eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıRıza Çalımbay'ın Görevine Son Verildi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 126127128129130 148>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
irfnzcn Liste gör
Usta Yazar

irfan
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 29/Eyl/2010 saat 07:06
Alıntı yapılan Martin_Mistre

ben bugun icinde bulundugumuz durum icin sen ve senin gibi vaziyeti oldugundan iyi gostermeye calisanlari sorumlu tutuyorum.. Taraftar taraftarligini yapti ve hocayi yollayip yonetime de ultimatomu verdi.. Sana gore bunlar tamamen yanlis o halde.. Bizler senin dusundugun gibi, suru suru koyunlar seklinde o koltuklarda oturmuyoruz.. 

ne yaptık biz takımın hocasına sahip çıktık topçulara sahip çıktık demekki bu takımı iyi göstermek oluyor yok'ya sen burada futbolcuyu hocayı (iyide olsa kötüde olsa) istediğini söylüyeceksin biz konuşmayacağız biz sürü koyunlar olsa bizde hocaya sahip çıkmazdık istifa derdik sizin bu yaptıklarınızı biz 15/20 sene önce yaptık ve gördük ki  faydası olmuyor gelecek hocaya bari sahip çıkını
SENİ BİZİM KADAR SEVEN OLDU MU?
Yukarı
g.r.a.ı.d.e.r Liste gör
Deneyimli Yazar

AKIN
Yer: ESES
Direct Link To This Post Tarih: 29/Eyl/2010 saat 07:19
taraftar bana göre en doğrusunu yaptı . bu ruhsuzlara az bile ESKISEHIRSPOR bu takım ne işi var ligin sonunda ya. burada suçlu yönetim ve hocadır . hoca inatçı yönetim transferleri yapamadı. taraftarın derdi takım ESKISEHIRSPOR bu takımın ne işi var ligin sonunda. bu taraftar bunu haketmiyor. millet gitsin gece alemlerinde gezsin bizde destek çıkalım yapılanlarda taraftar sonuna kadar haklıdır. 
Yukarı
esmar Liste gör
Yazar

Yavuz BAHTİYAR
Yer: Marmaris
Direct Link To This Post Tarih: 29/Eyl/2010 saat 07:50
[evet hocam aynen katılıyorum.Sen bu takımda gidecek olan en son adamdın ama maalesef futbolu bilmeyen cahil bir taraftar topluluğumuz var bizim.Bütün maçlarda hep üstün oynayan kaleye bol şut atan takım bizdik ama maalesef futbolcuların benciliği sonucu seni harcalıdar yazık oldu sana yazık oldu emeklerine kadrodışı kalması gereken varsa son maçta futbolcu olmuş tonlarca para alan bir adam iki defa kaleci ile karşıkarşıya kalırda nasıl gol yapamayan koray aslan Defansta hata üstüne hata yapan Sezgin ÇOŞKUN abidik gubidik goller yiyen İvesa  Gs Maçında çıkarabileceği topu gol yapan Volkan YAMAN  forvet diye sahaya sürülen ama forvetten başka herşeye benzeyen Jaysee jon  röportajlarında samimi olduğuna inanmadığı bay kaşar Ümit KARAN rıza hocadan önce kadro dışı kalamazlarmıydı.Biz ne olacağız ya......Peleyi aldık Batuhanı aldık diye şampiyonmu olacağız  çabucak kendimizi kaptırmışız ya......taraftarımız maalesef sabırlı olamadı 2 haftada istifa istifa çağrıları yaptı hakaretler etti.Ne geçti elimize kocaman bir sıfır yarın Küme düşüren kaşar Teknik diröktürler hazır bekliyor  ve Eminim bu taraftar olduğu sürece bize teknik direktör dayanmaz ve bizde bank asyanın yolunu tutarız geçen senede Denizli'ninde kadrosu çok iyiydi başta teknikdirektör Nurulalah SAĞLAM'ın biletini kestiler daha sonra aldıkları Hakan KUİTLU takımı küme düşürdü.Bizimde akibetimiz bu son kaçınılmaz[/QUOTE]
Marmaris Eskişehirspor Taraftarlar Derneği
Yukarı
yassax26 Liste gör
Yazar

ali
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 29/Eyl/2010 saat 07:51
Rıza Çalımbay da giderayak iyi sallamış,yazıklar olsun sana be Çalımbay.
Resad Sadıkov hazır değilmiş.Almanya-Azerbeycan maçında 90 dk.oynayan adama hazır değil diyobiliyorsun ya.!
Sezginde çok ısrar etmeseydin de Veysel Sarıyı eğitip,geliştirip  iyi bir stoper yapabilirdin.
Ama nerde sende o kabiliyet,yetersiz Rıza! 
ESkisi <font color="red">Banderas_26
Yukarı
esmar Liste gör
Yazar

Yavuz BAHTİYAR
Yer: Marmaris
Direct Link To This Post Tarih: 29/Eyl/2010 saat 07:52
SN.Ali KIRŞAN bilinçsizlikle eleştirdiğiniz bu taraftar futbol bilgisi kendisinden daha az olan Sn.Rıza ÇALIMBAY beyefendiye 2 seneden fazla sabretmiş vede destek vermiştir. Sallarken biraz dikkat...! 
Marmaris Eskişehirspor Taraftarlar Derneği
Yukarı
emrahhh Liste gör
Deneyimli Yazar

emrah
Direct Link To This Post Tarih: 29/Eyl/2010 saat 08:10
Alıntı yapılan esmar

[evet hocam aynen katılıyorum.Sen bu takımda gidecek olan en son adamdın ama maalesef futbolu bilmeyen cahil bir taraftar topluluğumuz var bizim.Bütün maçlarda hep üstün oynayan kaleye bol şut atan takım bizdik ama maalesef futbolcuların benciliği sonucu seni harcalıdar yazık oldu sana yazık oldu emeklerine kadrodışı kalması gereken varsa son maçta futbolcu olmuş tonlarca para alan bir adam iki defa kaleci ile karşıkarşıya kalırda nasıl gol yapamayan koray aslan Defansta hata üstüne hata yapan Sezgin ÇOŞKUN abidik gubidik goller yiyen İvesa  Gs Maçında çıkarabileceği topu gol yapan Volkan YAMAN  forvet diye sahaya sürülen ama forvetten başka herşeye benzeyen Jaysee jon  röportajlarında samimi olduğuna inanmadığı bay kaşar Ümit KARAN rıza hocadan önce kadro dışı kalamazlarmıydı.Biz ne olacağız ya......Peleyi aldık Batuhanı aldık diye şampiyonmu olacağız  çabucak kendimizi kaptırmışız ya......taraftarımız maalesef sabırlı olamadı 2 haftada istifa istifa çağrıları yaptı hakaretler etti.Ne geçti elimize kocaman bir sıfır yarın Küme düşüren kaşar Teknik diröktürler hazır bekliyor  ve Eminim bu taraftar olduğu sürece bize teknik direktör dayanmaz ve bizde bank asyanın yolunu tutarız geçen senede Denizli'ninde kadrosu çok iyiydi başta teknikdirektör Nurulalah SAĞLAM'ın biletini kestiler daha sonra aldıkları Hakan KUİTLU takımı küme düşürdü.Bizimde akibetimiz bu son kaçınılmaz
[/QUOTE]

sezgin i koray ı bütün takımı bir hafta boyunca calıstıran ve sahaya süren rıza hocadır
1 ay gecmesine ragmen alınan stoperleri hazırlayamayan rıza hocadır koca 1 sezon da dunya capında sadece 2 tane stoper bulan alternatif bulamayan rıza hocadır mutlak galibiyete htiyacımız oldugu bir mac ta teknik olarak sıfır olan koray ı hucumda oynatan rıza hocadır ben adam gibi adam ım diyen geri dönmeyi umdugu bjk den kovulacagını anladıgında istifa eden tazminatı umursamayan bize gelince geri dönmeyi umursamadıgı için tazminatını sonuna kadar direten sonra pazarlkıklarla 390 milyar a razı olan ben adam gibi adamım gerektiğinde giderim diyen ama giderken arkamızdan sallayan kovulmadan önce baska kovulduktan sonra baska konusan rıza hocadır yani sütten cıkma kasık değildir yönetiminde hatası vardır elbet ama rıza hocada hatasız değildir konya nın defansı bizden cokmu iyi antep in defansı cokmu iyi gelen gecen in yendiği gs cokmu iyiydi bursa macında top mu oynadık ezildiğimizi hissetmedinizmi konya macı dısında bu mac bizim hakkımızdı dediğiniz mac varmı?????
...sevda değil tutku bizimkisi...
Yukarı
emrahhh Liste gör
Deneyimli Yazar

emrah
Direct Link To This Post Tarih: 29/Eyl/2010 saat 08:12
bianda yeni üyeler türemiş ilginç dogrusu:D:D
...sevda değil tutku bizimkisi...
Yukarı
Essfor Liste gör
Usta Yazar

bahadır
Yer: Turkiye
Direct Link To This Post Tarih: 29/Eyl/2010 saat 08:16
Rızanın suçu ne ?
Rızanın çiftliği...
Rıza dökümü...
Rıza dalları...
Beşinci rıza...
Kurtlar vadisi rıza...
Rızalar dünyası....
Rıza ve Ceza...
Rıza yelleri.......

Hocam sen eğer bu filmlere dalmasaydın.......ne güzel olurdu...anlaşıldığı üzere dizilere çok merak salmışsın?
Esesliyiz çok şükür...
Yukarı
doringo Liste gör
Yazar

Hakan Aydoğan
Yer: İstanbul
Direct Link To This Post Tarih: 29/Eyl/2010 saat 08:34
Alıntı yapılan anadoluyildizi

Mert bu yazdıkların zaten geçtiğimiz sezonun ortasından beri Rıza Çalımbay başlığına yazdıklarının bir tekrarı. Ayrıca her konuda anlaşmamız gerekmiyor. Sen ve ben farklı düşünüyoruz. Ben Rıza Çalımbay geçtiğimiz iki sezonda bu yönetime rağmen başarılı olabilmiştir. İlk sezon takımı ligte tuttu. Geçtiğimiz sezon ligi 7inci bitirdik. Ligi üstümüzde bitiren hiçbir takım ne kadro yapısı ne yönetim olarak bizden zayıf değildi diyorum. Sen biz ilk sezon şansımız yaver gittiği için ligte kaldık, geçtiğimiz sezon Rıza Çalımbay yüzünden UEFAyı kaçırdık diyorsun. Sivas ve Denizli maçlarını örnek veriyorsun. Maç maç bakacaksak aynı takım Galatasaray ve Fenerbahçeyi iki sezondur yeniyor. Aynı mantıkla bizim takım sadece bu maçlara bakılarak mükemmeldi de denebilir. Bu maç kötü oynadı argümanına ama diğer maçta çok iyi oynadı şeklinde bir argüman getirilebilir.

Geçtiğimiz iki sezonda Rıza Çalımbay yönetime rağmen başarılı olmuştur. Ancak bu sezon hem yönetim hem de Rıza Çalımbay birlikte çuvalladılar. Bunda yönetimin basiretsiz bir şekilde defansa takviye yapamamasının büyük rolü olduğunu düşünüyorum. Senin beğendiğin kişilikli hocalardan hiçbiri bizim gibi bir yönetimle bir sezon bile çalışamazlar.
Ancak bunları tekrar tekrar tartışmanın bir anlamı yok. Rıza gitti kavga bitti. Biz önümüze bakalım. Sen ve forumdaki birçok kişi Rıza Çalımbay gitsin yerine kim gelirse gelsin bizi daha başarılı yapar iddiasındaydınız. Ben Rıza Çalımbayın gitmesi gerektiğine son 2-3 haftadır katılıyorum. Çünkü takım üzerinde otoritesi kalmadı. Bizim bilmediğimiz ama yakında ortaya çıkacak çok önemli sorunlar olduğunu düşünüyorum. Benim size katılmadığım nokta kimin gelirse gelsin bu takımın başarılı olacağı. Bundan sonra göreceğiz. Kim gelirse gelsin düşmenin en önemli adaylarından biriyiz. Bunda 6 hafta toplanan 2 puandan çok kalan 28 haftada kaç puan toplanacağı belirleyici olacak.
Sana ısrarla soruyorum ama bir türlü cevabını vermiyorsun. Ben geleceğe yönelik olarak şunu söylüyorum: Bu takım bu sene ligte kalsın ben başarılı sayacağım. Benim için 15incilik başarıdır. İyi futbol beklemiyorum. Bu hedefe ulaşmak için de bence teknik direktör olarak Samet Aybaba yeterlidir. Fantastik isimlere gerek yok.
Tekrar geçmişe girmeden senin düşünceni merak ediyorum. Takım geçen seneki performasının yüzde 70ini göstersin zaten ligte kalmayı başarır. Peki senin için başarı ölçüsü geri kalan haftalarda nedir? Sence bu takım bu ligte tutunur mu? Geleceğe yönelik konuşursak daha anlamlı bir tartışma olacak. Artık Çalımbay üzerinde durmanın faydası yok.    
aynen sana katılıyorum arkadaşım. Hocayı bi şekilde birileri gönderdi ama asıl bundan sonrasında ne yapacağız? kim gelirse gelsin kazanamadığında bahanesi hazır olacak. takımı ben kurmadım. alışma devresi olmak zorunda. bu sezonun bittiğini düşünüyorum. eğer 2. yarı toparlanabilir de ligde kalırsak ne ala. yoksa bi 10 sene daha kalırız oralarda :(
Yukarı
es-suat-es Liste gör
Deneyimli Yazar

Suat Koyuncu
Yer: Eskisehir
Direct Link To This Post Tarih: 29/Eyl/2010 saat 08:38
Alıntı yapılan esmar

[evet hocam aynen katılıyorum.Sen bu takımda gidecek olan en son adamdın ama maalesef futbolu bilmeyen cahil bir taraftar topluluğumuz var bizim.Bütün maçlarda hep üstün oynayan kaleye bol şut atan takım bizdik ama maalesef futbolcuların benciliği sonucu seni harcalıdar yazık oldu sana yazık oldu emeklerine kadrodışı kalması gereken varsa son maçta futbolcu olmuş tonlarca para alan bir adam iki defa kaleci ile karşıkarşıya kalırda nasıl gol yapamayan koray aslan Defansta hata üstüne hata yapan Sezgin ÇOŞKUN abidik gubidik goller yiyen İvesa  Gs Maçında çıkarabileceği topu gol yapan Volkan YAMAN  forvet diye sahaya sürülen ama forvetten başka herşeye benzeyen Jaysee jon  röportajlarında samimi olduğuna inanmadığı bay kaşar Ümit KARAN rıza hocadan önce kadro dışı kalamazlarmıydı.Biz ne olacağız ya......Peleyi aldık Batuhanı aldık diye şampiyonmu olacağız  çabucak kendimizi kaptırmışız ya......taraftarımız maalesef sabırlı olamadı 2 haftada istifa istifa çağrıları yaptı hakaretler etti.Ne geçti elimize kocaman bir sıfır yarın Küme düşüren kaşar Teknik diröktürler hazır bekliyor  ve Eminim bu taraftar olduğu sürece bize teknik direktör dayanmaz ve bizde bank asyanın yolunu tutarız geçen senede Denizli'ninde kadrosu çok iyiydi başta teknikdirektör Nurulalah SAĞLAM'ın biletini kestiler daha sonra aldıkları Hakan KUİTLU takımı küme düşürdü.Bizimde akibetimiz bu son kaçınılmaz
[/QUOTE]
Hakikaten bunları yazarken kafanız yerindemi merak ediyorum o saydığınız topçuları benmi sürdüm ilk 11 de sahaya Rıza Hoca (bence Hoca bile değil) kendi adamlarını kendi çıkardı sonuçlarınıda herkes gördü o çok güvendiği Sezgin yüzünden çok rahat alıcağımız maçlarıda kaybettik merak etmeyin bu takım küme düşmez buraya yazıyorum bu saatten sonra gelicek Hocaya her türlü destek vermemiz gerekli o kadar.

Ayrıca bu taraftara cahil derken savunduğunuz adamın eğitim durumunuda bir göz önünde bulundurun kimi kime karşı koruduğunuzu anlamanız bakımından.
...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 126127128129130 148>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır