eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıRıza Çalımbay'ın Görevine Son Verildi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 133134135136137 148>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ES ES ES Liste gör
Usta Yazar

Mustafa Aydoğdu
Yer: ESkişehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 29/Eyl/2010 saat 20:48

"İnşallah benden şanslıdır"

...Çalımbay, kendisini takımdan Ümit Karan'ın gönderdiği yönündeki iddialar hakkındaki görüşlerinin sorulması üzerine ''Ümit Karan ile 3 gün önce görüştüm. Ümit kendisi aradı. (Gitmem için Ümit herkesi örgütlüyor, var mı böyle bir şey) dedim. Ümit kabul etmedi, (yok) dedi. Şimdi bazı şeyleri birleştirince ufak ufak inanmaya başladım. Taraftar ikinci haftadan sonra bağırmaya başladı. Kimseyi suçlamak istemiyorum ama bu da bir gerçek, söyleniyor'' diye konuştu.

(Asla inanmıyorum)Diyelim ki Ümit futbolcuları Hoca ya karşı örgütledi ,peki taraftara da ''Hoca  istifa''diye Ümit mi bagırtdı.Hoca sen geçen sezon bu takımın hocası degilmiydin Allah aşkına ,geçen sezon tribünlerden en çok tepki alan futbolcuların başında Ümit gelmiyor muydu?Üstelik  geçen sezonda birçok maçta defalarca Hoca istifa diye bagırılmadı mı?
 Nasıl olurda hocanın tabiriyle''Kendini takımdan büyük gören bir futbolcu''nun bu takım üzerinde hocadan daha fazla etkisi olur.Kendini takımdan büyük gören futbolcu diger futbolcuların sevgisini saygısını kazanabilir mi ki  onun sözünü dinleyip Hoca gitsin diye ugraşsınlar.Hoca her kötü zamanda oldugu gibi kendinden başka herkese bir kulp takmış giderayak ,kendisi ise sadece SANŞSIZ mış.
3ES - 3Kİ - 2ESKİ - 1ES      ▒▓ E ▓ S ▓ K ▓ İ ▓ Ş ▓ E ▓ H ▓ İ ▓ R ▓ S ▓ P ▓ O ▓ R ▓▒
Yukarı
killerjoe Liste gör
Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 29/Eyl/2010 saat 21:16
Bakın 'suç futbolcu da,Rıza napsın ki,hayret bi şey..' gibisinden düşünenler bazı şeyleri gözardı ediyor..O OYUNCULARI ALDIRAN KİM? UZAYLILAR GELİP TRANSFER Mİ YAPMIŞ?Hem yanlış transfer yapacaksın,hem de adamlar oynamıyor,ben mi çıkıp sağ kanattan orta yapıyım,hede hödö. diyeceksin..Yemezler..BİZİM DEFANS GOL YİYOR DA NEDEN ZİYA DOĞAN'IN BULDUĞU MAMADU KERE ÇOK SAĞLAM TOPLARA GİRİYOR VE KOLAY KOLAY HATA YAPMIYOR?NEDEN JAYCE,BATU  ÇOK ÇOK ETKİSİZ NEDEN KARABÜK'ÜN HOCASININ BULUP GETİRDİĞİ EMENİKE ÇİFTER ÇİFTER GOL ATIYOR,RAKİP DEFANSLARI KALBUR GİBİ ATIYOR?YANIT,YOK TABİİ.
Yukarı
2şimşek6 Liste gör
Usta Yazar

SELMAN
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 30/Eyl/2010 saat 00:10
Giderken bile doğru dürüst gitmesini bilmeyen bir Teknik Direktör..
Yolun açık olsun..

GELECEK HAYALLERİNE İNANANLARINDIR
Yukarı
frkneses Liste gör
Deneyimli Yazar

Furkan
Yer: Ankara
Direct Link To This Post Tarih: 30/Eyl/2010 saat 00:16
http://krampon.net/eskisehirin-2-aydir-bekledigi-skorbord-sehre-geldi-ama../6ac9b5f7-c075-40

skorbord hazır değilmiş 2. yarıya yetişir. :(
Yukarı
yedek_parçacı Liste gör
Yazar

Necati
Yer: tepebaşı/Esk.
Direct Link To This Post Tarih: 30/Eyl/2010 saat 00:25
sayın çalımbay senin bu söylediklerine kim inanır?tabiki kadir inanırLOLLOL..

hadi git artık git..
ESKİŞEHİRSPOR BİR DEVRİMDİR EVRİM DEĞİL..
Yukarı
yedek_parçacı Liste gör
Yazar

Necati
Yer: tepebaşı/Esk.
Direct Link To This Post Tarih: 30/Eyl/2010 saat 00:27
birazda youla olayına açıklık getirseydinya sayın çalımbay...

halen daha youlanın senin yüzünden çekilen ipinin sonuıcudur bugünkü durumumuz..

ESKİŞEHİRSPOR BİR DEVRİMDİR EVRİM DEĞİL..
Yukarı
scarface_hkna Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: esk
Direct Link To This Post Tarih: 30/Eyl/2010 saat 00:36
Çok acemice ve talihsiz açıklamalar bunlar.Madem bunlara çare bulamayacaksın neden teknik direktörlük yapıyorsun demezler mi adama?Ayrıca 2 yıldır beraber oynadığın futbolcular değil mi bunlar.
Bugün Ntvspor da spor servisi de Mehmet Demirkol ve Ercan Taner çok talihsiz olarak değerlendirdi ve konuşmaya gerek yok dediler.

Taraftar diyor mu hiç Bursada nasılsa yenileceğiz gitmeyelim,sivas uzak gitmeyelim,stadda ses çıkmıyor bağırmayalım.Bahanecilik başarının önündeki en büyük engeldir.

Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.
Yukarı
exespor Liste gör
Deneyimli Yazar

yiğidov26
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 30/Eyl/2010 saat 02:30
Eskişehirspor Kulübü ile sözleşmesini karşılıklı fesheden teknik direktör Rıza Çalımbay, "Golleri ben kaçırdım, golleri ben yedim. İyi orta yapamadım, defansta iyi duramadım. Rıza'nın suçu ne? Ben anlamadım" dedi.

Hocam yalnış anlama ama bu zihniyetle hiçbir zaman zafere ulaşamazsın , sen hala oynamayan oyuncuları 90 dk. oynatarak , böyle açıklamalar yapamazsın , beyanların hep yalnıştı hala yalnış ama hocamızdın , bağrımıza bastık , YENİ TAKIMINLA BAŞARILAR DİLERİZ  Clap
es es es gol gol gol , şimşekler çak çak çak...
Yukarı
fatihturan Liste gör
Deneyimli Yazar

fthtrn@gmail.com
Direct Link To This Post Tarih: 30/Eyl/2010 saat 04:09
Hiç birimiz hoca gitti diye mahfolmadı ama Rıza çalımbay mahfoldu arkadaşlar, hala süper ligin en renkli taraftarı olan takımıyız ve bu kulübe gelmek için eski başbakanları bile araya sokanlar var, asıl üzülen ve mahfolan rıza çalımbay, bu takım  takım olsun;  taraftar birlik olsun yönetimde hocada fasa fiso biz birlik olalım; takımla, taraftarla tozunu atarız yönetimsizde hocasızda. ESas olan ESES, gerisi bir nefES. ES ES ES Kİ Kİ Kİ ES Kİ ES Kİ ES.
000001
Yukarı
efsanegeridöndü Liste gör
Yazar

YILMAZ KIVIRCIK
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 30/Eyl/2010 saat 08:30

Bu mantalitede olan, yenilginin sebebini her maçtan sonra futbolcusuna yükleyen bir hocayı hangi futbolcu ister ki zaten. Futbolcularımızdaki rehavet, oynama arzusunun, Eses ruhunun kaybolmasının müsebbibidir Çalımbay. Antep maçından sonra basın toplantısında tek sorumlu benim diye çocuk avuturcasına bir açıklama yaptı, iki gün sonra yok golleri ben kaçırdım, yok defansta iyi duramadım gibi saçma sapan popülist söylemlerle ajitasyon. İyi ki gitmişsin Rıza Hoca, zaten senin vizyonunla Eses'in vizyonu hiçbir zaman örtüşmedi, örtüşmezdi de. Şahsen iyi insan olabilirsin ama iyi teknik adam değilsin, belki iyi bir kondüsyoner olabilirsin ama iyi bir taktik adamı değilsin. Benim büyük takımıma bunların hepsini ihtiva eden bir teknik adam yakışır, bu zamanda böyle birisini bulabilirmiyiz o da tartışılır...

EFSANE KOLAY OLUNMUYOR...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 133134135136137 148>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır