eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Forum ve Site
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

"Ne olacak bu yerel basının hali"

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3536373839 66>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Ruskkii_Tsar Liste gör
Yazar

Berkay
Yer: Ankara
Online Durum: Offline
  Alıntı Ruskkii_Tsar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Şub/2012 saat 20:11
yahu bırakın böyle medyacılık ve yazarcılık oynayanları..ciddiye bile alınmamalıdır.medya mensubu,gazeteci,haberci,televizyoncu, program yapımcısı, sunucu gibi meslekleri icra edip te ekmek parasını buradan kazananlar, kendilerini geliştirmiyor,eleştirmiyor, etrafında olup bitenleri objektif bir biçimde takipçilerine aktaramıyorsa; ayrıca diğer meslektaşları neler yapıyor, nasıl yapıyor diye sorgulayamıyorlarsa ya bu mesleği yapmasınlar ya da önlerindeki unvanları terketsinler.
HALİL ÜNAL İSTİFAAAAAAAAAA
Yukarı
ES ES ES Liste gör
Usta Yazar

Mustafa Aydoğdu
Yer: ESkişehir
  Alıntı ES ES ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Şub/2012 saat 21:45

Sakarya Gazetesi - Spor Eki ( 08.02.2012)

Bir kere bu fotografın çekildigi esnada açık - kapalı karşılıklı ŞİNANARİ yapıyordu. Bu fotografdan bir dakika önce Nefer tribünü nünde sırtı sahaya dönüktü. Çünkü şinanari farklı hareketlerle yapılıyor , bunu hemen hemen herkes bildigi halde yerel gazetenin spor ekinde nasıl oluyor da bu fotografın altına '' açık tribün sırtını döndü '' diye yazılabiliyor.
(bu fotograf maç 2-1 ken şinanari esnasında çekilmiş .Orjinali ni Tamer Kiraz abinin sitesinde göerebilirsiniz (http://www.eses26.com/1-yazar/tamer-kiraz-eskisehirspor-ibb-maci-fotograflari/msg508/?topicseen#new)
 İkincisi dakika 88 de  takım 3-1 galip durumdayken '' yönetim istifa'' tezahuratı yapıldı.Neymiş sagduyulu taraftarlar '' duruma müdahale ederek galibiyete gölge düşürülmemesini istemiş.'' Tepkiye katılanlar oldu , katılmayanlar oldu ama  Benim tribünde göremedigim  ''bu sagdulu , galibiyete gölge düşürmeyin diyerek müdahale eden taraftarları '' bu satırların yazarı nerede görmüş ,dogrusu çok merak etdim.Acaba kendisi de o sırada açık tribünde miymiş !??? Gerçi şinanari esnasında sırtını dönen taraftara bile '' açık sırt çevirdi '' yazabildikten sonra herşeyi yazabilirler , şaşırmamak lazım.
 Ordu maçı maglup durumdayız açık tribün '' yönetim istifa '' diye bagırdı vay efendim bunlar ''skor taraftarı'' , ibb maçı takım 3-1 galip açık tribün '' yönetim istifa '' diye bagırdı vay efendim ''galibiyeti gölgelemeyin'' .Allah aşkına derdiniz nedir sizin , NEDEN Yönetime tepkiyi kötülemek için bu kadar çabalıyor,alakasız fotografların altına olmayan şeyleri olmuş gibi  yazarak Açık Tribünü hedef alıyorsunuz .Bu satırları yazanın birazcık vicdanı varsa; karda ,buzda , o sogukta saatlerce ayakta dikilip takımına , futbolcusuna sonuna kadar destek olan ve alınan galibiyetten iddia ediyorum herkesten daha çok mutlu olan açık tribünden Özür dilemeli.
 Galibiyeti gölgelemek nasıl olur derseniz ;açın maçın özetini ibb nin golünü atan Metin in golden sonra elleriyle zemini gösterip ,ayagıyla tekmelemesini seyredin, dudaklarını da okuyun ki '' bu ne  ...'' diye  nasıl küfür etdigini görün .İbb kalecisinin maç sonu açıklamalarını okuyun-dinleyin .Spor programlarında stadın zemini için yapılan yorumları dinleyin .
Şimdi söyleyin kimmiş galibiyeti gölgelemeye kalan ,  AÇIK TRİBÜN mü ? İnsaf ,İnsaf ,İnsaf

ibb nin golünü atan Metin, atdıgı Golün sevinçini sahayı tekmeleyip, zemine söverek yaşıyor.

3ES - 3Kİ - 2ESKİ - 1ES      ▒▓ E ▓ S ▓ K ▓ İ ▓ Ş ▓ E ▓ H ▓ İ ▓ R ▓ S ▓ P ▓ O ▓ R ▓▒
Yukarı
Ruskkii_Tsar Liste gör
Yazar

Berkay
Yer: Ankara
  Alıntı Ruskkii_Tsar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Şub/2012 saat 23:19
Eskişehir yerel basını; yerel olarak kalacaksınız bu zihniyetle, bu habercilikle, bu aymazlıkla, bu yalakalıkla..
anadolu'nun bizden çok daha küçük nüfusa sahip şehirlerinde bile sizden daha kaliteli, daha sağduyulu, daha objektif, daha aklı başında basın var ve onlar şehrine ve takımına daha fazla sahip çıkıyor.tarih de bunu notlarına ekliyor sürekli...neden az tiraja sahip olduğunuzu da bir zahmet araştırın.bursa olay gazetesi 22 bin satış rakamlarında..eskişehir'deki tüm gazetelerin satışları kaç acaba?şehir size güvenmiyor.tirajınızın artması için şehre inandırıcı olmalısınız..şayet niyetiniz ve amacınız bu ise...
HALİL ÜNAL İSTİFAAAAAAAAAA
Yukarı
ufukeses26 Liste gör
Yeni Yazar

ufuk
Yer: Turkey
  Alıntı ufukeses26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Şub/2012 saat 23:32
ben az önce sakarya gazetesine yalakalıklarına yakışacak bir mail attım yarın yazarlar taraftar bizi tehdit ediyor diye yalan bir haber yazarlar   YALAKA BASIN YÖNETİM İSTİFAAAAA.....
Yukarı
tcandemir Liste gör
Deneyimli Yazar

tamer
Yer: eskisehir
  Alıntı tcandemir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Şub/2012 saat 23:36
Ne Yalakaymışsınız be Yerel Basın Sizde Bu Yönetimle Birlikte Defolun GİDİN!!
Bizde Bilirdik İstanbul Takımı Tutmayı Ama Yakıştıramadık Kendimize Şehrimizi Satmayı.
Yukarı
eses esin Liste gör
Deneyimli Yazar

esin varnalı
Yer: eskişehir
  Alıntı eses esin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Şub/2012 saat 23:41
   sakaryanın neden satılmadığı neden kimsenin artık okumadığı bir kez daha belli oldu.bu haberi yapan eskişehir çocuğu değildir başka yerin çocuğudur.bu kadar saçmalık pes doğrusu.yazıklar olsun...
Yukarı
kaansrdr Liste gör
Usta Yazar

kaan
  Alıntı kaansrdr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Şub/2012 saat 07:45
Alıntı yapılan eses esin

sakaryanın neden satılmadığı neden kimsenin artık okumadığı bir kez daha belli oldu.bu haberi yapan eskişehir çocuğu değildir başka yerin çocuğudur.bu kadar saçmalık pes doğrusu.yazıklar olsun...

Sakarya gazetesine ve çalışanına bu kadar hakaret yapılmaz !...
EsEs"in tek sesi ve dostu yerel basındır,Yanlış eksik haberlerin çıkması sadece bu gazetemiz için geçerli değil bütün basın için geçerlidir.
A.Sarıçoban yorumunda EsEs"in Yöneticileri çoğu kulüple ilgili haberleri basından öğreniyor diyorsa...
Yönetim toplanamıyorsa bunu haber yapıp bizleri bilgilendiriyorsa...
Alt yapının ne kadar zavallı durumda olduğunu EsEs"lilere anlatıyorsa,
kağıt üzerinde var olan yönetimi bizler anlayamıyor,Basına hakaret ediyorsak,
Kimse İstifa dan bahsetmesin.
A.Sarıçobanı Mum Dibine Işık vermez Yorumundan dolayı kutluyoum.

Yukarı
cliperinesk Liste gör
Usta Yazar

Nihat
  Alıntı cliperinesk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Şub/2012 saat 08:09
Aynen daha geçen gün trabzon basınına karşı sakaryanın attıgı manşeti unutmayın bizi destekliyor sakarya
Yukarı
pop corn Liste gör
Deneyimli Yazar

Melih ÇAVDAR
Yer: Turkey
  Alıntı pop corn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Şub/2012 saat 10:31
Alıntı yapılan eses esin

Sakarya gazetesi, Eskişehirde benim çalıştığım büfede en çok satan gazete.Bu iyi olduğu anlamına gelmez ama diğer gazeteler günde bir iki tane satılırken, Sakarya 30'a yakın satılıyor.
Eskişehir'de 8 tane yerel gazete var ama toplasanız hepsini bir gazete etmez.
Hürriyet'in her gün,Sabah ve Posta gazetelerinin de haftada bir gün Eskişehir eki var ama onların da yerel basından hiç bir farkı yok. Hele ki Hürriyet Eskişehir'in spor bölümü maç sonuçlarını bile 1 gün sonra veriyor.
slogan bulamadım.
Yukarı
eses esin Liste gör
Deneyimli Yazar

esin varnalı
Yer: eskişehir
  Alıntı eses esin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Şub/2012 saat 10:47
    eskişehir çocuğu böyle saçma sapan haber yapmaz yapamaz.yalan habere tepki her zaman veririm isterse babam yapsın arkadaş.yok aslında iyidir şöyledir böylediri geçin haber yalan mı değil mi onu söyleyin bana.gerisi teferruat ve yönetim yalakalığı...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3536373839 66>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır