eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2012-2013 Sezonu Kombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1011121314 38>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ersin2626 Liste gör
Usta Yazar

ErsiN
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı ersin2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Tem/2012 saat 11:59
Alıntı yapılan onururkus

Böyle koyunlar olduğu süre Halil Ünal daha çok güder bizi Bilmem kaç yıl sonra gelmişmişte bilmem neymiş...43 yıl sonra geldi diye 100-150 lira yapsaymış o zaman keşke..Bursa bizden düzgün stadlarında her sene oynuyor ya şampiyonlar ligi,ondan Manchester maçı 30 lira..Neferin de 50 lira olması cabası.Neferdekilerin çoğu öğrenci bulunucak o para elbet ama zorlucak çoğu renktaşımızı...Stada gelince şüphesiz dolacaktır.Seyirci mi taraftar mı doldurucak onun yorumunu maçtan sonra yaparız..Biz bu kafayla güdülmeye devam.

kardeş kimseye hiç bir şey anlatamazsın neden mi? Çünkü tribün gruplarına bilet gelecektir.ee onlarda 30 lira zaten değil veya 50 lira zaten değil. oyüzden bu düzenden rahatsız olan sayısı az. Ben cok buldum bu benim kendi görüşüm insiyatif ve değerlendirişim. gidenede gidemeyecek olanada hayırlı ugurlu olsun. İnsanlar boşuna dargın değil.Eski günlerimizde değiliz trübün olarakta bu kesinlikle bariz.
≈αηα∂σℓυ уıℓ∂ızı єѕкιşєнιяѕρσя≈
Yukarı
esesli_asik Liste gör
Usta Yazar

SEMİH
Yer: Turkey
  Alıntı esesli_asik Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Tem/2012 saat 12:05
Alıntı yapılan esesLK

Alıntı yapılan esesli_asik

Alıntı yapılan esesLK

ya arkadaslar bız kenetlenmeye bakalım abılerım kardeşlerım gun bırlık gunu lutfen herkez takıma destek cıkması lazımken burda herkez halıl unalla uğrasıyor bırakın artık bunları

Neyin kenetlemesinden bahsediyorsun.Yada ne birliğinden.Ağzınıza almışsınız bir cümle gidiyorsunuz.Halilin neler yaptığını gerçek Eskişehirsporlular görüyor ve eleştiriyor.Eleştirecektirde.Keşke daha büyük tepkiler verilebilse.

bızde neler yaptığını goruyoruz sen rahat ol Wink çıksın bı baba yığıt ıstıfa ettırsın o zaman cunku ben artık bu konudan cok bunaldım bır suru halıl unal ıstıfa dıye pankartlar yazdım yaptırdım stada sokmadılar bıle gırtlağim patlasaya kadar yonetım ıstıfa dıye bağırdım ama arkamı donup baktığımda bı adım bıle yol alamamısım ve elestırebılırsınız ona bısey dıyemem . ama bazıları halıl unal ıstıfa etmedığı surece maçalara gelmeyeceğim diyor hanı bu mu gercek eskısehırsporluluk

Eskişehirsporun geleceğini düşünenler gerçek Eskişehirsporludur.Stada gidersede tepkisini ortaya koyar.Takıma destek vs. diyerek bahenelere sığınmaz.Şuda var Halil bu kulüpten illaki gidecek.Gittiği günde grupların bittiği andır.
Yukarı
okankaramese Liste gör
Usta Yazar

OKAN KARAMEŞE
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı okankaramese Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Tem/2012 saat 12:55
Yukarı
26 Liste gör
Usta Yazar

Maraton Alt
  Alıntı 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Tem/2012 saat 12:57
Şu maçda rezil olmayalım tribün olarak başka birşey istemiorum. İsterse 5-0 yenilsin takım.
Eskişehir
Yukarı
Waddle Liste gör
Usta Yazar

Özkan
Yer: Turkey
  Alıntı Waddle Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Tem/2012 saat 13:49
Alıntı yapılan esgun

Eyyy kendini yönetici sananlar !

8 Yaşındaki çocuğada mı 30 TL. ???????????????????????

Bu soruyu ben de soruyorum, 7 yaşındaki oğlum ben de gideceğim diyor, ama yönetimden cevap alabileceğimizi zannetmiyorum, biz burda kendimiz çalar, kendimiz oynarız maalesef!
Yukarı
sisal Liste gör
Usta Yazar

Ali Gündüz
Yer: izmir/bornova
  Alıntı sisal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Tem/2012 saat 20:11
Böyüüüükkk Başkann
Anadolu Yıldızı
Yukarı
TMR 26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Tmr
Yer: Eskişehir
  Alıntı TMR 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Tem/2012 saat 20:30
Alıntı yapılan Panzerfaust26

Alıntı yapılan SoLdat

[QUOTE=SoLdat]Eskişehirspor - St Johnstone 30 TL (Uefa 3. Ön eleme)

Bursaspor - Manchester United 30 TL (Şamp. Ligi Grup)

Daha önce de yazdık,tur atladıkça h.ü güncelleme! çekecektir bilet fiyatlarına. O zaman 30 tl aranmazsa iyidir.

Zihniyeti belli bu yönetimin, bilet fiyatlarına karşı çıkanların da haklı oldukları nokta para EsEs'in çıkarları için harcanmayacak. Yönetimin cebine girecek,biz de yolunmakla kalırız.

Ama ne kadar konuşursak konuşalım bunların zihniyetini değiştiremezsiniz.O yüzden 19 Temmuz'da stadda görüşmek üzere,bu arada istifa etsin dediğimiz kişi KBB oldu. Yakında TFF Başganı da olur,yaptıkları da kar kalır yanına. Böyük başgancılar da mutlu olur

Siz Boş Boş Konuşmaya devam edin Adalarda bu adama Oskar veren zihniyeti önce temizleyin Halil ünalın Bastonunu alın yani sonra onunla uğraşırsınız
DİRENİŞ BİTTİ " DİRİLİŞ " BAŞLADI
Yukarı
Panzerfaust26 Liste gör
Usta Yazar

Umut Tukuş
Yer: Kocaeli
  Alıntı Panzerfaust26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Tem/2012 saat 20:36
Alıntı yapılan TMR 26

Alıntı yapılan Panzerfaust26

Alıntı yapılan SoLdat

[QUOTE=SoLdat]Eskişehirspor - St Johnstone 30 TL (Uefa 3. Ön eleme)

Bursaspor - Manchester United 30 TL (Şamp. Ligi Grup)

Daha önce de yazdık,tur atladıkça h.ü güncelleme! çekecektir bilet fiyatlarına. O zaman 30 tl aranmazsa iyidir.

Zihniyeti belli bu yönetimin, bilet fiyatlarına karşı çıkanların da haklı oldukları nokta para EsEs'in çıkarları için harcanmayacak. Yönetimin cebine girecek,biz de yolunmakla kalırız.

Ama ne kadar konuşursak konuşalım bunların zihniyetini değiştiremezsiniz.O yüzden 19 Temmuz'da stadda görüşmek üzere,bu arada istifa etsin dediğimiz kişi KBB oldu. Yakında TFF Başganı da olur,yaptıkları da kar kalır yanına. Böyük başgancılar da mutlu olur

Siz Boş Boş Konuşmaya devam edin Adalarda bu adama Oskar veren zihniyeti önce temizleyin Halil ünalın Bastonunu alın yani sonra onunla uğraşırsınız

Yaşınızdan dolayı ne yazacağımı da bilemedim. Çünkü mesajımı anlamamışsınız ki böyle bir yorum yazmışsınız

H.ü Başgan! için yazmadığım şey kalmadı ama beni onu destekliyormuşum gibi suçlamışsınız. Hiçbir tribün ile de alakam olmadığı için destekleyenlerin baston olup olmaması beni pek de ilgilendirmiyor. Elimden geldiğince maçlara gider biletimi alır,tribünde maçı seyreder dönerim.

Ama en kötüsü de sanki başgan destekçisiymişim gibi yazmışsınız o kırıcı olmuş.

ESES'i ticari rant olarak görenlere karşı yüksek taraftarlık bilinci!
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Tem/2012 saat 20:37
Timur abi tarih herkesi layık olduğu yere muhakkak oturtacaktır. Kimisi övgü ile kimisi lanet ile anılacaktır. Asıl mesele insanların tarih kendilerini yazmadan doğruyu görme ve seçmeleridir.
Yukarı
Panzerfaust26 Liste gör
Usta Yazar

Umut Tukuş
Yer: Kocaeli
  Alıntı Panzerfaust26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Tem/2012 saat 20:47
Edit
ESES'i ticari rant olarak görenlere karşı yüksek taraftarlık bilinci!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1011121314 38>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,281 saniyede hazırlanmıştır