eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıRıza Çalımbay'ın Görevine Son Verildi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 99100101102103 148>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Esparta _yigit Liste gör
Usta Yazar

Ygt
Yer: Yıldıztepe Loj.
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 27/Eyl/2010 saat 14:35

İstanbul basınının çıkardığı haberlere fazla kulak asmamak gerekir. Dün denilmiş ki karar yarın 16.00'da stadda açıklanacak. Şurada 1,5 saat kalmış , bekleyelim görelim...

Allah sonumuzu hayır etsin...
ÇUFF ÇUFF HEEY..
Yukarı
ChampioN Liste gör
Usta Yazar

Barış
Yer: [26]
Direct Link To This Post Tarih: 27/Eyl/2010 saat 14:36
Alıntı yapılan otomatikkapi

Alıntı yapılan Baba

Allahım olaya bak ya... Millet resmen dötüyle üzerimize gülecek... Madem gitmeyecekti niye yönetim toplandı neden gönderildi dedi??? Beyler gitti mi gitmedi mi hazırlık mı yapıyor net bir şey bilen paylaşsın lütfen...

Baba net olarak biliyorumki konu muamma :)...

Konu tam komedi. Gülünmeyecek gibi değil ki. Dün Telegolde Serhat Ulueren soruyor.
Görevden ayrıldınız mı ?
R.Ç : Yönetimin açıklaması daha doğru olur.
S.U : Buca Maçında takımın başında olacak mısınız?
R.Ç : Yok yok. Hayır olmayacağım..

Bugün ise R.Ç. görevimin başındayım diyerek. R.Ç.den U dönüşü başlıklarıyla karşımıza çıkıyor.. Durum Çok kötü.. Allah sonumuzu hayır Etsin.

Bu Takım Düşerse ...... ...... !!!
Sadece Eskişehirspor!
Yukarı
sevincberat Liste gör
Yazar

berat
Direct Link To This Post Tarih: 27/Eyl/2010 saat 14:38
 dün rıza hoca bıraktım buca maçında yokum dedi; şimdide akşam idmana çıkacam dedi...  allahım aklıma makayyet ol
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
Direct Link To This Post Tarih: 27/Eyl/2010 saat 14:39
Selim ağabey bu nasıl iştir?
Yönetim, hocayla mı taraftarla mı oynuyor?
Yoksa her ikisiyle de mi?
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
arslan Liste gör
Deneyimli Yazar

Abdurrahman ARSLAN
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 27/Eyl/2010 saat 14:49
Akşam ki TV programlarından sonra bu adam hala burda kalırsa stadda olacaklardan kim sorumlu olacak. Koskoca camiayı ne hale getirdiniz. Azım dolu dolu boşaltacam üzeriniede edebim el vermiyor.
Alem bilsin sen bu yürekte teksin
Bırak bu yürek başkasını sevmesin
Yukarı
simurg4844 Liste gör
Deneyimli Yazar

nihat
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 27/Eyl/2010 saat 14:50
kurumsal olamamanın en büyük kanıtı....  
bir işi halledemediler... beceriksizler...transfer yapıp fotoğraf çektirmeye benzemez bu işler...
SENİ YALNIZ BIRAKIR   MIYIZ SANDIN?/ Aklın en büyük yanılgısı, olayları istediğimiz şekilde göstermesidir.
Yukarı
Sessiz Liste gör
Usta Yazar

Polat
Yer: EStanbul
Direct Link To This Post Tarih: 27/Eyl/2010 saat 14:51
Alper Abi yönetim para gidecek diye korkuyor.Rıza hoca da yasal haklarını kullanmak istiyor.Olan bize,ADIMIZA oluyor.
Yukarı
aakin Liste gör
Yazar

Alper AKIN
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 27/Eyl/2010 saat 14:51
Yönetim bu işi dillendirmeden önce Rıza hoca ile konuşup anlaşıp açıklamasını yapacaktı. Bu çelişkili haberleri bilerek mi çıkardılar yoksa beceriksizlikleri nedeniyle mi olaylar gelişti bilemiyoruz ama bize çok zarar verdi imajımızı zedeledi. Fakat Rıza hoca istifa etmemekte tazminat beklemkete haklıdır. Sen hocayı 1 yıllığına bağlamışsın seninle çalışacaz demişsin , muhtamelen Rıza hoca bu yıl takım çalıştıramayacak sezon başı olsaydı teklifleri değerlendirirdi. Biz olsak bizde tazminat bekleriz. Madem bu kadar yönetim kurulunda Rıza hocaya karşı güvensizlik ve isteksizlik vardı sezon başında gerekeni yapardın , yok yapmadın veya yapamadın önce arkasından iş çevirmeden Rıza hoca ile konuşur anlaşır sonra kamuoyu ile ayrılık kararını paylaşırdın. Sonuç olarak yönetimimizin acizliği nedeniyle magazinci spor yazarlarının ağzına sakız olduk. Artık yönetim açısından da bir kan değişikliği şart oldu kulübün çivisi çıkmış durumda . Yönetim acil olarak hem mali açıdan hemde yaşanan olaylar açısından camia ile paylaşımda bulunmalı ya radikal kararlar alıp bu kötü yönetim ve gidişe dur demeli yada kongre kararı alarak benden bu kadar demelidir, yoksa bu sene kötü bir tablo yaşamasak bile önümüzdeki sezonlar bizi pembe tablolar beklemiyor. Yönetim silkelenip kendine gelmeli ve gerekeni yapmalıdır.     
Yukarı
ChampioN Liste gör
Usta Yazar

Barış
Yer: [26]
Direct Link To This Post Tarih: 27/Eyl/2010 saat 14:56
Gelişen olaylara göre Halil Ünal yolu gösterdi Rıza Çalımbay da parayı göster dedi. Halil Ünal da parayı vermek istemeyince Tilki kürkçüye geri döndü.
Sadece Eskişehirspor!
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 27/Eyl/2010 saat 14:57
Rıza hoca gerçek yüzünü göstermiştir hakkı olmayan parayı almak için direttiği gibi küfür yediği yerden bile zorla gidiyor . Adam gibi gitseydinde seni hep iyi hatırlasaydık Rıza hoca ama inan gözümde değerin yok .
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 99100101102103 148>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,703 saniyede hazırlanmıştır