eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ARTIK YETER/İSYAN ATEŞİ

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2021222324 43>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esmutlu Liste gör
Usta Yazar

Mutlu GÜNAYDIN
Yer: Konya
Online Durum: Offline
  Alıntı esmutlu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ağu/2012 saat 17:58
Mersin'den de mağlubiyet alıp puansız dönersek o zaman herkes herkesin
arkasını önünü görecek...
İNADINA YILMAYACAĞIZ...
İNADINA YIKILMAYACAĞIZ...

AŞKINDIR BİZİ YAŞATAN;
KONYA'DA AYAKTA TUTAN...
Yukarı
eseszeus Liste gör
Deneyimli Yazar

Ay Yıldız
Yer: eskişehir
  Alıntı eseszeus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ağu/2012 saat 18:02
Alıntı yapılan eyüp kara

Alıntı yapılan eseszeus

Şu pankartı hep önerdim sanırım son Nefer olaylarından sora dahada anlamlı olur bence yapılmalı : "Sayenizde taraftar Bölündü, Parçalandı, Büyük Başkan(!) sanada Yönetmek(!) kaldı"

Çok güzel olur böyle bir pankart yapılırsa.

Tesekkurler desteginiz icin...
"Ne mutlu TÜRKÜM diyene!"
Yukarı
doganay26 Liste gör
Yazar

Erkan GÖLCÜK
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı doganay26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ağu/2012 saat 18:08
Alıntı yapılan kckf_alp

birileri öncülük etmedigi sürece ne yapacagınızı dahi bilmıyosunuz kendi kendinize calıp oynuyosunuz internette cok güzel bisey yazmıs işte kocakurt olası bi mersin galibiyetinde ertelenirmi diye ertelenir bal gibi ertelenir yada 3-5 kişi bagırır sonra kimse seyine takmaz bide gencler macında galibiyet geldimi kazara vur patlasın cal oynasın..

biri aklınca nefer'e laf sokuyo satılmıs nefer izin vericekmi protestoya diye sen kendin birey degilmisin neferden sanane yada neden cekiniyosun sen bu yonetimi begenmıyomusun git protesto et protestolara öncülk et insanları birlestirmeye bilinclendirmeye calıs kamuoyu yaratmaya calıs git basınla konus yürüyüs yada baska bi etkinlik icin ortam hazırla stad hepimizin sokaklar hepimizin neden bu kadar silik pısırık insanlarsınız diye sorucam ama biz biliyoruz neden oldugunu ve sunuda cok iyi biliyoruz burda sayfalarca yazı yazan klavye delikanlılarına güvenerek toplu bi harekete kalkısılmayacagını cok dilimiz yandı cünkü burdaki klavye delikanlılarına güvendigimiz icin.. yasadıklarımızı biz biliyoruz..her seferinde kırdınız ümidimizi heyecanımızı..adam yönetimi göndermek istiyo facebook sayfası hazırlıyo ilk iş bi kac tanede resim hazırlanır photoshop falan iyidir cünkü arkadasın görev tamamdır ondan sonra :)
o yuzden meydan sizin istediginiz gibi protesto edin yuruyus duzenleyin istediginizi yapın korkmayın cekinmeyin ama allah askına su bilgisayar basından kalkın gercek dünyayla yuzlesin birey olun kendinize güvenin birlik olursanız basarırsınız inanın basarırsınız..ben öyle bi ihtimal vermıyorum kendimce ama.. insallah kazanırız mersin ve gencler macını hatta ilk yarıdaki butun macları bu atesli klavye delikanlıları tek bir mac susarsa yonetimi gönderene kadar serefsizdir..acık ve net meydan sizin sonuclar ne olursa olsun yönetim gidene kadar keserseniz protestoyu serefsizsiniz..hadi size kolay gelsin

Ya bir şey sormak istiyorum son yazdıklarından sonra kafam epey karıştı. Nefer Grubu münferit insanların kendilerine destek olmadığı için mi protestoyu bıraktı? Şike olaylarında yönetimin tutumu karşısında bile susması bu sebepten mi? Yada geçen sene Manisa maçına kadar protesto varken sonra vazgeçmenin sebebi yönetim ETB toplantısı ile alakalı değilde açığın destek vermemesinden mi? Açık o zamana kadar da aynıydı halbuki. Geçen sene protesto dendiğinde takım etkilenir diyordu oysa Nefer bu yalan mıydı? Manisa maçındaki protestoya açığın büyük bölümü katıldı. Ne oldu da birden açığa güvenilmez oldu. Siz münferit insanlardan elbetteki gruplar gibi işler bekleyemezsiniz. Burada 3 Temmuz 2011 günü sanırım öğle saatlerinde duyuru yapılmış 2 saat sonra toplanıyoruz diye. Kaç kişi 2 saat içinde gelebilir ki? Çoğu kişinin haberi bile olmadı. Buda bahaneniz oldu toplandık kimse gelmedi. Sen günler öncesi haber verdin de yer zaman bildirdinde millet gelmedi öylemi. Manisa maçındaki protestoya çoğu insan katıldı halbuki. Yok galibiyette çifteteli oynamış açık, kardeşim orası 12 bin kişilik yer türlü türlü insan var. Neden sanki bir grup gibi bakıyorsunuz oraya. Grup gibi tepki vermesini bekliyorsunuz. Açık tribününün bir öncüye ihtiyacı olduğu doğrudur. Birileri öncülük etmeden bir şeyler yapamayacağı da doğrudur katılıyorum bu konuda. Fakat şu da var cılızda olsa bir şeyler yapmak isteyenlere de engel olunmuştur. Takım etkilenir palavralarıyla oyalanmıştır.

Sizi ben şahsım adına eleştirmiyorum artık. Sizin yönetime desteğiniz yada eleştiriniz beni ilgilendirmez Fakat öyle bir anlatıyorsunuz ki sanki münferitler sizi sattı yada destek olmadı da ondan yönetime tepkiyi bırakmıssınız gibi. Oysa Nefer Grubu lideri yönetimi son zamanlarda beğendiğini kendisi de söyledi. Bu arada her protestoyu kesen şerefsiz ise o stadda şerefli kalmaz.
Yukarı
ESCOBAR ! Liste gör
Usta Yazar

escobar
  Alıntı ESCOBAR ! Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ağu/2012 saat 18:26
gecen tv de h.ünal : '' kulub başkanları o şehrin sayılı seçilmiş insanları , kamuoyunda öyle bir imaj yaratılıyor ki , şerefsiz haysiyetsiz insanlarmış gibi imaj yaratılıyor aslında en çok kulübün başarısını bizler istiyoruz '' dedi. bende izlerken , pehhh vay be dedim LOL
Yukarı
26esesalikan Liste gör
Usta Yazar

alican
Yer: Atatürk Stadi
  Alıntı 26esesalikan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ağu/2012 saat 18:34
http://www.facebook.com/ArtikYeterisyanAtesi
Şampiyonluk Umrumda Değil. Aseletini kaybetme yeter EsEs'im
Yukarı
26esesalikan Liste gör
Usta Yazar

alican
Yer: Atatürk Stadi
  Alıntı 26esesalikan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ağu/2012 saat 18:36
               LAF DEĞİL İCRAAT LAZIM ARTIK
Artık yeter yılların yılı mazimizi ne hallere getirdik. Son 2 yılda şikeci de olduk. İstanbul yalakasıda olduk. Ama artık yeter.Somut adımlar gelsin fazlasıyla ileriye gitti zaten Halil ünal ve çetesi.
Gerekirse bu sene kümeye düşelim ama genede kurtulalım Eskişehirspor'a yakışmayan her isimden.

EVİMİZDEKİ İLK MAÇ (GENÇLER BİRLİĞİ) MAÇI İSYAN ATEŞİ ALTINDA BÜTÜN RENKTAŞLAR ALTES HİZASINDA ALT TARAFTA TOPLANACAKTIR

Bu İSYAN ATEŞİNDE bende varım diyen sessiz kalmasın

editt..
Şampiyonluk Umrumda Değil. Aseletini kaybetme yeter EsEs'im
Yukarı
26_birkan Liste gör
Yazar

birkan
Yer: eskişehir
  Alıntı 26_birkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ağu/2012 saat 18:37
isyan ateşi güzel olmuş.satılmış köpek projeside denilebilirdi
Yukarı
alpinist Liste gör
Yazar

Ahmet ÇANKAYA
Yer: Eskişehir
  Alıntı alpinist Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ağu/2012 saat 18:58
28 nisanda şöyle bir yazım olmuştu.
Şimdi bu konuyla birlikte biraz daha umutlandım. Allah izin verirse bende maçta İSYAN ATEŞİ'nde olacağım.

Pazar günü Atatürk stadındaki maç benim için ya ilk maç ya da son maç olacaktır. Her zaman durduğum, olduğum yerde sessizce maçımı izleyip, ne oldu da şimdi şut attırmadığımız Bursa'ya İzmir' de boyun eğdik diye düşüneceğim. 2 seçenek var önümde. Ya her kez çifte telli oynarken, hıçkırarak o statla vedalaşacağım. Ya da ölmediğimizin, hala bu arma peşinde olduğumuzun inancında, o staddaki ilk maçımda yani taraftarın dirildiği maçta; gırtlağımı İSTİFA diye, büyük EsEs' li çekirdekçi fakat ne yapması gerektiğini bilen aşıklarla birlikte patlatacağım.

Kirli emellere daha fazla katlanamayacağım, arman kalbimde. Anlatabilmek bile güç, bırakıp gitmek midir aşk diye soracaklar bana. Anlayan da olacak elbette. Zor, çok zor.
Başka çarem kalmadı sevgilim. Ya tamam, ya devam.
Üzülme, ayrılıkta aşkın bir parçası.
ne bir inat ne bir heves
Yukarı
ObjektifTaraftar Liste gör
Yazar

Serdar Derin
Yer: Eskişehir
  Alıntı ObjektifTaraftar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ağu/2012 saat 19:05
Açıkta yönetim istifa diye bağırıyorum yüreği olan varsa üstüme yürür.
Forumdan mesaj atıp tehdit eden o reislerin mesajını bekliyorum.
Profilimi vereyim aramalarına gerek kalmasın

Arsızlığa cesaret, Zina'ya aşk dediler!Bir neslin ahlakını işte böyle yediler.

TELLO VURDU BARAJDAN DÖNDÜ !!!

Yukarı
gökhan onur Liste gör
Yeni Yazar

İsimsiz
  Alıntı gökhan onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ağu/2012 saat 19:12
Alıntı yapılan 26esesalikan

LAF DEĞİL İCRAAT LAZIM ARTIK
Artık yeter yılların yılı mazimizi ne hallere getirdik. Son 2 yılda şikeci de olduk. İstanbul yalakasıda olduk. Ama artık yeter.Somut adımlar gelsin fazlasıyla ileriye gitti zaten Halil ünal ve çetesi.
Gerekirse bu sene kümeye düşelim ama genede kurtulalım Eskişehirspor'a yakışmayan her isimden.

EVİMİZDEKİ İLK MAÇ (GENÇLER BİRLİĞİ) MAÇI İSYAN ATEŞİ ALTINDA BÜTÜN RENKTAŞLAR ALTES HİZASINDA ALT TARAFTA TOPLANACAKTIR

Bu İSYAN ATEŞİNDE bende varım diyen sessiz kalmasın
SONUNA KADAR

editt..
Yönetimler Gelir Geçer, Futbolcular Parlar Söner, Senin İçin Çarpar Kalpler, Susmayacak Bu Tribünler!!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2021222324 43>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır