eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2012-2013 Sezonu Kombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 89101112 38>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
NERUDA Liste gör
Deneyimli Yazar

Ulaş Kolaylı
Yer: Esgiad
Online Durum: Offline
  Alıntı NERUDA Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2012 saat 18:59

Siz ne saçmalıyorsunuz ya! Bari bedava olsaydı. Bu maçta tribünler tıklım tıklım olmazsa kimse çıkıpta şöyle taraftarız, böyle taraftarız diye ahkam kesmesin.

Vergilendirilmiş Kazanç Kutsaldır!
Yukarı
dropmania_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Tuncay
Yer: Bursa
  Alıntı dropmania_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2012 saat 19:10
    Acikcasi fiyatlari elestirenlere hic bir sey demiyorum 50 liraya eziklerle oynadigimiz maclarda doldu bu stad simdimi dolmayacak eger bu fiyata gelmeyenler hic bir maca gelmesin 30 lira gayet uygun. Baska sehirde yasiyorum be hafta ici gelmem biraz zor gibi gozukse de islerimi ayarlayip bir sekilde gelmeye calisicam
EsEs
Yukarı
ersin2626 Liste gör
Usta Yazar

ErsiN
Yer: Eskişehir
  Alıntı ersin2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2012 saat 19:16
burada anlıyoruz ki en büyük problem yönetim falan değil. ZİHNİYETLER! Eskişehir halkı aydındır,koyun değil düşünür araştırır kendini sömürülmesine izin vermez. Bazıları hala stad dolar diyor.Sıkıntı stadın dolmaması değil ki. O stad böyle bir maçta zaten dolar. Ama başımızdaki agaya düsünemeyen sorgulayamayan insan toplulugu gibi gözüküyoruz. Göz göre göre kandırılmaya zaten alışmış bir topluluga hic bir sey yapamazsınız. Bazı kesimlerde eskisehirde değil sanırım bir kac mac icin eskisehire geldiklerinden dolayı bu takımın yükünü çeken insanların görüslerine sacma bakıyor. bedava mı olsaymıs. bu komiklik 20 lira olsaydı 15 olsaydı.En azından daha çok taraftara hitap etmiş olurdunuz. Stadın durumu belli 3. öneleme oldugu belli. karsıdaki takım belli. Neyse biletleri yüksek buluyordum ama şu andan itibaren düşük buluyorum. Keşke 50 tl olsaydı. Koyun olana çoban cok bulunur. anteplisi bursa lısı nede olsa bizden daha cok insan gibi şartları hakediyor.

≈αηα∂σℓυ уıℓ∂ızı єѕкιşєнιяѕρσя≈
Yukarı
esesLK Liste gör
Deneyimli Yazar

Anıl Kaan
Yer: Ataturk stadyum
  Alıntı esesLK Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2012 saat 19:41
ya arkadaslar bız kenetlenmeye bakalım abılerım kardeşlerım gun bırlık gunu lutfen herkez takıma destek cıkması lazımken burda herkez halıl unalla uğrasıyor bırakın artık bunları
Bu Sevda Asla Bitmicek.. NEFER
Yukarı
esesli_asik Liste gör
Usta Yazar

SEMİH
Yer: Turkey
  Alıntı esesli_asik Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2012 saat 19:53
Alıntı yapılan esesLK

ya arkadaslar bız kenetlenmeye bakalım abılerım kardeşlerım gun bırlık gunu lutfen herkez takıma destek cıkması lazımken burda herkez halıl unalla uğrasıyor bırakın artık bunları

Neyin kenetlemesinden bahsediyorsun.Yada ne birliğinden.Ağzınıza almışsınız bir cümle gidiyorsunuz.Halilin neler yaptığını gerçek Eskişehirsporlular görüyor ve eleştiriyor.Eleştirecektirde.Keşke daha büyük tepkiler verilebilse.
Yukarı
esesLK Liste gör
Deneyimli Yazar

Anıl Kaan
Yer: Ataturk stadyum
  Alıntı esesLK Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2012 saat 20:13
Alıntı yapılan esesli_asik

Alıntı yapılan esesLK

Neyin kenetlemesinden bahsediyorsun.Yada ne birliğinden.Ağzınıza almışsınız bir cümle gidiyorsunuz.Halilin neler yaptığını gerçek Eskişehirsporlular görüyor ve eleştiriyor.Eleştirecektirde.Keşke daha büyük tepkiler verilebilse.
bızde neler yaptığını goruyoruz sen rahat ol Wink çıksın bı baba yığıt ıstıfa ettırsın o zaman cunku ben artık bu konudan cok bunaldım bır suru halıl unal ıstıfa dıye pankartlar yazdım yaptırdım stada sokmadılar bıle gırtlağim patlasaya kadar yonetım ıstıfa dıye bağırdım ama arkamı donup baktığımda bı adım bıle yol alamamısım ve elestırebılırsınız ona bısey dıyemem . ama bazıları halıl unal ıstıfa etmedığı surece maçalara gelmeyeceğim diyor hanı bu mu gercek eskısehırsporluluk
Bu Sevda Asla Bitmicek.. NEFER
Yukarı
profnuri Liste gör
Deneyimli Yazar

nurettin
Yer: eskişehir
  Alıntı profnuri Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2012 saat 20:38
arkadaşlar 30tl iyi ama asıl sorun eskisi gibi taraftar tezaruat yapmıyor bu maça bağırmayacaklar gelmesin tüm işkoçya ve türkiyenin gözü üzerimizde şanlı eses taraftarını tüm dünyaya tekrar tanıtalım.süper lige çıktığımız sene gibi bir gün önceden futbolcu kardeşlerimize meşale şov yapıp maça konsantre edelim.yeni futbolcularda görsün taraftar ve esesin büyüklüğünüClap
Yukarı
kraleses Liste gör
Usta Yazar

Özer
Yer: Çorlu
  Alıntı kraleses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2012 saat 21:01

Tribünler dolar, hatta bana sorarsanız maç saatine yakın bilet sıkıntısı dahi yaşanabilir. Çok fazla talep olduğu şimdiden belli zaten.

Ama şunu kabul etmemiz lazım, 30 tl bu maç için çok. Taraftar profilimiz belli, 30 tl azımsanmayacak bir kitlenin vermekte zorlanacağı bir para. Bu yapılanın adı düpedüz fırsatçılıktır. Geçtiğimiz sezon 5 liraya maç izledik diyenler olmuşda, zorunda kalmasalar emin olun o fiyata bilet satmazlardı.

Süper lige ilk çıktığımızda elbette bazı maçlara 50 tl verdik. Ama o günlerdeki gündem konuşmalarını hatırlayın, takımımız süper lige yeni yükseldi, bir süre dişimizi sıkmalıyız, taraftarımızdan destek bekliyoruz falan.

Sonrası malum, stad aynı stad, alınan futbolcular deseniz doğru düzgün bonservis ödediğimiz futbolcu sayısı zaten bir elin parmağı yok. Bunların zihniyeti tamamen insanların fedakarlıklarını sömürmek üzerine dayalı.

Buradaki tepkide sömürü zihniyetinedir. Bu zihniyeti kınadığım kadar, 30 liraya çok diyenlerin taraftarlığını sorgulayanlarıda kınıyorum.
Verebiliyorsanız ne ala, bende stadda yerimi alacağım. Ama birazda empati yapabilmek lazım. Görüşmek üzere...

Yukarı
MusTy26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Mustafa
Yer: Eskisehir
  Alıntı MusTy26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2012 saat 21:34
15 takımı yanına almış kulüpler birliği başkanı olmuş, ikna kabiliyeti yüksek bir başkan yakında sizi de ikna eder.30 TL makul sizin gönlünüzden geçen rakama izdiham olur.büyük taraftar 30 TL ye çok demez.
SSS KKK SK SK S
Yukarı
MusTy26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Mustafa
Yer: Eskisehir
  Alıntı MusTy26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2012 saat 21:38
şunu da ilave edeyim beğenmediğiniz takım bizi elerse şaşırmayın.
SSS KKK SK SK S
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 89101112 38>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır