eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TRT "Taraflı,Radyo Televizyon kurumu"

Cevapla Cevapla Sayfa  123 16>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
Yer: Eskişehir mrk.
Online Durum: Offline
  Alıntı 26_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: TRT "Taraflı,Radyo Televizyon kurumu"
    Tarih: 09/Haz/2010 saat 00:58
Hiç TRT'yi izliyormusunuz arkadaşlar.Ben izliyorum,spor dışındada,hiç bir dönemde böyle bir yayın akışı görmedim.Öyleki kim iktidar olursa olsun TRT'yi olabildiğince tarafsız bırakmaya çalışırlardı ve yeri geldiğinde Haber doğruluğunu taktirle izlerdik,ya şimdi Allahını seven haber akışını izlesin heleki gece yarısından sonra izleyin TRT'yi...
Değişen kadrolarıda nerelerden doldurulduğunu bilsekte bu kadar olmaz.
Senki iktidarsın,TÜRKİYE RADYO TELEVİZYON Kurumuna uyguladığın bu kadar yaptırıma ancak pess denir...

Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Yukarı
cresadur Liste gör
Usta Yazar

fatih
Yer: Çorum DSİ
  Alıntı cresadur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2010 saat 01:10
Ahmet abi mevcut başlıklar içine yazılmaz mıydı bu konu  Türkiye'den Haberler kısmına ?

Saygılar abicim.
DSİ Es Es
Yukarı
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
  Alıntı 26_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2010 saat 01:42
Yazılabilirdi kesinlikle ama senin,benim,bizim vergilerimizle ayakta olan bu kurumda bizim yani Halkımızın boğazından kesilen paralarla büyümüş,birilerine peşkeş çekilme yolunda,sadece adı değişmeden...
Ben başlık gerekir diye düşündüm.

Yukarı
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
  Alıntı 26_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2010 saat 01:47
Sohbet,Eğlence,Diğer konular gibi forumumuz varsa,siyasi gibi görünen ama alakası olmayan bu gibi konular tartışmaya açık olmalı.Yoksa o forumunda anlamı kalmaz.

Yukarı
Onur26 Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: Eskişehir
  Alıntı Onur26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2010 saat 01:53
aynen TRT tarafsız olmalı gerek siyaset gerek ise sporda
Bir gün mutlaka güler şehrine ihanet etmeyenler...
Yukarı
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
  Alıntı 26_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2010 saat 02:10
Alıntı yapılan Onur26

Onur kardeşim,Sporda tarafsız gibiler,taraf olsalarda... ama diğer yayın akışlarında nerdeyse resmen taraflar.

Yukarı
Onur26 Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: Eskişehir
  Alıntı Onur26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2010 saat 02:18
Alıntı yapılan 26_26_26

Alıntı yapılan Onur26

Onur kardeşim,Sporda tarafsız gibiler,taraf olsalarda... ama diğer yayın akışlarında nerdeyse resmen taraflar.

yok abi katılmıyorum resmen onlarda 3 ezikçi bir kanal başta çıkardıkları yorumculardan belli... Ayrıca dediğin gibi git gide bu arttı artık izlenmiyor haberleri şahsen ben habertürk'ü tercih ediyorum...
Bir gün mutlaka güler şehrine ihanet etmeyenler...
Yukarı
Dorylaion Liste gör
Usta Yazar

Ersin ASLAN
  Alıntı Dorylaion Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2010 saat 02:27
Ahmet abi Stadyum programında önceki sene paso siyah giyen bir yorumcu vardı Bilgin Gökberk'ti sanırım adı. Bu adam nasıl ve neden ayrıldığımı anlatsam yer yerinden oynar dedi.
Geçen sene Mehmet Demirkol, nasıl ve neden ayrıldığımı anlatsam Türkiye çalkalanır dedi. Bu ikisi de birşey diyemedi birşey konuş(a)madı. Bizansla alakalı mıydı, siyasetle mi alakalıydı anlatacakları bilmiyorum ama Spor konusunda da büyük bir olay var TRT içinde.
ŞAMPİYONLUK UZAK DEĞİL...
Yukarı
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
  Alıntı 26_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2010 saat 02:51
Ersin kardeşim sana birşey diyeyimmi;
-Bu saatten sonra TRT den bir şey olmaz,taa ki...değişene kadar.

Yukarı
alikula Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali KULA
  Alıntı alikula Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2010 saat 08:49
TRT'nin Ankara'daki merkez binası, Ankara'daki sütüdyoları, İstanbul stüdyoları, İzmir, Diyarbakır, Adana, Trabzon, Lefkoşe ve yurt dışındaki belli merkezlerdeki bürolarda olmak üzere toplam  6 bin 397'si kadro karşılığı sözleşmeli ve 757'si de sözleşmeli personel olmak üzere, 7 bin 154 kişinin çalışmaktadır.

Bu binalar kapatılsa, bu 7.154 kişiye her ay düzenli maaşları verilmesi şartı ile evlerinde otursalar, inanın maliye süper tasarruf eder. Bu kişilerin sırf işlerinin başında bilgiayarlarını açması, elektrikli aletler kullanması sonucu harcdıkları elektrik, sonra hem kişisel hem de kurumsal bazda temizlik amacıyla kullanılan suyu,  görevlilere verilen harcırahlar, yemek paraları, yol paraları, ek mesai ücretleri ve boyadır, badanadır, ek sosyal yardımlardır düşünüldüğünde dünyanın masrafı Türk halkının cebinden çıkmaktadır. TRT'nin yaptığı yayınları, o yayınlardan doğan marafları saymıyorum bile.

Hakikaten 7 bin küsür insanı aynı maaşlarını yine ödensin, ama bu insanlar işe gelmesinler, evlerinde otursunlar, hatta isteyen başka bir işte de çalışmasına izin verilsin, zaten TRT'nin ünlü spikerleri, ünlü yayıncılarına hemen özel kanallardan teklif gelecektir, mesela TRT de hizmetli olarak çalışan birisi isterse başka bir özel şirkette gitsin orada hizmetli şekilde çalışsın.

İnanın böyle yapılırsa Türk milleti büyük bir yükten kurtulmuş olur... 
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 16>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır