eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ARTIK YETER/İSYAN ATEŞİ

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1920212223 43>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
eyüp kara Liste gör
Yazar

Eyüp Kara
Yer: Denizli
Online Durum: Offline
  Alıntı eyüp kara Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ağu/2012 saat 14:31
Alıntı yapılan kocakurt

<FONT style=": #000000">Olmaz ya  olurda Mersini yenersek acaba ateşimiz biraz düşerde bu yapılması düşünülen pretostolar ertelenirmi???????

Bir galibiyet aldık diye erteleme falan olursa zaten hiç uğraşmayalım şimdiden bırakalım biz bu işi.
-------YÖNETİM İSTİFA-------
Yukarı
kocakurt Liste gör
Deneyimli Yazar

veli önkal
Yer: eskişehir
  Alıntı kocakurt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ağu/2012 saat 14:38
Alıntı yapılan eyüp kara

Alıntı yapılan kocakurt

<FONT style=": #000000">Olmaz ya  olurda Mersini yenersek acaba ateşimiz biraz düşerde bu yapılması düşünülen pretostolar ertelenirmi???????

Bir galibiyet aldık diye erteleme falan olursa zaten hiç uğraşmayalım şimdiden bırakalım biz bu işi.
                                                                                                                         Yaşca senden büyük olduğum için (45) diyorumki Gözlerinden Öperim .Cevap Budur.
ben seni unutmak için sevmedim
Yukarı
CEVAD39 Liste gör
Yazar

CEVAD
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı CEVAD39 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ağu/2012 saat 14:53
Alıntı yapılan ucanadam26

Alıntı yapılan esgun

Es Es`te menajer bilmecesi! <font style="font-size: 12px;">

<span style="font-size: small;">     Kırmızı Siyahlılarda yeni bir tartışma başladı. Teknik Direktör Ersun Yanal'ın takımın başına getirilmesinin ardından futbolcu transferleri sadece bir menajer üzerinden dönmeye başladı. Fiyasko çıkan ve kimin aracı olarak kulübe dübellediği bilinmeyen yabancı oyuncular konusu mide bulandırıyor. </span>

<span style="font-size: small;">     Marsilya deplasmanında takım otobüsünde gelen ve Eskişehirspor yedek kulübesine girme cürretini gösteren bu menajerin Yanal ile bağının ne olduğu, menajeri aracı koyanın da kim olduğu ise merak ediliyor. Yapılan transferleri kimsenin izlememiş olması, Nuhiu, Boffin ve Malecki gibi isimlerin kimseye doğru düzgün sorulmadan alınması yönetim ve taraftarı fazlasıyla rahatsız etti. Ancak Başkan Halil Ünal ile bugün rahatsız olan bir çok yöneticinin kimden çekinerek veya hangi düşünceler içerisinde bu olaya seyirci kaldığı da merak konusu!  </span>

Yazık takım bağıra bağıra elden gidiyo. Böyle giderse seneye ptt 1.lig

ersun cebini doldurdu.ersundan başka ne beklenebilirki.ptt 1 nci lig yolu gerçekten gözüküyor bu gidişle.yönetim istifa
BİZE HER YER ESKİŞEHİR
Yukarı
alp_esk Liste gör
Yazar

alpkaan
Yer: eskisehir
  Alıntı alp_esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ağu/2012 saat 15:26
http://www.ligtv.com.tr/haber/ersun-yanalin-arkasindayiz

bu haberi görünce şok geçirdim arkadaşlar ne iştir Allah aşkına yaaa napmak istiyor bunlar...
Yukarı
Mustang1965 Liste gör
Deneyimli Yazar

Alper
  Alıntı Mustang1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ağu/2012 saat 15:44

birleşelim artık bu takıma hizmet edicek yalandan dolandan uzak laf değil içraat yapacak klübü dünya klübü yapacak  bir isimin catısı altında  4 sene oldu stadyuma tesise 1 çivi çakılmadı kurumsal yapı diyoruz alt yapı diyoruz bir alper den baska kımseye sans tanınmadı hala transferleri menejerler yapıyor servet malecky buffin nihui neye göre alındı zannediyorsunuz gidin artıkta bizde işimize bakalım yarınlara daha güzel hyallerle projelerle merhaba diyelim

Yukarı
26esesalikan Liste gör
Usta Yazar

alican
Yer: Atatürk Stadi
  Alıntı 26esesalikan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ağu/2012 saat 15:56
http://www.facebook.com/ArtikYeterisyanAtesi
Şampiyonluk Umrumda Değil. Aseletini kaybetme yeter EsEs'im
Yukarı
hus@mES Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Eskişehirim
  Alıntı hus@mES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ağu/2012 saat 15:58
Ey basiretsiz, çapsız Yönetim... Sonunda açıkğa Kızıl bayrakları açtıracak, siyah bantları taktıracaksınız... Akıllı olun... Akıllı Angry
ANADOLU YILDIZI
Yukarı
DavyJones3526 Liste gör
Yeni Yazar

BeRk
Yer: Eskişehir
  Alıntı DavyJones3526 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ağu/2012 saat 16:51
bakalım 1 galibiyete yine herseyi unutacak mı bu taraftar?yada satılmış nefer protestoya izin verecekmi bekleyip görücez...Angry
Yukarı
kckf_alp Liste gör
Yazar

ALP
Yer: Turkey
  Alıntı kckf_alp Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ağu/2012 saat 17:17
birileri öncülük etmedigi sürece ne yapacagınızı dahi bilmıyosunuz kendi kendinize calıp oynuyosunuz internette cok güzel bisey yazmıs işte kocakurt olası bi mersin galibiyetinde ertelenirmi diye ertelenir bal gibi ertelenir yada 3-5 kişi bagırır sonra kimse seyine takmaz bide gencler macında galibiyet geldimi kazara vur patlasın cal oynasın..

biri aklınca nefer'e laf sokuyo satılmıs nefer izin vericekmi protestoya diye sen kendin birey degilmisin neferden sanane yada neden cekiniyosun sen bu yonetimi begenmıyomusun git protesto et protestolara öncülk et insanları birlestirmeye bilinclendirmeye calıs kamuoyu yaratmaya calıs git basınla konus yürüyüs yada baska bi etkinlik icin ortam hazırla stad hepimizin sokaklar hepimizin neden bu kadar silik pısırık insanlarsınız diye sorucam ama biz biliyoruz neden oldugunu ve sunuda cok iyi biliyoruz burda sayfalarca yazı yazan klavye delikanlılarına güvenerek toplu bi harekete kalkısılmayacagını cok dilimiz yandı cünkü burdaki klavye delikanlılarına güvendigimiz icin.. yasadıklarımızı biz biliyoruz..her seferinde kırdınız ümidimizi heyecanımızı..adam yönetimi göndermek istiyo facebook sayfası hazırlıyo ilk iş bi kac tanede resim hazırlanır photoshop falan iyidir cünkü arkadasın görev tamamdır ondan sonra :)
o yuzden meydan sizin istediginiz gibi protesto edin yuruyus duzenleyin istediginizi yapın korkmayın cekinmeyin ama allah askına su bilgisayar basından kalkın gercek dünyayla yuzlesin birey olun kendinize güvenin birlik olursanız basarırsınız inanın basarırsınız..ben öyle bi ihtimal vermıyorum kendimce ama.. insallah kazanırız mersin ve gencler macını hatta ilk yarıdaki butun macları bu atesli klavye delikanlıları tek bir mac susarsa yonetimi gönderene kadar serefsizdir..acık ve net meydan sizin sonuclar ne olursa olsun yönetim gidene kadar keserseniz protestoyu serefsizsiniz..hadi size kolay gelsin
SIZLASADA GÖNÜLLER DÜŞENLERİN YASINDAN,KOŞAR ADIM GİTMELİ ONLARIN ARKASINDAN
KAHRAMANLIK;İÇEREK ACI ÖLÜM TASINDAN
İLERİYE ATILMAK VE SONRA DÖNMEMEKTİR//NEFER
Yukarı
emre26es Liste gör
Usta Yazar

Emre
  Alıntı emre26es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ağu/2012 saat 17:42
Alıntı yapılan alp_esk

http://www.ligtv.com.tr/haber/ersun-yanalin-arkasindayizbu haberi görünce şok geçirdim arkadaşlar ne iştir Allah aşkına yaaa napmak istiyor bunlar...

böyle bir açıklama geldiyse hocanın 1-2 haftası kalmış demektir.Ne zaman bir yönetici hocanın arkasındayız dese bikaç hafta sonra gönderiliyor.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1920212223 43>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır