eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ARTIK YETER/İSYAN ATEŞİ

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3233343536 43>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ersin2626 Liste gör
Usta Yazar

ErsiN
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı ersin2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eyl/2012 saat 10:26
defolup gitmedikleri sürece daha çok kriz yaşayacagız. İstifaa!!!! Herkes sözünde dursun bu adamlar artık gitsin. Yatırım yapacak gelecek planlayacak vizyonlu insanlar gelsin!!!
≈αηα∂σℓυ уıℓ∂ızı єѕкιşєнιяѕρσя≈
Yukarı
cngzhn Liste gör
Usta Yazar

Cengizhan
Yer: EsEs
  Alıntı cngzhn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eyl/2012 saat 11:13
Alıntı yapılan ersin2626

defolup gitmedikleri sürece daha çok kriz yaşayacagız. İstifaa!!!! Herkes sözünde dursun bu adamlar artık gitsin. Yatırım yapacak gelecek planlayacak vizyonlu insanlar gelsin!!!

Bizim potansiyelimiz çok fazla ve bunu gerçekleştirebilecek gerçekten kulüp için orda oturan birilerinin gelmesi lazım... Halil artık kaldır bi taraflarını o koltuktan... Başkansız kalsak senden iyidir... Git artık git... Senin amacın ne ilk 5 te olalım ne küme düşelim , 8-10 iyidir diyosun ama bu takım bu taraftar bu şehir şampiyonluk istiyo ve düzenli bir planlamayla 3-5 senede bunu gerçekleştirebilecek bi kulübüz ama senin yüzünden 5 senemiz boşa gitti...
! ! ! . . . HER ZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK ES-ES . . . ! ! !
Yukarı
EBT Liste gör
Yazar

Erhan Pehlivan
Yer: Kapalı Tribün
  Alıntı EBT Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eyl/2012 saat 11:30
Halil Ünal gitsin bencede gitsin vizyonu dar birisiyle ancak buralara kadar gelinebilirdi zaten hatta halil ünalın başkanlığa 2B kategorisinde geldiğini düşünürsek bence kendini aştı ama daha ileriye götüremez. Asıl sorun onun gitmesi değil sorun yerine kim geliceği. Kimse çıkıpta demesin bu takım sahipsiz değil yok arkadaş bildiğin sahipsiz bir tane adam çıkıpta ben adayım demiyor yönetime karşı camiayıda arkasına alıcak insanların tamam işte budur diyeceği bir yönetim adayı kadro oluşturmuyor. Kimileri diyebilir paralı adama gerek yok profesyonel yönetim bu işi pekala götürebilir diye haklısınız götürebilir ama şu anda klupler birliği başkanı olan bir adamı paralı ve yurt çapında belli bir gücü olan bir ekip indirir onun haricinde indirilmesi zor.
Yaşasın Büyük Eskişehirspor // Yaşasın Büyük Eskişehirspor Taraftarı // YÖNETİM İSTİFA !!!
Yukarı
ylmzeses Liste gör
Yeni Yazar

YILMAZ
Yer: her yer
  Alıntı ylmzeses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eyl/2012 saat 11:55
Alıntı yapılan atiso

Şimdi protestonun tam zamanı.
Böğğkk başgan nasılsa galip geldik, Taraftar şimdi susar diyordur kendince.

Bu maçtaki protesto dahada büyük olmalı ki, skor taraftarı olmadığımız iyice anlaşılsın. 

bunu yapacak taraftar göremiyorum!!!!
!!!YÖNETİM İSTİFA!!!
ALEM BUYSA KRAL ESES
Yukarı
okyees Liste gör
Deneyimli Yazar

Oktay
Yer: ANKARA
  Alıntı okyees Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eyl/2012 saat 12:22
Eskişehir taraftar olarak armaya,renklere,şehrine sahip çıkar.Bi o kadarda ironidir ki gurbette birbirinden kaçar,tutkun değildir garip ama gerçek.
Yönetim İstifa diyenler bu başkan bu şehirden yetişmiş birisidir.İstifa İstifa diye seslenenler Bence Taraftar istifa etmelidir neden bir iki ateşleyen kimse çıkmazsa kimse kumdan kafasını çıkarmıyor,bi organizasyon olsa tutkunluk beraberlik yok niye en ufak fırsatta menfaatler çatışıyor.Gönülden cebinden para verip bişeyler yapanıda bol bol eleştiriyoruz.
Soruyorum biz Taraftar olarak Ne yaptık biz birbirimizi bazıları gibi içeride dışarıda tutmazsak ki böyle tutkun olmayı faşistlik sayıyoruz biz ne başkanı yollarız nede avrupaya oynarız.
Birlik beraberlik içinde olmadığımız ortak hareket etmediğimiz sürece Başkanın paralı askerleri ta rusyadan,sırbistandan,libyadan gelir.Bizleri bozar işleri yoluna sokar.
benim sevdam siyah kırmızı
http://img517.imageshack.us/img517/6845/es1qq9.jpg
ever,everywhere biggest ESES
Yukarı
bilek26 Liste gör
Usta Yazar

Bilal
Yer: Turkey
  Alıntı bilek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eyl/2012 saat 13:12
yönetim istifa 90 dakika
Eskişehirspor taraftarinindir.
Yukarı
radres26 Liste gör
Usta Yazar

serdar
  Alıntı radres26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eyl/2012 saat 13:31

Neden İstifa ya davet ettiğimizi duyurmamız çok daha önemli ,  çok bilmiş ulusal medya duymaz ,duysada istifa edecek kadar ne var diyeceklerdir..,  Sebepleri iğneli bir şekilde bağırmak yada pankart açmak gerekir.

Yukarı
26_EsEs_65 Liste gör
Usta Yazar

Mustafa
Yer: Eskişehir
  Alıntı 26_EsEs_65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eyl/2012 saat 14:33
Umarım yanılırım ama Gençler maçınıda kazanırsak istifa söylemleri yalan olur.
Yukarı
redroseeses Liste gör
Deneyimli Yazar

Harun
Yer: Turkey
  Alıntı redroseeses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eyl/2012 saat 16:44
Bu takım elbet galibiyetler alacak sonuçta mahalle takımı değil.. Asıl önemli olan takımın süper ligde zirveye demir atacak kadar kurumsallaşmasının sağlanması.. Eskişehir genç yeteneklerin Türk futboluna kazandırılabilmesi.. Bunun için bu takım şampiyon olsa da bu yönetim istifa etmeli futboldan azıcık anlayan bu yönetimin istifa etmesini de çok açık bir şekilde anlayacaktır.. YÖNETİM İSTİFA!!!
www.biafor.blogspot.com
www.facebook.com/harunuysall
www.twitter.com/harunuysall
www.gplus.to/harunuysal
Yukarı
taffyes Liste gör
Yazar

Tayfun
Yer: İstanbul
  Alıntı taffyes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eyl/2012 saat 20:35
Biz BKŞ'yiz,Nefer / İstanbul değiliz.İnsanlara bu şekilde hiçbir zorlamamız olmadı,aksini söyleyen varsa buyursun.Fakat ben dahil içimizde bir çok arkadaş Nefer'in kuruluş aşamasından itibaren veya sonrasında bu tribün içinde yer almıştır.Yer alan arkadaşlar kendi özgür iradeleriyle yer almıştır.Bu konuya bir açıklık getirmek istedim.

Ayrıca Ordu maçında tribünde İstanbul'dan kimsenin olmaması rahatsızlık vermiş.Zaten toplasanız kaç kişiyiz?,Yaz tatili sebebiyle il dışında olanlar çoğunlukta,İstanbul içinde olanlarında orada olamamak adına haklı sebepleri var elbet ama bu konuda kimseye hesap vermek zorunda olmadığımız gibi mevcut konuların hepsinde de konuşmak için söz hakkı almamıza gerek olduğunu düşünmüyorum.

Saygılarımla.

Alıntı yapılan otomatikkapi

Alıntı yapılan kartES

Alıntı yapılan otomatikkapi

Alıntı yapılan buffet26

takımını maçlarda desteklemek için tribün grubu olması gerekli midir?

Birileri yöneltmeli tribünü, kendi kendimize tezahürata giremiyoruz, her kafadan ses çıkıyor.

Bu kapalıda bile son yıllarda sürekli yaşanıyor. Grup içinde bile tek ses olunamıyor. Bando bile %100 oturmadı ki epey zamandır beraberler...

Ben açıkcası maçlarda Kerem ve benzeri tezahürat giren arkadaş gruplarını çok beğeniyorum. Zamanlama ve beste olarak en iyi girişi yapanlar onlar. Ne zaman onlarla başlarsak iyi ses çıkarıyoruz.

Açıkta bu zor tabi. Aşk-ı şehir tarzı birşeyler lazım Bando ile paslaşacak...

Selim,
kendini niye zorlayıp duruyorsun?yakışmıyanları biliyorum da sana hiç yakışmıyor.

Ordu maçında hiç birinizi göremedim.ama yorum yapan,Eskişehirspor'un Istanbuldaki maçlarına dahi gelmesede yorum yapan BKŞ'liyi çok gördüm.

artık oyun bitsin.zor günlerimizde hak eden yorum yapsın.hak etmeyen hak edene kadar sussun.hele avantacı takımı hiç konuşmasın.yolda bulmadık biz bu takımı,kolay olmadı Camialaşmak.sonradan görmelere ve Endüstri  Futbolu  ayakları ile ayakçılara yol vermeyiz.

bu taraftarın dikkatini dağıtacak uyanıklığın gereği yok.

bugünkü Anadolu gazetesinin haberine ne diyorsun?bu şehrin kandırılmış ve kandırılma potansiyeli olan gençleri için ne diyorsun?

kime sahip çıkılması gereğini düşünüyorsun?Eskişehirspor'mu öncelikli;yoksa bir,grup bir parti,bir marjinal düşünce mi?????????

Ağabey birkaç kez okudum ki yanlış cevaplamayayım...
Mesajımda bana yakışmayan ne anlayamadım, neye zorluyorum, hangi oyun bitsin ?...
Ordu maçında değil, geçen sezon dahil sadece 7 maça gittim...
Ama tribünlerin tezahürat açısından son yıllardaki halini iyi biliyorum o sebeple yorum yaptım...

Özellikle " zor günlerimizde hak eden yorum yapsın.hak etmeyen hak edene kadar sussun.hele avantacı takımı hiç konuşmasın.yolda bulmadık biz bu takımı,kolay olmadı Camialaşmak.sonradan görmelere ve Endüstri Futbolu ayakları ile ayakçılara yol vermeyiz.
bu taraftarın dikkatini dağıtacak uyanıklığın gereği yok" cümlelerinin bana niye sarfedildiğini hiç anlamadım. Eğer bu sıfatlara uyduğumu düşünüyorsan zaten biz birbirimizi hiç tanımamış anlamamışız ağabey...

Ben başka birşey kast ettiğini düşünüyor ama inan anlayamıyorum mesajını...

Haberlere gelince şu an hiçbirşey demiyorum. Sebebi malum daha %100 bilgi sahibi değilim. Ben isim ile konuşmak gerekirse Murat için çek-senet-uyuşturucu v.s. işlerin içinde olduğuna dair hiçbir duyum almadım, görmedim, inşallah olmamıştır...
Olmuş ise üzülürüm, hele tribün üzerinden hesaplar yapıldı, söylenilen gibi Eskişehirin çocukları kandırıldı, kötü işlere karıştırıldı ise üzüntüm katlanır lanet ederim. Benimde genç akrabalarım kardeşlerim var aralarında...

Yanlız yazdıkça " bu taraftarın dikkatini dağıtacak uyanıklığın gereği yok " cümleniz daha anlam kazandı şimdi. Eğer beni gündem değiştirmeye çalışanlar arasında (ki böyle kişiler illaki var) görüyorsan kırılırım. Soruyu soran "buffet26" arkadaşında böyle bir niyetle konuştuğunu sanmıyorum. Başlık isyan edilsin, hep bir ağızdan konuşalım, istifa ise istifa, tezahürat ise tezahürat edelim mevzusuna yönelik böyle yek vucut olabilmek için "illa tribün grubunamı ihtiyaç var" mevzusuna yorum yaptım. Bando öncesi açığın malum halini benden iyi biliyorsunuz...

Sizin isim vermeyerek kast ettiğiniz kişi Selahattin ağabey olsa gerek, çünkü Neferi ve Muratı her daim savunmak durumunda olmuş ki kendi tercihidir, onun da içindeki niyeti bildiğimi düşünerek sözlerine saygı duyarım...
Sadece siyaseten bile böyle bir duruş sergiliyor ise onada saygı duyarım...
Haklı çıkarsa ne mutlu ona haksız çıkarsa zaten yine en büyük acıyı kendine verecektir...

BKŞ ile ilgili olarak BKŞ Nefer değildir benim için, bende öyle gözüküyor gibi olmasından rahatsız olanlardandım. Çünkü biz Eskişehirde ayrı ayrı tribünlerde maç seyreden bir grubuz. Herkesin birlikte olmak istediği kişiler farklı olabilir. BKŞ Eskişehirspora hizmet etmelidir ve etmektedir. Az yada çok...
Hele Eskişehire bakınca gurbetteki EsEslilerin daha iştah ile takımlarına ve şehirlerine sahip çıkmaya gayret ettiklerini görüyorum...

Önceliklere gelirsek;
Ben önce insanım insanlık önemli benim için...
Kendimce müslümanım dinim önemli benim için...
Türküm vatanım önemli benim için...
Canımdır ailem önemli benim için...
İşimdir yaşatan önemli benim için...
Eskişehirliyim memleketim önemli benim için...
Eskişehirsporluyum kulübüm tribün önemli benim için...
Kızılcıklı da evde doğdum önemli benim için...

Siyaset dersen her ne kadar 80 öncesinin çocukluğuma denk gelmesi sebebi ile siyasetten nefret eden biri olsamda illa oy vermeye gittiğimde pusulaya damga vuruyorum tabiki...
Hiç saklamadım, mecliste bulunmaları gerektiğine inandığım için hep MHPye verdim oyumu...
Ama beni %100 temsil eden bir siyasi parti henüz yok...
Seni temsil eden, edebilecek olan varmı ağabey ?
Konuşalım mı ?...

" sonradan görmelere ve Endüstri Futbolu ayakları ile ayakçılara yol vermeyiz " bunlar kimler ise yol vermeyin ağabey, siz önümüzde yürüyün ben arkanızdan gelirim. Ama bu güne kadar yürüyen olmadı. Yürüyebileceğime inandığım gün hiç çekinmeden öne geçerim...

Sağlıcakla kalın...

Not: Ağabey söyleyeceklerimi soracaklarımı 2dk da telefon ile de konuşurdum ama buradan devam edelim belki bir faydası olur...

BaşKaldırıŞ
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3233343536 43>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır