eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Forum ve Site
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

"Ne olacak bu yerel basının hali"

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2627282930 66>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ES ES ES Liste gör
Usta Yazar

Mustafa Aydoğdu
Yer: ESkişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı ES ES ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Kas/2011 saat 21:27
Hep eleştirecek degiliz ya , Ben bugün ki Sakarya gazetesinin ilk sayfasını çok begendim. Clap

Uploaded with ImageShack.us
3ES - 3Kİ - 2ESKİ - 1ES      ▒▓ E ▓ S ▓ K ▓ İ ▓ Ş ▓ E ▓ H ▓ İ ▓ R ▓ S ▓ P ▓ O ▓ R ▓▒
Yukarı
SoLdat Liste gör
Usta Yazar

Cihat
Yer: Bağlar
  Alıntı SoLdat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Kas/2011 saat 21:44
Evet bende bir bayiide görmüştüm direk dikkatimi çekti sonra diğer gazetelerede baktım ulusal gazeteler dahil cidden bugünün en iyi ilk sayfası Sakaryada Clap
Yukarı
RyL Liste gör
Usta Yazar

Murat
  Alıntı RyL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Kas/2011 saat 21:50
Forumumuz saat 20.00'de bir haber girme zahmetinde bulundu. Resmi sitemizde antreman günlüğü daha önemli olduğu için o var, 10 Kasım haberi yok. Ama Sakarya Gazetesi bütün yanlışları, bütün hatalarını aldı götürdü.

Tebrikler SAKARYA GAZETESİ...
Her zaman her yerde
Yukarı
omerbihlar Liste gör
Usta Yazar

Ömer Bıhlar
Yer: Eskişehir
  Alıntı omerbihlar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Kas/2011 saat 11:22
Alıntı yapılan Sonhaber Gazetesi

Samsunspor maçına kadar diken üzerinde oturan ve kazanamasa işini kaybetmesine kesin gözüyle bakılan Skibbe 3 puanı kazanmış rahat bir nefes almıştı. Ancak yine tereddütler vardı ve gözler Karabük sınavındaydı. Deplasmandaki mücadeleden de öğrencileri 3 puanı çıkartınca Alman hocanın iyice yüzü güldü. Mutluluğu her halinden belli olan Skibbe şimdi daha sakin ve daha dikkatli düşünerek işini yapıyor. Stresten uzak ve sezon başı o herkesi kendisine hayran bırakan takımı yeniden yaratmak istiyor. Bakalım Skib’in yeni planı ne?

Alıntı yapılan Süha Bozkurt (Sonhaber)

Alman çalıştırıcı şimdi devre arasını bekliyor. Eğer görevine devam ettiği taktirde gönderilmesini isteyeceği oyuncuların ilk iki sırasında Batuhan ve Kris Boyd bulunuyor. Öyle ki, Skib yurt dışında yabancı oyuncu izletmeye başlamış. Haber: Süha Bozkurt

Sizin aklınız biyerde kalmış galiba!!!
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar
Yukarı
Erkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan C.
  Alıntı Erkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Kas/2011 saat 09:33
İstanbul yolculuğuna Burhan çıkmadı ve takımın ardından su döktü :

Fakat Porsuk Ekspres'in "Şimşekler İstanbul'a Gitti" haberinde Burhan'da kafilede..

Haberin Bağlantısı : http://www.porsukekspres.com/TR/spor/10510_simsekler-istanbula-gitti.aspx
Kuvvet elindeyse adaleti sağlamalısın. Adaleti sağlayamıyorsan ya korkaksındır ya aciz!

Yukarı
İRRASYONEL Liste gör
Deneyimli Yazar

Kamuran yalaz
  Alıntı İRRASYONEL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Kas/2011 saat 19:13

Şükür kavuşturana.  ES TV den ayrıldıktan uzun bir süre sonra nihayet Necmi Aktuna ve Ersen Uzuntuna Kanal 3' te pazartesi geceleri 10.30 da program yapmaya başlamışlar... Oldukça neşeli ve esprili program yapan bu ikiliye başarılar diliyorum.

Ben pazartesi akşamları bir sürü kakavanın geyik yaptığı ES tv yerine Kanal 3' ü izliyorum...

Hayatta yapılacak o kadar çok hata var ki ;
Aynı hatayı yapmakta ısrar etmenin anlamı yok...!
Yukarı
irfnzcn Liste gör
Usta Yazar

irfan
Yer: eskişehir
  Alıntı irfnzcn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Kas/2011 saat 08:19
http://www.sakaryagazetesi.com.tr/haber_detay.asp?gorus=151004&hab=Avc%FD%20gen%E7leri%20unutmad%FD#gor
NİRE FATİH AYDIN....
http://www.sakaryagazetesi.com.tr/haber_detay.asp?gorus=151005&hab=Ankara%92ya%20g%FCc%FCn%FC%20g%F6ster#gor
eskişehirspor haftayı KARLI KAPATACAK karla karışık yağmurda olabilir
SENİ BİZİM KADAR SEVEN OLDU MU?
Yukarı
taner_es Liste gör
Usta Yazar

Mr. BLaCk
  Alıntı taner_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Kas/2011 saat 11:15
Burhan Eşer "Kulubüye ısındı"

http://sakaryagazetesi.com.tr/haber_detay.asp?gorus=151139&hab=Burhan%20E%FEer%20Kulub%FCye%20%FDs%FDnd%FD#gor

Neyse en azından soyadını doğru yazmanızda bi marifet
Yukarı
taner_es Liste gör
Usta Yazar

Mr. BLaCk
  Alıntı taner_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Kas/2011 saat 10:43
aha beyler yerel basının açığını buldum kesin google trasnlate kullanıyorlar.

"2 Yıla kadar hapsi isteniyor Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç"

Yukarı
campari Liste gör
Yazar

Rüknettin Gülmez
Yer: odunpazarı
  Alıntı campari Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ara/2011 saat 18:03

Bu son haber gazetesi ne kadar da yalaka bir gazeteymiş.  Biraz önce spor sayfasını okudum.  Bu sayfayı galiba süha adlı arkadaş hazırlıyormuş. Bu vatandaş bir yandan taraftara şirin görünmeye çalışıyor diğer taraftan halil ünala dalkavukluk yapıyor.

Bunlar nasıl gazeteci..   Bu günkü habere bakarmısınız.  Halil Ünal bizim alnımızı dik tutmuş..
  nerede tuttuysa..

KARGADAN BAŞKA KUŞ, ODUNPAZARI'NDAN BAŞKA YOKUŞ TANIMAM
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2627282930 66>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,750 saniyede hazırlanmıştır