eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıRıza Çalımbay'ın Görevine Son Verildi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 127128129130131 148>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 29/Eyl/2010 saat 08:42
Son derece talihsiz bir açıklama olmuş sayın rıza hoca. Sana  yakışamayan bir açıklama. Suçu futbolculara yıkmak senin gibi profesyonel bir hocaya yakışmadı. O futbolcularla sensin çalışan ben değil, 2 ay olmuş diagoyu hazırlayamamışsın elinde stoper var ama sen ne yazık'ki onlara şans falan vermemişsin. Ayrıca eskişehirspor taraftarını kimse galyana getiremez basın asla. hocam basının yada kimsenin suçu yok, suçlu olan sensin. bu takımı bu hale sen getirdin ne biz ne basın, antep maçında yaptığın reportaja bakıyorum, şimdi söylediklerine bakıyorum ,suçu üzerine alırken antep maçında, ayrılınca topu futbolcuya atıyosun yakışmadı sana be hocam. inan bu taraftarı ve bu şehri çok arayacaksın kıymetini bilemedin Malesef. Yinede vermiş olduğun hizmetlerden dolayı teşekkürler yolun açık olsun sayın hocam.
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
desperadomt Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 29/Eyl/2010 saat 08:48
meğerse bütün suç futbolculardaymış.Confused
Kalsada son nefes yine de ES ES.
ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
hutemel Liste gör
Usta Yazar

hüseyin temel
Yer: Bilecik
Direct Link To This Post Tarih: 29/Eyl/2010 saat 08:56
Takımda bazı futbolcuların Rıza hocanın takımdan ayrılmalarında rollerinin olduğuna inanıyorum, umarım yönetimden kimsenin rolü yoktur.
önce eses sonra eses
Yukarı
eskikral Liste gör
Yazar

Fatih Güçlü
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 29/Eyl/2010 saat 09:03
İvvesa'yı ve Vucko'yu izleyerek ve bbeğenerek bu takıma ben aldırdım. Geleli nerdeyse 2 ay olan Diego'yu ben hazırlayamadım. 3 senedir basit goller yemeye devam eden savunmaya sezon başı ve haftaiçi idmanları ben yaptırdım. Elimde Erkan, Burhan, Serdar gibi sağ açık olan; Tello gibi BJK de oynadığı son senesinde sağ açık oynamış olan futbolcular varken "Ben antremanda bile 2 gol atmadın" diye basına demeö veren Koray Aslan ı ısrarla (Aslında Srzgin'i kesmemek için) ben oynattım. Haziran ayında tesislere gelip idmanlara başlayan, hazırlık kampı geçiren Batuhan Karadeniz'e 45 dakikalık maç kondisyonunu ben kazandıramadım. Bu takıma 2.5 sene bir duran top oranizasyonu ben çalıştırmadım. Bu takımı 15 sene öncesinin Gordon Milne tattiği ile ısrarla havadan ben oynattım. Jayce'nin ilk geldiği günle şu andaki durumu arasında en az %5 kötüye gidiş var. Her demecimde BJK deki günlerimden ben bahsettim. BJK^ye atılan gollere, Sivas'a atılan gollere ben sevinmedim. Tarftarın aleyhine konuştum. Dolayısıyla Rıza Çalımbay'ın hiç suçu yok. Bütün suç benim.
Bulutlar birleşmeden şimşekler çakmaz.
Yukarı
ant_eses Liste gör
Usta Yazar

uğur
Direct Link To This Post Tarih: 29/Eyl/2010 saat 09:04
Alıntı yapılan hutemel

Takımda bazı futbolcuların Rıza hocanın takımdan ayrılmalarında rollerinin olduğuna inanıyorum, umarım yönetimden kimsenin rolü yoktur.

önümüzdeki maçlarda performans yükselişlerinden belli olur...
ANTALYANIN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİ(AKŞ)
UZAKLARDA YANIYORUZ AŞKINLA!!!!
Yukarı
risingson Liste gör
Yazar

Yılmaz
Yer: EStanbul
Direct Link To This Post Tarih: 29/Eyl/2010 saat 09:41
arkadaşlar bazı şeyler siyasi sanırım Eskişehirimizden yeterli oy çıkmayınca devran döndü... herşey çok açık aslında
Bir Kasa Efes, Ölümüne ES-ES / yanıyor yanıyor Ayder Ayder yanıyor
Yukarı
34mck26 Liste gör
Deneyimli Yazar

mustafa cenker koçak
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 29/Eyl/2010 saat 09:46
Rıza hoca'nın futbol anlayışını hiç beğenmiyorum ama biz bu yönetim kuruluyla bu başkanla daha çok bank asya ya hesap açtırırız.
mck
Yukarı
kadirgulen Liste gör
Usta Yazar

kadir
Yer: Türkiye
Direct Link To This Post Tarih: 29/Eyl/2010 saat 10:00

Terbiyemizi koruduk, eski hocamız dedik. Giderayak ipe sapa gelmez iddialarla kulübü bulandırıyorsun. Yaklaşık 2.5 sene sırf renklere aşkımızdan dolayı tahammül ettik sana. Bizim de söyleyecek birkaç kelamımız var. Senin başında olduğunu süre zarfında içerde dışarıda yada TV’de takımın maçların büyük kısmını seyrettim. Bu değerlendirmeleri TV’deki maç özetlerinden yapmadığımı belirteyim.

-Hocam, bu takımda çalıştığın süre zarfında kaç tane oyuncuyu küstürdün veya farklı gerekçelerle kadro dışı bıraktın? Kaç tanesini kadro dışı bırakacak cesareti bulamadın?

-Millet aldığı oyuncuyu 3 gün sonra oynatırken biz neden haftalarca bazı oyuncuların hazır olmasını bekledik? Yoksa bekleme sebebimiz oyuncuların hazır olmaması değil de bu oyuncuları hocanın aldırmamış olması mıydı?

-Ben seyrettiğim kadarıyla anlayamadım, size sorayım istedim. Bu takımın nasıl bir hücum sistemi var? Planlı programlı bir hücum anlayışımız oldu mu hiçbir zaman? Yoksa spontene gelişen ataklardan yada rakiplerin hatalarından mı bulduk golleri? Bu arada sizi kutlamak isterim, dünya futboluna 4-2-4 gibi bir sistem kazandırdınız!

-Yine aynı şekilde bu takımın nasıl bir savunma sistemi ve oyuncu tercihi anlayışınız var. Onca zamandır herhangi maçtan önce yaptığım tahminlerin hiçbiri tutmadı. Defansın tandem tercihlerini neye göre belirliyorsunuz?

-Kapanan takımlara karşı doldur boşalt dışında bir oyun stratejisi biliyor musunuz?

-Yaptığınız hangi oyuncu değişikliği ile maçın sonucuna nasıl etki ettiniz?

-Türkiye Kupası maçlarını “ki bazı kulüpler bundan ciddi gelir etti” angarya olarak mı gördünüz?

-Sahaya çıkacak 11 için değerlendirme kriterleriniz nelerdir?

-Türkiye gerçeklerini ve transfer piyasasını bilmeden “ben Cezayirli 2 defans oyuncusu istedim ama almadılar” şeklinde ağlanmak ne kadar mantıklı? Bu oyunculardan birinin 6.5 trilyona Premier Lig’e transfer olduğundan haberin oldu mu? Zapo zapo diyerek bizi oyaladın durdun, transfer konusunda B, C, D…… planın olmadı mı?

-Sürekli söylediğin “ben taraftar için geldim” demecin, başarısızlıkta seni eleştiren taraftarı çeşitli şekillerde suçlaman ile ters düşmüyor mu?

-Maç sonu demeçlerin, o günkü maçın değerlendirmesi mi yoksa sürekli ezbere mi konuşuyorsun?

-Yaşadığını sorunlarda yönetim ile neden diyalog kurma çabasına girmedin?

-Antreman programını siz mi belirliyorsunuz yoksa yardımcılarınız mı?

-Cumhur’a, Bülent’e, Anderson’a, Ragıp’a, Fahri’ye gösterdiğin toleransı hangi oyuncuya  gösterdin?

-Form tutamayan oyuncuları yönetimin senden habersiz transferleri diye fişlerken, senin getirip dikiş tutturamadıktan sonra yüz milyarlarca zarar ederek gönderdiğimiz yabancı oyuncuların hesabını kim verecek?

-Kenarda mevkisinin adamı dururken neden değişik rotasyonlara gittin? Nadareviç’ten sağ bek, El Saka’dan ön libero, Vucko’dan forvet, Sezgin’den sol bek, Poljak, Sezer ve Mehmet Yılmaz’dan sol açık yaratmaya çalışırken kulübedekilere neden şans vermedin?

-Kadro zaafiyetinden ve taraftar baskısından dolayı mecbur kalmasan Alper’e, Veysel’e, Adem’e şans verir miydin?

-Beşiktaş’a karşı dörtte sıfırlık tabloya değinmek istemiyorum, zira o konuda hala iyi niyetli düşünmeye çalışıyorum.

Daha bir yığın cevapsız soru……….

Hocam, herşeye rağmen yolun açık olsun. Bu ligden çok ekmek yersin daha ama bu vizyonsuzlukla hiçbir yerde kalıcı olamazsın ve hiçbir zaman yüksek hedefli bir takımda başarılı olamazsın.

KKŞ
Yukarı
kaansrdr Liste gör
Usta Yazar

kaan
Direct Link To This Post Tarih: 29/Eyl/2010 saat 10:04
Rıza Çalımbay artık dışarıdan biridir....Takımımıza dışarıdan taarruzlar başlamıştır hepimiz uyanık olmalıyız futbolcularımızda kulübümüzüde hedef alacaklardır bu bir pastanın paylaşılma
uğraşıdır EsEs artık içine kapanmalı asla Malzeme olacak şeyleri vermemeli bu karanlık günleri atlatmalıyız içimizde'' İRlandalılar var ''noktasına gelmemek için sağ duyulu düşünmeliyiz!
Bu günlerimiz geçecektir bunu başaracak güçteyiz.
Yukarı
ademm26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ADEM CİHAN
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 29/Eyl/2010 saat 10:04
Alıntı yapılan risingson

arkadaşlar bazı şeyler siyasi sanırım Eskişehirimizden yeterli oy çıkmayınca devran döndü... herşey çok açık aslında
Bencede siyasi oyunlar var. Diyarbakırı bu hükümet çıkarmadımı süper lige açılım fayda etmeyince şimdi 2. lig yolundalar...
her zaman heryerde en büyük ESES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 127128129130131 148>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır