eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

29 Ekim 2012 (Cumhuriyet Yürüyüşü) - 15:00 ADALAR

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1011121314 21>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
aves Liste gör
Yazar

Hakan Özcan
Online Durum: Offline
  Alıntı aves Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Eki/2011 saat 01:29

İşte Bu; Eskişehirli olmakla bir kez daha gurur duydum.Bu Kitleler ,inanıyorumki,Tüm Ülkemizde Çığ gibi büyüyecek ve Atatürk gençliğinin bir gerçek olduğunu dosta düşmana gösterecek.Özellikle numaracı cumhuriyetçilere....

Yukarı
köfteci Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü Önkol
Yer: Germany
  Alıntı köfteci Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eki/2012 saat 18:05
Yarin kutlayacagimiz CUMHURIYET BAYRAMI ,tüm vatanseverlere kutlu olsun.
Basta Mustafa Kemal Atatürk ,Ismet Inönü ve tüm silah arkadaslari ,tüm zaman sehitlerimizide saygiyle aniyorum.
Cumhuriyete ,Atatürk ilke ve inkilaplarina sahip cikarak ,bu ülkenin bilinen kismina verdigim rahatsizliktan ötürü SEREF duyarim.....

Not;Eger konu basligi 29 ekim 2012 olarak degistirilirse sevinirim...
Kral hem ciplak,hem gerzek...
Yukarı
ahmetES Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Açık Tribün
  Alıntı ahmetES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eki/2012 saat 18:22
Neden böyle bir org yok anlamıyorum Bursa Texas bile yarın bursada yürüyecek bizim gruplarımız neden böyle organizasyonlar etkinlikler düzenlemiyor ?
Yukarı
şimşek65 Liste gör
Usta Yazar

YILDIRAY
Yer: Turkey
  Alıntı şimşek65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eki/2012 saat 20:25
 TÜRKİYE CUMHURİYETİ,DEVLETİ,ÜLKESİ VE MİLLETİ İLE BÖLÜNMEZ BİR BÜTÜNDÜR.

M.KEMAL ATATÜRK     1881-.....        

SONSUZA DEK  YAŞATACAĞIMIZ CUMHURİYETİMİZ ÖNÜNDE SAYGIYLA EĞİLİYORUM....NİCE 89 YILLARA...

http://www.youtube.com/watch?v=Fvh6CISJ5ck                                                              
Yukarı
serhat2626 Liste gör
Usta Yazar

Serhat
Yer: Eskişehir
  Alıntı serhat2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eki/2012 saat 20:27
Ahmet bence bu tarz şeylerde öyle taraftarmış şu oluşummuş bu partiymiş diye ayrılmaya gerek yok sonuçta Cumhuriyet hepimizin bir aksilik olmazsa katılacağım bende yürüyüşe.
başka diye soranlara inat sadece ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
onderartan Liste gör
Yazar

önder
Yer: Turkey
  Alıntı onderartan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eki/2012 saat 21:34
liberal demokrat parti olarak bizde yürüyüşte olacağız tüm eskişehir halkını cumhuriyet yürüyüşüne davet ediyorum.
Yukarı
v_for_vendetta_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Muammer
Yer: Eskişehir
  Alıntı v_for_vendetta_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eki/2012 saat 00:01
"BENİM NÂCİZ VÜCUDUM ELBET BİR GÜN TOPRAK OLACAKTIR. FAKAT, TÜRKİYE CUMHURİYETİ İLELEBET PAYİDAR KALACAKTIR".

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Cumhuriyetimizin 89.yılı kutlu olsun.
DÜNYA YIKILSA DA TERKETMEYECEĞİZ, ESKİŞEHİR'DE DOĞDUK ESKİŞEHİR'DE ÖLECEĞİZ.
Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eki/2012 saat 01:36
“Ey Türk Gençliği! Birinci vazifen, Türk istiklâlini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafaa etmektir.” Mustafa Kemal ATATÜRK

Cumhuriyetimizin 89.yılı kutlu olsun.
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
esesliadem Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: yeşiltepe
  Alıntı esesliadem Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eki/2012 saat 08:30
Bizler de Eskişehir ADD olarak orada olacağız.
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
  Alıntı ESESLİ EMRE 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eki/2012 saat 10:01
Oradayız Yaşasın Cumhuriyet..
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1011121314 21>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır