eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Forum ve Site
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

"Ne olacak bu yerel basının hali"

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3132333435 66>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
babagannuş Liste gör
Yazar

celal çelik
Yer: guimarej
Online Durum: Offline
  Alıntı babagannuş Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ara/2011 saat 09:49
Alıntı yapılan Özgür

Alıntı yapılan Erkan26

Bunu sürekli alıntılayarak ne durumda olduğumuzu görelim,olmaz bu kadar kardeşim...Cidden rezilsiniz...

Zavallı Sarıçobanıda ibne yapmışlar ya sonunda, pes doğrusu!!!!

Salazar böyle söylüyor; Fado, Fiesta, Futbol
Yukarı
yeteneksiz_rESsam Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı yeteneksiz_rESsam Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ara/2011 saat 10:27
beyler insanların telefonlarını dinlemek,dinlenilenleri kağıda dökmek,sonrada internette yayınlamak ne kadar ahlaki?
Yukarı
taras bulba Liste gör
Yazar

tuğrul aydın
  Alıntı taras bulba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ara/2011 saat 16:59
Alıntı yapılan babagannuş

[QUOTE=Özgür][QUOTE=Erkan26][IMG]
  Zavallı Sarıçobanıda ibne yapmışlar ya sonunda, pes doğrusu!!!!

Ey SARIÇOBAN gerçekten ÇOBAN değilsen susma bu Zafer Tüzün ve arkadaşının   hakaretlerine gazetende bari cevap ver.

BİR GÜN MUTLAKA...
Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
  Alıntı banner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ara/2011 saat 17:41
Yerel basın beni yine şaşırtmadı. Klasörlerde dünya kadar bilgi var, delil var çıkıp bir tanesi yazmadı. Lafa gelince de biz Eskişehirspor'un menfaatlerini koruyoruz. Korumak buysa lütfen korumayın.
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
  Alıntı kalender 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ara/2011 saat 18:59

Eskişehir'li  kültürlü ve bilgili bir halktır ve herşeyin farkındadır. İstedikleri kadar gerçekleri saklasınlar, hiç kimse Eskişehir halkını kandıramaz.

Eskişehirliyim,  okumuyorum,  enayi değilim.
kalender
Yukarı
taras bulba Liste gör
Yazar

tuğrul aydın
  Alıntı taras bulba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ara/2011 saat 10:50

Dün gece ES TV spor programının 90+3 büyük bir bölümünü izledim .  Yorumcuları dinlerken hayal kırıklığına uğradım. 
Özellikle güreş antrenörüne benzeyen ahmet bingöl ile  küçük hüsamettin taraftarın sesi olacağına resmen  HÜ' nün sözcülüğüne soyunmuş.
Oysa taraftar tepki içinde protesto kampanyaları, istifa çağrıları çığ gibi büyürken  bunlar hala hÜ' nün başarılarından bahsediyor.
HÜ herhalde bunları da yemlemiş olmalı.
BİR GÜN MUTLAKA...
Yukarı
pop corn Liste gör
Deneyimli Yazar

Melih ÇAVDAR
Yer: Turkey
  Alıntı pop corn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ara/2011 saat 11:09
Alıntı yapılan banner

Yerel basın beni yine şaşırtmadı. Klasörlerde dünya kadar bilgi var, delil var çıkıp bir tanesi yazmadı. Lafa gelince de biz Eskişehirspor'un menfaatlerini koruyoruz. Korumak buysa lütfen korumayın.

Bugün Milli İrade gazetesi lütfedipte bir bölüm paylaşmış.Zafer Tüzün'ün yönetim hakkındaki küfürleri mevcut.
slogan bulamadım.
Yukarı
ercan26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ercan
Yer: Malatya
  Alıntı ercan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ara/2011 saat 11:12

Uploaded with ImageShack.us

Pazarlamacılık zor meslek. Okumak öğrenmek gerek.

Yerel basın bu fotoyu zamanında kullanma cesaretiniz olsaydı....
Yukarı
ersin2626 Liste gör
Usta Yazar

ErsiN
Yer: Eskişehir
  Alıntı ersin2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ara/2011 saat 11:31
taraftarın haklı tepkisinden bahseden yine yok sanırım. yerel ve yandaş gazeteler! siz bu gazeteleri eskisehir halkına satmıyor musunuz? eskisehir insanlarını bilgilendirmeniz gerek miyor mu? olan bitenden milletin haberi yok. cok akıllısınız ki tv lerde falan hala yandas baskanınızın reklamını yapıyosunuz! maşallah eskisehirliliginizden ve dürüstlügünüzden şüphe ediyor herkes! ama merak etmeyin okumuyoruz! eskisehir halkının eğitim seviyesi üst düzeydedir ve neyin iyi yada kötü olduğunu ayırır. kaybeden cehaletiniz olacak.yandaşlık yapanlarınız olacak.En doğrusu ne ise o kazanacak! esesimi vizyonlu misyonlu ne yaptıgını bilen insanlar yönetecek....
≈αηα∂σℓυ уıℓ∂ızı єѕкιşєнιяѕρσя≈
Yukarı
ESkisigibiES Liste gör
Usta Yazar

Cem E.
  Alıntı ESkisigibiES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ara/2011 saat 12:25
Şike dinlemelerinde ve belge klasörlerinde bulunan onca bilgiyi paylaşmazsanız,insanları bilgilendirmezseniz alayınız ŞEREFSİZSİNİZ yerel basın......
“Herşeye rağmen Eskişehirspor kurulacaktır.''
M.Aziz BOLEL...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3132333435 66>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır