eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıRıza Çalımbay'ın Görevine Son Verildi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 9899100101102 148>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
alabucak Liste gör
Deneyimli Yazar

ömer
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 27/Eyl/2010 saat 14:26
rıza çalımbayın gitmesine sevindik.oayrı bir durum. bir işyerinde işine son verilse iyide bir tazminat alacağın olsa almaktan vazgeçermisin.
ŞİMŞEK
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
Direct Link To This Post Tarih: 27/Eyl/2010 saat 14:26

Allahım olaya bak ya... Millet resmen dötüyle üzerimize gülecek... Madem gitmeyecekti niye yönetim toplandı neden gönderildi dedi??? Beyler gitti mi gitmedi mi hazırlık mı yapıyor net bir şey bilen paylaşsın lütfen...

KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
adıge26 Liste gör
Yazar

Hasan
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 27/Eyl/2010 saat 14:27
Parasını almadan bi yere gitmez bu adam bizde rezil olmakla kalırız.Td yi bile görevden alırken elini yuzunu bulaştırdılar yazık be bu kadar beceriksiz bi yönetim olur.
Seni Tahtına Oturtmadan Ölmek Haram Olsun EsEsim
Yukarı
ESafa Liste gör
Usta Yazar

Safa
Yer: EStanbul
Direct Link To This Post Tarih: 27/Eyl/2010 saat 14:28
çalımbay şimdi ağız yapıyor ama bugün 16 daki açıklamada yönetim gönderdik diye açıklama yapacaktır.bakın manisaya hakan kutlu gitti takım çıkışa geçti.hatta makukula şöyle dedi: hikmet hoca hakan hocadan daha iyi.yani bizede gelecek hoca ile çıkışa geçeceğiz.gerçek kimliğimizi bulacağız.birde gelecek hoca şu sezgini,serdarı takımdan keser inşallah.
BKŞ-ÜniESES-Nefesimiz gurbette,gönlümüz ESES ile
Yukarı
otomatikkapi Liste gör
Usta Yazar

Selim Demircioglu
Yer: Türkiye
Direct Link To This Post Tarih: 27/Eyl/2010 saat 14:28
Alıntı yapılan Baba

Allahım olaya bak ya... Millet resmen dötüyle üzerimize gülecek... Madem gitmeyecekti niye yönetim toplandı neden gönderildi dedi??? Beyler gitti mi gitmedi mi hazırlık mı yapıyor net bir şey bilen paylaşsın lütfen...

Baba net olarak biliyorumki konu muamma :)...
Geçmişe duyulan özlem ve geleceğe olan umuttur bizi yaşatan...
Yukarı
esk_26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 27/Eyl/2010 saat 14:32
Rıza Calımbay ı herkes cok duzgun karekterli bir insan oldugunu lanse ediyor
Bugun bir tv programındada istenmedigim yerde durmam dedi birde bir iside yarım bırakmayı sevmem diyor
Dısardan biri bile yonetım kurulu ıcınde senin yuzunden uzun bir suredir kaos oldugunu goruyor
Taraftara ilk once bir grup dedın onlar taraftar değil dedin sonra bütün stad istifa diyince bazı gazeteciler kıskırtıyo diyeretk yine bu taraftarı SALAK yerine koydun

Simdide piskin bir sekilde program program cıkarak ben gorevimin basındayım antremanda olucam diyorsun
Bu düzgün ve karekterli anlayısmı sence eyy Calımbay
Dersen kardesim ben 3 senelik klupte hizmetlerim var tazminatımı verin gonderın de
Oklar zaten yonetımde toplanır seninde bukadar üstüne gidilmez   

Yeter artık kendini rezil ettigin yetmiyor klubude ayaklar altına alıyorsun DEFOL GİT ARTIK
Yukarı
esesreha Liste gör
Usta Yazar

Reha Yılmaz
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 27/Eyl/2010 saat 14:32
Sadece ESKİŞEHİR ve ESKİŞEHİRSPOR un menfaatlerini düşündüğün için en çok para verdiğimiz Youla ve Ümit Karan ı kadro dışı bıraktın hadi bırakmış olabilirsin vardır bildiğinde. Bu iki adamın garanti paraları olduğunu ve her iki oyuncuya oynamadan yaklaşık 3 trilyon para ödememiz gerektiğini bilmiyormuydun. Kaybetmektense kazanmayı deneseydim. Kankaların Can Cumhur Bozacı, Fahri Tatan bu kulüpten senin hatrına yemek yiyip, su içip para almadılarmı. Bedava versen kimsenin almayacağı hırvatları sen onaylamadın mı. Sen ve kankan başkanın bu takımın parasını çar çur edip harcamadınızmı. Ben, sen ve bu yönetimin olduğu süreçte aldığım kombine, orjinal ürünler için verdiğim paranın hak etmediğiniz kısmını bilerek veya bilmeyerek farklı yerlerde kullanmış iseniz haram olsun diyorum. En kısa sürede biryerlerinizden çıkması için dua ediyorum. Gidiyorum, gitmiyorum ne ayak yapıyorsun gideceğin belli de ne kadar para koparabilirimin hesabındasın. Menfaatler çakışınca kankanla birbirinize düştünüz para yüzünden dur bakalım neler olacak bekliyoruz.
Yukarı
kadirgulen Liste gör
Usta Yazar

kadir
Yer: Türkiye
Direct Link To This Post Tarih: 27/Eyl/2010 saat 14:33
Abdullah AVCI ile ilgili bir yanlış anlaşılma var.
Kendisi, G.Saray'dan gelen yabancı hocanın altında yardımcı teknik direktörlük teklifini reddetmiştir. 
KKŞ
Yukarı
turkuaz026es Liste gör
Deneyimli Yazar

ali
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 27/Eyl/2010 saat 14:34
alacağı parayı düşündüğü için ortalığı karıştırıyo 
nerde var böyle candan kalpler
Yukarı
cihaneskisehirspor Liste gör
Deneyimli Yazar

CİHAN
Yer: ESKİSEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 27/Eyl/2010 saat 14:35
Alıntı yapılan esesreha

Sadece ESKİŞEHİR ve ESKİŞEHİRSPOR un menfaatlerini düşündüğün için en çok para verdiğimiz Youla ve Ümit Karan ı kadro dışı bıraktın hadi bırakmış olabilirsin vardır bildiğinde. Bu iki adamın garanti paraları olduğunu ve her iki oyuncuya oynamadan yaklaşık 3 trilyon para ödememiz gerektiğini bilmiyormuydun. Kaybetmektense kazanmayı deneseydim. Kankaların Can Cumhur Bozacı, Fahri Tatan bu kulüpten senin hatrına yemek yiyip, su içip para almadılarmı. Bedava versen kimsenin almayacağı hırvatları sen onaylamadın mı. Sen ve kankan başkanın bu takımın parasını çar çur edip harcamadınızmı. Ben, sen ve bu yönetimin olduğu süreçte aldığım kombine, orjinal ürünler için verdiğim paranın hak etmediğiniz kısmını bilerek veya bilmeyerek farklı yerlerde kullanmış iseniz haram olsun diyorum. En kısa sürede biryerlerinizden çıkması için dua ediyorum. Gidiyorum, gitmiyorum ne ayak yapıyorsun gideceğin belli de ne kadar para koparabilirimin hesabındasın. Menfaatler çakışınca kankanla birbirinize düştünüz para yüzünden dur bakalım neler olacak bekliyoruz.

abi bu kadar yapmayın ya günahtır
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 9899100101102 148>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,546 saniyede hazırlanmıştır