eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Yerel ve Amatör takımlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2011-2012 Sezonu Bozüyükspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7475767778 99>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
HeRGeLe26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Serhat Akçakaya
Yer: Bozüyük26
Online Durum: Offline
  Alıntı HeRGeLe26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Oca/2012 saat 16:42
BOZÜYÜKSPOR BAŞKANI DOĞUŞ ÜNERAL:

Bilecik Valisi Halil İbrahim Akpınar ve Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bilecik Milletvekili Bahattin Şeker’in Spor Toto Süper Lig’in 21. Haftasında Eskişehirspor’un Galatasaray’ı konuk ettiği maça katılmalarını da değerlendiren Üneral, şöyle konuştu: “Bu çok önemli bir olay. Ben Balıkesir maçında oturuyorum. Yanımda garnizon komutanı, jandarma komutanı, belediye başkanı, milletvekili ve vali oturuyordu. Ben büyüklerimizin her zaman bizim maçlarımıza da gelmelerini istiyorum. Eskişehirspor’da bizim takımımız. Oraya da gidebilirler. Buraya da gelebilirler. Biz her zaman destek bekliyoruz. İnşallah önümüzdeki haftalarda kendilerini aramızda görürüz.”

Öte yandan Üneral, Bozüyükspor’u soğuk havalarda yalnız bırakmayan taraftarlara da teşekkür etti.
O, Sene Bu Sene Çıkacağız Bank Asya 1.lige..!
------------------------------
http://bozuyuksporluyuz.blogspot.com/
http://www.facebook.com/Bozuyuksporluyuz
Hepsinin Adminliği Bana Aittir..

Yukarı
HeRGeLe26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Serhat Akçakaya
  Alıntı HeRGeLe26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Oca/2012 saat 16:43
Alıntı yapılan HeRGeLe26

Yoruma Açık..

Bilecik Valisi Halil İbrahim Akpınar ve Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bilecik Milletvekili Bahattin Şeker, Spor Toto Süper Lig’in 21. Haftasında Eskişehirspor’un Galatasaray’ı konuk ettiği maçta görüntülendi.
Bilecik’i profesyonel liglerde tek temsil eden takım ve bu sezon büyük bir başarı örneği sergileyerek Bank Asya yolunda emin adımlarla ilerleyen Bozüyükspor maçlarında ise hiçbir protokol mensubunun gözükmemesi tüm taraftarları ve Bozüyüklüleri derinden yaralamıştır.
Bozüyükspor’a şuana kadar verilen veya verilmeyen destek konusunda ise yorumu siz okuyucularımıza bırakıyoruz. Balıkesirspor’a deplasmanda 2-1 mağlup olduğumuz maçtan önce Balıkesir Valisi tarafından, Balıkesirspor’a yapılan jesti de sizlerle paylaşıyoruz.

Yukarı
HeRGeLe26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Serhat Akçakaya
  Alıntı HeRGeLe26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Oca/2012 saat 16:46
- BOZÜYÜKSPOR BAŞKANI DOĞUŞ ÜNERAL:
- “BALIKESİRSPOR MAÇINI HAKEM KATLETTİ”
- “BİZ NASIL AĞIRLANIYORSAK BOZÜYÜK’E GELDİKLERİNDE DE AYNI ŞEKİLDE AĞIRLAYACAĞIZ”
- “DİYARBAKIRSPOR MAÇINDA HEDEFİMİZ MUTLAK 3 PUAN”
- “PROTOKOL MENSUPLARINI MAÇLARIMIZA BEKLİYORUZ”
Spor Toto 2. Lig ekiplerinden Bozüyükspor’un Kulüp Başkanı Doğuş Üneral, düzenlediği basın toplantısıyla Balıkesirspor maçını değerlendirdi.
Hakeme ve Balıkesirspor taraftarını eleştiren Üneral, hakemin maçı katlettiğini söyledi.

www.metristepe.com BOZÜYÜKSPOR CEPHESİ HAKEME KAN KUSTU from Metristepe on Vimeo .
Maçın hakkının Bozüyükspor galibiyeti olduğuna dikkat çeken Üneral, “Balıkesirspor maçını kaybettiğimize inanmıyorum. Resmen biz Balıkesir’de katledildik. Böyle bir hakem mantığını ben yıllardır, hem Bozüyükspor hem de Süper Lig de seyretmediğimiz maç yok. Ben böyle bir olay ilk defa gördüm. İşte bu kaleci için konulan 6 saniye kuralını. İnternette de var Balıkesir maçının görüntüleri, kaleci elinde 4-5 saniye tutuyor. Hakem resmen Balıkesir’e pozisyon yaratmak için maç boyunca uğraştı durdu. Bizim ceza alanımızda adamlar düşse zaten penaltı verecek. Adamları ceza alanı içine sokmadık. Ceza alanı dışında tuttuk ve genelde uzaktan şutlarla gol aradılar. Hakem 6 saniye kuralı gereğince tuttu bir atış verdi. Adamlarda bunu gole çevirdi. 1-1 oldu. Oyuncuların morali bozulunca da 90+2. dakikada saçma sapan bir gol yedik. Maç sona erdi. Ama Mikail’in maç 1-0 iken Balıkesirli son oyuncuyu geçti ve arkadan düşürülmesine hakem penaltı vermedi. Bu inanılmaz bir olay. Gözlemciler, temsilciler herkes bunu gördü ve statta güldü. Bide bu pozisyonda tuttu Mikail’e sarı kart gösterdi. Biz çok ayıpladık. Burada bir ilçe, kasaba takımıyız diye aşağılanmayı ve 2’nci sınıf muamele görmeyi hak etmiyoruz. Bozüyükspor olarak çok iyi bir niyetle mücadele ediyoruz. Emek harcayan ve iyi niyetli davranan insanlara karşıda bunların yapılmasına gerçekten çok üzüldüm. Böyle yaparak bizleri bu işlerden soğutuyorlar. Hakkımız olan 3 puanı orada bırakıp geldik. Ben bütün oyuncularımın, teknik heyetimin hepsini tebrik ediyorum. Hepsi müthiş bir emek harcadılar, müthiş bir performans gösterdiler. Bunu Balıkesir’deki herkes gördü. Biz çok iyi mücadele ettik ama artık yapacak bir şey yok. Önümüzdeki maçlara bakacağız. Trabzon bölgesi hakemiyle alakalı gerekli yerlere şikayetlerimizi sunacağız. Gereğinin yapılmasını bekleyeceğiz. Biz bu liglerin en iyi takımıyız. Bunu sonuçlarda teyit ediyor. Balıkesir, Turgutlu, Altay hepsi buraya gelecek. Biz nasıl ağırlanıyorsak bizde öyle ağırlayacağız. Biz Balıkesir’de hiç iyi ağırlanmadık. Maç boyunca taraftarlarımıza küfür edildi. Otobüsler taşlandı. Bizde ona göre davranacağız” dedi.
Üneral, Balıkesirspor – Bozüyükspor maçının ardından çıkan olayları da değerlendirerek, “Balıkesirspor taraftarlarının 30 kilometre takip edip bizim taraftar otobüslerimizi taşlaması, camların kırılması falan çok çirkin olaylar. Biz Bozüyüklüyüz. Bozüyüksporluyuz. Biz iyi ağırlandığımız yerden gelenleri iyi ağırlamayı, kötü ağırlandığımız yerde de kötü ağırlanmayı çok iyi biliriz. Allah’ın izniyle burada da maç var. Buradaki maçta hep birlikte göreceğiz” diye konuştu.
Üneral, gelecek hafta deplasmanda oynanacak Diyarbakırspor maçında hedeflerinin her zamanki gibi 3 puan olduğunu kaydederek, şöyle devam etti: “Zor bir maç olacak. Diyarbakırspor küçümsenecek bir takım değil. Bu hafta Bugsaş gitti 1-0 zor yendi. Kendi sahasında kapanan, genç oyunculardan kurulu, mücadele eden bir takım. Bu ligde kolay maç yok. Herkes herkesi yenebiliyor. Biz her maça 3 puan parolasıyla çıkıyoruz. Hedefimiz 3 puan. Biz hiçbir zaman 1 puan almadık. Dikkat ederseniz ya yendik yada yenildik. Çünkü biz şampiyonluk istiyoruz. Hedefimiz play-of değil önce şampiyonluk.”
   Transfer çalışmaları hakkında da bilgi veren Üneral taransfer çalışmalarının 2 gün içinde netlik kazanacağını ve 4 futbolcu ile prensipte anlaşma sağladıklarını belirtti.
Bilecik Valisi Halil İbrahim Akpınar ve Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bilecik Milletvekili Bahattin Şeker’in Spor Toto Süper Lig’in 21. Haftasında Eskişehirspor’un Galatasaray’ı konuk ettiği maça katılmalarını da değerlendiren Üneral, şöyle konuştu: “Bu çok önemli bir olay. Ben Balıkesir maçında oturuyorum. Yanımda garnizon komutanı, jandarma komutanı, belediye başkanı, milletvekili ve vali oturuyordu. Ben büyüklerimizin her zaman bizim maçlarımıza da gelmelerini istiyorum. Eskişehirspor’da bizim takımımız. Oraya da gidebilirler. Buraya da gelebilirler. Biz her zaman destek bekliyoruz. İnşallah önümüzdeki haftalarda kendilerini aramızda görürüz.”
Öte yandan Üneral, Bozüyükspor’u soğuk havalarda yalnız bırakmayan taraftarlara da teşekkür etti.

Yukarı
HeRGeLe26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Serhat Akçakaya
  Alıntı HeRGeLe26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Oca/2012 saat 16:47
BOZÜYÜKSPOR TEKNİK DİREKTÖRÜ ENGİN KORUKIR: -“BALIKESİRSPOR MAÇININ HAKEMİN TEKRAR İZLEMESİNİ İSTİYORUM

Spor Toto 2. Lig ekiplerinden Bozüyükspor’un Teknik Direktörü Engin Korukır, Balıkesirspor mağlubiyetini ve hafta sonu deplasmanda oynanacak Diyarbakırspor maçlarını değerlendirdi.
Tesislerde düzenlenen basın toplantısında konuşan Korukır, hakemin Balıkesirspor maçını tekrar izleyip, Bozüyükspor’un hakkı olan 3 puanı nasıl kaybettiğini görmesini isteyerek, “Ben hakeme bir şey demek istemiyorum. Sadece maçın gözlemcileri maçtan sonra nasıl bir rapor verdi. Bunu merak ediyorum. Rakibimizin de hakkını yemek istemiyorum. Onlar da emek verdi. Attıkları gollere de hiçbir itirazım yok. Ama atılan gollerde müsabakayı yönetenlerin ne kadar rolü vardır, onu maçı izleyen seyircilerin, maçı yöneten gözlemcilerden öğrenmelerini istiyorum. Ayrıca hakem arkadaşımızdan da müsabakayı tekrar izlemesini rica ediyorum. Hakkımız olan 3 puanı nasıl kaybettiğimizi görsün. Ben hakemin art niyetli bir şey yaptığını düşünmüyorum. Çünkü o da bir insan evladı” dedi.
Balıkesirspor mağlubiyetinin arından oyuncularına teşekkür ettiğini anlatan Korukır, “Türkiye’de futbolun marka değeri sadece Süper Lig takımlarıyla olamaz. Niçin son dönemlerde milli takımlarımız başarısız oluyor. Altlardan oyuncu gelmiyor diye başarısız. Altlar bu takımlardan yani 2. Lig takımlarından oyuncu gelecek. Ama bu takımlardaki genç oyuncularında iştahını şevkini kırarsanız nasıl gelecek. Ben mağlubiyetin ardından oyuncularıma çok fedakar ve sabırlı davrandıkları için soyunma odasında teşekkür ettim” diye konuştu.
Korukır, federasyondan futbolun dilinden anlayan hakemleri görevlendirmesini istedi. Bu ligin en iddialı takımı olduklarını da ifade eden Korukır, şöyle devam etti: “Sahadaki işimizi çok doğru yapıyoruz. Mağlup olmamızda rağmen de futbol adına çok önemli işler yaptık. Bundan sonrada bu çizgimizi sürdüreceğiz.”
Korukır, hafta sonu deplasmanda oynayacakları Diyarbakırspor maçını da değerlendirerek, “Diyarbarkıspor benim eskiden çalıştırdığım bir takım. Diyarbarkıspor deplasmanda ve içerde çok kolay maç kaybeden bir takım değil. 2 hafta önce Pendik’ten deplasmanda puan aldılar. Bu hafta da içerde 1-0 Bugsaş’a yenildiler. Diyarbakırspor genç oyunculardan kurulu bir takım. İyi bir takımla maç yapacağız. Benim en çok çekindiğim maç Diyarbarkırspor maçıdır. Çünkü genç, dirençleri yüksek ve yetenekli bir grup. Yani bu maçtan ve Gaziosmanpaşa maçlarından alacağımız 6 puan bizi tekrar yukarıya oturtturacak” ifadelerini kullandı.
Diyarbakırspor karşısında sarı kart cezalısı Hacı Mustafa ve adalesinde sakatlığı bulunan Okan Öztürk’ün forma giyemeyeceğini de söyleyen Korukır, şöyle konuştu:
“Diyarbakır karşısında Okan ve Hacı Mustafa yok. Balıkesir karşısında forma giyemeyen Furkan ve Abdullah takıma geri dönüyor. Yeni transferler, Atahan Menekşe, Mehmet Öz ve Süleyman Özdamar bizle antrenmanlara çıkıyor. İnşallah Diyarbakır maçına da yetiştireceğiz. Forvete bir oyuncu daha almayı düşünüyoruz. Çünkü hiç hesapta olmayan Okan sakatlanarak 3 hafta yok. Yarın öbür gün Furkan ile Ahmet Kuru’nun da sakatlanmayacağı konusunda bir garantisi yok. Kaleci ve ön libero içinde transfer çalışmalarımız sürüyor. Çünkü rezervlerimizin iyi olması lazım.”
Öte yandan Korukır, açıklamalarıyla Balıkesirspor takımının galibiyetine gölge düşürmek istemediğini, Balıkesir Gençlik ve Spor sorumlularının da bu konuyla alakalı daha dikkatli olmalarını istedi.
Haber Kaynağı: İha

Yukarı
HeRGeLe26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Serhat Akçakaya
  Alıntı HeRGeLe26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Oca/2012 saat 16:47
TÜRK FUTBOLUNUN MARKA DEĞERİ SADECE BÜYÜK TAKIMLARLA YÜKSELMEZ"

Bozüyükspor Teknik Direktörü Engin Korukır, gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Türk futbolunun marka değerinin sadece 4 büyük takımdan yükselmeyeceğini belirten tecrübeli hoca Korukır, 3. ligden bank asya ligine kadar olan tüm takımların yükselteceğini söyledi.
Korukır, gazetecilere yaptığı açıklamasında şunları söyledi; “Bozüyükspor futbol federasyona bağlı bir futbol takımı. Teknik Direktör olarak bütün diplomalarımı federasyondan aldım. Yani hakemler futbol federasyon mensubuysa bende federasyonun mensubuyum. Bu mensupları kim korur tabiî ki federasyon korur. Ben maçı yöneten hakem için pek bir şey söylemeyeceğim. Onun görüşleridir. Ama Türk futbolunun marka değerini sadece 4 büyük takımlar yükseltmez. Türk futbolunun marka değeri 3. ligler,2. ligler ve bank asyadaki takımlar yani aşağıdan gelen genç oyuncularla yükselir. Kendi takımıma baktığınız zaman 88-89 doğumlu yetenekli futbolcular var. Bu çocuklar yarın Türk futbolunun marka değerini yükseltecek klâs oyuncular. Sadece bizim takımız için demiyorum. Tüm liglerdeki futbolcular içinde söylüyorum. Biz genç oyuncuları yetiştirirken, kendimizden ve onlardan da özveri katarak yetiştiriyoruz. Bu özverilerin neticesinde onlarda bir karşılık beklerler. Nedir? Emeğin karşılığını! Biz emeğin karşılığını alamıyorsak ilk baş ben bunu teknik adam olarak kendime sorarım. Balıkesir mağlubiyetinden sonra bütün futbolcularıma teşekkür ettim. Oyuncularım futbol için gereken her şeyi yaptılar. Futbolda bir adalet vardır. Bu adaleti de sağlayan kişiler,o maçı yöneten insanlardır. O maçları yöneten insanlardan bir teknik direktör olarak benim ricam özellikler müsabaka yöneten insanlardan, lütfen takımlara bakarken aynı mesafede aynı eşitlikte bakınız. Eğer il takımı ilçe takımı diye ayrımcılık yapılırsa Türk futbolun marka değerini yükseltmez tam tersi düşürür. Ayrıca benim merak ettiğim acaba bu maçın gözlemcisi müsabakayı yöneten hakemlere verdiği not nedir? Ben hakem şunu yaptı bunu yaptı demiyorum. Gözlemcinin verdiği notu çok merak ediyorum. Balıkserispor’un hakkını yemek istemiyorum. Onlarda bir emek verdiler.”dedi.

