eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Es Es yaz 2965`e gönder Maddi Manevi Destek Ol !

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1112131415>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
RyL Liste gör
Usta Yazar

Murat
Online Durum: Offline
  Alıntı RyL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Nis/2016 saat 09:25
Kılıfına uyduruyorlar :) Yardım gecesi akp gecesine dönüşmüş vs. O zaman ayrı bir gecede bunu beğenmeyenler yapsın daha çok toplasın. Ya da yardım etmek için illaki geceye mi ihtiyaç var. Böyle yardım kampanyası olmaz falan denilmiş. Ben kendi telefonumdan annemin telefonundan da sms attım. Akp ile zerre alakamız yok.

Ayrıca Vali maddi kaynak dışında manevi olarakta takıma bir şey katmaya çalışıyor. Adam neredeyse her gün tesislere gidiyor. Futbolcularla konuşuyor. Maçlara gidiyor. Hani diğerleri nerede ? Tesislere gidiyorsunuz da kapıdan içeri mi almıyorlar ?
Her zaman her yerde
Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
  Alıntı banner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Nis/2016 saat 10:21
Eskişehirspor'un şu an birincil sorunu maddiyattır. Küme de kalsak bile bu sorun devam edecektir. Yönetime kim gelirse gelsin bu sorunu tek başına çözmesi imkansızdır. Vali Bey bazı konularda doğruları dile getirmiş, Süha Bozkurt karşı çıkmış neyine karşı çıktıysa. Bu takımın 3 yıldır maddi problemleri devam ediyor. Kim 5 kuruş yardım etmiş? Anca laf salatası. Geçen sene Mehmet Akman bu sene Halil Ünal'ı başkan yapacağız diye ortalığı karıştıranlar olmasa her şeye rağmen bu durumda olmazdık. Önce kendi şapkalarını önlerine koysunlar ondan sonra ahkam kessinler.
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
esmutlu Liste gör
Usta Yazar

Mutlu GÜNAYDIN
Yer: Konya
  Alıntı esmutlu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Nis/2016 saat 13:49
Valla ben onu bunu bilmem...!!!
Bu sene düşecek olursak!!!
Hele de böyle düşecek olursak!!!
Yanacak ateşin büyüklüğü beni korkutuyor!!!
Gidecek kellelerin haddi hesabı olmaz!!!
Hoşcan ve avanesi başta olmak üzere eski yeni destek vermekten
kaçan tüm yönetici ve iş adamları kaçacak delik bile bulamazlar!!!

Umarım ince ince hesap yapanlar işin bu kısmını da hesap ediyorlardır!!!
İNADINA YILMAYACAĞIZ...
İNADINA YIKILMAYACAĞIZ...

AŞKINDIR BİZİ YAŞATAN;
KONYA'DA AYAKTA TUTAN...
Yukarı
gogo26 Liste gör
Usta Yazar

gökhan
Yer: eskişehir
  Alıntı gogo26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Nis/2016 saat 14:03
vali bey konuşunca herkesten bir ses çıkmaya başladı.doğruları duymak kimsenin hoşuna gitmiyor.zaten durum ortada para pul yok işte maddi destek için taraftar ve bazı insanlar uğraşıyorlar.ne belediyelerden ses var ne odalardan kimse kalkıp da boşuna eleştri yapmasın.şimdi yok akpliler işin içinde yok başka işler dönüyor falan gibi lakırtılar lafı güzaftır.bu eskişehirspor markası herşeyin üzerindedir.buyurun hodri meydan görelim cengaverleri takım da vali beyde orada duruyor.yardıma hazırım denildide yo kardeşim istemiyoruzmu denildi.bu takıma destek olan herkesi bu camia takdir eder.her zamanda başının üstünde taşır. ama bu şehrin takımına bu kadar vefasızca davranılacağı tahmin edilmemiştir.
Yukarı
Şafak Liste gör
Usta Yazar

Şafak
Yer: Eskişehir
  Alıntı Şafak Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Nis/2016 saat 09:07
Büyükerşen de, faaliyet raporu ile ilgili eleştiriler konusunda konuşurken Eskişehirspor’a değindi ve “Asfalt parası almıyoruz deyince sanmayın ki size gelen oylar çoğalacak. Aynı şey Eskişehirspor için de geçerli. Siyasetçiler yırtınıyorlar. Eskişehirspor’a yardım edin diye. Yardımın yolları var, nasıl yapılacağı belli. Düşünceden çok onlara bir yerden para bulun. Cebinizden de para verirseniz onlar şampiyon olur. Zannediyorlar ki, tribünleri dolduran taraftar onlara oy verecek. Kalıbımı basarım vermeyecek. Spor ayrıdır, siyaset ayrıdır. Futbol taraftarı olmak, seçimde oy vermek ayrı. Taraftara şirin gözükmek oy getirmez” dedi.
Hoca da iyice bunadı sen degilmiydin seçimlerden hemen önce eskişehirsporu bahane edip sözde eskişehirspor u kurtarma adina miting yapan. Kimse size oy vermez demiş hoca. ben dahil cevremde fikri değişen çok kişi var hocam.:)
Yukarı
RyL Liste gör
Usta Yazar

Murat
  Alıntı RyL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Nis/2016 saat 09:34
Gazetede bende okudum. Eskişehirspor'a destek olmak için çabalayan siyasiler var demiş. Sende çabala hocam. Demişsin ki bunun için size oy mu verecekler. Sende bu nedenle oy vermezler diye mi yardım etmiyorsun ? Ya da Eskişehirspor senin için önemli değil mi ? Önemli değilse daha önce neden toplantı yaptın ? Yasal yollar falan filanmış. Geçiniz..Belediye para veremiyorsa, bir etkinlik düzenleyin. Düzenlenmiş etkinliğe katılın. Maça gidin, sahada futbolcu, tribünde taraftar sizi görsün. Vay be şehir kenetlenmiş desin. Tesislere gidin, futbolculara baklava götürün. Ne bileyim bir şeyler yapın.

Valla bu şehir şehirlerin hayırsızı. Özellikle şu zengin kesimi. Hadi karşıdakiler siyaset yapıyor. Siz de siyaset yapıyorsunuz. Birde böyle yardım olmazcılar çıktı. Bir tek cuma namazı çıkışlarında Allah rızası için Eskişehirspor'a yardım edin demedikleri kaldı. Yardım nasıl olacakmış ? 50-100 tane sms için, sms atın diye liselere kadar gidildi. Sms atın, sticker alın diye hastanelere gidildi. Dün özel ümit hastanesindeydiler. Toplasan 100 tane çalışanı çıkmaz. Eğer şu an siyaset yapılıyor ise, sizde bunlar siyaset yapıyor diye siyasetin kralını yapıyorsunuz ama şu an bahsettikleriniz bir şeyler yapmaya çalışıyor sizin yaptığınız köstek olmaktan bir adım ileri gitmiyor.
Her zaman her yerde
Yukarı
gogo26 Liste gör
Usta Yazar

gökhan
  Alıntı gogo26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Nis/2016 saat 09:37
hocam  hadi para verilmiyor bunun yolları var diyorsun.şu takıma 3. lig dahil ne zaman sahip çıktın.aldığın oylar herhalde gözünü boyadı.hiç unutmuyorum sizin kaşkol takıp geldiğiniz maçları.istanbul takımları ve yandaşları gelince protokolde sağlam eskişehirsporlusunuz.eskişehirspor sayesinde şehri tanıtma fırsatı buluyorsunuz.şimdi kalkıp işi para istiyorlar muhabbetine getirmeye gerekyok. eskilehirspora tahsis edilecek tesis arazi işi imzasının bile masanızda beklediği kamuoyunda yer aldı. istenilse neler sağlanır mutlaka bulunur.bu takıma bir eskişehir çocuğu olarak siz sahip çıkmazsanız devletin valisi bir eskişehirliden daha fazla sahip çıkıyorsa bunda bir tezat var demektir.
Yukarı
ermanbey26 Liste gör
Deneyimli Yazar

erman
Yer: Turkey
  Alıntı ermanbey26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Nis/2016 saat 09:41
yasayı uygulayacak devlet aleni(vali) yardım ediyor,büyükerşen değişik açıklamalarla destekten kaçıyor,eskişehirspora yardım tamamen gönül işidir,oy gelir gelmez hesabına gerek yok..bilime,sanata da destek olduğu kadar,eskişehirspora da destek bu şehrin belediye başkanının boynunun borcu olmalı.
mecnun bilseydi es es sevgisini,severmiydi hiç leyla zillisini.
Yukarı
serhat_8526 Liste gör
Deneyimli Yazar

serhat
  Alıntı serhat_8526 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Nis/2016 saat 10:15
Taraftara şirin gözükmek oy getirmez:Onun için mi seçimden önce toplantılar düzenledin?
Yardımın yolları var, nasıl yapılacağı belli:Belliyse neden yıllardır bir adım atmadın?
Maddi destek yapmam dedin tamam anladık da tesis mi yaptın,yer mi gösterdin,saha mı yaptın,yeni stada yol mu yaptın,peyzaj çalışması mı yaptın,tranvay hattı çalışman mı var?
Daha çok şey var da yazılacak,şimdi senin avukatların buraya gelip cevap verecek,hiç olmadık yerlere gidecek konu canımız sıkılıcak moralimiz bozulacak.
Yukarı
Şafak Liste gör
Usta Yazar

Şafak
Yer: Eskişehir
  Alıntı Şafak Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Nis/2016 saat 10:21
Alıntı yapılan serhat_8526

Daha çok şey var da yazılacak,şimdi senin avukatların buraya gelip cevap verecek,hiç olmadık yerlere gidecek konu canımız sıkılıcak moralimiz bozulacak.

Bunun Savunulacak biyeri yok.. Söylediği Cümleler Ağır Kıskançlık, Seçimlerde oy kaybetme korkusu İçeriyor.. Bundandır böyle Saçmalaması..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1112131415>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,430 saniyede hazırlanmıştır