eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Forum ve Site
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

"Ne olacak bu yerel basının hali"

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2223242526 66>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
mehmetaliaydemir Liste gör
Yazar

mehmet ali aydemir
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı mehmetaliaydemir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Eki/2011 saat 15:56
Porsuk Ekspress çalışanları kendinize yakışanı yapıyorsunuz.. Başlığa bak içeriğe bak..

http://www.porsukekspres.com/TR/spor/9823_sazovaya-yeni-stadyum!.aspx
Biz Eskişehirsporluyuz..
Yukarı
onurnefer Liste gör
Usta Yazar

Onur Uğur
Yer: Eskişehir
  Alıntı onurnefer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Eki/2011 saat 16:29
Alem Buysa Kral Nefes yazmışlar heralde yoksa ben mi yanlış gördüm S yi
Yukarı
Erkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan C.
  Alıntı Erkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Eki/2011 saat 17:13
Alıntı yapılan mehmetaliaydemir

Porsuk Ekspress çalışanları kendinize yakışanı yapıyorsunuz.. Başlığa bak içeriğe bak..

http://www.porsukekspres.com/TR/spor/9823_sazovaya-yeni-stadyum!.aspx

Yok başlık ile içerik gayet uyumlu Benim çok hoşuma gitti şahsen.. Çok güzel gönderme var..
Kuvvet elindeyse adaleti sağlamalısın. Adaleti sağlayamıyorsan ya korkaksındır ya aciz!

Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Eki/2011 saat 17:27
Bence yukarıda ki haberde bir yanlış yok Porsuk Ekspres, stadyum konusunda gönderme yapıyor
Yukarı
esesselcuk Liste gör
Deneyimli Yazar

Selçuk ÖZCAN
  Alıntı esesselcuk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Eki/2011 saat 17:48
Yönetime güzel gönderme yapılmış aslında haber çok güzel bence
Yukarı
taner_es Liste gör
Usta Yazar

Mr. BLaCk
  Alıntı taner_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Eki/2011 saat 20:54
Sakarya gazetesinde logo linksiz. İlgili kişi el atsa da logoya anasayfa linki koysa fena olmayacak.
Yukarı
uğur.. Liste gör
Yazar

Uğur
  Alıntı uğur.. Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Eki/2011 saat 22:29
İşte yönetimimize layık olan stad.. Porsuk Ekspres'e de teşekkürler, güzel haber olmuş.. Bizim iş de ona dönecek sanırım yakında, kazmayı,küreği alan stada koşacak ama maç izlemek için değil stad yapmak için..
Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
Yer: Turkey
  Alıntı scetintas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Eki/2011 saat 22:30
Sayın Engin BAYRI 1 hafta,10 gün önce bu forumu hedef alan bir yazı yazmıştı...Kendisi burada yazan bazı forum üyelerimizin hakikaten hakarete varan ağır eleştiriler olduğunu belirtmiş...Bu konuda kendisine yüzdeyüz katlıyorum...Eminim hiç bir gazeteci veya bir insan bunları hak etmiyordur...

Fakat benim anlamadığım bir noktada şudur...Bu ağır hakaretlere neden maruz kaldıklarının bir öz eleştirisini yapmalarıdır...Hepimiz hem fikiriz ki,basın demek en büyük muhalefet demektir...Kamuoyunun düşüncesi çözerek,yanlışları yazmak ve yaptırım gücü olanları harekete geçirmektir...Basın bir nev-i halka,sesini duyurmak isteyen zümrelere hizmettir...

Bu taraftar 4 yıldan beri sesini duyurmak için yapmadığını bırakmadı...Yağmurda,çamurda ıslandı,sloganlar attı,kulübümüze yakışmayan isimler bu kulübün içine sokuldu,taraftar basın bildirileri yayınladı...Bu adamları istemiyoruz diye bir taraflarını yırttı,ama sizden çıt çıkmadı...Yanlış anlamayın yazmadınız demiyoruz,lütfen satır aralarında yazdıklarınızla bu işler olmuyor...Taraftarın sesini manşetlere taşıyamıyorsunuz,bunu yapmadığınız gibi bazı köşe yazarlarınız yere göğe konduramadı...En son geçen sene sonucu belirlenmiş maçlara isyan etti...Ama bir tek YEREL BASINDAN çıt çıkmadı...

Sayın Engin BAYRI şunu demesin ben köşemde yazdım,her tepkiyi dile getirdim demesin...Kahvede okuyan halk köşe yazarına pek bakmaz MANŞETE BAKAR...Allah aşkına birileri bana 4 yıldır yönetim aleyhine SAKARYA gazetesinde bir manşet gördüler mi..? Lafım burada kendisine değildir,gazetesinin yayın politikasınadır...

Son bir haftadır ETB Derneği,yönetime sorular sordu,tabiri caizse MUHTIRA verdi...Belki de taraftarın almış olduğu tarihi kararın altında neler yattığını çözemedi veya YANDAŞ basın olma yolunda hızla ilerliyorlar...Fakat yine yerel basınımızdan ANADOLU GAZETESİ bu kararları ise 3-4 gündür manşetlerden veriyor...Ama Sakarya gazetesi ise bir gün sonra satır aralarında lütfen veriyor...Yine Engin BAYRI'nın gazetesi ve bir kaç köşe yazarları ise bunu 4 yıldır lütfen yapıyorlar...

Hani bundan bir kaç yıl önce bir basın bildirisi vardı...Şu yönetimi Kütahya'da bir hafta kampa sokan bir basın bildirisi...Hani size parası ile tam sayfa yayınlattırılamayan bir basın bildisi...Hani ulusal basında sayfa sayfa yazılan basın bildirisi...İşte bu taraftar bunları ve o günü hiç unutmadı...

Ahlaksız teklifler diz boyu olmuşken,fındık fıstık taban fiyatları tavan yapmışken,biz bu haberleri önce sizden duyalım,ulusal basınlardan takip etmek zorunda kalmayalım...Şöyle halkın ve kahvede gazete okuyan vatandaşın çocuğu gibi sevdiği Eskişehirspor'un kimlerin elinde oyuncak olduğunu biz sizden duyalım isterdik...Şöyle kocaman MANŞETLERDEN....

Sevgili Yerel basın;

Ne zaman yandaş medyalıktan çıkıp TARAFTARIN SESİ olacaksınız...Hani konumuz Eskişehirspor ya,ne zaman camianın menfaatlerine sahip çıkacaksınız merakla bekliyoruz...Önce buna siz karar verin,sonra burada neden eleştiriliyoruz sorusunun cevabını siz zaten bulursunuz...Malum alınganlık yapıyorsunuz,yine sizleri kırmışsak şimdiden af ola...

Saygılarımla...

Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
thefasfis Liste gör
Deneyimli Yazar

hasan h. harman
  Alıntı thefasfis Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Eki/2011 saat 22:56
suat abi ;
bu sakarya gazetesinden hiç bir şey olmaz, sadece eskişehirspor değil, eskişehir geneli ile ilgili de doğru düzgün haber yapamıyorlar,
Siyah yıldızlı, Kırmızı şimşek
http://esesfasfis26.spaces.live.com/default.aspx

Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
Yer: Turkey
  Alıntı scetintas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Eki/2011 saat 23:02
Sevgili Hasan;

Hani Sakarya gazetesi Kütahya,Afyon ve Bilecik haberleri yapıyor ya...İşte bu haber yaptıkları şehirlerde gazeteleri yok...Eeeee o zaman neden onların haberini yapıyorsunuz...En azından Kütahya'da satılmadığını biizzat Sakarya gazetesi isteyerek gördüm...Burada öyle bir gazete satılmıyor denildi...Sonra düşündüm o zaman neden bölge gazetesiyiz diyorsunuz...Ya da haber yaptğınız illerde neden gazetenizi satmıyorsunuz...

Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2223242526 66>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,266 saniyede hazırlanmıştır