Yukarı
BoZüYüKLüLeR Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Bozüyük .!
  Alıntı BoZüYüKLüLeR Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Oca/2012 saat 00:23
BOZÜYÜKSPOR GOL OLDU YAĞDI

Bozüyükspor 8-0 Eskişehirspor(A2)

Spor Toto 2. Lig ekiplerinden Bozüyükspor, hafta sonu deplasmanda oynayacağı Diyarbakırspor maçı hazırlıklarını, Şehir Stadı’nda Eskişehirspor A2 takımı ile yaptığı hazırlık maçı ile sürdürdü.
Maç öncesi gazetecilere konuşan Bozüyükspor Basın Sözcüsü Çağlayan Özbayık, Kızılcahamamspor’da forma giyen Gökhan Tokgöz ile büyük ölçüde anlaştıklarını belirterek, “Bugün itibariyle görüştüğümüz Gaziantepspor’dan Süleyman Özdamar, Sarıyer’den Atahan Menekşe ve Yeni Malatyaspor’dan Mehmet Düz ile anlaşma sağlandı. Futbolcularımızın lisansları bugün çıkacak. Kulüp Başkanımız Doğun Üneral, birkaç yöneticimizle birlikte Ankara’ya kaleci Gökhan Tokgöz ile görüşmeye gitti. Büyük bir ihtimalle Süper Lig tecrübesi olan, bu senede Spor Toto 2. Lig Kırmızı Gruptaki Kızılcahamamspor’da forma giyen Tokgöz ile anlaşma sağlanacak. Kaleci transferini de çözdükten sonra bir eksiğimiz kalmayacak”
Hafta sonu deplasmanda karşı karşıya gelecekleri Diyarbakırspor maçını da değerlendiren Özbayık, “Önümüzde zor bir Diyarbakırspor maçı var. Takımımıza yaptığımız takviyelerle bu maça daha güçlü çıkacağız. Hacı Mustafa Karabulut, Balıkesirspor maçında gördüğü sarı kart nedeniyle cezalı ve oynamayacak. Ama takıma yaptığımız takviyelerle birlikte bu eksiklikleri kapatacağız. Diyarbakırspor maçı zor bir maç olacak. Artık kolay maç yok. Ama bizde tüm maçlara çıktığımız gibi Diyarbakırspor deplasmanına da 3 puan için gidiyoruz. İnşallah bu maçtan alnımızın akıyla 3 puanla ayrılırız” diye konuştu.
Bozüyüksporlu Ferit Erişçi’de Diyarbakırspor karşısında hedeflerinin 3 puan olduğunu kaydederek, “Balıkesirspor maçında çok iyi mücadele ettik. 3 puanı hak eden bizdik. Son 15 dakikada yaşadığımız şansızlıklar ve hakemin de etkisiyle mağlup olduk. Ancak bir şey kaybetmiş değiliz. Deplasmandaki Diyarbakırspor maçı ve kendi evimizde oynayacağımız Gazi Osmanpaşa karşılaşmalarından galip ayrıldığımız takdirde 6 puan toplayacağız. Rakiplerimizin de oynayacağı zorlu maçlarda puan kaybedeceğini düşünüyorum. Çalışmalarımızı bu doğrultuda sürdürüyoruz” şeklinde konuştu.
Bozüyüksporlu Mikail Albayrak ise Diyarbakırspor maçının zor geçeceğini anlatarak şöyle konuştu:
“Diyarbakırspr maçı bana göre en zor deplasman maçı olacak. Diyarbakırspor takımı genç oyunculardan kurulu bir takım. Onun için çok zor geçeceğini düşünüyorum. Bu hafta hocamızın verdiği taktiklerle çok iyi hazırlandığımızı düşünüyorum. Şu anda grupta dördüncü sıradayız, Diyarbakırspor maçından 3 puan alırsak bizim için çok iyi olacak ve çok rahatlayacağız. Rakiplerin birebirleriyle oynaması da bizim için bir avantaj.”
Öte yandan Bozüyükspor, Eskişehirspor A2 takımıyla yaptığı hazırlık maçında ilk 11’de forma şansı bulamayan oyuncuların ve yeni transferlerin forma şansı buldu. Bozüyükpsor, Eskişehirspor A2 takımını Furkan Aydın (3), Atahan Menekşe (2), Ferdi Topçu (2) ve Hacı Mustafa Karabulut’un golleriyle 8-0 mağlup etti.

Kaynak: www.metristepe.com

Uploaded with ImageShack.us
Lacivert-Beyaz .!
Yukarı
HeRGeLe26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Serhat Akçakaya
  Alıntı HeRGeLe26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Oca/2012 saat 03:32
Bozüyükspor'da 3 transfer..

-3 futbolcuyla transfer için anlaşma sağlandı-
Özbayık, Gaziantepspor'dan Süleyman Özdamar, Sarıyer'den Atahan Menekşe ve Yeni Malatyaspor'dan Mehmet Düz ile anlaşmaya vardıklarını kaydetti.

Kulüp Başkanı Doğuş Üneral ve bazı yöneticilerin Ankara'ya giderek, Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup'ta Kızılcahamamspor'da oynayan Spor Toto Süper Lig tecrübesine sahip kaleci Gökhan Tokgöz ile görüşeceğini ve büyük ihtimalle anlaşma sağlayacaklarını sözlerine ekledi.

Yukarı
HeRGeLe26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Serhat Akçakaya
  Alıntı HeRGeLe26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2012 saat 13:18
Diyarbakırspor Maçı İlk 11 Ve Yedekler ;

99. OĞUZHAN DOĞAR
2. KEMAL HASTÜRK
7. KADİR DELİÖMEROĞLU
11. AHMET KURU
14. HAKAN ÇEVİK
17. ABDULLAH TEMİRCAN
9. FURKAN AYDIN
27. MİKAİL ALBAYRAK
33. MUHAMMED BAYIR
88. ATAHAN MENEKŞE
77. FERİT ERİŞÇİ

YEDEKLER ;
1. BEKİR DEMİRCAN
4. AHMET KESİM
10. FERDİ TOPÇU
34. MUSTAFA MARANGOZ
55. BERK BARAN
61. ABDURRAHMAN ÇUBUKCU
45. SÜLEYMAN ÖZDAMAR

Yukarı
HeRGeLe26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Serhat Akçakaya
  Alıntı HeRGeLe26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2012 saat 13:36
Diyarbakırspor 0-1 Bozüyükspor'umuz Dk 2 Ahmet Kuru

Yukarı
HeRGeLe26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Serhat Akçakaya
  Alıntı HeRGeLe26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2012 saat 14:15
Diyarbakırspor 0-3 Bozüyükspor'umuz iy sonucu Goller Ahmet Kuru (2) Ferit Erişçi

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7475767778 99>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır