eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Forum ve Site
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

"Ne olacak bu yerel basının hali"

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3031323334 66>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
taras bulba Liste gör
Yazar

tuğrul aydın
Online Durum: Offline
  Alıntı taras bulba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2011 saat 09:56
Alıntı yapılan excalibur26

Alıntı yapılan İRRASYONEL

Uploaded with ImageShack.us          Haberi duyduğumda inanamamıştım. Ama gazetenin küpürü elime geçince bu seferde gözlerime inanamadım. Bir eskişehirli üstelik ahmet ataç' ın da danışmanı nasıl böyle bir davranış sergileyebilir. Gerçekten ahmet ataç' ın zaman zaman neden eleştirildiğini şimdi daha iyi anlıyorum.. KLAVUZU KARGA OLANIN BURNU MOKTAN KURTULMAZMIŞ... Fenevlilerin genelde psikopat eğilimler içinde olduğunu bilirdikde bir başkan danışmanının Türkiyenin 4 te 3'üne g.t diyecek kadar tedaviye muhtaç bir zavallı olduğunu bilmezdik. Hep eleştirecek değiliz ya burada Sakarya gazetesinin haberciliğini kutluyor, içimizde yaşayan tarık erden gibi gafilleri, hainleri bize tanıttığı için tebrik ediyorum... Yazıklar olsun bu kentte doğup, büyüyen, aş, iş, eş ve çocuk sahibi olupta köhne bizansın kucağında onların düdüğünü çalan meczuplara!!!

Tek kelimeyle  yazıklar olsun............Angry

ATAÇ bu rezil adamı derhal atmazsan o koltuktan biz seni atarız

BİR GÜN MUTLAKA...
Yukarı
SoLdat Liste gör
Usta Yazar

Cihat
Yer: Bağlar
  Alıntı SoLdat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2011 saat 15:32
Yönetimi koltuktan atamayan taraftar belediye başkanını mı atacak? Yok artık daha neler..
Yukarı
taras bulba Liste gör
Yazar

tuğrul aydın
  Alıntı taras bulba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2011 saat 16:38
Alıntı yapılan SoLdat

Yönetimi koltuktan atamayan taraftar belediye başkanını mı atacak? Yok artık daha neler..

Yönetimi koltuktan atmak çok zor. Çünkü kongrelerde oy kullanan kuşun askerleri var.

Ama seçimlerde kurşun askerler değil halk oy kullanıyor.

Ve seçim zamanı geldiğinde  tüm yanlışları adayların suratında şamar gibi patlar.

BİR GÜN MUTLAKA...
Yukarı
Özgür Liste gör
Deneyimli Yazar

Özgür M.
Yer: Turkey
  Alıntı Özgür Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2011 saat 16:47
Alıntı yapılan Erkan26

Bunu sürekli alıntılayarak ne durumda olduğumuzu görelim,olmaz bu kadar kardeşim...Cidden rezilsiniz...
Y Ö N E T İ M     İ S T İ F A !!!!!!
Yukarı
AhmetTarik Liste gör
Usta Yazar

Ahmet Tarık
Yer: Ankara,Eskişehi
  Alıntı AhmetTarik Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2011 saat 18:30
Arkadaşlar Eskişehir dışında yaşadığım için yerel basını internetten takip ediyorum. Bugün basılı gazetelerde ek klasördeki o iğrençliklerle ilgili haber çıktı mı? dünya kadar manşetlik haber, diyalog, ifade var.. Bunu da görmezlerse bıraksınlar artık bu işi.
Tek dileğim Allah'tan, seni şampiyon görmek..
Yukarı
babagannuş Liste gör
Yazar

celal çelik
Yer: guimarej
  Alıntı babagannuş Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2011 saat 18:35
Alıntı yapılan AhmetTarik

Arkadaşlar Eskişehir dışında yaşadığım için yerel basını internetten takip ediyorum. Bugün basılı gazetelerde ek klasördeki o iğrençliklerle ilgili haber çıktı mı? dünya kadar manşetlik haber, diyalog, ifade var.. Bunu da görmezlerse bıraksınlar artık bu işi.

Yerel basında bunları yayınlayacak ne yürek var nede delikanlı var..

Salazar böyle söylüyor; Fado, Fiesta, Futbol
Yukarı
mecek_baba Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali Boydağ
Yer: Ankara
  Alıntı mecek_baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2011 saat 18:37
Alıntı yapılan babagannuş

Yerel basında bunları yayınlayacak ne yürek var nede delikanlı var..

Osman bey bile yayınlayamaz bunları...
Yukarı
AhmetTarik Liste gör
Usta Yazar

Ahmet Tarık
Yer: Ankara,Eskişehi
  Alıntı AhmetTarik Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2011 saat 19:12
Açığın üstünün kapanmasını, tuvaletleri..

Yeni stadyumu filan geçtim..bunlar zaten kangren olmuş meseleler..

Ama öyle şeyler var ki akıl alır gibi değil.

Bülent u. başkanın odası manita dolu diyor, başkana kız ayarlamaya calısıyor.

Zafer Tüzün lobi yapıyor.. Valiye kadar çıkıyor.

Sonra o Zafer Tüzün şike parasını getiren adama refakat ediyor.

Teknik direktörümüz şikecilerle kanka oluyor..

SMS'le futbolcu almışız..

Kulübü az daha çeteciler ele geçiriyormuş.

Birileri Alper'i fenere satmaya çalışıyor..

Mehmet Boztepe 180 bin euro gibi futbol sektöründe düşük sayılacak bir para ödenmediği için takımdan ayrılıyor. Adama sadece 2 bin euro ödenmiş.

2. Başkan Mesut Hoşcan'ın bugün ak dediği ertesi gün kara çıkıyor. %20'lik ihtimaller gerçekleşiyor hep.

Ve bütün bunlar olurken yerel basın susuyor mu?

Yok mu Eskişehir'de delikanlı bir gazete?

Et kokarsa tuz basarsın.. Ya tuz da kokarsa ne yapılır?

Durumumuz bu anlaşılan.
Tek dileğim Allah'tan, seni şampiyon görmek..
Yukarı
esesozgur Liste gör
Usta Yazar

ozgur
Yer: Lİ
  Alıntı esesozgur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2011 saat 19:19

Sakarya gazetesinin baş sayfasında çıktı.Demet akalın olayı
Hayatta 2 şeye güvenirim;biri aynaya baktığımda gördüğüme diğeri yukarı baktığımda göremediğime..
Sagopa
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2011 saat 19:23

...........Et kokarsa tuz basarsın.. Ya tuz da kokarsa ne yapılır?

İzin verirsen ben söyleyeyim: KESER ATARSIN.... Wink
# Direnmüdavim....

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3031323334 66>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır