eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ARTIK YETER/İSYAN ATEŞİ

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1112131415 43>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Yukenkankan Liste gör
Yazar

İsimsiz
Online Durum: Offline
  Alıntı Yukenkankan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2012 saat 13:49
BandoESES'in bu 'isyan ateşi'nin tam ortasında bugüne kadar bizi gururlandırdıkları gibi , bu andan sonra da gururlandırmaya devam edecek şekilde gerçek Eskişehirspor taraftarlarıyla yerlerini alacaklarına inanıyorum.
Yukarı
esesesin Liste gör
Deneyimli Yazar

esin varnalı
Yer: Turkey
  Alıntı esesesin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2012 saat 13:51
   bahsi geçen fener maçında ısrarla yönetim istifa diye bağırmaya çalıştıkça bando takımın önde olması nedeniyle beste girmeye çalışmıştır.yönetimin yandaşı falan olmadıklarını da biliyorum ama ortam gerilmesin diye bazen beste girmektedirler...
renkelrimiz siyah kırmızı lakabımız kırmızı şimşeklerdir.sarı forma nerden çıktı arkadaş...
Yukarı
uayuay Liste gör
Usta Yazar

Ugur Y.
Yer: Istanbul
  Alıntı uayuay Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2012 saat 13:53
Alıntı yapılan Yukenkankan

Alıntı yapılan 26esesalikan

neyse gundem dagılmasın ALtes'in altındayız. İsyan ateşinde...

Bak bu güzel isimmiş , İsyan ateşi... =)

Altes'in altında toplanalım içerideki ilk maçta. Susmadan , usanmadan istifaya davet edelim. Herkes'in de zaten en çok aklına yatan fikir bu sanırım ?

Birilerinin yüzleri kızarana kadar istifaya davet edelim. Sayıca çok olalım ki bizi susturmaya gelecek olan çapulcuların ensesini aşağıya alabilelim. Tam karşımızda , protokolde oturan o kodamanları istifa ettiremeyiz belki , ama üç beş kuruşluk bir utanmaları varsa yüzleri muhakkak kızaracaktır.

Stadda abimize bu terbiyesizliği yapanlar ve bu terbiyesizliği pişkince inkar edenler adına inanın ben utandım...

Kesinlikle bu çok mantıklı. Murat Diri'nin ''şerefsizler'' olarak nitelendirdiği tayfa olarak Altes'in altında toplanalım. Bağıralım içimizdeki isyan ateşini dışarı vuralım! Tarihler uyarsa kesin maçtayım.

Bu arada şunu da belirtmek lazım. Artık Nefer'in suyu resmen ısınmaya başlamıştır. Nefer'in lideri böyle saldırganca ve çirkince açıklamalar yapıyorsa şayet bu sonlarının geldiğinin göstergesidir. Ayıp ulan ayıp. 60 yaşındaki Erkan Abi diyip elini öpeceğin insana '' erkan diye bi taraftar'' demek...   
Grupların, reislerin değil.. ESKİŞEHİRSPOR'UN TARAFTARLARIYIZ!

Yukarı
Sercan92 Liste gör
Yeni Yazar

Sercan
Yer: Eskişehir
  Alıntı Sercan92 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2012 saat 14:17
Şerefsizler çok ağır bir tabir.Murat Dirinin kimlere çalıştığını cümle-alem biliyor
Din-İman ES-ES !!!
Yukarı
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
Yer: Germany
  Alıntı Adnan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2012 saat 14:19
Alıntı yapılan kalender 26

Bjk.-Gs.maçında verilen penaltı yüzünden Bjk.camiası ayağa kalktı ve hakemi neredeyse " vatan haini" ilan edecekler.Eğer bu penaltıysa kırmızı kart nerede.? Niçin çifte standart uygulanıyor. ?

Bjk.li yöneticilerde sayfa sayfa beyanat verip haklarını arıyorlar,olayı gündeme taşıyorlar.

2 gün öncede maçın 21'nci dakikasında Hürriyet'in yaptığı harekete penaltı verildi ve kırmızı kart gösterilerek Eskişehirspor 10 kişi bırakıldı.Bir tane yöneticimizin çıkıp ta en ufak bir tepki gösterdimi.?

Eskişehirspor malesef sahipsiz.

Ikiside ayni poziyonmu güzel kardesim ? birazda dogrulari görelim... dünkü pozisyonda "foul" yapan oyuncu son adam degildi, oysa Hürriyet kale önünde son adam olarak gözüktü.... bence bizim macta verilen penaltida, kirmizi kart'da dogruydu... maalesef. 
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.
Yukarı
26_EsEs_65 Liste gör
Usta Yazar

Mustafa
Yer: Eskişehir
  Alıntı 26_EsEs_65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2012 saat 14:32
Bu adam bu saatten sonra hele ki klüpler birliği başkanı olmuşken istifa etmez gibi geliyor ama en azından yüzünü kızartmak farz oldu.
Bugüne kadar ne olursa olsun sevdamızdan vazgeçmedik her maç statdaydık ama hiç istemesemde artık ilk defa stada girmeme fikrine sıcak bakanlardanım.

Bursa 30 liraya izlediği Twente maçını İBB maçında bilet fiyatlarının 40 lira olması nedeniyle protesto edip maça gitmemiş. Ki bu bizde yıllardır böyle ama her maç stadın yarısından çoğu doluydu.

Bizimde böyle farklı bişey yapmamız gerekiyor artık.Bilmiyorum ama içerdeki ilk maçta skora bakmaksızın ortalığı istifa diye inletip bir sonraki iç saha maçına gelmemek iyi bir çözüm olur diye düşünüyorum.

Tamam Esesimiz her maç yanında oluruz olmalıyız diyoruzda artık bir çözüme ulaşmak gerek.
Yüzüne tükürsek yarabbi şükür diyecek bu adamları istifa diyerek göndermek hayalcilik olur.
Yukarı
kraleses Liste gör
Usta Yazar

Özer
Yer: Çorlu
  Alıntı kraleses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2012 saat 14:35
Olimpiyatta olanları orada bulunanlar görmüştür. Kimse durduk yere sallayacak değil. İsteyen istediği kadar geçiştirme gayretine girsin, farketmez. Sadece komik oluyor.

Bunun yanında Bandoeses'de dahil olmak üzere hiçbir oluşum ve grup, bu yönetimi istifaya davet edemez. Hayalini bile kurmayalım. İstifa çağrısı anca açık tribün tarafından yapılır, o da son anlarda falan, yoksa susturulmaya çalışılmak çok uzun sürmez.

Bunun yanında ben kapanan diğer topicede yazmıştım. Ben bu tribünde bozkurt işareti görmek istemiyorum, bıktım diye. Kimsenin Nefer'deki arkadaşların görüşüne birşey dediği yok, ama tribünde bu iş olmaz. Yarın bigün birileride çıkar zafer işareti yaparsa bunların yanında, ortalık bide bu yüzden karışmasın.

Eskişehir çocukları birbirine düştü bu dönemde, kârlı çıkan kim oluyor orasını siz düşünün.

Bununla birlikte, tarafsızlığını hepten kaybeden site yönetimine selam çakıyorum, bu son mesajımdır..

Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2012 saat 14:47
Eskişehirspor'un Yönetim Kurulu'nda (beyin takımında) olan çok önemli bir isim var. Siyah Kırmızıya gönül veren ve bozkırın bağrından çıkan Sn. Mithat Körler....
Ben, onun tavrının şu süreçte en doğru tavır olarak görüyorum:
"Maça gitmemek!"
Gerçi ayrıldığım nokta kendisi "Yanal gidene kadar maç izlemeyeceğim" diyor, bense, "Bu yönetim, başkan ve hoca gidene kadar maça gitmemekten" yanayım. (EStanbul'dakilere)
Nitekim, Ordu maçına koşullarım gayet uygun olmasına rağmen gitmedim. Forumda açılan başlıktan mesajları tek tek okuyarak takip ettim. En güzel tavır, 12-13 bin kişiye oynayan bir takımın, 2-3 bin kişinin önünde koşmasıdır.
En güzel ceza ve tepki, "şeref tribinüne" kurulup, kendisini ES ES'in üzerinde görenlerin, tam karşılarındaki açık tribünü bomboş görmeleridir.
Ligin başındayız... Bu tepkiyi ligin ortasında gösteremeyiz, o zaman biz suçlu oluruz...
Hiçbir şey yokmuş gibi o stada gidip maç izlemeyin.
Ersun'un önünüze atılacak olan kellesi de bir şeyi düzeltmez; (Rıza ve Skibbe'nin gidişiyle ne değişti?) sorun samimiyet, kültür ve gerçekten maziyi anlama ve sahip çıkma sorunudur.
TRİBÜNLERİ BOŞALTIN BEYLER, MAÇA GİTMEYİN.
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
efsanesk Liste gör
Deneyimli Yazar

Seçkin
Yer: Budapeşte
  Alıntı efsanesk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2012 saat 14:49
geçen sezon tribünü son anlarda terk edip protesto etmişktik bu seferde ilk yarıda içeri girmeyelim 2. yarı girip istifa diye bağıralım etkili sözlerde söylemeli sadece yönetim istifa demekle olmaz 1-2 sloagn tarzı bişey yapılmalı bağırılmalı böyle olmaz
Yukarı
hatip26 Liste gör
Yazar

İbrahim
Yer: Tabiki ES ES
  Alıntı hatip26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2012 saat 15:21
yapılacak protesto basın tarafından bilinmeli ki ses getirsin tv başında izleyenler fark etsin
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1112131415 43>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,797 saniyede hazırlanmıştır