eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Es Es yaz 2965`e gönder Maddi Manevi Destek Ol !

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1011121314 15>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
emrah Liste gör
Usta Yazar

Emrah
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı emrah Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Nis/2016 saat 10:52
Ana sayfadaki Süha Bozkurt yazısı mutlaka okunmalı. Yardım gecesinin neden amacına ulaşmadığını açıklamış.
Eskişehir'in gerçek iş adamları yerine "onlar, bunlar ,şunlar" ayrımı yapıp hayatlarını tamamen bedavacılık üzerine adayan AK partilileri geceye çağırırsanız böyle rezil oluruz işte.
Geceye katılanlar yardım yapmaya değil otelde yiyip içmeye gelmişler. Şimdi ortaya çıktı.
Kümeye düşsen de; peşindeyiz Eskişehir peşinde..
Yukarı
esmutlu Liste gör
Usta Yazar

Mutlu GÜNAYDIN
Yer: Konya
  Alıntı esmutlu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Nis/2016 saat 12:17
Alıntı yapılan tugra20

Alıntı yapılan esmutlu

Yalnız;
SMS kampanyası hala sadece faturalı hatlar için geçerliymiş...
Faturasız hatlarında desteği alınmalı!!!

Yanlış bilgi,benim faturasız ve sms attım gerekli mesajda geldi.

Vodafone hattımdan 2 defa daha denedim...
Gelen cevap aynen şöyle;

"Bagis kampanyasi
yalnizca faturali hatlar
icin geçerlidir. Ilginize
tesekkur ederiz."

Sizin hattınız ne acaba...
İNADINA YILMAYACAĞIZ...
İNADINA YIKILMAYACAĞIZ...

AŞKINDIR BİZİ YAŞATAN;
KONYA'DA AYAKTA TUTAN...
Yukarı
esmutlu Liste gör
Usta Yazar

Mutlu GÜNAYDIN
Yer: Konya
  Alıntı esmutlu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Nis/2016 saat 13:07
Alıntı yapılan emrah

Ana sayfadaki Süha Bozkurt yazısı mutlaka okunmalı. Yardım gecesinin neden amacına ulaşmadığını açıklamış.
Eskişehir'in gerçek iş adamları yerine "onlar, bunlar ,şunlar" ayrımı yapıp hayatlarını tamamen bedavacılık üzerine adayan AK partilileri geceye çağırırsanız böyle rezil oluruz işte.
Geceye katılanlar yardım yapmaya değil otelde yiyip içmeye gelmişler. Şimdi ortaya çıktı.

Hangi ana sayfa hangi yazı???
İNADINA YILMAYACAĞIZ...
İNADINA YIKILMAYACAĞIZ...

AŞKINDIR BİZİ YAŞATAN;
KONYA'DA AYAKTA TUTAN...
Yukarı
emrah Liste gör
Usta Yazar

Emrah
Yer: Eskişehir
  Alıntı emrah Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Nis/2016 saat 15:57
Alıntı yapılan esmutlu

Hangi ana sayfa hangi yazı???

eskisehirspor.com ana sayfasından kaldırılmış. Link aşağıda.

http://www.eskisehir.net/haber.asp?id=26599 
Kümeye düşsen de; peşindeyiz Eskişehir peşinde..
Yukarı
tugra20 Liste gör
Usta Yazar

sefa
Yer: ankara
  Alıntı tugra20 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Nis/2016 saat 17:04
Alıntı yapılan esmutlu

Alıntı yapılan tugra20

Alıntı yapılan esmutlu

Yalnız;
SMS kampanyası hala sadece faturalı hatlar için geçerliymiş...
Faturasız hatlarında desteği alınmalı!!!

Yanlış bilgi,benim faturasız ve sms attım gerekli mesajda geldi.

Vodafone hattımdan 2 defa daha denedim...
Gelen cevap aynen şöyle;

"Bagis kampanyasi
yalnizca faturali hatlar
icin geçerlidir. Ilginize
tesekkur ederiz."

Sizin hattınız ne acaba...

Hattım Avea ( Türk Telekom ) gönderdim ve hattımdan 5 lira tahsil edildi.
Diren ESES...
Yukarı
esist Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: İSTANBUL
  Alıntı esist Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Nis/2016 saat 21:18
İsadamlari yani şehrimizin önde gelenleri aylık 5 trilyon temiz kazanıp belki de çok fazlada olabilir benimkisi sadece düşük bir rakam. Sonra çıkıp bu ay işler çok kötü karda edemedik deyip ağlayan isadamlari.

ESES TARAFTARI : asgari ücret kimisi işsiz kimisi de günlük ücret alanlar yani aylık 1300 tl kazananlar işsizlik ücreti 900 tl alanlar yada günlük 20 tl ye çalışanlar sukrediyor ve 5 tl takimimiza katkı sağlıyor

farkımız bu.
Yukarı
Ç A K İ Liste gör
Deneyimli Yazar

yüzdeki iz
Yer: arnavutluk
  Alıntı Ç A K İ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Nis/2016 saat 21:51
bu sürecte büyükşehir belediye başkanının ismini cismini gören varmı. hani seçimden önce uyduruk bi anemon toplantısı vardı teyyare seçim vadi sayıl sonra ???
Yüzümdeki İzlerin Sebebi Sen.

FUTBOL ANADOLUDA Bi DİNSE    ESKİŞEHİR ATATÜRK STADI BU DİNİN KABESİDİR...
Yukarı
gogo26 Liste gör
Usta Yazar

gökhan
Yer: eskişehir
  Alıntı gogo26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Nis/2016 saat 07:20
dün kurumumuza 250 adet sticker gelmiş.her kuruma dağıtılmış tanesi 50 tl.şimdi onları tüketiyoruz.bizim kurumdan 12.500 tl para kazanılacak.her kuruma gittiğide kesin yani durum ortada iş adamları bunu yapmadığı için işte yine bu büyük taraftar elini cebine atıyor.valahi çok üzücü şeyler 15 000 tl yi bile veremiyorsa bu malum iş adamları yazık .vali beyden ricam şu vermeyenleri ve verenleri bir açıklayın bizlerde kimlere para kazandırmayacağımızı bilelim.
Yukarı
esescanba Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı esescanba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Nis/2016 saat 07:51
büyükşehir belediyesi, odunpazarı belediyesi, tepebaşı belediyesi Sayın Valimiz tarafından ES ES e yardım kampanyası başlatıldı halen devam ediyor BİLGİNİZ VARMI HABERİNİZ VARMI SİZ NE KADAR YARDIMDA BULUNACAKSINIZ, kamu oyuna açıklarmısınız yardım yapamayacaksanız yine açıklayın halk ne olduğunuzu anlasın
Yukarı
serhat_8526 Liste gör
Deneyimli Yazar

serhat
Yer: eskişehir
  Alıntı serhat_8526 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Nis/2016 saat 08:51
Birazdan yılmaz hoca bu takıma yardım etmek zorunda değilciler gelir ama gerçekten bu kadarda kulağının üstüne yatılmaz be arkadaş.İyi kötü şu takım için çırpınıyor millet.Tamam maddi destek verme.Çık diğer belediye başkanlarınıda al yanına bizde bu kampanyaya destek veriyoruz.Bilmem ne kadar sticker aldık bunları müdürler,şefler daha üst kademedeki personelimiz alacak.Diğer çalışanlarmızlada sms kampanyasına destek vereceğiz de.Yada hiç bir şekilde çıkma ortaya ne seçimden önce ne seçimden sonra.Bir ortası olsun.İlginir gibi milleti toplayıp toplantılarda yapma.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1011121314 15>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,609 saniyede hazırlanmıştır