bir kültür malesef yok ülkemizde.
Yukarı
ESPANA Liste gör
Usta Yazar

ÖMER
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı ESPANA Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/May/2014 saat 21:12
bjk yeni stadı 6,5 metre , gs stadı 7-7,5 metre bursa timsah arena 7,5 metre . Bu stadı onlarla karşılaştırınca arada çok fazla uzaklık var.
FATİHİN İSTANBUL'U FETHETTİĞİ YAŞTASIN

https://twitter.com/#!/ESPANAA
Yukarı
Sürgünn Liste gör
Deneyimli Yazar

Onur
  Alıntı Sürgünn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/May/2014 saat 21:14
Valla stad nasıl bilmem de şu an mersin stadında baya baya orduspor un tezahuratları çok net geliyor.
Yukarı
Hellofdreams Liste gör
Yazar

-
  Alıntı Hellofdreams Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/May/2014 saat 21:20
Alıntı yapılan grezores

Alıntı yapılan grezores

onu belirtmeyi unuttum dolarsa tabi. türkiyede şampiyonluğa oynanmadığı vakit hiç bir takım sürekli 33 bin kişilik stadı dolduramaz öyle bir kültür malesef yok ülkemizde.

Aynen öyle.Şuan bile bazı maçlar hariç stadı dolduramıyoruz.Yeni stadyumda ilk maçlardan sonra 10-15 bine oynarız.
Yukarı
morir26 Liste gör
Deneyimli Yazar

hakan
Yer: eskişehir
  Alıntı morir26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/May/2014 saat 21:30
ya arkadaşlar 25bin kişilik stad mersinin ve gerçekten kötü bence bizzat gidip maç izledim orada
seviyoruz işte var mı diyeceğin
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1213141516 23>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,473 saniyede hazırlanmıştır